Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość zaczynam od nowa
ja nigdy nie mialam jakichs nieprzyjemnych strasznie badan u kobiet, wiec roznicy pewnie pod tym wzgledem nie bedzie za duzej. tylko tak ogolnie glupio mi sie rozebrac itd :) no ale nic przezyje :) i koncze juz narzekanie z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
To kolejna opinia taka że mężczyzna delikatniejszy! Coś w tym musi być. Ja na szczęście teraz fajnie trafiłam na starszą babkę ginekolog-endokrynolog państwowo i jest bardzo fajna i delikatna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Nuwa, a odnosnie Twojej podwyzszonej prolaktyny, to moge zapytac jakie badania robilas? moja mnie tylko wysylala na to badanie prolaktyny z obciazeniem raz na pol roku mniej wiecej. mialam tez raz robione badanie poziomu hormonow tarczycy, ale wszystko w porzadku bylo. a oprocz tego to jakos nie starala sie znalezc przyczyny tej wysokiej prolaktyny. bo jakas przyczyna musi byc, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Przysadka mózgowa wydziela prolaktynę i podwyższenie jej może być nawet spowodowane gruczolakiem łagodnym guzem ale wtedy gorzej reaguje się na bromergon u mnie on szybko dość zadziałał dlatego lekarka też już nie kombinowała nic dalej z tą prolaktyna a zajęła się moją niedoczynną tarczycą. A tak w ogóle to hiperprolaktynemia może pojawić się nawet wskutek stresu, podczas snu, po stymulacji brodawek sutkowych, po stosunku płciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
ja tez brałam bromergon i po miesiącu spadło poniżej normy, teraz biorę po 1/2 tabl. bo nagłe odstawienie tez nie jest dobre. Dowiedziałam sie o podwyższonej prolaktynie bo nie miałam przez 2 miesiące okresu a od ok. pól roku nie miałam owulacji. Po miesiącu brania leku okres spóźnił się tylko 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
dzieki Wam obu. poczekam do soboty i zobacze jak ten nowy lekarz sie zabieze do tego wszystkiego :) fajnie ze tu jestescie dziewczynki. razniej jakos, a poza tym latwiej sie nie poddac jak Wam sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
mam wynik bety = 44,02 wskazuje ze 3-4 tydzień. Teraz czeka mnie badanie w sobotę zeby zobaczyc czy przyrasta. Boję się stracić znowu ciąże ;( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Aniu, nic zrobic nie mozesz, oprocz teg zeby sie starac nie denerwowac i poczekac troszke. Twoj lekarz na pewno na Ciebie uwaza szczegolnie teraz i zrobi wszystko zebys sie tego Malenstwa doczekala. Wierze ze wszystko bedzie dobrze czego Ci z calego serca zycze! Gratulacje wielkie Kochana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynowa ania trzymam dalej kciuki za Ciebie aby sie udało.... ja w prawdzie nie miałam i nie mam plamień, ale z tego co słyszałam to dużo dziewczyn na początku ma jakąs wydzieline Jeśli chodzi o lekarzy to ja zawsze chodziłam do faceta, raz byłam u babki i faktycznie facet delikatniejszy... a teraz chodze do gina który również prowadzi moją ciażę, straszny bajerant tak więc śmiechu zawsze jest co nie miara.... z babką pewnie tak by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje teraz uważaj na siebie i jeśli masz ten duphaston to bierz go dalej a wszystko bedzie dobrze.... albo zadzwon do swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
Dziękuję kochane :* dobrze że jesteście. To mój 25 dzień cyklu (wg miesiączki 3 tydz. 3 dzień) W sobotę wszystko się wyjaśni. Te 2 dni to teraz będą jak wieczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
Biorę duphaston, lekarz powiedział ze brac i sprawdzić przyrost bety więc tylko to mi pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
trzymam kciuki za Ciebie aly czas! damy rade do tej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
wiem ze nie powinnam się denerwować, ale jak? Straciłam juz 3 ciąże i ile jeszcze się zdarzy żebyśmy doczekali się dzieciątka? To przykre, jakis czas temu sie poddalam ale jest o co walczyc (raczej o kogo) i nie chce tak szybko sie poddac, ale boję się kolejnej porażki i to chyba naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
no co za koszmar 3 poronienia współczuję i mam nadzieję że tym razem będzie wszystko dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
teraz jeszcze dodatkowo zaczęło boleć mnie podbrzusze :( chyba nic z tego nie będzie, czekam tylko aż zacznę krwawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Ania, jak sie czujesz dzisiaj? Czesc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
Dzień dobry (dla mnie nie dobry) dzisiaj pojawiła sie znów krew, więc się nie łudzę że coś z tego będzie. Teraz tylko plamię. Zrobiłam test rano wyszła prawie niewidzialna II kreska. Jutro się wszystko wyjasni. Mam juz tego dosć :( znowu się nie udało :( po raz czwarty :( Boze dlaczego mnie to ciągle spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
mam nadzieję jednak że będzie dobrze przecież czasem tak jest że są krwawienia na początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
ja miałam nadzieję dopóki nie zobaczyłam krwi :( mimo brania duphastonu 3x1 i tak ciągle plamię albo krwawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
dziękuję dziewczyny ze jestescie. Dzięki temu trochę mi lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
ojejku Aniu, przykro mi strasznie jesli rzeczywiscie cos zlego sie dzieje. Moze jednak nie skonczy sie tak tragicznie? A co Twoj lekarz na to wszystko? Wie chociaz dlaczego tak sie skonczylo 3 poprzednie razy? Trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
Leczenie trwa juz prawie 3 lata. Bylam u róznych lekarzy. Wszyscy mówią ze jestem zdrowa. Robiłam mnóstwo badań, genetyczne itd. wydaliśmy mnóstwo pieniędzy i nic nie wiadomo.Jestem po zakrzepicy żył głębokich i dopiero te lekarz zwrócił na to uwagę. Biorę acard i w ciąży mam brać zastrzyki w brzuch clexane. Lekarz mówił ze miał kilka takich pacjentek i po kilku poronieniach urodziły. Brałam takie zastrzyki jak miałam zakrzepice. Podejrzewa ze mogą robić się skrzepy i ciąża obumiera. Ale nie zdążyłam jeszcze wyprobowac takiej terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
oj biedna, nameczysz sie strasznie. ale skoro leczenie ktore Ci proponuja bylo skutecznie w przypadku innych to na pewno i Tobie sie uda. trzymaj sie cieplutko i nie trac nadziei do jutra jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
ja już nic nie rozumiem teraz wogole nie plamię. Nie wiem juz co myslec. Jutro rano napiszę jaki wynik bety. Boję się strasznie ale wiem ze juz nic nie mogę zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
trzymam kciuki za Ciebie, Aniu! i zycze jak najlepszych wiadomosci na wynikach... trzymaj sie tam Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
czesc dziewczyny, zrobiłam rano test zeby zobaczyc czy II kreska będzie no i nie ma :( po raz kolejny straciłam ciąże :( :( :( :( mam dość!!! Dziękuję ze byłyscie ze mną i dodawałyście mi otuchy... ale ja się nie poddam będziemy próbowac znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
ja zwariuje kupiłam inny test zrobiłam przed chwilą i wyszły II WYRAŹNE KRESKI :) i to od razu ja juz nie wiem, krwi nie mam tylko lekkie plamienie. Czekam do poniedziałku na betę. Ja nie mogę ciągle zmiany jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Anula trzymamy kciuki do pon. Ten drugi test bardziej wrazliwy pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×