Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Prolka 31
Hej dziewczyny, no sama się zastanawiam, jak to jest z tym Bromkiem, ja w drugiej ciąży z córką zaciążyłam w pierwszym cyklu brania Bromka ( a w 3 miesiącu starania się). Teraz tak jak pisałam chcemy mieć trzeciego dzidziusia, od miesiąca biorę Bromka, ale jak na razie nic. Nie wiem czy ma owulację po 4 latach brania antykoncepcyjnych leków. Czy bromek wpływa na owulację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
Welao, a w którym dniu cyklu lekarz stwierdził brak owulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
a i jeszcze jedno, czy Wy zawsze czujecie owulację? Czy macie te charakterystyczne kłucie jajników? Jakie są objawy owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Paulinko lec na bete, moja szwagierka robila dwa testy i nie pokazaly a beta sliczna jej wyszla, ciazowa. Prolka mialam mo.itorowany cykl, bodajze w 16dc usg i badane tez hormony i gin stwierdxil ze owulacji nie bylo. Zapisal bromka pol tabl na noc . Biore go juz 10 dni. Zobaczymy co z tego bedzie. To moj pierwszy cykl z bromkiem. Oprocz tego kwas foliowy i zel z estradiolem do wcierania w uda na noc. Ten zel w moim przypadku jest dlatego ze mam niski estradiol. Wierze ze sie uda. Czytalam tu ze dziewczynkom bromek pomogl. Jestem dobrej mysli. A co do objawow owulacji. Nigdy nie zwracalam uwagi, nie mierzylam temp,nie testowalam, bo sie nie staralam. Dzis np czuje klucie delikatne z jednej strony ale nie wiem czy to owu. Ja zamiast testowac czy jest owu, przytulam sie z mezem tak co drugi dzien mniej wiecej i po wszystkim swieca hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolka 31
Welao, dzięki za odpowiedż. A czy Bromergon jest na owulację? Ja go dostałam, bo miałam za wysoka prolaktynę po obciążeniu. Dzis mam 11dc, mam mieć też monitoring za parę dni, więc sama jestem ciekawa co mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Z tego co wiem to brom stymuluje owulacje wlasnie u osob ktore maja wysoka prolaktyne. Ja mam go brac przez 2 miesiace, a dodatkowo w drugim miesiacu mam brac clo, ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie :) bede testowac za ok 2 tyg i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny kiedyś pisałam na tym forum.Muszę Wam powiedzieć że w końcu się doczekałam i jestem już w 24tc. Czyli bromek i duphaston po jakimś czasie zadziałały.Teraz przygotowuję córkę na przyjście rodzeństwa na świat. Ciekawa jestem co tam u Was?Endi Ty chyba już jesteś blisko rozwiązania? Madziusiek30,Antoninka,Bella,Mycha i inne dziewczyny mam nadzieję że u Was wszystko w porządku.Pozdrawiam Was serdecznie i jak możecie napiszcie chociaż parę słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Ninka a po jakim czasie z bromkiem Ci sie udalo? Mialas monitorowana owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
Czy bolały Was piersi po Bromergonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromek zaczęłam brać we wrześniu.W grudniu lekarz dołączył mi duphaston.Monitoring miałam parę razy i raz dochodziło do owulki a drugi raz pęcherzyk był ale nie pękał.W końcu sił już nie miałam chodzić na monitoringi,badać śluz który był mega skąpy,mierzyć temp itd.W czerwcu jak już odpuściłam,zajęłam się innym sprawami zaszłam w ciąże:) aha w tamtym roku w kwietniu w drugim cyklu z bromergonem zaszłam niestety ciąża obumarła być może powodem było nagłe jego odstawienie.w tej ciąży brałam go do 16tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Mnie piersi nie bola od bromka. Dzis 10 dzien z bro, a biore go od 2dc i kluje mnie w jajniku, oby to byla owu. Moze zrobie sobie prezent na swieta? Staramy sie juz bardzo dlugo, najwyzsza pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
To mój pierwszy cykl z Bromkiem, dziś mam 22 dc (cykle 27dniowe) i okropnie bolą mnie piersi. Efekt uboczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
To mój pierwszy cykl z Bromkiem, dziś mam 22 dc (cykle 27dniowe) i okropnie bolą mnie piersi. Efekt uboczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
To mój pierwszy cykl z Bromkiem, dziś mam 22 dc (cykle 27dniowe) i okropnie bolą mnie piersi. Efekt uboczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
To mój pierwszy cykl z Bromkiem, dziś mam 22 dc (cykle 27dniowe) i okropnie bolą mnie piersi. Efekt uboczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Moonik moglas zafasolkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Moonik moglas zafasolkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Moonik moglas zafasolkowac :) poczekaj spokojnie jeszcze z tydz i testuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Moonik moglas zafasolkowac :) poczekaj spokojnie jeszcze z tydz i testuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Moonik moglas zafasolkowac :) poczekaj spokojnie jeszcze z tydz i testuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
M moglas zafasolkowac :) poczekaj spokojnie jeszcze z tydz i testuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
już jakoś straciłam nadzieję ale wszystko możliwe. Tak się boję tego bromka, że każdy objaw wydaje się być skutkiem ubocznym. Na dodatek boli mnie od wczoraj lewy jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonik
welao :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Wybaczcie, net w tel mi sie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Moonik ja po bromku mialam tylko na poczatku mdlosci i czulam sie ramo tak jakbym wogole nie spala. Trzeba wierzyc, ze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199054
Czesc dziewczyny:* Niestety z tym testem beta,to teraz nie możliwe,jestem za granicą...I w polsce bede 18 grudnia.Do tego czasu niestety musze czekac.A jestem zaniepokojona,bo po bromku mialam 2 miesiace praktycznie regularnie @ ,a 3 nic a nic,a juz rozpoczal sie nowy miesiac.Czy myslicie ze po bromergonie to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Paulinko ja dalej bede obstawala ze to ciaza. Bromergon normuje cykle. Kiedy robilas ostatni test i ile sie spoznia @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199054
Welao...test zrobiłam 30.11. i po tym strasznie sie zawiodlam,troszke zrobilam sobie nadzieji...i wyszla niestety jedna kreseczka...Objawy takie jak bol brzucha,zawroty glowy troszeczke mineły,wiec juz niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199054
moonik ... ile czasu dokładnie bierzesz bromergon?? ja c***owiem ze bardzo dobrze przyjelam bromek...chociaz lekarz kazal mi wziac 1 tabl.na spobowanie ,myslalam ze umre...W dzien zaczelam brac po pol i z czasem zwiekszalam dawke.I biore juz po 2 na dzien.Jest ogolnie ok..Ale kazda kobieta przyjmuje tabletki roznie. Byc moze faktycznie tak jak pisze welao jestes w ciazy...Nie znam dokladnie Twojej historii...Ale ja zmagam sie z podobnym problemem.Nie mialam nigdy skutkow ubocznych przez bromergon,ale zaniepokojona jestem brakiem @.Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welao
Dziewczynki z doswiadczenia wiem, ze test nalezy powtorzyc kilka razy jezeli wynik jest negatywny a okresu brak. Mojej szwagierce test wyszedl dopiero ponad tydz po planowanej @. Roznie to bywa. Mogla sie owulka opoznic przeciez. Najdokladniejsza jest beta. Ale jak nie ma mozliwoscito z pierwszego porannego moczu zrobic test i powtarzac kilka razy, a jak dalej brak to do gina. Wiem, ze robimy sobie tymi testami nadzieje, ale tak juz jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×