Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Fertility
Hej, też miałam podwyższony poziom prolaktyny i lekarz przepisał mi Bromergon przez miesiąc (oprócz tego zażywałam tabletki homeopatyczne - castagnus - może tez być ich odpowiednik jakiś, one tez mają obniżyć prolaktynę, tylko, że są ziołowe). Po miesiącu zażywania żadnych zmian... a tu kilka dni po zakończeniu bromergonu dostałam okres, którego nie miałam już ponad 3 miesiące :) Także jestem zadowolona, żadnych efektów ubocznych nie miałam, zobaczymy tylko czy ta miesiączka zdarzyła się jednorazowo i dalej będą z nią problemy czy to już w miarę wyregulowało organizm. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Nuwa, swietnie :) ani sie obejrzysz a Mala bedzie biegac sama :) Zdesperowana, jak to mowia nowy cykl nowe szanse :) takze byc moze to Twoj ostatni okres na jakies 9 miesiecy ;) trzymam kciuki za Ciebie! a odn poziomu prolaktyny, to gdzies czytalam ze podobno do zajscia w ciaze najlepiej zeby bylo ponizej 10. ale jak to jest dokladnie to nie wiem. Fertility, witaj i powodzenia z tym bromergonem. wyniki kontrolne tej prolaktyny teraz masz robic jak skonczysz przyjmowac leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dołączam do Was :) zaczynam brać bromergon. Staramy sie o dzidzi Słyszałam że przy stosowaniu tego leku jest większa szansa na dziewczynkę, słyszałyście o tym może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, prosze pomózcie, co brac zamiast folika? włąsnie mi sie skonczył a wiem ze są inne leki które mają więcej suplementów , witamin i polecane są przed ciążą iw trakcie, coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
najlepiej zdrowo jedź bo sztuczne witaminy nie są najlepsze dużo warzyw owoców dobry nabiał ryby oleje jaja dobrej jakości orzechy ja przed i w ciąży nawet nie brałam sztucznych witamin i unikaj śmieciowego jedzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, staram się ale lekarz kazał mi brac kwas foliowy, wiec zastanawiam sie w jakiej postaci, które leki wybrac :) chociaz słyszałam ze odpowiednia dieta ma znaczenie przy wyborze płci, na dziewczynę jemy wiecej orzechów, słodkości, serów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
No to u mnie się sprawdziło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Ale z kolei od męża brat ma maleństwo młodsze o 7 tyg od naszej a żona jest wybitnie mięsożerna nie lubi nabiałów warzyw owoców słodkości tylko głównie mięso jadła w ciąży i też mają córcię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twój córcia juz ma ile? tez miałam problem z prolaktyną? jeszcze na dziewczynkę stara sie 2 dni przed Owu :) a na chłopczyka w dniach Owu, może stad tamta dziewczynka :) ciekawe czy mi sie uda w tym m-cu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
ja biorę PregnaPlus ma omega-3, żelazo, jod, kwas foliowy, cynk,wit B6, i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
a ja biore femibion tutaj jest link z jakiejs apteki internetowej, ale sklad dosyc dobrze opisany: http://www.podorlem.net/product/id/1875,femibion-natal-1-witaminy-i-skladniki-mineralne-dla-kobiet-planujacych-ciaze-i-do-konca-12-tygodnia-ciazy-30-tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Nie tak długo przyjaciołka 7 lat się leczyła i nic a jak sobie odpuściła psychicznie to się udało. My w sumie staraliśmy się około 5 lat a rok z leczeniem ale efekt jest najważniejszy i nie ważna płeć byle zdrowe! Chociaż chciałabym jeszcze córeczkę....... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że ważne ze zdrowe. ja widze plusy i przy dziewczynce i przy chłopczyku,ale mój mąż napalił sie na dziewczynkę. Wiadomo córeczka tatusia.. barodzo bym chciala nie czekac długo jakie miałyscie objawy przy braniu bromergonu, ja czuję sie tylko spiąca... poza tym nic mi sie nie dzieje, ale narazie to 5 razy brałam po pół tabkletki przed snem i zastanawiam sie od kiedy brac całą tabletkę , od 6 czy 8 dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
