Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość paulina199054
Welao .... Co u Ciebie ??? Ja jutro mam ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja mam dziś bóle jak podczas okresu, nigdy nie miałam przed okresem zawsze już w trakcie... moze to działanie tabletek wszystko zmienia....do okresu 2max3dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Paulinko daj znac co tam lekarz powie :) u mnie dzis 14 dc. Nie wiem czy owu byla, bo te testy jakos dziwnie wychodzily. Temp nie mierze, sluzu nie widzialam plodnego :( dzis tylko tak duzo mlecznobialego... przytulanka byly wiec za 10-14 dni potestuje. Biore juz duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Note kiedy testujesz ? :) mnie martwi ten brak sluzu plodnego. Czy to mozliwe ze moglam przegapic? Testy owu robilam 6 dni. Przez pierwsze dni pojawiala sie blada kreska. W czwartek byla juz o wiele mocniejsza ale jasniejsza od testowej a w piatek i sobote znowu blada. Pierwszy raz uzywalam testow i nie wiem co o tym myslec. Szkoda ze moj gin nie przyjmuje az do stycznia bo bym poszla i sprawdzilaczy owu byla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welao - a może masz mało płodnego śluzu? Ja kiedy testuje nie wiem, bo umieram ze strachu!! Jak dam rade to jutro, a jak nie to jeszcze pozniej oczywiscie jesli nie dostane @..Boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Note a to mozliwe ze zajde w ciaze jak mam malo sluzu plodnego? Ja tez zawsze sie boje i denerwuje jak testuje, bo juz wiele razy sie nastawialam na dwie kreski i sie zawiodlam. Ale trzeba wierzyc i byc cierpliwym. A jakimi sposovami mozna polepszyc sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
Wiesiolek 3x2 tabletki na poprawe sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welao - myślę,ze tak..też słyszałam, ze wiesiołek jest dobry na poprawe śluzu, ale osobiscie go nie bralam :) wczoraj nie dałam rady i zrobilam test 30dc negatywny, dzis 31dc,ale @ jeszcze nie mam..choc wszystko mnie boli jajniki i plecy nad tyłkiem:/ pewnie jutro dostane @ albo jeszcze dzis wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Note a moze lepiej bete zrobic ? O ktorej godz robilas test? Ja jestem zdania, ze poki nie ma @, to jest nadzieja. :) Paulinko jak tam po wizycie u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welao - test robilam kolo 17 popołudniu dopiero. tez poki nie ma @ to mam nadzieje, ale tak sobie siedze i mysle naiwniara ze mnie...i juz sie wsciekam i brakuje mi juz cierpliwosci i wciaz pytanie ILE MOŻNA? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Note powtorz z samego rana test albo na bete lec. Ja mam tak samo, dzis dopiero 15dc a ja juz fiksuje i mysle o testowaniu :( taki juz chyba Nasz los, zemusimy dluzej czekac na dzidzi i walczyc. Ale moim zdaniem jest o kogo walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam wczoraj test o 17, dziś już odpuściłam jutro raczej tez odpuszcze,bo swieto wszystko pozamykane, a poza tym pewnie małpa przyjdzie,bo to juz bedzie 32dc. Zycze wszsytkim upragnionych maleństw w nowym roku 2014:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka98
