Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Endi to zdjecie bylo robione miesiac temu - teraz troche urósł ;)) . Ja calkiem inaczej wyobrazalam sobie Endi ;)) Jak widac nasza wyobraznia czasami plata psikusa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to ją już maile wyslalam do was dziewczyny :-D czekam na zaproszenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oglasam tvn i co widze matka zabila 3noworodkow o moj Boze malo tego planowala to bedac juz w ciazy.Jak to jest mozliwe???To my probujemy zajsc w ciaze ,poswiecamy lata zycia aby urodzic dziecko a ona dostaje najwspanialszy dar zycia i go morduje???trzykrotnie???? Zatkali mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella o której to usg ?? Pewnie usłyszysz już bijące serduszko :) Stokrotka fajnie że się odezwałaś ;) znam kogoś o tym nazwisku ... twój mąż ma rodzinkę na śląsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nie...ale mój tata pochodzi z bytomia i te tereny są mi znane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa, Endi wysłałam wam linki. A może na fb utworzymy taką swoją grupkę tajną? Tylko musiałaby to zrobić któraś z was, bo ja nie bardzo kumata w tym całym fb. Bella pewnie dzidza się rozpycha i czujesz to po prostu. Czekam na relacje z wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Gocha ją też chce stokrotka201@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Stokrotka już poszło i mamy swoją grupkę na fb :) teraz to od patrzenia na wasze brzuszki wiruski mnie dopadną hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha wyslalam Ci juz zaproszenie. stworzylam tez mala grupke ze stokrotki i endi (Ciebie dodam jak zaakceptujesz zaproszenie)ale nie wiem czy o to chodzilo bo dla mnie fb to tez jedna wielka zagadka ;))) jak cos bedziemy probowac dalej ;)) Bella serduszko jnapewno juz uslyszysz? ;) Ktory u Ciebie juz tydzien ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale powiem wam szczerze że zupełnie inaczej was sobie wyobrazalam :-D. Hehe.....z reszta z pewnością inaczej i wy mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobmy swoja grupe na fb to tez chetnie dolacze ,dzis jakos mi niedobrze i mam zawroty glowy,zapachy czuje wyrazniej zeby nie powiedziec ze wszystko mi smierdzi bardziej niz codziennie boli mnie podbrzusze chyba wezme nospe jak radzila Stokrotka oczywiscie martwia.mnie te bole na szczescie wizyta dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Hej, Ja też chętnie się dołączę do grupki na fb, wysłałam zaproszenie do Endi.. Powiem szczerzę że jestem od niedawna na fb więc troszkę tego nie ogarniam.. Justa wysyłałam również do ciebie zaproszenie, mama nadzieję że zaakceptujesz zaproszenie :-) Bella będzie dobrze i daj znać jak będziesz po wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puste jajo plodowe!!!!a mnie pusto w sercu!!! Ciaza nie rozwija sie ,ta kropeczka ktora widzialam pozostala taka mala jak byla a w 8tyg powinno juz bylo widac dzidziusia z serduszkiem.Ale ja nie mam dzodziusia tylko pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puste jajo plodowe!!!!a mnie pusto w sercu!!! Ciaza nie rozwija sie ,ta kropeczka ktora widzialam pozostala taka mala jak byla a w 8tyg powinno juz bylo widac dzidziusia z serduszkiem.Ale ja nie mam dzodziusia tylko pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Miło Was wszystkie "poznać", a raczej "czytać" ;) Temat bromergonu i podwyższonego poziomu prolaktyny jest mi bliski, niestety. Parę miesięcy temu lekarz wykryl u mnie hiperprolaktynemię, brałam 0,5 tabletki bromergonu na noc. Bardzo źle się po nim czułam chodziłam jak naćpana. Kuracja trwała 3 miesiące, miesięczna przerwa, następnie badanie kontrolne prolaktyny i wizyta u gina. Dostałam receptę na progesteron, który miałam brać od 16 dnia najbliższego cyklu. Okazało się że... okres nie przyszedł, jestem w ciąży. Aktualnie 6 tydzień. Udało się za pierwszym razem, aż jestem w szoku. Myślałam że przy tych problemach staranie się zajmie nam kilka miesięcy a tu BACH. Myślałam że zdążymy wziąć ślub na spokojnie, remont się skończy i się przeprowadzimy a tu niespodzianka. Żeby było śmiesznie: pierwszą osobą której powiedziałam (oprócz narzeczonego) była moja ukochana kuzynka. Okazało się, że tego samego dnia o ciąży powiedziała jej żona jej brata (a mojego kuzyna). Też miała problemy z prolaktyną. Istny kosmos!!! Mam do Was pytanie - czy waszym zdaniem podwyższony poziom prolaktyny może powodować poronienia? Bardzo sie tego boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella kochana nawet nie wiesz jak mi przykro:((( Nie ma słów pocieszenia:((( Tulę Cię mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendy33
Bella kochana!! Ściskam i współczuję. Wiem co przeżywasz bo przeszłam przez to:( Trzymaj się jakoś:* Musisz być silna:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Bella bardzo mi przykro, wyobrażam sobie jak się czujesz:-( Tulę Cię mocno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wu kak zwykle jestescie pierwsze,m jeszcze nie wie nie umiem mu powiedziec .musze to zrobic jak wroci .czekam na przyjaciolke nie moge wrocic do domu bo tam zwarjuje Jak mam powiedziec m ze nie umiem dac mu dzievka ...chyba ide skoczyc z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wu kak zwykle jestescie pierwsze,m jeszcze nie wie nie umiem mu powiedziec .musze to zrobic jak wroci .czekam na przyjaciolke nie moge wrocic do domu bo tam zwarjuje Jak mam powiedziec m ze nie umiem dac mu dzievka ...chyba ide skoczyc z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze w to co przeczytałam Bella !! To jest jakiś koszmar !! ;( ;( ;( :( :( :( strasznie Ci współczuje :( , dlaczego Bóg daje nadzieję a potem odbiera !! Przytulam Cię mocno, nic wiecej nie napiszę bo tu żadne słowa nie dadzą ukojenia, nie dziś ... smutno mi razem z Tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×