Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

A co myslicie o mikroskopach owulacyjnych?? Ja sie zastanawiam nad kupnem ekonomiczniej wychodzi niz paski owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja kupiłam taki mikroskop chyba Afrodytę i nigdy tam nie mogłam dopatrzeć się czegoś konkretnego, dla mnie strata pieniędzy:/ po kilku cyklach przestał działać pomimo nowej baterii. Ale może ktoś ma lepsze doświadczenia. Z tych wszystkich metod najbardziej testy owulacyjne mi się sprawdzają, chociaż trudno mówić o skuteczności jak dalej nie ma fasolki:/ Ale będzie:) Postanowienie na 2013:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ja te same kupiłam 50 szt za 25 zł plus 5 ciążowych gratis :D eh coś czuję, że żebym mogła zajść w ciążę to będę potrzebować bromocornu + wsparcia dupka albo luteiny... chciałabym tak zajść bez żadnych wspomagaczy, ale coś mi się wydaje, że nic z tego :D hej a ile u was trwa faza lutealna, bo ja jak zaczęłam analizować mój wykres z kiedyś tam plus np. usg sprzed lat i z maja 2011, gdzie byłam u gina przed rozpoczęciem starań to np. w 14, 15 dniu cyklu miałam pęcherzyki takie, które miały pęknąć za 1-2 dni czyli tak w 16 dniu cyklu a okres dostawałam w 27 dniu cyklu, czyli ta II faza trwa u mnie ok. 11 góra 12 dni.... to chyba trochę za krótko... powinno być 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja miałam jeden cykl podobny, w 14 dniu pęchęrzyk który miał pękać za 2 dni a potem badanie progesteronu, które wyszło za niskie więc nie doszło do pęknięcia :( i @ w 27 dniu. Potem za to był cykl prawie 50 dniowy więc jeszcze gorzej..Ale podobno norma fazy lutealnej to 10-16 dni. To chyba sprawa indywidualna. Najlepiej zrobić monitoring i potem 7 dni po owu zbadać progesteron i będzie wiadomo:) a od kiedy biorę bromka i robię testy owu to: 2 kreski w 14 dniu i @ jest w 28, ostatnio test pozytywny w 15 i @ w 29dc. Ale coś czuję, że progesteron nie jest u mnie rewelacyjny, idę niedługo na kontrolę zobaczymy co tam w trawie piszczy:) No i testuje cały czas, jeszcze cała szuflada testów:) Ja testuje tak do 2 kresek i 2-3 dni później kontrolnie, a Wy? Cały cykl czy tylko do 2 kresek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Cześć dziewczyny słuchajcie czy jak dochodzi do pęknięcia jajeczka to może być małe krwawienie? takie malutkie jak siku rano robiłam?...hmmm bo już nie wiem choć u mnie dziś 20dc to raczej tak pózno chyba nie...jak myślicie? A mój mąż dziś przez to kazał i z nogami na scianie wisieć pół godziny po przytulaniu hehe wariat :D Miłej niedzieli Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie może być przy owulacji a może też być przy zagnieżdżaniu fasolki:):) z nogami do góry to mój tak samo mi kazał leżeć kiedyś;) hahaha :) wzajemnie miłej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Kurcze no to ciekawe rzeczy mi piszecie dziewczynki:) no zobaczymy no ale nie nastawiam się..... No to moje kochane życzę Wam wszystkiego co najlepsze w tym nadchodzącym Nowym Roku 2013 oby dla nas wszystkich był duuużo lepszy i bardziej łaskawszy w naszych staraniach jak to mówią wiara czyni cuda!:) Buziole:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, życzę Wam upojnego sylwestra i pomyślności w Nowym Roku! Spełnienia wszystkich marzeń a w szczególności tego jednego najważniejszego:) Na tą noc odkładamy wszelkie termometry, testy i inne cuda i szalejemy:):) ponoć we wrześniu jest duży ruch na porodówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje :) precz z termometrami i innymi duperelkami PEŁEN SPONTAN MOJE PANIE DZIS WSZYSTKIE PART TANCZA A WE WRZESNIU WSZYSTKIE PARY NIAŃCZA :) DZIEWCZYNKI POMYSLNOSCI W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