wITAM,na poczatku moze ,ze jestem tu nowa. Weszlam tu przypadkiem,ale nie mialam jeszcze okazji czytac waszych wypowiedzi. Moze pokrotce. Odkad pamietam wypadaja mi wlosy. Dermatolog bez zadnych badan stwierdzila,ze to lysienie endrogenowe i zapisala alpicort a,ale rowniez skierowala do poradni ednykronol.-ginekolog. Tam na pierwszej wizyciedostalam skierowanie na tsh,prolaktyne i progesteron. miesiaczke mialam 20.10,a badania zrobilam 12.11.oto wyniki tsh 4,2,progesteron 13,89,a prolaktyna z rana 549,3,a po podaniu tabl po godzinie 5638,0. Czy ktos sie zna na tym i moze powiedziec czy to az tak zle? lekarz zapisal odrazu na pol roku tabl. Bromergon po pol tabl przed snem i euthurox 25 po jednej tabl przed sniadaniem. Prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Alka98 progesteron w normie, a prolaktyna strasznie wysoka, dlatego bromergon. A starasz sie o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Ja w 22dc mialam cos kolo 3 progesteronu, czyli tyle co kot naplakal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
A u mnie dzis 17 dc, czuje czasem lekkie klucia jajnikow i czasem zaboli w podbrzuszu, taki jakby krotki skurcz. No i piersi zaczely troche bolec, mysle ze duphaston dziala :) jeszcze z tydz i zatestuje ale staram sie nie nastawiac. Z tym,ze w moim przypadku powinnam testowac przed @, bo gdyby pojawila sie fasolka, nie moge odstawiac dupka tylko brac go dalej, bo jak juz wspomnialam mam niski progesteron. Eh oby tylko nie zwariowac. Paulinko jak tam po wizycie u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie 2dc tak jak myslalam okres przyszedl 1 stycznia, obecnie nie chce mi sie zyc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199054
Welao...jestem po wizycie...Jestem spokojniejsza.30 jak poszlam do niego lekko krwawilam,nie wiedzialam dlaczego bo @ skonczyla mi sie 20.Ale badanie zrobil mi,i stwierdzil ze mam owu.Uspokoil mnie rowniez z tym ze nie mialam wtedy @ co C****salam,Powiedzial ze po bromergonie moze tak byc,i nie mam sie czym martwic.Jutro juz wracam do Norwegii,ale umowilam sie na wizyte w kwietniu.I do tego czasu mam brac tylko bromergon.Jak do kwietnia nie uda sie,bede musialam zostac przynajmniej z 3 tyg.w Polsce pod stala jego kontrola,bo jakis dodatkowy lek chce przepisac.No i wspomnial o nasieniu partnera...Teraz trzeba sie tylko zajac soba,i znalezc jakies zajecia zeby nie myslec,a czas dalej pokaze co bedzie.Zabezpieczylam sie juz w bromergon na 4 miesiace,kwas foliowy i testy ciazowe:) A jak tam u Ciebie ?? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Paulinko, to super ze jestes spokojniejsza, czyli wizyta udana. Jak masz owu to jest kwestia czasu fasolka. Ja dalej biore bromka. Dzis moj 18 dc, za tydzien bede testowala zeby wiedziec czy odstawiac duphaston czy nie. To moj drugi cykl z bromergonem i pierwszy z clo i duphastonem ,zobaczymy co z tego. bedzie. Niby sie nie nastawiam,ale kazdy maly bol traktuje jak poczatek ciazy :) wczoraj zaczely bolec piersi i podbrzusze troche. Poza tym ok. Wiem jedno, bede walczyc poki starczy mi sil, ale z moja wada jaka jest niecierpliwosc czuje ze moze byc ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem w podobnej sytuacji od 2 miesięcy biorę bromergon , od kiedy zbadała prolaktyne i okazała się podwyższona, 1 @od momentu przyjmowania bromergonu był a taka jak należy jednak, ostatnia była dziwna. W dzien spodziewanej @ miałam płomienie ktore nawet nie zabrudzilo wkładki i tak było przez 3 dni, w miedzi czasie zrobiłam test i był negatywny, następnie zaczęła lecieć krew jednak wciąż nie było jej dużo i w sumie wystarczyła by mi 1 podpaska... trwało to 2 dni i się skończyło... 