Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Ja równie życzę Wam kochane kobietki Spokojnych rodzinnych wesołych Świat, okrągłych brzuszkow :) i nie z przejedzenia:) upragnionych dwóch kresek i zdrowych ciąż i dziedziaczkow :) wszystkiego co najlepsze i wymarzone niech będzie spelnione:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim moim kochanym dziewczynom dziekuje za to ze caly rok dodawaly mi otuchy w ciezkich chwilach Kochane zycze wam wspanialych Swiat i duzo zdrowia oraz tego najwazniejszego aby nasze malenkie marzenia na ktore czekamy przyszly na swiat zdrowe i sliczne i aby to nastapilo w 2013 roku moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim moim kochanym dziewczynom dziekuje za to ze caly rok dodawaly mi otuchy w ciezkich chwilach Kochane zycze wam wspanialych Swiat i duzo zdrowia oraz tego najwazniejszego aby nasze malenkie marzenia na ktore czekamy przyszly na swiat zdrowe i sliczne i aby to nastapilo w 2013 roku moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dziewczynki wszystkiego najlepszego w te święta wam życze i oby 2013 był bardzo szęśliwy dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego co najlepsze.Pięknych rodzinnych,pełnych ciepła i nadziei świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia tego największego marzenia życzę Wam wszystkim:) I cytując świąteczną piosenkę "Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem nie obserwują zdarzeń i nie spełniają marzeń" mam wielką nadzieję że szczęście Nas odnajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Wesołych radosnych świąt dziewczyny:) i spełnienia wszystkich marzeń!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj lepszego dziewczyny!!!zycze wam aby ten nowy nadchodzacy rok2013 byl najszczesliwszym i zeby powiekszyla sie rodzinka!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam jeszcze pytanko bo odebralam wyniki prl i spadla mi z 31 do 2,25 w 2 miesiace a do gin ide dopiero pod koniec stycznia , jak myslicie na ile powinnam odstawic bromka zeby mi znowu szalenczo nie skoczyla? myslalam zeby przez tydz w ogole nie brac a po tygodniu cwiartke jesc na noc. jeszcze jedna kwestia dzis jest moj 15dc nic ABSOLUTNIE nie wskazuje na owulacje oprocz tego ze w testach owulacyjnych paskowych (zielonych) z allegro 2 dzien pojawila sie druga kreska ale nie jest takiego samego koloru jak ta kontrolna tylko jasniejsza o jakies 2 odcienie ( bywala juz ciemniejsze ale w poprzednim cyklu) takze nie wiem czy sie rozkreci i zastanawia mnie czy tak pozno moze byc owulacja ? bo na moje oko to bedzie jakiegos 17dc,18dc jesli w ogole bedzie a musze brac dupka na dodatek i nie wiem od kiedy zaczac skoro jeszcze owulki nie bylo a chcialabym jeszcze w czw cos poprobowac z ukochanym, dzieki za odpowiedzi i WESOLYCH SWIAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i estradiol w 12 dc zaledwie 40 :/ gdzie bez brania bromka z za wysoka prolaktyna w tym samym dniu cyklu mialam 90:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt to juz masz ladny wynik prolaktyny... ja na Twoim miejscu nie odstawialambym calkowiecie bromka bo wroci bardzo szybko... zreszta jak bedziesz brala pare dnia a pare nie to rozregulujesz sobie ja calkowicie .... wg mnie najlepiej brac bromka dalej ewentualnie zmniejszyc troche dawke ...ale brac. Zbyt niska prolaktyna chyba nie wplywa na problemy zajscia w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. ja właśnie siedzęw pracy... tak do 12 i dostałam okres.. co oznacza, że od tego cyklu rozpoczynam ponowne starania... płodne będą pewnie ok. 6-7 stycznia co oznacza, że minie prawie 3 m-ce od zabiegu... pewnie się nie uda bez wspomagania bromocornem, ale spróbuję... idę 3 stycznia do lekarza to może mi da badanie prl i zobaczymy jakie będą wyniki :) życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i oby następne były już w większym gronie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja mialam przez tydz teraz zawroty glowy jak bralam bromka przed zrobieniem wynikow a od 4 dni nie biore bromka i nie mam i sie lepiej czuje wiec moze juz za niska ta prl dla mnie ... kurcze teraz sama nie wiem :/ na dodatek test owu pokazuje taki sam odcien 2 paska jak wczoraj :/ taki jasniejszy od kontrolnego a temp skoczyla , chyba