Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

natie Ty jesteś 75'? U jakiego chirurga plastycznego poprawiasz urodę? Wyglądasz jak 16-latka!!! :) bella czekamy na Ciebie na fb :D bo ani nie wiemy ile masz lat ani jak wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie ty napewno sie jesteś rocznik 75 :) Dawno nic nie skrobałam ... jutro odbieram wyniki z morfologii, proteinogramu i crp i ob ... w czwartek odbieram biocenoze ... boje sie isc po te wyniki :( ale mój ginekolog wkoncu stwierdził że hsg zrobimy bez względu na to jakie będzie ob, tylko żeby bio było dobre ... jak będzie ok to w połowie maja hsg a jak złe to na nowo leczenie grzybicy i hsg najwcześniej w lipcu bo w czerwcu mnie nie ma i przepadł by mi cykl, oby to był maj ... od 2 tyg. biorę bromka pół tabletki i czuje się super, piersi nie bolą, głowa też mnie nie boli, a gin twierdzi że pół tabletki nie zaszkodzi i nie pomoże :) a biorę bo endo kazał brac, we wtorek byłam u gina i wkońcu jakiś pęcherzyk miałam na lewym jajniku :) na prawym torbiel się zmniejszyła, raczej się wchłonie ah ..... tak był chciała od połowy maja wkońcu działac !!!! :) ale lepiej się nie nastawiac ;) bella jak tam z mężem ? nie odżucaj go .... madziusiek co słychac ? justa ty już 2 tyg do terminu ? stokrotka też już na końcówce, jak to szybko leci ... mycha zaczynasz od czerwca ? natie a ty kiedy możesz zacząc staranka ? pozdrawiam wszystkich których nie wymieniłam a kto testuje ???? ja wczoraj męża zapytałam, a może zaryzykujemy i w tym cyklu ... powiedział że nie chce 2 raz tego przeżywac :( pierwszy raz usłyszałam od niego że on to też "przeżywał" cieszę się że mam takie w nim oparcie, też mu źle jak widzi malutkie dzidziusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie ty napewno sie jesteś rocznik 75 :) Dawno nic nie skrobałam ... jutro odbieram wyniki z morfologii, proteinogramu i crp i ob ... w czwartek odbieram biocenoze ... boje sie isc po te wyniki :( ale mój ginekolog wkoncu stwierdził że hsg zrobimy bez względu na to jakie będzie ob, tylko żeby bio było dobre ... jak będzie ok to w połowie maja hsg a jak złe to na nowo leczenie grzybicy i hsg najwcześniej w lipcu bo w czerwcu mnie nie ma i przepadł by mi cykl, oby to był maj ... od 2 tyg. biorę bromka pół tabletki i czuje się super, piersi nie bolą, głowa też mnie nie boli, a gin twierdzi że pół tabletki nie zaszkodzi i nie pomoże :) a biorę bo endo kazał brac, we wtorek byłam u gina i wkońcu jakiś pęcherzyk miałam na lewym jajniku :) na prawym torbiel się zmniejszyła, raczej się wchłonie ah ..... tak był chciała od połowy maja wkońcu działac !!!! :) ale lepiej się nie nastawiac ;) bella jak tam z mężem ? nie odżucaj go .... madziusiek co słychac ? justa ty już 2 tyg do terminu ? stokrotka też już na końcówce, jak to szybko leci ... mycha zaczynasz od czerwca ? natie a ty kiedy możesz zacząc staranka ? pozdrawiam wszystkich których nie wymieniłam a kto testuje ???? ja wczoraj męża zapytałam, a może zaryzykujemy i w tym cyklu ... powiedział że nie chce 2 raz tego przeżywac :( pierwszy raz usłyszałam od niego że on to też "przeżywał" cieszę się że mam takie w nim oparcie, też mu źle jak widzi malutkie dzidziusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dzięki dziewczyny:-) :-) :-) no tak jestem ten rocznik cóż latka lecą ale dobre geny chyba mam bo nikt mi tyle nie daje co mam:-) :-) :-) Uciekam spać bo o 5 wstaję do pracy.... Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi ciesze sie ze ginek poszedl po rozum do glowy i juz nie bedzie czekal na ob trzymam kciuki zeby udalo sie w maju nie mam pojecia kiedy zaczniemy bo mi sie porypalo z tarczyca i toxo musze powtorzyc... ale mialam plany juz w maju... nawet nie wyobrazasz sobie jak juz bym chciala i jednoczsnie jak bardzo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja zle chyba zrobiłam idac na cały dzien na te chrzciny z m po pierwsze dzis mam doła bo dzieciaków było mnóstwo a po drugie podnosiłam kilka razy takie małuszki i zaczeło mnie bolec wczoraj,krew co prawda pojawiła sie tylko raz i w ilosciach sladowych ale przestraszyłam sie. Dzis ide do ginekologa na usg czy wszystko ok i z zapytaniem kiedy moge leciec na wakacje .Ja mam urodziny 9 maja i maz chce mnie zabrac w cieple strony bo ostatnio odłozylismy.Ale ja bez usg i pozwolenia gina nie polece. Dajcie mi linka do nasze grupy na fb to dołącze i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella wyslij swoje dane na justynasiedlce@poczta.fm i ja Cie zaprosze i dolacze do naszej tajnej grupy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa też chcę Was zobaczyć;) Fajnie by bylo wiedzieć z kim się klika.. JA test robiłam w sobotę. Planowaliśmy grilla i stwierdziłąm że muszę się zresetować. Zaszałam , czoraj myśłałam że umrę takiego kaca miałąm. i znowu doopa @ zbliża się.. Chociaz teraz znp nie mam jak zawsze.Trwało u mnie od owu do okresu. Piersi bolały i humorki miałam przeogromne. Teraz piersi zaczęły pobolewać 3 dni temu a do @ jeszcze z 2-3dni. Moze ten bromek działa;) Zaczełąm drugie opakowanie po pol tabletki na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
upss chyba spóźniłam się na imprezę do Stokrotki, ale życzę wszystkiego najlepszego :) troszkę mnie nie było, ale jestem i zaczynam nowy cykl dziś 2dc. Trochę cierpię, bo mnie nawala brzuch już drugi dzień. Z jednej strony to dobrze, bo będę mogła sobie po weekendować, po grillować itepe itede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellus lepiej faktycznie nie dzwigaj ale mysle ze na urlop jak najbardziej mozesz a zwlaszcza na taki odpoczynkowy... ale jak bedziesz spokojniejsza po wizycie u ginka to jak najbardziej idz... mily urlopik i sloneczko dobrze zrobia Wam obojgu a zwlaszcza po ostatnich przezyciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A dziękuję za życzenia :-* A teraz to która testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie już @ przyszła;/ Dziwne bo zawsze miałam co 30 dni a teraz w 28 dc. Bromergon czy coś innego zadziałało ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha no właśnie tak samo bardzo bym już chciała i jednocześnie się boję! U mnie tarczyca wyregulowana mam nadzieję że się nie pochrzani ... No gin. zmienił nastawienie jak mąż mu powiedział że od 7 miesięcy próbujemy zrobić to badanie ... dalsze jeżdżenie do niego tylko z ob i biocenozą nie miało by sensu ... wiec chyba przemyślał ... mąż na niego "wsiadl" że w takim tempie diagnozowania mnie to na emeryturze doczekamy sie potomka! A przecież u mnie chcodzi tylko o to żeby sprawdzic jajowody, bo hormony raczej mam wszystkie ok a te wymagające poprawki sa leczone ... mąż ma słabsze nasienie ale na to nie ma leku ... bierze witaminki, noooo właśnie przydała by się świeża ciężaróweczka bo wiruski od stokrotki i justy nie mają siły przebicia :) pozatym zaraz będą rozpakowane ... A dzisiejszy wynik OB to oczywiście 22 czyli jak zawsze pow. normy :) ale mam to już głęboko w d....! CRP nie wskazuje u mnie na żaden stan zapalny i proteinogram też dobry, mi by się przydał dr. House albo Leśna Góra, tam by mnie wyleczyli :P Bella jedź i odpocznij !! Dystans dobrze zrobi ... Natie masz bardzo ładne, wyszukane 2 imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondy bromek reguluje cykle, no cóż szkoda ale nowy cykl i nowe nadzieje także do dzieła za 2 tygodnie :) ja nadal w niego wierzę i mam nadzieję że jak sie okaże że jajowody drozne to szybko zafasolkuję :P eh nadzieja matką głupich no ale trzeba wierzyc bo do glowy mozna dostac ... pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Endi. Ja sama już nie wiem w co wierzyć.. 