1 dzien krwawienia uznałem za 1 dzien cyklu od tego czasu co jakiś czas czułam delikatne bóle podbrzusza i piersi...na chwilę ustały... obecnie jestem w 9 dniu cyklu i odczuwam że piersi mi się powiększyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Czarna powtorz rano test albo najlepiej lec na bete, z tymi testami to roznie bywa. A jak dalej negatyw, to najlepiej udac sie do gina. Leczysz sie jeszcze na cos, jak z Twoim progesteronem, fsh, lh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam badana tylko prolaktyne i tsh bo mam lecze się na tatczyce ale ostatnie wyniki tsh miałam dobre do zajścia w ciążę, za tydzień idę do ginekologa więc pewnie wtedy się okaże co jest przyczyną... chciałabym żeby była to ciaza ale nie nakrecam się na to bo nie chce kolejny raz się zawieść ... mam tylko nadzieję że nie dzieje sie nic poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Dziewczynki czy to normalne, ze po duphastonie bola piersi. Bola mnie od wczoraj, ale dzis to sie nawet dotknac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z Was aplikuje Bromergon dopochwowo ? Jak znosicie ten lek ? Ja mam zacząć brać go od dzisiaj i strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonik
Przez dwa tyg bralam bromergon dopochwowo. Zero skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Ja nie slyszalam o tym, ze bromka mozna dopochwowo. Biore normalnie juz prawie 2 m-ce. W pierwszy tydzien zazywania bylam spiaca bardziej a pozniej juz zadnych skutkow ubocznych. Cos cicho sie tu zrobilo. Gdzie sa wszyscy? :) u mnie dzis 23 dc, bolace piersi i podbrzusze. Nie wiem, moze to skutek duphastonu ... w sobote zamierzam testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) jestem nowa na forum i widzę, że mam niestety podobny problem do Was - wysoką prolaktynę, zołza jedna powoduje, że staramy się z narzeczonym już prawie 10 miesiąc i nic :( powoli się załamuję... Biorę Bromergon pierwszy cykl ale czuję gdzieś w środku, że to nic nie da... Jestem już podwóch poronieniach kilka lat wstecz więc rozumiecie, że moje nadzieje tym bardziej leżą w gruzach... Całę szczęście, że chociaż nie mam jakichś strasznych skutków ubocznych po tym leku :) Stąd pytanie jak szybko udało Wam się zaciążyć w takim przypadku? Wiem,że pewnie już ze sto razy to pytanie tu padało, ale potrzebuję chyba podniesienia na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199054
Welao jak u Ciebie??? Ja malo wchodze na stronke...bo staram sie szukac jakis zajec.Niedawno zrezygnowalam ze stresujacej mnie pracy.Ktora i tak mialam tylko raz w tyg.Zmienilam troszke wnetrze domku...I zaczynam sie czuc na nowo szczesliwa...Mysle ze stres i myslenie o ciazy w niczym nam nie pomaga.To jak wyscig...Staram sie ...i coraz mniej mysle oczywiscie to wraca...Ale poradzimy sobie... nasze malenstwa wkoncu sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Misiowa ciezko powiedziec w ktorym cyklu sie uda. Czytalam ze dziewczynom roznie sie udawalo. Ja jestem po drugim cyklu z bromkiem i narazie nic. Paulinko ja jestem po duphastonie i czekam na okres. Robilam dzis bete i wyszla ponizej 1,2 czyli ciazy brak. Czekam na @ i od nowa do roboty :) trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little M
Miałam stwierdzony zespół policystycznych jajników, do tego potężną prolaktynę, a na dodatek praktycznie zerowy progesteron. Powiedziałam mojemu ginekologowi, że chciałabym zacząć starania o dziecko. Lekarz kategorycznie oświadczył, że przede wszystkim muszę podjąć leczenie hormonalne i że z takimi wynikami nie ma możliwości bym zaszła w ciążę. Powiedziałam mojemu partnerowi, że chcę spróbować. Przygotowałam się do tego ze szwajcarską precyzją. Za pomocą testów ustaliłam najdogodniejszy dzień na zajście w ciążę. Spróbowałam... dziś jestem szczęśliwą mamą półrocznej Córeczki. :) Natychmiast po stwierdzeniu ciąży, z wynikami z krwi (4 tc) poszłam do lekarki - była w szoku. Zwłaszcza, że ostrzegała mnie, że nie ma szans na zajście w ciążę, że poronie... A jednak! Udało się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×