a ja wam życzę w nadchodzącym roku brzuszków a sobie zdrowego dzidziusia jak i lekkiego szczęśliwego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduje sie po dluzszej przerwie... niestety jak mnie nie ma przez pare dni to oznacza jedno... znowu bylam w szpitalu ... wyladowalam w 1 dzien swiat z okropnymi bolami brzucha ... jak widac historia lubi sie powtarzac ;( cale szczescie poki co jest dobrze ale 23 stycznia znowu tam wracam (oby nie wczesniej)i tym razem bez operacji sie nie obejdzie ;(. Znalezli u mnie kamienie w woreczku zolciowym (jednak nie wyrostek jak twierdzili poprzednim razem) no i trzeba go zoperowac bo bedzie problem atak nadejdzie w ok 30 tygodnia... a jest duze prawdopodobienstwo tego bo dziecko bedzie wieksze i bedzie w niego kopac...doslownie mam takiego stracha ze szok... wolalabym aby zrobili to tym razem bo mialabym to z glowy. A znowu bylo blisko, jeszcze blizej niz poprzednim razem. Juz zabronili mi jesc, porobli wszystkie badania przed operacja... kazali wykapac sie w specjalnym zelu i ogolic brzuch i nie przszyli po mnie... rozmyslili sie ;))) Ginekolodzy stwierdzili ze lepszy dla dziecka bedzie 22-23 tc bo teraz jest wazny okres w rozwoju dzidziusia i moga byc problemy , zas po 30 tc jakby nastapil atak to musieli by ciac przez caly brzuch ( teraz beda robic laparoskopie) i brali by ewentualnie pod uwage cesarke . Mam sobie to przemyslec i dac znac 3 stycznia czy decyduje sie na laparo 23 ..... buuu . Mam nadzieje ze przyszly rok bedzie szczesliwszy dla nas WAM dziewczyny zycze wszystkiego naj... oczywiscie brzuszków i abyście mogli wszyscy cieszyc sie swoimi Maleństwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa Ty to biedna masz przeboje... ale najwazniejsze ze malenstwo sie rozwija... i pozostaje nam myslec pozytywnie i trzymac kciuki zeby dalej tak bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Cześć dziewczynki jak tam w nowym już roku?? Ja Nie balowalam n r z mężem w łóżku przywitalam coś mnie przeziębienie dopadli i leze kicham smarkam masakra :( Zdrowka dla Was Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa bidulko ale masz przejścia:( Dobrze, że ostatnio nie zoperowali Ci niepotrzebnie wyrostka, ah Ci lekarze...Moja mama miała wycinany woreczek z kamykami i chirurg (znajoma rodziców) polecała wyciąć przez atakiem bo może się źle to skończyć. Minusem jest to, że do końca życia trzeba pamiętać o diecie i nie można się za bardzo objadać. No i jak już się zdecydujesz to niech lekarze ustalają termin najlepszy dla maluszka, żeby nie zaszkodzić ani mamie ani jemu. Będzie dobrze:) Mój m się rozchorował też wczoraj i zakatarzony na całego wita nowy rok, mnie na razie nie zaraził i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny zaczęłam od sylwestra testowanie owulacyjnymi testami :d tak narazie dla zabawy, bo to był mój 8 dc. i wychodzi tylko jedna kreska, a powiedzcie mi jak np. (mam nadzieję) zacznie się pojawiać druga blada to wtedy będzie oznaczać, że zbliża się owulacja? bella a Ty już w tym cyklu działasz? mi ten cykl pewnie lekarz każe odpuścić, żeby były 3 pełne po zabiegu.... ale od następnego nie ma bata i zaczynam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia u mnie na początku nie widać drugiej kreseczki a potem codziennie jest ciemniejsza aż to koloru tej kontrolnej. Raz nawet się nabrałam że to już