Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość natie75
Bella to chyba każdy mąż jak chce to pomyśli ale wkurzyć też potrafi :D cóż takie życie :) Ale dzionek mialaś wczoraj super naprawdę :) Cieszę się bardzo ze już Ci humorek dopisuje:):):) Ja czekam do poniedzieli na rozwój A który masz dzis dzień cyklu Bella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Na rozwój sytuacji miałam napisać :) Niech ten weekend szybko minie żebym juz wiedziała co i jak czy cieszyć się czy nastawiac na kolejne staranka :):) najgorsza to niepewność .... A nie czuje kompletnie nic czy jestem czy nie czy okres idzie czy nie zawsze z tydz wcześniej conajmniej bardzo bolały mnie piersi teraz nie bolą a już 25dc ale to chyba dlatego ze bromka biorę.... A powiedzcie mi czy jeśli uda się zajść w końcu w ciążę to czy trzeba bromka odstawic? Czy jak? Bo Ja Teraz biorę dwa razy dziennie po 1 abletce i nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam dziś 12 dc i zrobiłam sobie po pracy test owu i zero jakiejkolwiek kreski... zrobię jeszcze późnym wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie z tego co mi moj gin powiedzial to musisz isc do swojego gina jak sie dowiesz a on zdecyduje czy masz odstawic czy jak. Mi kazal przyjsc jak najszybciej jak siev tylko pokarza dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym trzymam kciuki za dwie krechy. I z tym ginem nie stresuj sie pokarza sie dwie kreski rejestruj sie i idz na spokojnie. Czekamy na dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadie nie powinno sie odstawiac bromka z dnia na dzien zwlaszcza przy takiej duzej dawce jak masz TY , tylko pomalutku stopniowo zmniejszyc dawke . Ja bromka bralam chyba do 10 tygodnia Bella super ze humorek juz lepszy, Taka Cie lubie ;)) dasy i depresje oczywiscie sa dozwolone ale maja tak samo szybko sobie pojsc jak i przyjda ( albo szybciej ;) ) ja po wizycie ... no i ta gin tez potwierdzila zdanie tamtych ze lepiej dla bezpieczenstwa dziecka poddac sie tej laparo, ze skurcze przy bolu moga powodowac przedwczesne skurcze porodowe. Takze mam nadzieje ze to byla dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia przed testowaniem najlepiej długo nie pić nic bo wtedy moze nie wychodzić prawidlowo test. Natie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie sa dwievszkoly bromka ;) Jedni gin kaza natychmiast odstawic bromka w momencie jak w idzisz dwie kreski,drudzy mowia ze nalezy go osdtawiac stopniowo po troszku zmniejszajac dawke stopniowo ogolnie lekarze twierdza ze jest on szkodliwy dla plodu z drugiej strony nagle odstawienie spowoduje skok prl co moze zabic plod iiiii badz tu madry musisz isc od razu do lekarza i on podejmie decyzje a wiec kiedy bedziesz testowac????? Trzymam kciuki ja mam.jeszcze 10 tab antykonc. do wziecia i 10 dopochwowych konczacych kuracje i ide robic wymaz!!!!! Jezeli badania wyjda dobre zaczynam ju hu hu a jak nie to sie powaznie zalamie bo czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dzięki dzewczyny :) faktycznie nie wiadomo co z tym bromkiem robić i badz tu mądry hmm :) W poniedziałek powinnam doostać @ jak nie dostanę to bede we wtorek testować do gina idę w piątek czy tak czy tak zobaczymy .... A dziś to mam inne utrapieniem ucho mi się zatkało cholerka Nic nie słysze i aż mi w głowie pulsuje dziwaczne uczucie znacie jakieś domowe sposoby na odetkanie? Ale bezpieczne hehe odetkanie:):):) jak nie to chyba jutro do szpitala na sor pojadę bo dokucza strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje pójść szybko do apteki może jakieś krople innego sposobu nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dzięki AniaeS :) tylko Teraz jedyną apteka czynna całodobowa na dr końcu miasta...muszę do jutra już jakoś wytrzymać jak nie przejdze rano pojadę :) Teraz ulubiony film oglądam Rodzinka pl można się z nich uśmiać zawsze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, brał ktos moze norprolac? koncze 2 opakowanie i nadal nie mam okresu, dodam iz bylam 4.12.12r na wizycie i lekarz pow mi na podstawie endomedrium iz powinnam dostac@ do 2ch tyg. czy ten lek mogl mi zatrzymac@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola nie pomogę nie wiem ;( natie ja tez właśnie skończyłam seans z rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