najwyzsza jaka mialam bo 36,8 a ja przewaznie mialam niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej hej dziewczyny...spóźnione wesołych świat ale byłam mega zalatana. Aż tak że złapałam przeziębienie......kicham, chrycham itp Od dwóch dni umieram...nos czerwony zatkany gardło czerwone ale gorączki nie mam. Powiem wam tyle, że 3 dni temu tak bolal mnie brzuch dzidzia że mąż całą noc musiał masowac bebzonka i tylko tak spalam a jak przestawał to natychmiast zaczynał boleć. Dziś pojechałam na nocną pomoc i mam zapalenioe oskrzeli nio i powiedziałam o bolu brzucha to dostałam skierowanie do szpitala na kontrolę ginekologiczna. Z dzidzia wszystko ok ....ma juz 7 cm i pięknie się rozwija......jak pani dr robiła brzuszne usg to tak ślicznie dzidzia pachala obiema raczkami, nozkamii jakby robiła orzekła na śniegu. Pani dr stwierdziła że dużą jak na ten wiek a wyszło że to 14 tc i 4 dni a niby wg pierwszego usg dziś 13 tc się zaczął. Dostałam magnez i podwójną dawkę luteiny do wizyty u mojego gineksa. Ale tak to była zachwycona ciaza. I dzidzia zrobiła nam prezent wigilijny że poczylam wyraźnie naszego skoczka....jak polozylam się wieczorem na lewym boku mąż położył na prawym boku rękę to dzidzia stuknęła w tym miejscu równo 3 razy wyraźnie i tak samo :-D:-D:-D. Pani dr stwierdziła że to juz czas i będzie coraz bardziej wyraźnie. Nio i dziś znów poczułam to samo uczucie po usg z 2 razy:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
stokrotka to dobrze, że wszystko ok i, że dzidzia orzełki fika. Piekny prezencik wam dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stokrotka prezent uroczy dostaliscie od dzidzi!!! Ciesze sie ze wszystko dobrze !!!! Powiedz mi twoim zdaniem jesli pamietasz w ktorym dniu cyklu moglo dojsc do zaplodnienia????pytam choc wiem ze to tak trudno stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Powiem tak że ostatnia @ miałam 15 września i test owu wyszedł mi pozytywnie 6 października ale jak lekarz mnie zbadał to powiedział że do zapłodnienia doszło na 70 % około 27 września czyli 18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Stokrotka ja tez kupilam.na allegro testy owulacyjne 30 ;) i dostalam 3 ciazowe gratis bede sie testowac bo od polowy stycznia zazynamy staranka od ktorego dnia testowalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
WITAM 17.11.2012 OSTATNIA MIESIĄCZKA - DO TEJ PORY NIE POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA - 12 DNI PO SPODZIEWANEJ I NIC. TESTY NIESTETY UJEMNE. CO WAŻNE OD TRZECH TYGODNI BIORE BROMERGON. ZAWSZE MIAŁAM REGULARNE MIESIĄCZKI. ZATEM MAM PYTANIE - CZY BROMERGON ZATRZYMUJE MIESIĄCZKE??? POMOCY STARAM SIE O DZIDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jak tylko przestalam krwawic czyli tak od 6 dc testowalam. Dobrze, że upewnilam się że z dzidzia wszystko ok bo ostatnio jak to w święta muszę się baardzo stresowac płakać. Mojego męża brat ma ok 40 lat, już z na koncie 3 żony i 2 dzieci a teraz wyjechał do ameryki o rozstał się z 4 kochanka i zostawił jej psa rasa mega groźna rzuca się na wszystkich. I zawitala do nas 23 grudnia wieczorem ta jego panna że chce oddać psa bo rzucial się na jej córkę a men wyjechał i zostawił jej psa. Ją powiedziałam że mój mąż nie przyjmie go i nigdzie nie ruszy się żeby oddać gdzieś psa to teściowa pojechała z nią do jakiegoś hotelu i pies przebywa teraz w hotelu ale za to brat męża krzyczy przez neta że pies ma wrócić że wyrzuci nas że on załatwi sprawę jak wróci z nami itp a mój mąż i tak ma wielkie kłopoty przez niego.....i powiedział dość nie da się więcej wykorzystywać.....a mamusią że synus biedny że te kurwy tylko na kasę lecą na niego wykorzystają i odchodzą i nie widzi że to kurwa on jest ta fujara pierdolona ......sra się pustymi kieszeniami i tylko dzieci cierpią bo nie płaci alimentów.....druga żonę w 7 msc ciąży kazał jej z domu wypierdalac bo sprowadził sobie już wtedy 3 żonę z dzieckiem. Mówię wam masakra........i pełno mam stresów.......nawet nie możemy wziąć kredytu na mieszkanie bo musimy tamtego huja długi spłacać bo mąż był głupi młody i slychal się go a teraz mam problem. Jeżeli tak będzie to będę myślała na wyprowadzeniem się do mojej cioci .....niby mieszka sama z wujem ale moze jakoś się pomiescimy. Masakra.....przepraszaam