Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Endi86
Bella ja bym ze słonkiem nie przesadzała, bo slońce osłabia organizm ... a po bromku i tak jest słabiej . Zazdroszcze już urlopu ja pewnie gdzieś pojadę koniec lipca i przełom sierpnia. Udanego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA z przyjeacielem bromkiem chodze na solarium i w tamtym roku jesli pamietam dobrze tez bylam na wakacjach ... i jakis oznak z jego strony nie widziałam ;)) ja bym nie zwracala uwagi na niego ;))) zazdroszę Ci wyjazdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co mam przerwe od siemienia - jakos nie moge sie zmoblizowac ponownie do niego ...ale kto wie moze nieglugo znowu zaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Justa każdy organizm reaguje inaczej, zależy gdzie się jedzie i ile przebywa na słońcu, im dalej na południe tym cieplej. Bella a gdzie się dokładniej wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece na Sardynie ,wloska wyspa najblizej Afryki ,dzisiaj tam juz jest 30'C .Wiec upalnie.Musze zapytac lekaza czy moge nurkowac po bromku.Do tej pory nurkowalam kilka razy w roku jak mi powie ze nie moge to sie zaplacze. ja mam ciemna karnacje i zawsze bardzo duzo sie opalam.Zobacze jak sie bede czuc,jak dobrze to sie troche poopalam ,jak nie bede w cieniku. Ja pilam wczoraj to siemie lniane pierwszy raz nie jest takie zle.Justa pij razem ze mna bedzie nam razniej.Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece na Sardynie ,wloska wyspa najblizej Afryki ,dzisiaj tam juz jest 30'C .Wiec upalnie.Musze zapytac lekaza czy moge nurkowac po bromku.Do tej pory nurkowalam kilka razy w roku jak mi powie ze nie moge to sie zaplacze. ja mam ciemna karnacje i zawsze bardzo duzo sie opalam.Zobacze jak sie bede czuc,jak dobrze to sie troche poopalam ,jak nie bede w cieniku. Ja pilam wczoraj to siemie lniane pierwszy raz nie jest takie zle.Justa pij razem ze mna bedzie nam razniej.Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Sardynia zazdrszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba poczekam jeszcze z 4 dni, i zobaczymy co wyniknie, mam nadzieję że bedzie mi już niepotrzebne ( mam nadzieje ze sie nie rozczaruje zbytnio ale tak jakos mam takie dziwne przeczucie ;)))) Bella zazdroszcze Ci tego wyjazdu, ja już niemogę doczekać sie urlopu ... mam nadzieję ze bedą to owocne wakację ;)) j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Bella chłopa samego w domu nie zostawię :) a niestety on urlopu nie dostanie teraz :) Jakieś takie mam dobre nastawienie na czerwiec :) W końcu musi się kiedyś udac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Właśnie zjadłam na kolację siemię lniane, pierwsze dwie łyżki odruch wymiotny ale wpadłam na genialny pomysł i dodałam soku malinowego i smakowało prawie jak kisiel więc da się zjeśc. Dodatkowy plus dla siemienia za zawartosc błonnika, może mi pomoże się regularnie wypróżniac bo mam niestety zaparcia :/ No i mam nadzieję na poprawę śluzu a nie tylko ten biały i gęsty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI:)\WRÓCIŁĄM Z PRACY LEDWO ZYWA,STRASZNIE GORACU DZISIAJ U MNIE. wIDZE ,ZE WSZYSTKIE MACIE DOBRA NASTAWIENIE,JUSTA MA PRZECZUCIE,ENDI DOBRE NASTAWIENIE,A JA HMMM W TRAKCIE DNI PŁODNYCH,PRZYTULAMY SIE CZESTO ALE JA NIE WIDZE SLUZU,JEST W ZNIKOMYCH ILOSCIACH,A SIEMIE LNIANE NIE ZDAZY CHYBA ZADZIAŁAC TAK SZYBKO. WIEC JA NIE BARDZO LICZE NA JAKIES DOBRE NOWINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
A ja juz bym chciała żeby okres się skończył i przyszły płodne bo już bym się brała do roboty :) Jutro będę miała wyniki ciekawa jestem jak cholera czy mi coś spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Właśnie odebrałam wyniki :( fakt PRL spada bo miałam 42 a jest 19 ale to i tak za dużo , gorzej z tarczycą TSH 5,2 :( takiego wyniku jeszcze nie miałam więc na razie mogę zapomnieć o dzidzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Endi przytulam pob wynikach,nie martw sie,w koncu wszystko sie unormuje,u mnie tez to brak cholernego sluzu,zle mi po bromku,ale kochana wspolnie wspierac sie musimy i DAMY RADE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio gin powiedzial zeby az tak nie przejmowac sie prolaktyna jezeli pecherzyki regularnie pekają.... wiadomo pae dni stresujących i od razu skacze, zreszta od masowania piersi poziom prolaktyny tez znacznie wzrasta, Wiadomo lepiej miec w normie i panowac nad emocjami i dla "biezpieczeństwa" lykać sobie bromka pol tabletki Bella sluzu nie musi byc dużo, zreszta wcale nie musi byc widoczny na zewnatrz moze kryje się w szyjce... swieca po przytulankch w zolnierzyki sa w dobrych warunkach ;))) a tak apropo wiesz ze czeste przytulanki nie sa az takie dobre?? powinno sie wspolzyc co 