Jola powinnaś dostać od gina luteinę, bo to progesteron pomoże w "wywołaniu"@ . Ja miałąm tak, jak cykle były po 50 i więcej dni, to brałam luteinę i przyłaziła @. Potem brałam na wyregulowanie od 16 do 25dc lutkę i @ przychodziła koło 27-29dc, a raz nie przyszła i po 50dc znów brałąm serię luteiny i w końcu koło 60dc przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
No ja Jolu też nie pomogę.... A serial świetny uwielbiam go zawsze poprawia mi humor nawet z zatkanym uchem heh:) Dobrej nocy dziewczynki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś deprechę płakać mi się chce cały czas, znowu nie mam śluzu owu dziś 13 dc dawniej tak jeszcze z rok temu jak się nie starałam to wtedy miałam a teraz.... testy owu negatywne.... najgorsze to czekanie kiedy będzie można zacząć.... sobota rozpoczęta z placzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz :) no moze faktycznie czegos brakuje zeby byla @. A tak swoja droga ciekawi mnie czy mozna zajsc w ciąze w tym czasie kiedy nie ma @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYSIA spokojnie od płaczu nie przybedzie sluzu a tylko stresujesz ogranizm,poczekaj:) moze sie pojawi, głowa do góry ,po pierwsze ja zaszłam w ciaze bez cienia sluzu!!! wcale go nie było widac,a zaskoczyło. wiem ze trudno sie nie stresowac ja tez tak mam ze jak moge działac i sa dni płodne to od zmysłow odchodze jak cos mi staje na przeszkodzie. To tylko pogarsza sytuacje bo w ciaze zachodzimy wtedy gdy albo jej kompletnie nie chcemy albo tak na nia nie czekamy,sama musze wyluzowac by nie zwariowac bo ostatnio tak jak Ty beczałam bo cos sie nie składało.Marysia masz siemie lniane???? pij powinno pomoc u mnie po pierwszym dniu poprawia sluz którego niestety jest skapo:( Natie słuchaj skoro nie masz objawow jak na okres to ....:) hmmm no pewnie zaskoczylo i okresu nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella może i tak ale nawet jak zaskoczyło to czy się utrzyma...i czy znów nie będzie to tzw ciąża biochemiczna...tego się boję...ale co ma być to będzie...:) nie będę się stresować na zapas mój mąż dziś przyjechał i jest powód do radości:):):) Miłego dnia Ci życzę i Wam wszystkie dziewczyny:) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia spokojnie a wiem co mowie bo moja cierpliwosc jest wlasnie wystawiana na probe... ciesz sie zyciem i mezem a reszta sama sie pojawi... a po poronieniu wszystko potrafi byc inaczej wiec nie porownuj do tego co bylo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia nie smutaj, cykl może Ci się wydłużył ze stresu lub przez rozregulowane hormony. Ciesz się z małych rzeczy, z męża, z fajnych koleżanek na kafeterii;) Ja też przechodziłam załamanie jesienią roku ale odpuściłam takie katowanie siebie i męża, rozpaczanie, skupiłam się na swoich zainteresowaniach, znajomych, wyszłam do ludzi i jestem o wiele szczęśliwsza. Oczywiście ciągle mam w głownie myśl o dziecku ale nie jest to jedyny cel życia. Ściskam:* Natie - oby zaskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Napewno wszystkim wam się uda:-D. A u mnie wszystko ok jak na dana chwilę :-D Właśnie leze i czuje jak dzidzia zmienia pozycję bo co chwilę to w innym miejscu mam buglotanie i ukucia :-D. Niemalże może mam toxo to jeszcze zarazilam się owsikami.....masakra :-(. Znacie jakieś sposoby na pozbycie się tego dziadostwa? Jutro jadę z moja chrzesnica do wytwórni filmów bo wygrała casting :-D. Moja mała aktoreczka:-D. Wcale się nie dziwię jest wysoka, szczupła, ząbki proste, długie pofalowane włosy, buzia śliczna, oczy duże i od razu wiedziałam że się dostanie. Pani jak dzownila do siostry z informacja to powiedziała że jako pierwsza z niewielu się dostała:-D. Mam nadzieję że zobaczycie ją niedługo w tv :-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATIE JAK SUPER MASZ M WERSZCIE :) NACIESZ SIE NIM I NIE MYSL O CIAZY JEST TO I SIE UTRZYMA SPOKOJNIE KOCHANA!!!! MARYSIA HALO JAK TAM?? MYSZKA CO ROBISZ??? MADZIUSIEK A TY?? MACIE RACJE CZEBA SIE CIESZYC Z MAŁYCH RZECZY!!! JA WŁASNIE KUPUJE PATELNIE CERAMICZNA ON LINE I CIESZE SIE:) HIHIH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×