mnie oprocz sennosci to jeszcze glowa bolala. na samym poczatku, pozniej przestala jak sie przyzwyczailam do tabletek. ale po kilku latach znowu bole glowy wrocily. na tyle silne ze wlasciwie przestalam je brac. od poczatku tego roku jestem juz bez tabletek. Nuwa, kiedy macie siotre albo brata dla Waszej Malej w planach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Mąż już by chciał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
a Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaczynam od nowa" jak długo sie starasz? przepraszam ale nie doczytalam wsyzstkich wiadomosci? ciesze sie ze jest takie forum, tu zawsze raźniej :) ... ale mi się chce spać Aniu a Twój to który tydzien :) tez trzymam kciuki ! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Nadzieja, staramy sie okolo roku. ale tak jak pisalam na poczatku roku odstawilam bromergon a tdopiero teraz trafilam na dobrego (miejmy nadzieje) lekarza i dopiero od nowa wszystkie badania robie. takze pewnie zanim znajdzie przyczyne jakis czas jeszcze to potrwa. no ale coz, poczekam i mam nadzieje ze ktoregos dnia sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
A ja z jednej strony bym chciała bo mam świadomość ze nie mam 20stu lat a ze może to potrwać nawet kilka lat a z drugiej wydaje mi się że to za mała różnica wieku nasza mała jak patrzę na takie dzieci 1,5roku potrzebują troski czułości uwagi a tu musiałabym na młodszym się skupić Zaczynam uda się tylko się nie poddawac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
nielatwa decyzja do podjecia. ale moze za kilka miesiecy bedziesz pewniejsza :) a wtedy raz, dwa i bedziesz patrzec jak brzusio rosnie :) dzieki Kochana za wsparcie :) strasznie pomaga pamietac ze nie wolno sie poddawac, i jakos dzien za dniem walczyc o swoje :) kurcze, jak ja bym chciala zeby to byla juz tylko kwestia miesiecy u mnie, ale wyglada na to ze zanim porobie badania itd, potem jakies pol roku na przyjecie do kliniki sie czeka, potem zanim oni porobia swoje badania u siebie, pewnie o jakis 2 latach mowimy. dlugo troche i tez nie mam 20stu lat wiec mam nadzieje ze potem nie bedzie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Zaczynam spróbuj metodę wakacyjną mówilaś że może w listopadzie się uda wyjechać na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
sprobujemy, sprobujemy :) na pewno nie zaszkodzi :) ale by bylo fajnie gdyby troche wolnego akurat pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
nadzieja... dziś 7tydzien i 2 dzien, ale wczesniej 3 razy poroniłam. Strasznie się boję :( wizytę następną mam 17 października. Czuję się dobrze, ale niepokój mnie nie opuszcza... trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
A jak będzie wesoło na wyjeździe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..zaczynam.. a co to za klinika? nie można szybciej tych badań porobić? :( ale cały czas rozumiem się starasz? trzymam kciuki! najważniejsze to myśleć pozytywnie, nie raz słyszałam jak to dziewczyny sie leczyły starła, a jak już odpuściły to wtedy zachodzą w ciąże, wiec więcej luzu a wszystko się uda :) ta metoda wakacyjna na pewno duzo daje ..nuwa.. wiesz co, jak jednak zajdziesz w ciąże to znaczy ze to właściwy czas :) musisz uwierzyc ze to co sie dzieje to najlepsze dla Ciebie i tak własnie ma być być dobrze ! tak myślę ze każda róznica wieku ma swoje zalety, jak mała to dzieci będą sie razem bawić i lepszy kontakt mieć, jak większa róznica tez dobrze, bo sie wspierają ... ważne jest chyba żebyś Ty była szczęsliwa, a jak Ty będziesz to Twoje dzieci na pewno też ! :) Ania... to cudownie ze Ci sie udało :) tym razem będzie dobrze, moja koleżanka tez poroniła ponad rok temu i bardzo to przezyła, potem dobry lekarz, starania się i teraz jest matką małej Emilki :) ale tez w ciązy sie denerwowała, robiła badania i dbała o siebie, ale sie udało więc Tobie też sie uda. Tym bardziej ze dobrze sie czujesz :) ja zrobie sobie jutro test OWU, zobaczymy czy cos sie dzieje :) mam nadzieje ze sie uda.. mimo ze to pierwszy m-c z bromergonem ale cóz trzeba miec nadzieje.. :) mam prolaktynemie czynnościową, a choorby tarczycy i przysadki mózgowej wykluczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
Halo :) co tu tak cicho? Ja się czuję bardzo dobrze, że aż za dobrze jak na ciąże. zaczynam od nowa, zdesperowana co ciekawego? Działacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×