Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Madziusek na bolące @ polecam Nimesil ja do tej pory tez ketonol brałam dopóki tego teściowa mi nie dala jak prawie odleciałam z bólu teraz mam cały czas przy sobie na mnie działa szybko dobrze i długo :) KejtiNaRapie ja temp. tylko pod paszka mierze i to jak czuje sie osłabiona lub podejrzenie gorączki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
AniaS ale Nimesil w ulotce ma napisane żeby nie brać jeśli się planuje zajść w ciążę.... ja go kiedyś brałam i już dawno odstawiłam.... Dobrej nocy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się przemęczyłam na nospie, staram się unikać wszelkiej zbędnej chemii, najbardziej cierpię pierwszego dnia, teraz już ok prawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na razie staram się nie brać nic tylko potem szlag mnie trafia że głowa strasznie bolała ja profilaktycznie nic a tu okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jeszcze tylko 4 godziny i co i urlop :-D aż do 7 stycznia....:-D. Wczoraj miałyśmy wigilię fajnie było tylko ją krótko byłam bo jak zjadlam to od razu spać mi się chciało:-D. Dostałam od szefowej prezent, kasę i cios slodkiego i pomyśleć że firma prywatną :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dobrze dobrze.....poleze trochę do góry brzuchem :-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie troszkę zazdroszczę tego urlopu u nas w grudniu nie dają :( A ja jutro testuje ale już mi przeszła nadzieja ostyga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Pierwszy raz mam naprawdę fajna szefowa :-D. Taka że ma podejście ludzkie do życia :-D. Nio jak pójdę do pracy po urlopie to będę zaczynać 15 tc :-D. Czekamy aniu na wieści .....mam nadzieję, że chociaż Ty zaskoczysz w tym cyklu :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje na sobie ta presje :) chciałabym bardzo jej podołać ale jak będzie to zobaczymy jutro jeszcze tylko kawałek dnia i noc i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś poda jakąś nazwowe szczęśliwego testu żeby nie było, że szczęściu nie pomagam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio ją kupiłam trzy testy. Jeden bobo drugi pink testa trzeci quik test i ten ostatni najlepiej wyszedł. Ale ciężko go dostać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałam. mi się udało kiedyś kupić chyba z 5 za 20zl (oczywiście na all)bo się termin kończył teraz mam jakiś zwykły z Rossmanna. W razie co jak dalej @ nie przyjdzie zastanawiam się nad tym z krwi zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madziusek :) ja za Was i za siebie też żeby nam się w końcu udało i żeby po 9 miesiącach urodziły się zdrowe dzieci. Czasem się śmieje do mężna że po tylu latach starań jak już się uda i dorośnie i zacznie pyskować to nie wiem co mu zrobię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu już pisałyśmy że jak zaczną dzieciaki pyskować to im ten wątek pokażemy ile to człowiek musiał się starać a one teraz tak się odpłacają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
AniaS28 trzymam kciuki za testowanie madziusiek30 macie rację dobry pomysł z pokazaniem tego forum dzieciaczkom jak w końcu będą i podrosną a że będą pyskowały to normalka :) za trzy dni święta ufff w sklepach masakra co się dzieje igły wcisnąć nie idzie:) a to święta święta i zaraz po świętach:) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś rano wprowadziłam stały element do swojego życia czyli rozczarowanie z jednej kreski :(( Teraz tylko czekać na @ ale jak znam moje szczęście to lada chwila się pojawi (u mnie jak jest test jest i @) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dokładnie Madziusiek ma racje AniaeS. JAk @ ma przyjść to niech przychodzi i dalej do dzieła :) Ja w tym cyklu teroche odpuściłam, już nie mierze tak skrupulatnie temp. Może to przez te zatoki i prawie tygodniowy ból głowy.. ale wczorja byłam na maniciur mam teraz paznokcie koloru nowego Renault Clio lub choinkowych bombek, jak kto woli :) Jeszcze 4h w pracy i pakuje się do wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś ostre pieczenie ciast :D he he padam z nóg... i brzuch ostro boli przed okresem... mam nadzieję, że ten okres będzie normalny eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj ulepiłam ok. 150 pierogów sama! A mąż barszczyk ugotował :) Wesołych Świąt kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja również już teraz złoże życzenia bo teraz najgorętszy czas przed świętami i może nie być czasu tu zajrzeć. A więc życze Wam miłości, radości, spełnienia marzeń i oby następne święta była już spędzane w powiększonym gronie albo chociaż z brzuszkiem w ramach prezentów przesyłam wzmocnioną dawke ciążowych wirusków )) .. No i zyczę Wam Swiąt bez krępujących pytan... nie dzajcie się . W przyszłym roku Wszystkim sie uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam się do życzeń szczególnie tych o zdrowiu i powiększaniu rodziny :) Wesołych Świąt aby te nadchodzące były ostatnimi w oczekiwaniu na dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×