6 maja ide do endo zobaczymy co powie na moje wyniki i na bromek.. Aż ciekawa jestem. No ipowiem Ci już mnie to wszystko denerwuje i coraz bardziej niecierpliwa się robię. Wiem, że nerwy to zły doradca w tych sprawach ale Za pierwszym razem udało nam się od „strzału a teraz już od początku roku się staramy i ciągle nic.. A zegar tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella masz kupe siostr blizniaczek ;)) musisz poszukac mnie - wyslalam Ci namiary na maila Blond ciebie zaprosilam ale i Tobie i Belli wyslalam tez linki pozostalych dziewczyn z kaffe. Jak Was bedzie juz widac to zaprosimy was do naszej tajnej grupy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kto teraz bedzie na forum pisał jak wszystkie na fb:) ide do pracy pierwszy dzien po przerwie...bede sie oszczedzac a przynajmniej spróbuje humor troche lepszy bo skan wczoraj wykazał ze łyzeczkowanie zrobione dokładnie i moge juz nawet na wakacje leciec:):): huuura potrzebuje wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziękuję :-D. A ją się dziś zdenerwowalam..........pojechałam na badania i oczywiście co ?.........kurwy nie przyjmują przyszła pani z uśmiechem na gębie i wywiesza kartkę że dziś laboratorium nieczynne. A co panie z rejestracji mi powiedziały ? Żebym poszła prywatnie zrobić sobie badania jak mi zależy......nio masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Dziękuję :-D. A ją się dziś zdenerwowalam..........pojechałam na badania i oczywiście co ?.........kurwy nie przyjmują przyszła pani z uśmiechem na gębie i wywiesza kartkę że dziś laboratorium nieczynne. A co panie z rejestracji mi powiedziały ? Żebym poszła prywatnie zrobić sobie badania jak mi zależy......nio masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey moje kochane Kobietki :) nareszcie mam chwilkę i mogę do Was napisać. Bella kochanie ściskam mocno i buziaczki :* Endi czyli badanie hsg masz jeszcze przed sobą-zrób je jak najszybciej,może to zbieg okoliczności ale w naszym przypadku chyba bardzo pomogło.lekarz anestezjolog który znieczulał pow że oni odradzają starania w tym cyklu w którym jest badanie natomiast moja lekarka odwrotnie,korzystać i czekać na efekty :) teraz czeka nas usg anatomii maluszka :) Justa a jak Ty się czujesz??jak maluszek? Pozdrawiam Was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
A u mnie kochane czas starań odroczony aż na pół roku:((( nie chce swoich problemów wywlekać na forum ale odwleczony z przyczyn rodzinnych jestem załamana:(((((((((( Przepraszam Was ale będzie mnie troche tu mniej.......ale będę Was czytała i trzymam za Was kciuki za wszystkie ehhhh żyć mi się nie chce:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja sie czuje calkiem dobrze ... jeszzcze sie turlam ;)) dzisiaj jak zmienialam kartke w kalendarzu pierwszy raz pomyślałam ze w koncu trzeba spakowac torbe do szpitala... ale poki co na pomysle sie skonczylo ;)) Do terminu zostało 19 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie jakbyś sie chciała jednak komuś wygadać to wiesz gdzie nas znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Natie wspolczuje :( tule Cie A ja dziewczyny dzis poszlam na badania prywatne do zabiegu, ktory mam miec po weekendzie w szpitalu, w pon. mam sie stawic na biocenoze i tu zaczyna sie problem, bo nie wiem czy nie mam jakiejs lekkiej infekcji :( badania kwalifikujace kosztuja wrrr... kupilam lacibios femina i zazywam od poniedzialku, boje sie, mam troche opuchniete te miejsca, moze podraznione, sluz gesty bialy :( no moze jeszcze minie, ehhh, widzicie jakie to zycie jest okropne... ciagle cos nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie wspolczuje Kochanie... jak bys chciala pogadac to wiesz gdzie mozesz swobodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×