Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

czesc Ninka,ja tez po poronieniu i lyzeczkowaniu w 11tyg,przytulam po stracie,ja tez w poltora miesiaca po poronieniu poszlam zrobic hormony i prl wyszla wysoka,ale dostalam bromek i spadla po miesiacu:) spokojnie biez bromek i za miesiac idz zbadac prolaktyne,jak wroci twoj gin idz po bromek ja biore 1/2 bromka na noc,probuje juz 4 miesiac zajsc w ciaze i nic:( a powiedz pisalas ze przed zajsciem w ciaze tez bralas bromergon,kiedy go odstawiolas? jak sie dowiedzialas? ,napisz prosze!!! i nie martw sie musi nam sie udac zajsc w ciaze ,glowa do gory,widocznie jeszcze musimy poczekac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
kurcze biore w tym cyklu w 2 polowie znow luteine dopochwowa i czuje sie jakos tragicznie, nasilily mi sie mdlosci i mam mocny bol piersi... moze to po owulacji, ktora wystapila w tym cyklu, mi sie ten progesteron podniosl i mam go teraz za duzo?:) ehh, musze przecierpiec, jeszcze 5 dni... Lekarz przepisal mi ja bez zadnych badan, profilaktycznie, moze niepotrzebnie ja biore wogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Witajcie moje kochane bromeranki :) dziś wróciłam i wpadłam życzyć Wam miłej nocki.jutro napiszę więcej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Witam Bella galleria tak przed ciążą brałam bromek.W drugim cyklu z bromkiem i duphastonem udało mi się zajść szkoda tylko że moja radość trwała tek krótko:( Zastanawia mnie czy przyczyną obumarcia nie była ta nieszczęsna prolaktyna.Może powinnam brać bromek w ciąży? Bella masz rację musi nam się udać.Lekarz powiedział że po wakacjach spokojnie mogę się starać.Po wakacjach też mam mieć komplet badań w kierunku taj nieszczęsnej prolaktyny może powód że jest tak wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Monis,witaj po powrocie:):):)pisz jak bylo nad Baltykiem,czy wypoczelas Ninka napisz mi prosze kiedy dokladnie odstawilas bromek???jak bylas w ciazy??? to wazne dla mnie,bo widze ,ze kolejna osoba odstawiajac w ciazy bromergon traci dziecko:(:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
hejka.. witajcie po powrocie... ja tu myślałam że będe miała czytania nie wiadomo ile a tu tylko 3 stronki... oj nie popisałyście sie ;))) a najgorsze ze brakuje informacji o II kreseczkach niestety ja już po wakacjach ;( cale szczęście, że do końca tygodnia mam urlopik wiec troszkę odpoczynku jest. Niedawno wróciliśmy, M spi, synek spi a ja do toreb i kompa ;)) oczywiście ;))). Było suuuuuuuuppppppeeeeerrrr szkoda tylko ze tak króciutko. Oczywiscie @ towarzyszyła mi przez caly czas. Coś mi sie poprzestawiało ...jak zwykle w najmniej oczekiwanym momencie . Okres praktycznie jeszcze mam (dzis 10 dc) tylko ze przez pierwsze dni dosłownie bylo parę kropelek (co bylo jeszcze gorsze z\niz normalny okres bo tak tampon by załatwił sprawe a tak trzeba było kombinować ) w piatek rozkrecił sie i wygladał normalnie . I weź człowieku badź mądry i nie wiadomo od kiedy licz pierwszy dzień. w czwartek wybiorę sie do lekarza i zobaczymy co on powie o tym. Skrobnę pózniej coś jeszcze... teraz ide i ja do lozeczka bo mały zaraz wstanie i takie bedzie moje spanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka 2222
Bella bromek odstawiłam w 6tc a na przełomie 6/7 tyg ciąża obumarła.dzień przed odstawieniem dzidziuś jeszcze żył.Też mam przeczucia że gdybym go brała nic złego by się nie wydarzyło ale lekarze mówią co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
monis-mis witamy serdecznie i czekamy na relacje wakacyjne... Ninka 2222 zastanawia mnie ten bromek i odstawienie w trakcie ciąży i utrata dziecka...Hmmm bardzo ciekawe. Ja razie rozpoczęłam przygodę z moim lekarzem gin-endo, który jest dość oschły więc go na razie nie zapytam... justaa27 super, że jesteś :) najważniejsze, że urlop udany, a na nieprzewidywany @ nic nie mogłaś poradzić... Może wysyp II kresek będzie po wakacjach? Chciałabym bardzo, aby każda z nas ich doczekała i bez problemów donosiła całe 9 m-cy... :) Ja dzisiaj załatwiłam skierowanie do kliniki i jutro ląduję na oddziale.... Trochę jestem wystraszona, a z drugiej strony ucieszona... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Dziś mam 21dc, inseminację miałam w 16 dniu bo wtedy była owulacja. Od wczoraj wieczora pobolewa mnie lekko brzuch tak jak na @. Dzisiaj piersi są nabrzmiałe. Chyba nie mam co się nastawiać na dzidzie. Ale to jest chyba za szybko za @. Co o tym myśleć??????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jeszcze dodać, że wczoraj robiłam takie większe porządki w domu: mycie okien, pranie i wieszanie firanek itp. Wczoraj i dzisiaj z rana mnie brzuch bolał a teraz ból ustąpił. Mam straszny mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę starała się w to wierzyć i mieć dale nadzieję, że nam się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
ja tez chcialabym wierzyc, ze nam sie udalo..dzis 24 d.c. piersi bola strasznie, zamowilam dzis b.czule testy ciazowe na allegro, musze poczekac z testowaniem zanim dojda, nie bedzie mnie nic korcilo przynajmniej :) Po owu jakies 9 dni, mam mdlosci lekkie ale to pewnie po luteinie, tylko czemu dopochwowej :D Poza tym to sie nie nakrecam...bylismy na weselu i nawet porzadnego drinka wypilam... pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialabym aby w koncu sie udalo... mam juz powoli tego dosc... i coraz czesciej lapie sie na tym ze przestaje mi juz az tak zalezec ... mam dosc testow, latania do lakarza, proszkow ...jeszcze tylko inseminacja ... mam nadzieje ze sie uda ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
dziewczyny było super,rejsy statkiem,spacer do sopotu,ach a teraz szara rzeczywistość i wspomnienia. oczywiście bromek i euthyrox towarzyszył cały czas ale nie było źle. Justa dzięki ,wiesz za co :) w piątek jadę na krewkę więc w poniedziałek będzie wyniki i zobaczymy czy ta cholera bromkowa w końcu coś zadziałała. na wyjeździe miała być owulacja i dni płodne,a tu ani śluzu,nic-normalnie pustynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj brzuch mnie już nie boli. Chciałabym aby ten ból był spowodowany tym zastrzykiem albo zagnieżdżaniem się zarodka. Staram się pozytywnie myśleć. Dziś mam 22dc. zastanawiam się kiedy zrobić test. Mój gin mówił,że dopiero 2 sierpnia ale ja chyba tak długo nie wytrzymam. Jutro jest tydzień od inseminacji. Wiem,że muszę na pewno odczekać 10 dni od zastrzyku, żeby wynik nie wyszedł zły. Antonina więc mamy ten sam problem: kiedy test?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojetnie kiedy ale wazne aby byly II kreski na nim- moze byc cien cienia ale aby byl slad drugiej kreski;))trzymam kciuki aby tak bylo monis nie ma za co.. polecam sie na przyszlosc...tak apropo jutro ide do swojego gina wiec jakby ktoras potrzebowala jeszcze bromka to moge poprosic o kolejna recepte ;))) u mnie ten cykl niewiadomo jaki..tak naprawde nawet nie wiem ktory dzis dzien cyklu , mam nadzieje ze chociaz siemie spisze sie lepiej niz w tamtym miesiacy - chociaz pije go dopiero 2 dzien ... a tak jak juz pisalam mam wszystkiego dość ;( Bella gdzie jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Justa jeśli mogłabys to załatw dla mnie recepte na bromka, będę bardzo wdzięczna, podam Ci adres na maila to byś mi wysłała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Izula kochana 3mam kciuki za Ciebie i czekam na Twoje dwie kreseczki. Justa ja też ostatni okres miałam jakiś taki dziwny,niby był a jakby go nie było. teraz z dni płodnych też nici,jakoś tak to popieprzyło się wszystko. a co u naszej Endi kochanej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania jutro zobacze co da sie zrobic ;)) mysle ze nie bedzie trudnosci ;)) u mnie ostatni okres liczac od pierwszego krwawienia trwal 10 dni... to u mnie rekord.. ale mam nadzieje ze jutro gin mi jeszcze powie ze jest szansa jeszcze na iseminacje w tym cyklu bo juz mma dosc odwlekania tego wszystkiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ! Justa 10 dni to nic w porównaniu co ja mam ... ja krwawie na przemian z plamieniem od 27 czerwca a konca nie widac :/ Jutro idę znowu na bete tydzień temu już było 1627 czyli spadło przez tydzień o 1200, ale i tak sie boję jutra bo znowu muszę się pokazac w szpitalu z wynikiem... Trzymam kciuki za te co będą testowały Sorki że mało się ostatnio odzywam ale jakoś nie wiem o czym pisac ... Jestem uwięziona w domu, nigdzie nie mogę pojechac, nic zaplanowac, wczasy szlag trafił, nic nie możemy zamawiac póki nie będzie ok. Czytam Was cały czas :) Pozdrawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) przez te moje nerwy jakoś odechciewało mi się wszystkiego:( teraz już jest trochę lepiej tylko nadzieja gdzieś mi uciekła.... powoli przestaję myśleć że nam się uda być rodzicami... Nadal biorę na śniadanko 4,5 tabl na kolację 0,5 piję sobie siemię ale jakoś już bez przekonania jak automat:( mierzę temp obserwuję śluz widzę jak pęcherzyk rośnie później pęka i przychodzi @ i wszystko od początku:( chyba za bardzo wierzyłam w bromek aj już sama nie wiem co mam o tym myśleć... izula i antoninka trzymam kciuki za was róbcie test i proszę się chwalić II kreseczkami:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Endi86 wiem, że się martwisz i denerwujesz, ale walcz.... Na pewno dasz radę... Ściskam mocno. Ja ląduję w szpitalu w piątek. W śr nie było łóżka wolnego... :) izula08, antoninka trzymam kciuki :) czekamy na II kreski kasica1977 zaczynam bardzo podobnie odczuwać wszystko :( zaczynam być taka bezsilna, ale z niecierpliwością czekam na wizytę 11 sierpnia już z wynikami badań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM PRZEPRASZAM ZE SIE NIE ODZYWALAM TYLE CZASU,JESTEM W LONDYNIE ,OBSLUGUJE OLIMPIADE I WSZYSTKIE SOKI ZE MNIE WYCISKAJA TLUMACZE I TLOMACZE OD RANA DO NOCY, ALE JEST FAJNIE :(:(:( UPAL JAK DIABLI ,TESKNIE ZA M I ZA WAMI ,BO NIE ZAWSZE MAM NACIK,ENDI TRZYMAJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DAJ SIE!!!! JUSTA JAK TAM??? JA W 21DC CZEKAM ZE @ NIE PRZYJDZIE:):):) I JUZ:) KASICA JA JAKOS SPOKOJNIEJSZA SIE ZROBILAM CZEGO I TOBIE ZYCZE,NIE MYSL ZA DUZO ,ZOSTAW SPRAWY SWOJEMU BIEGOWI.JA TAK ROBIE BEDZIE CO BEDZIE JA DAJKE Z SIEBIE WSZYSTKO ALE I TAK NIE MAM WPLYWU NA PEWNE RZECZY WIEC .... IZA ,ANTONINKA I JA MYSLE O WAS I TRZYMAM KCIUKI MONIS JAK TO Z DNI PLODNYCH NICI??? CO JEST???? CALUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie .... i znowu mam dylemat...dzis pecherzyk ma 15,9 mm wiec teoretycznie owulacja bedzie w niedziele , no i teoretycznie moglabym jechac do kliniki na inseminację , ale to ostatnie krwawienie troche zaniepokoilo lekarza (bylo bez wspomagaczy- luteiny ) i zaproponował aby ten cykl jeszcze przesledzic bez lekow, mam pomyslec i zdecydowac... wrazie jak sie namysle na inseminacje to przyjsc w sobote na podejrzenie i podanie pregnylu... a jak nie to w poniedzialek na podejrzenie czy peklo i oznaczenie progenteronu.... no i badz czlowieku madry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa hmm nie wiem co Ci mądrego napisać.takie wybory są najgorsze i jak kolwiek by nie wybrał to i tak czlowiek nie jest do końca pewien. Justa a jak Twój brat??? Bella fajną masz tą robótkę,tylko pozazdrościć.a co do dni płodnych to tak,śluzu nie było,temperatura to w ogóle skacze sobie jak chce,nawet nie wiem czy owu była czy nie. Endi kochana ściskam mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nei wiem.. wlsnie rozmawialam o tym z M i tez skonczylo sie na tym ze bedzie tak jak ja bede chciala... do soboty rano mam czas ;))) brat ciut lepiej ale jest nadal niezaciekawie... byl tydzien w szpitalu ale wypuscili go praktycznie nie chodzacego.. wyszlo ze ma przepuchline na kregoslupie i bez rehablilitacji nie wroci do normalnego funkcjomowania... no i najlepsze rehabilitacje zapisali mi od 18 sierpnia.... wiec poki co jezdzi prywatnie i zdola przejsc doslownie jakies 100-200 m jak jest po lekach przeciwbolowych... jak leki przestaja dzialac nie ma mowy nawet o pojsciu do WC ....chora rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Cześć kobietki, dziś u mnie ost dzień urlopu:( od jutra do pracy, Endi kochana trzymaj się, teraz będzie już tylko lepiej. Justa dobrze przemyśl decyzję, bo jest trudna, Bella to ma życie, podróżuje, zwiedza, fajnie:) A u mnie dziś 28 dzień cyklu, ciekawe ile teraz będę czekać na@, ostatnio 49 dni miał mój cykl, za tydz w czwartek odbieram wyniki LH i Progesteronu i w sobote śmigam do ginekologa. Ciekawe co mi powie i ciekawe jak badania wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×