najciemniejszy kolor ale następnego dnia był jeszcze ciemniejszy dlatego robię kontrolnie testy jeszcze 2-3dni po 2 ciemnych kreseczkach. A później znowu jest bladziutka ta druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia u mnie na początku nie widać drugiej kreseczki a potem codziennie jest ciemniejsza aż to koloru tej kontrolnej. Raz nawet się nabrałam że to już najciemniejszy kolor ale następnego dnia był jeszcze ciemniejszy dlatego robię kontrolnie testy jeszcze 2-3dni po 2 ciemnych kreseczkach. A później znowu jest bladziutka ta druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja jestem na piczatku brania tabletek antykoncepcyjnych i nieoge teraz przerwac bo mi sie cykl rozreguluje wiec zaczynam.staranka w nastepnym cyklu ;) Maz mial wyjazd ale mu przelozylam po pierwsztch plodnych dniach hahahahaha ale wiecie booooje sie bo zanim.zaczne starania musze powturnie zrobic badania na ureaplasma i stwierdzic ze jej nie ma i ze po ostatniej kuracji zabilam cholere a jak sie okaze ze dalej jest?????? Przeraza mnie to ze moze tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja jestem na piczatku brania tabletek antykoncepcyjnych i nieoge teraz przerwac bo mi sie cykl rozreguluje wiec zaczynam.staranka w nastepnym cyklu ;) Maz mial wyjazd ale mu przelozylam po pierwsztch plodnych dniach hahahahaha ale wiecie booooje sie bo zanim.zaczne starania musze powturnie zrobic badania na ureaplasma i stwierdzic ze jej nie ma i ze po ostatniej kuracji zabilam cholere a jak sie okaze ze dalej jest?????? Przeraza mnie to ze moze tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella a co za badanie robilas zeby ta ureaplazma wykryc? bo ja sie wlasnie nad tym zastanawiam czy nie zrobic... a takie zakazenie jak Twoje czy chlamydia nie powinno wyjsc na badaniu czystosci pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko robisz wymaz z pochwy na obecnosc ueraplasma i mykoplazma a jak jedno z nich Ci wyjdzie ze masz to dodatkowo duagnoza na ktory antybiotyk jest odpirne Ja robilam w Krakowie w katedrze mikrobiologi Ujotu maja bardzo dobra wykrywalnosc zrib co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko robisz wymaz z pochwy na obecnosc ueraplasma i mykoplazma a jak jedno z nich Ci wyjdzie ze masz to dodatkowo duagnoza na ktory antybiotyk jest odpirne Ja robilam w Krakowie w katedrze mikrobiologi Ujotu maja bardzo dobra wykrywalnosc zrib co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko robisz wymaz z pochwy na obecnosc ueraplasma i mykoplazma a jak jedno z nich Ci wyjdzie ze masz to dodatkowo duagnoza na ktory antybiotyk jest odpirne Ja robilam w Krakowie w katedrze mikrobiologi Ujotu maja bardzo dobra wykrywalnosc zrib co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko robisz wymaz z pochwy na obecnosc ueraplasma i mykoplazma a jak jedno z nich Ci wyjdzie ze masz to dodatkowo duagnoza na ktory antybiotyk jest odpirne Ja robilam w Krakowie w katedrze mikrobiologi Ujotu maja bardzo dobra wykrywalnosc zrib co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella to my idziemy łeb w łeb :d te same testy owulacyjne i od tego samego cyklu staranka :D szkoda że nie na tej samej porodówce będziemy rodzić :D ja też bym sobie tą ureaplasmę zbadała sama dla siebie... eh... pewnie mi jutro lekarz zrobi cytologię i nareszcie da skierowanie na prl i progesteron... hmmm więc muszę ten cykl odpuścić, ale jak wyjdą dwie kreski na owulacyjnym i będzie śluzik to chyba się nie powstrzymam i w tym cyklu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×