że na forum pisze swoje smutki ale ie wytrzymuje już. Siedzei i smece mężowi ale on już też ma dość.......a mamusią kurwa za tamtym synusiem.....pedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh stokrotka no to nieciekawie... ale myśl o dziecku i się nie stresuj... strasznie Ci zazdroszczę tego kopiącego bobasa w brzuchu :D ja się w wigilię trochę rozkleiłam jak mąż mi składał życzenia, że życzy mi/nam żebyśmy na następne Święta byli już we trójkę.... o Boże tak strasznie o tym marzę.... a ja wyobraźcie sobie mam coś chyba nie tak z psychiką, bo mam kryzys wieku... ciągle tylko przeliczam kto ile miał lat jak brał ślub i kiedy po ślubie pojawiło się dziecko i ile jakaś kobieta miała lat jak brała ślub.... obsesja jakaś chora... dziś wujek pokazał mi drzewo genealogiczne naszej rodziny, były tam daty urodzenia i daty ślubu i nic tylko w głowie przeliczałam daty... obsesja... mam 25 lat, ślub brałam jak miałam 24, bardzo podobnie jak moje kuzynki i większość z nich rodziła dziecko jak miały 26 lat... też bym tak chciała... ja mam właśnie okres drugi po zabiegu i niestety znowu obfity... eh :( nie wiem czy to dobrze czy źle :( ja od tego m-c też kupuję testy owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOKROTKA mysl o dziecku xhoc trudno sie nie stresowac w takim otoczeniu,aha czyli i ja zaczne testowac tuz po zakonczeniu krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio niestety posrana sytuacja. Ją powiem wam tak, że ją chajtalam się jak ją miałam 23 lata a mąż 28. Zaszlam w ciążę jak miałam. 23 ale straciłam 2011 grudzień nio i teraz mam 24 i jestem w ciąży i urodze jak będę miała 25 a mąż 30. I też w poprzednie siweta płakałam że straciłam to mąż obiecał mi że następne święta będą we trójkę i są tylko że trzecia istotą wierci się w brzuchu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
witam ponownie czy ktoś mi pomorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia1985 nie wiem musisz iść do gina generalnie bromek nie powinien zatrzymać Ci @ tak mi się wydaje. Stokrotka tez bym tak chciała jeśli chodzi o dzidzie o sytuacje rodzinna już nie przesrane ale pamiętaj ze nie możesz się denerwować. Wiem ze łatwiej powiedzieć niż zrobić ale teraz najważniejsza jest dzidzia a niektórych już niestety nie zmienisz :( Moje święta chyba dawno nie były takie złe, prezenty nie cieszyły i w ogolę jakoś tak dziwnie. Moj maz ma juz 34 lata i nie moge go uczynić tatusiem :( Tyle starań i nic. Jeszcze te życzenia wszystkich o potomstwo-żeby w końcu było. Też macie tak że musicie sie powstrzymywać żeby nie oglądać rzeczy dziecięcych na necie?? Przepraszam za chaotyczność ale jakoś dziś składnia mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka twoj m dotrzymuje obietnic supoer ze sie wam udalo mysl o tym jakie szczescie was spotkalo ,nie mysl o problemach rodzinnych Paulus mnie po bromku spoznil sie okres kilka dni ale dziewczynom spoznia sie wiecej,on rozgerulowywuje twoj cykl ale tylko na poczatku pozniej wszystko jest jak w zegarku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mi bromek nie opóźniał @ tylko wyregulowałdo 29dni, ale każdy organizm inny i ciężko stwierdzić. Paulisia a może zrób bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Cześć dziewczyny powiedzcie mi proszę bo mierzę temp i od kilku dni miałam 36.8 pozniej 37 wczoraj 37 znów a dziś raptem 37.7 czy to znaczy że dziś wypada dzień owulacji?? nigdy wcześniej nie mierzyłam temp i zielona jestem w tym temacie :) Biorę nadal bromka ale poczytałam że mierzycie też temp to i ja zaczęłam :D nie zaszkodzi przecież:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALIA JA NIE PIMOGE BO NIEM MAM ZRDOWIA DI MIEZENIA TEJ TEMP. ALE CHETNIE SIE PRZYJZE CO CI DZIEWCZYNY NAPISZA MOZE I JA POWINNAM SPROBOWAC TYLKO ZE TO MUSI SIE RANO O JEDNEJ GODZ A JA RAZ IDE NA 6 RANO A RAZ NA 12 MOZE MOZNA BY WIECZOREM MIEZYC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella no ja tez kurcze nie zawsze o tej samej godzinie mierzę ale wydaje mi się że temp aż tak się nie zmienia w ciągu np godziny...kurcze chyba że się mylę:) no a ja dziś miałam znaczny wzrost tempki.....no nie wiem dlatego pytam może któraś z dziewczyn zna się na tym bardziej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×