Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość zaczynam od nowa
a jak bol brzucha? puscil troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
wzięłam no-spę i jest już lepiej. Ja to sie znów stresuje jutrzejszym badaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
ciezko nie myslec, zwlaszcza jak sie na cos bardzo czeka. ale badz dobrej mysli... musi byc dobrze tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkw78
Aniu będzie dobrze !!!!!!! musi być !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
Kochane jesteście boskie, dziękuję :) od razu mi lepiej jutro dam znać jak badanie poszło. Nie mogę na niczym skupić uwagi, chciałabym żeby już było po badaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
jeszcze tylko troche zostalo i bedziesz po badaniu :) a do tego czasu moge Ci troche pomarudzic jak sie znowu jak kretynek stresuje badaniem u faceta gina, zeby mysli troche Twoje oderwac ;) nie, tak powaznie dziewczynki to fajnie ze jestescie. sam fakt ze mozna sie wyzalic pomaga :) bkw, a jak Ty sie dzisiaj czujesz? jak tam po lekach? dalej spiaca jestes rano? jak samopoczucie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
zaczynam od nowa daj znać jak tam pęcherzyki :) ja zaczynam wariować i już wkręcać sobie filmy. Niech jutro nastąpi. Ta niepewność mnie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
mąz mnie namawia zeby bete powtórzyć w czwartek i może ma rację, sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
a tak normalnie co ile takie badanie sie robi? jesli zamiast we czwartek zrobilabys jutro to jaka bedzie roznica? poza tym ze czekac krocej wtedy musicie? moj pecherzyk 27 mm i nie pekl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
zaczynam od nowa.... hm... o kurcze i co lekarz powiedział? Co teraz? Betę bada się: co 48H -wzrost min. o 66% co 72h - wzrost min.112% co 96h - wzrost min. 180% trzeba sobie obliczyc ile powinno byc minimalnie ja nie wytrzymam do czwartku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
lec jutro... lepiej wiedziec niz w nerwach siedziec do czwartku... nikomu na zdrowienie wyjdzie :) a ja trzymam za Ciebie kciuki najmocniej jak sie da! a ja musze zrobic pelny obraz hormonalny, wiec musze czekac do nowego cyklu. a potem zrobic jeszcze jeden albo dwa monitorowane cykle zeby sprawdzic czy to nie jakis jednorazowy felerny. a potem zobaczymy. w kazdym razie kolejnych kilka miesiecy czekania i badan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
Kochana trzymam kciuki równie mocno, uda się tylko się nie poddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
mam różowe plamienia, jestem przerażona!!!! mam złe przeczucia :( to się nie uda :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Aniu a twojego albo jakiegos innego lekarza nie daloby sie zobaczyc szybciej niz w pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
ale pęcherzyk ciążowy dopiero widoczny jest na usg od 1000-1500 beta hcg. Więc to i tak nic nie da :( Tak się boję, czekam własnie na wynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Aniu, trzymaj sie dzielnie! a my jestesmy z Toba i trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
umieram ze strachu :( wyników jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Anula, bedzie dobrze... zrob sobie herbatke i usiadz spokojnie na chwile. czekasz na tel czy sama masz dzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E ona ona E
Aniu czytam o Tobie. Powiedz mi z jakiego jesteś miasta? Aniu zrób tak, dobierz ten wynik bety i leć do lekarza swojego. Ja byłam w podobnej sytuacji, mój lekarz dał mi skierowanie do szpitala. Kochana, nie martw się i pomyśl czy nie wolalabyś sobie tam poleżec, nie bedziesz wstawać, dostaniesz leki, może bedzie Ci latwiej, jak myślisz? aniu czy wiadomo dlaczego te trzy razy były takie smutne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
beta 1134 :) o matko ale progesteron 15 więc muszę dzwonic do lekarza czy nie zwiększyć duphastonu. Dziękuję Kochane za wsparcie i trzymane kciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E ona ona E
aniu sper! Trzymam za ciebie kciuki Jak często chcesz robić ta betę? A jak czesto beirzesz duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
duphaston biorę 2x2, bety juz nie będę badać, robiłam ją trzykrotnie. Dziś wynik jest już ładny :) próbuję się dodzwonić do mojego lekarza własnie. Zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
i jakie super wiadomosci od rana :) strasznie sie ciesze Aniu! i nadal trzymam kciuki zeby do samego konca juz bylo teraz dobrze :) dbaj tam o Was :) no i patrz, juz ten pecherzyk bedzie widac na usg teraz, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
no powinno być widać, zobaczymy co na to lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
i jak tam? dodzwonilas sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
własnie jest w szpiatlu i mam przyjechac zbada mnie i przepisze leki :) zaraz wyjeżdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
powodzenia :) i jeszcze raz bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że plamienie może bardzo człowieka zestresować, zwłaszcza po kilku poronieniach, ale są kobiety, które przez całą ciążę plamią i udaje im się normalnie donosić. Także głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×