Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Endi86
Justa robiłaś 2 test ? Może do Ciebie się los uśmiechnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby wyszly 2 kreski albo chociaz cien tej drugiej to napewno byscie juz dawno wiedziały ;)) robiłam i wyszła gruba le tylko jedna ;( wiec czekamy do srody na malpę albo i szybciej bo juz zaczynam ja odczuwac ;( dzis kiepsko zaczał mi sie tydzien.. rano brak jednej kreski, poznije bylam u notariusza i podpisałam wyrok na siebie- sprzedałam mieszkanko i czeka mnie rok- poltorej u tesciow....bryyy w pracy tez atmosfera jakas dziwna .... takze ciezko tydzien sie zapowiada ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Pociesz się ja mieszkam z teściami tzn. oni na górze, my na dole :) Wiecie co dziewczyny, im więcej czytam o przyczynach niepłodności tym bardziej się w tym gubię ... Czy któraś z Was badała testosteron i miała wynik w 2,45 (pg/ml) ?? Jak przeliczyłam na ng/ml to wyszło że mam 0,00245 a to poniżej norm. Nie wiem co mam o tym myslec bo z wart. referencyjnych z lab. w którym robię badania wychodzi że norma, sama juz nie wiem to chyba głupie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endi mnie tez to czeka.... tylko oni na dole a my na gorze.. .nie wiem co lepsze ... no chyba ze maz mnie ukatrupi wczesniej bo wlasnie moja obiado-kolacja wyladowala na klawiaturze ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
I jeszcze jeden wydatek NOWA KLAWIATURA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie ze to tylko ta czesc numertyczna- on jej nie uzywa ;))) moze sie nie kapnie ;)) a co najlepsze to w osatnim czasi to juz druga ;)))(pierwszy to nie moja zasługa )ale tak to jest jesc przed kompem ;)uzaleznienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
To uzależnienie od kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Co tu tak cicho ?? Bella pewnie się już pakuje, Monis co tam ?? Justa klawiatura dziala? Dobranoc dziewczyny idę poprzytulac sie do męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 i 5 z wielkim trudem... ale... nie jest zle ;)))Bella jeszcze masz kue czasu zajrzyj do nas...chociaz Bella ma chyba dni płodne.. wiec cieszko pracuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja tez tesknilam za wami ale jak pisalyscie pakowanie ruszylo pelna para,dni plodne wiec ptzytulanko :) no czasu brakuje,a w biuze chca zebym im wszystko pokonczyla przed wyjaDem.Ciesze sie ze bo mysle o wszystkim teraz a nie jak tu zrobic dzidziusia ,jakos nawet szczesliwa wreszcie jestem czego i wam zycze .Aha siemie lniane dziala juz sa efekty .Cudny sluz dzieki Justa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja tez tesknilam za wami ale jak pisalyscie pakowanie ruszylo pelna para,dni plodne wiec ptzytulanko :) no czasu brakuje,a w biuze chca zebym im wszystko pokonczyla przed wyjaDem.Ciesze sie ze bo mysle o wszystkim teraz a nie jak tu zrobic dzidziusia ,jakos nawet szczesliwa wreszcie jestem czego i wam zycze .Aha siemie lniane dziala juz sa efekty .Cudny sluz dzieki Justa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella nie ma sprawy... polecam się na przyszłosc. trzymam kciuki aby byl jeszcze skuteczny ;)))i i efekt byl ;)) nie wiem na ile to prawdy ale ze ponoc nie powinno sie latac na poczatku ciązy ??? ale dla pocieszenia Ci powiem ze ja tez bylam w ciazy i dopiero jak w drodze powrotnej wymiotowałam to połaczyłam z tym ze mogę byc w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem dziewczynki,heh już chyba po dniach płodnych ,mąż w trasie,więc szara rzeczywistość.w poniedziałek krewka,więc we wtorek już będę wyniki czy bromek coś pomógł.bellcia ale Ci zazdroszczę wyjazdu,może i mnie się uda na kilka dni oderwać od codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dobrze sie wybrac gdzies bo to zajmuje Ci mysli,ja juz mysle o plazy o morzu co zabrac ,a tak bez przerwy myslalam o jednym.Nie wydaje mi sie zebym w tym cyklu zaszla cos mi mowi ze nic z tego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dużo lekarzy twierdzi że psychika ma ogromny wpływ na zapłodnienie,ciągle myślimy tylko o dziecko,a przyjemność z sexu ucieka na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ostatni dzien pracy,dzis jesCze godzinka.Jak.mi sie nie chce pracowac prEd urlopem To prawda ze psychika jedt wazna,najlepiej by bylo zapomniec i uprawiac przytulanki dla przyjemnosvi.Ale to bardzo barfzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyscie ze mieszkacie lub bedziecie mieszkac z tesciami,kurcze to nie brzmi najlepiej,moja tesciowa to anioł,po prostu ale tescia kiedys udusze poduszka:),dajcie znac jak wam idzie:):) ja mieszkałam z nimi tydzien po czym powiedziałam do meza,ze ja sie wyprowadzam a on niech robi co chce,poszedł ze mna:)za to babcia mojego m jest pełna współczucia dla mnie i bardzo kochana,w wieku 5 lat zmarły jej blizniaczki,rozumi co przezywam i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy z moimi rodzicami i moi kochani staruszkowie idą za moim mężem :)ja jestem na straconej pozycji,za to u teściowej jestem najukochańszym dzieckiem :)dobra z niej kobieta ale razem w jednej kuchni chyba byśmy się nie