1,5 - do 2 dni aby plemiczki mialy sile sie zregenerowac bo inaczej sa niedojrzałe i niezdatne do zapłodnienia. No chyba ze to sa "specjaliści do zadań specjalnych ;) z silna mocą odbudowywania ;))" a tak apropo to wasz M robił badanie nasienia?? mi na wyproznianie siemię nie pomogło ;)) wydaję mi się ze to bronek szaleje w tej kwestii i po nim sa zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi kochanie nie załamuj się,moja pani doktor powiedziała że tsh czy prolaktyna są najłatwiejsze do wylecxzenia więc cierpliwości.moja znajoma miała jedną nerkę,dwie macice i lekarze powiedzieli żedzieci mieć nie będzie a jej córeczka ma ponad miesiąc ,zawsze jest szansa i trzeba ją wykorzystać i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa poprawiłas mi humor,czyli sluz moze byc w srodku??? super,wiesz ka tak własnie robie raz na dwa dni przytulanki i nuzie w góre po:) pozdrawiam upalnie:)i rzecz jasne lece parzyc siemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze a ja nie mogę pić siemienia :( moje jelitka po nim bolą jak diabli.no kochane w poniedziałek ma być owulka więc jedziemy na całego :)3majcie się kobietki i starajmy się tej nocy ile tylko się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobiłam tescik... niestety tylko jedna kreseczka ;( ale to byl test z allegro o nieidentyfikowanej czulości ;)) i jszcze trochę jest za wczesnie ale chcialam miec prezent na Dzień Matki wiec poki co jescze się nie poddaję ;)) Pamiętajcie dzisiaj o swoich mamusiach ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Monis ale ja sie boję starac przy takim wysokim TSH :/ boje się poronienia, dzidzia do 12 tyg. nie wytwarza własnych hormonów tarczycy i czerpie je od matki, a jak ja mam niedobór to na dwoje nie wystarczy, a ja chcę miec zdrowe dziecko ;( Endokrynolog dopiero 31 maja wcześniej nie dało rady sie umówic :( Pozdrawiam Was dziewczyny starajcie się buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis miłego staranka:0 masz racje idz na całosc :),trzymam mocno kciuki,ja tez mam płodne i tez przytulansko:):):) Justa zycze aby kolejny dzien matki był dla Ciebie z dzidziusiam na rekach lub w ciazy:) Endi powodzenia i wyjasnienia 31maja u endykrnologa całuje was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okazji DNIA MATKI ZYCZE NAM WSZYSTKIM ABYSMY JUZ CAŁKIEM NIEDŁUGO MOGŁY CIESZYC SIE PIERWSZYM LUB KOLEJNYM POTOMSTWEM,ABYSMY PRZESZŁY TEN TRUDNY DLA NAS OKRES Z PODNIESIANA GŁOWA,ABYSMY SIE NIE PODDAWAŁY I DAZYŁY DO CELU Z UPRAGNIONYM SKUTKIEM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella tak to pięknie napisałaś że aż nadzieja jest jeszcze większa :) i 3majmy się tego dziewczynki :)ja wizytę mam 16czerwca,tego samego dnia wesele brata-może więc i wizyta będzie radosna i owocną wiadomością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam wielkiego dola... wlasnie wrocilismy ze chrzcin malutkiej siostrzenicy męza... no i jak nosiłam malutkoą to oczywiście nie obeszło się bez docinek.. noś nos i baw to moze sie zapatrzysz w koncu... k...urde przeciez akurat Oni wiedzą jaką jest nasza sytuacja.. i ze nie jest łatwo a jeszcze dobijają takimi słowami.. oddałam malenstwo i sie rozryczałam... i już było po imprezie.... przynajmniej dla mnie ... za to pojechaliśmy na 95 urodzinki mojej babci ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa witaj w klubie,dwa tygodnie temu też na chrzcinach tego słuchałam.a co to choroba że trzeba się zarażać??przyjdzie czasto i my będziemy mieli,może zwyczajnie w świecie chcemy nacieszyć się sobą a może mamy problem i nie chcemy obwieszczać tego na każdej imprezie rodzinnej.najlepiej nie słuchać,choć wiem że to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia wiem ,ze nie ma co liczyc na zrozumienie ludzi, współczuje wam dziewczyny bo i ja wciaz jestem w takiej sytuacji ,nie chodze na takie swieta jak chrzciny bo to zbyt bolesne dla mnie....nie mówiacjuz ze tuz po stwierdzeniu obumarłej ciąży byłam w szoku jak to kazda mama po stracie wyczekanego maluszka,niestety musiałam czekac na zabieg oczyszczenia 8 dni,bo....szpital w Londynie wpisał mnie do kolejki i juz,to była tortura czekac na zabieg,a gdy sie poskarzyłam na okrutnosc losu wujek powiedział,( a co ty sie martwisz dziecko i tak martwe) bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Wszystkie tego doświadczamy, docinki typu "może się zarazisz", " noś i ucz się" są bolesne szczególnie od osób które są zorientowane w sytuacji. Dla mnie najgorsze to że wszystkie kuzynki, koleżanki mają dzieci a ja taka sierota wśród nich. Dla mnie też są trudne imprezy typu roczek czy chrzciny. Nie wiem może Bóg ma dla mnie inny plan na życie, ja sobie go nie wyobrażam bez dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×