dogadały.ale tak szczerze to czasami wolała bym bysmy mieszkali sami bez rodziców-ale to tylko czasami.i tak całe tygodnie bez męża więc sama zwariowała bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy mieszkac u tesciow od lipca wiec ostatni miesiac swobody w staraniach ;)) (jesli malego intruza w lozku jako swobode) ;)) pozniej na chodzacej pralce w lazience ;))) hehhe jakos tego sbie nie wyobrazam, chociaz duzym plusem jest to ze oni beda na dole a my z bratem M na gorze. dostaniemy 2 pokoje jeden my drugi brzdąc, wiec moze nie bedzie tak zle jak to wyglada. Tesc jest super do niczego sie nie wtraca . Tesciowa tez nie jest zla.. jak jest daleko i wpadamy do niej od czasu do czasu na obiadek, chociaz tutaj tez pojawiaja sie klotnie o moego niejatka. U mnie nie ma biegania z telerzem za nim, ma jesc w kuchni i tyle, a tesciowa jak nie chce to nawet na glowie stanie aby tylko zjadl... zero zasad... i tego sie boje najbardziej... pocieszam sie tylko tyle ze to nie az tak dluga perspektywa (ale krortka tez nie ) i ze moze akurat z malutkim brzdacem przeniesiemy sie do swojego domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mama wróciłysmy z zakupów nareszcie,teraz to bede musiałą siadac na waizkach,zeby dopiac,hihihihi maz znowu bedzie jeczał...po co Ci tyle sukienek.... ale potem jak ładnie wygladamy to nasze chłopy sa zadowolone,wiec nie rozumiem czemu nazeka:) no ale do rzeczy..dziewczynki owulacja w czwartek wiec.....mamy pracowity wieczór hahahah a co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
A ja wczoraj i przedwczoraj przytulałam się z mężulkiem bez parcia bo w niepłodne i było bosko, jak przychodzą płodne to o niczym innym się nie myśli tylko o tym jak to zrobic żeby sie w końcu udało, psychiki w te dni nie umiem wyłączyc niestety... A co do teściów to ja nie nażekam, chociaż jak się teściowej dziennie nie pokażę to potem przychodzi na 2 dzień i sie pyta czy żyję i czy chora nie jestem :), także codziennie się melduję że żyję :D Teścia prawie wcale nie ma, wiecznie zajęty, dzieńd obry i do widzenia :) tyle go widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ,podoba mi sie opcja na chodzacej pralce w łąziece hihihihhihi tam to wam najpewniej wyjdzie fajny dzidzius bo i wesoło w trakcie bedzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tego nigdy nie stosowalam... ten pomysl pddala mi przyjaciolka ktora mieszka w domu pelnym ludzi ;))ii w ten sposob powstal ich synek ;))) mam nadzieje ze az tak zle nie bylo... przypomna sie czasy lat mlodzienczych ;)) jak to byl jeszcze owoc zakazany i mieszkalo sie z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah bedzie kupa smiechu ,odstresujesz sie w wyprubujesz wszystkie pozycje,mówiłam ze dzieci fajne wychodza w praniu:)twoja kolezanka jest tego przykładem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTA,POLECIŁAM KOLEZANCE SIEMIE I ONA KAZAŁA CI BARDZO PODZIEKOWAC PO 4 DNIACH MA SLUZ WRESZCIE,TAK JAK JA,JEEEESTES WIELKA,DZIEKUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna22
witam dziewczyny mam pytanie do kiedy w ciązy lekarz wam kazał brać brmegon?ja jestem w 12 tygodniu i mam już odstawiać nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Hej dziewczyny, czytam forum i powiem, że humor mi się od razu poprawił. Ale od początku. Staramy się o dzidziusia jakieś 8 m-cy. Po ostatniej wizycie u gin, pani doktor zleciła badanie prolaktyny, w związku z nieregularnymi miesiączkami.... Wynik 23,5, po obciążeniu 235 (duża reakcja na stres). Po wczorajszej wizycie dostałam luteinę od 16-25 dnia cyklu i bromek 1/2 tabl raz dziennie, ale kazała zacząć od 1/4 tabl. U mnie ze śluzem także ciężko, tak naprawdę bardzo rzadko mogłam cokolwiek dostrzec. Po wczorajszej wizycie złapałam mega doła... Mój M poszedł do salonu oglądać tv, a jak chyba z godzinę prze ryczałam... Jak na dobicie, koleżanki wokół mnie po kolei zachodzą w ciążę :) :) Czytając wszystkie Wasze wypowiedzi, widzę że świat jest bardzo mały i nie tylko ja mam takie problemu.... Najgorsza jest ta psychika i myśli.... Jak się ich pozbyć...Myślę, że wspólne zmagania będą bardzo dobrą terapią. Zacznę pić także siemię lniane i zobaczymy jaki będzie efekt... Bromek zacznę pić od poniedziałku, bo w sb mamy weselę przyjaciół i chcę trochę odreagować. Na kolejnych imprezach będę musiała obejść się bez alkoholu... Trzymam za Wszystkie forumowiczki kciuki, aby się udało, a już tym szczęśliwym spokoju i radości z tego pięknego daru... :) P.S przepraszam, jeżeli zanudziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogna jak juz nic sie nie dzieje.. dzidzius rozwija sie prawidlowo to chya nie ma przeciwskazań do odstawienia. tylko z tego co czytalam powinno sie to robic stopniowo ciesze sie ze siemie dziala... jeszcze lepsza wiadomoscia bedzie ja pochwalicie sie II grubymi krechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie. Jakie siemię pijecie, zmielone? Pijecie je tylko na noc, czy dwa razy dziennie? Dzięki za info :) justa27a na pralce fajna sprawa..... A co do mieszkania z teściami, to u mnie na dole teściowie i brat M, a góra nasza... Ale S bez skrępowania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×