Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

ja labe mam jeszcze do niedzieli.... i potem znowu dlugo trzeba czekac na labe... no chyba ze sie uda to l4 ;)) no wlasnie nie wiem... nikt nie potrafi mi doradzic ...co wy byscie zrobily ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella ja tez Ci zazdroszczę tych wyjazdów ...jeden minus.. akurat moga wypasc w dni plodne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
To super, wysłałabyś mi? Podaj Twojego maila to wyślę ci mój adres. Jestem Ci bardzo wdzięczna, że załatwiłaś. Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynasiedlce@poczta.fm. jutro wybieram sie na miasto na zakupy wiec pewnie jutro wysle . jak bylam u gina to przepisal mi 1 opakowanie , sie spytalam czy moze zmianic na dwa... a on na to " to ile pani tego lyka mialo byc pol tabletki dziennie ;))to mu powiedzialm ze drugie opakowanie dla koleznaki to sie zlapal tylko za glowe i nic nie powiedzial ;))) wieczorek minal, rozmawialm z M i szwagierka i z brata stryjeczna siostra i nikt nie potrafi mi odpowiedzeic co robic...jutro bede widziala sie z e swoja przyjaciolka moze ona cos madrego powie jeszcze licze tez na WAS wirtualne przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko kochanie a co mówi Ci serce??ja to myslę tak,że jesli jest szansa na naturalne zapłodnienie to może warto poczekać a jesśli szansą jest tylko inseminacja to nie zastanawiaj się. tylko nie rób nic wbrew sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz sie dziwi ze naturalnie nie wychodzi.... ostatnio sie pytal nawet przy przypadkiem nie zapomnielismy o seksie ;))) ..sercez jednej strony mowi tak a z drugiej boje seie rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym próbowała- a nuz sie uda?:) Ja dziś byłam u endo- pobrali 2 litry ;) krwi do badań i nast wizyta za 2 tyg-7 go sierpnia- i może wtedy datę na tomografii wyznacza albo z marszu zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella- jak znajdzissz chwile to wpadnij na kawedo mnie- mile end od olimpiady rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
kiedyś czytałam o takich ludziach co są zdrowi i nie mają dzieci i myślałam sobie niemożliwe ,jak można być zdrowym a nie mieć dzieci,aż trafiłam na artykuł o niepłodności idiopadycznej i pierwsze c pomyślałam to że to idiotyczne a nie idiopatyczne.i w sumie sama teraz tego doświadczam,wszyscy mówią ,że jest ok tylko działać a nic nie wychodzi.ale narazie cierpliwie czekamy,tak więc Justynko może poczekaj,może w tej chwili zwątpienia przyjdzie nadzieja i pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane,w tych dniach plodnyxh mialam mnostwo sluzu i sexu i czekam mieciwrpliwie na efekty mojej ciezkiej pracy;),) Ewcia dzieki za zaproszenie poseslij mi twoj nr kom moze mi sie uda spotkac z toba ,milo by bylo monis probuj probuj ,ja tez czytalam o takich osobach ...zdrowych a beDzietnych,ale ja nie mysle o tym ,staram sie robic co nalezy i czekam na efekty Justa mowilas ze bylo jalies krwawienie ,moze odczekaj jeszcze ten cykl ...klinika nie ucieknie,mysle ze to zalezy od tego jak sie czujesz.Sama wiesz najlepiej xaluje tez Kasice usmiechnij sie;) Pozdrawiam olimpijsko buuuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sila wyzsza...inseminacja musi poczekac... przed nia mialam dostac pregnyl na pekniecie pecherzyka aby ideanie trafic w moment owulacji...dzis oddzwoniłam wszystkie apteki w siedlcach i nigdzie nie ma.. .nawet na zamowienie .. nie ma nawet jego zamiennikow.... wiec paranoja... dzis porbowalam sie dodzwonic do lekarza z kliniki ale nie odbieral... takze pech na calej lini... takze decyzja zostala chyba podjeta bez mojego udzialu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ewus,jak znajde wolny moment przedzwonie:) Justa nie martw sie nic tak widocznie mialo byc i juz,przeciez w przyszlym cyklu tez mozesz isc do kliniki a moze nie trzeba juz bedzie???:):):)moze sami zdzialacie:) Monis a jak Ty miezysz temperature??? moze i ja zaczne,bo zwyczajnie z lenistwa tego nigdy nie robie...czy to czeba w jakas okreslana godzine miezycz??? i jeszcze jedno dziewczyny ile dni w cyklu biezecie luteine ???? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella tylko inseminacja mial byc juz w poprzednim cyklu... nie lubie jak juz cos postanowie i to nie wychodzi (zreszta jak chyba kazdy), zreszta na nature jakos juz nie licze miala juz swoja szanse ;) i jakos nie mogla sie wykazac ;))... zrezta ostatnio mam jakies zniechecenie troszeczke i coraz czesciej mysele a raczej sobie wmawiam ze teraz jest mi dobrze...dziecko prawie odchowane...wszędzie sie zabierze ...a tu znowu pieluchy . w ostatnim tygodniu byla u stryjow (mieszkaja w drugiej czesci blizniaka) ich corka z 8 miesiecznym dzieckiem... i jednak pragne takiego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jUSTA KOCHANA ,WIEM ZE MIALAS JUZ BYC W ZESZLYM MIESIACU ALE JUZ ZARAZ BEDZIE KOLEJNY CYKL,ZLECI RAZ DWA,PORZADNIE WSZYSTKO PRZYGOTUJESZ,DOPILNUJESZ I NIE BEDZIE JUZ ZADNEGO ODKLADANIA:):) NAPISZ MI LEPIEJ OD KTOREGO DO KTOREGO DNIA CYKLU BRAC TA ZASRANA LUTEINE:) PROSZE,BO JA JAKOS CHYBA ZLE TO BIORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE TEZ DOOKOLA SAMAE Z BRZUSZKAMI,ZNOWU KOLEJNA Z RODZINY MEZA DOSZLA,DRUGI MIESIAC,CIEZKO JEST ALE CO ZROBIC????? CZEKAMY I DZIALAMY JUSTA I NIE ZALAMUJEMY SIE,BO NASZE DZIECI MUSZA MIEC USMIECHNIETE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Ja biore luteinke przez 10 dni w wersji dowcipnej ;D ale cos ona mi nie sluzy ostatnio, bo chyba przez nia dostalam jakies infekcji ehh, albo uczulenia..jeszcze jeden dzien z nia... a test zrobie jak do mnie dotrze listonosz:), moze poniedzialek / wtorek, ale wtedy bedzie juz wiaodmo co z @. Troche mnie boli brzuch jak przed @, wiec coraz mniejsza nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
przy zalozeniu ze cykl jest 28 dniowy, to od 16 d.c. do 25 d.c. Jednak najwazniejsze jest, kiedy jest owulacja i jesli do niej dojdzie to powinno sie brac wg tego schematu 2, 3 dni po niej. Najlepiej uzywac testow owulacyjnych i mierzyc temperature w cyklu codziennie po przebudzeniu o tej samej porze w jednym i tym samym miejscu jednym termometrem i nanosic na wykres, zeby wylapac skok temperatury, ja odczekuje jeszcze jeden dzien po skoku i zaczynam luteine. Sama nie wiem, czy dobrze biore co do dnia, teraz 2 cykl z nia :) mialam owulacje ok 15 d.c(wyczuwalna). a wzielam luteine od 18 d.c., zawsze owu sie mogla troche przesunac (nie zsynchronizowac z testami), a lepiej jej nie przyblokowac. Sa rozne zdania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ANTONINKA WSZYSTKO JUZ WIEM:):) JA MAM 27DNIOWE CYKLE BEDE BRALA OPD 16-17 DNIA PRZEZ 10 DNI I ZOBACZYMY CO ZDZIALAM:) POWINNAM TEZ MIEZYC TEMPERATURE,ALE JAKOS NIE MOGE SIE ZDOBYC DO TEGO,DZIELKI RAZ JESZCZE ZA WYCZERPUJACA INFORMACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella ja zawsze bralam tak jak antoninka 16-25 i wtedy cykl zawsze wychodzil mi 28 dni. ten cykl pierwszy od jkiegos czasu nie bralam luteiny i wyszly takie cuda z tym okresem, ale moze dzieki temu wyjdzie ze cos nie tak jest z 3 faza cyklu. zobaczymy. Bella najgorsze est to ze nigdzie nie ma tego zasranego pregnylu. oddzwonilam dzis 34 apteki i nigdzie nia maja i nie ma szans jego zamowic , pomoc mozna je jeszcze kupic przy klinikach nieplodnosci ale jest teraz za goraco aby go wyslac bo musi byc trzymany w lodowce... takze sama widzisz jak tu u nas w polsce jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kiedy Bella ruszamy nad morze???a ja tempkę mierzę w cipulce :) trzeba ją mierzyć o jednej godzienie codziennie,u mnie z tym gorzej ale staram się,no i zanim wstaniesz z łóżka o czym ja zapominam. dziewczyny a czemu służyć ma luteina i dlaczego lekarze Wam ją przepisali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa Ja również strasznie boję się rozczarowania. Jutro mam 25dc i chce zrobić sobie test bo dłużej nie wytrzymam. Tylko jak zebrać w sobie tyle siły żeby go zrobić. Ręce będą mi drżały. Strasznie się boję,że zobaczę jedną kreskę:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w koncu pojawila sie dobra wiadomosc... pojawil sie sluz plodny w bardzo duej ilosci w tamtym cyklu go nie bylo wiec moze akurat tamten cykl byl calkowicie do stracenia oczywiscie staranka tez byly monis luteine lub dupka gin przepisuje na ewentualne podtrzymanie ciazy, jesli masz za niski progesteron w 3 fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula nie rob jeszcze jutro ... mozesz sie tylko niepotrzebnie zmartwic . poczekaj do dnia ew, dnia przed spodziewana @ . test pokaże grubsze dwie kreseczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie,w Londynie szalenstwo olimpijskie,u mnie szalenstwo hormonow:) zycze udanego weekendu Ewag podeslij mi raz jeszcze moze na emaila twoj nr tel bo nie przepisalam wczoraj,moj emil: bella.galleria@gmail.com calusy dla was napisze wiecej wieczorem teraz musze spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jakos mam lekkiego dola,zaczynam watpic ,ze uda mi sie jeszcze zajsc w ciaze kiedykolwiek,nawet zaczynam sie zastanawiac nad tym co by tu robic z zyciem gdybym nie miala miec dziecka...bo tak ostatnio to nic nie planuje tylko czekam na brak @ ,chyba przyda mi sie jaki plan bo czekalam na ciaze i ja poronilam ,teraz czekam dalek i jej nie ma>>>>a czas leci i moze nalezy sie obudzic z tego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jakos mam lekkiego dola,zaczynam watpic ,ze uda mi sie jeszcze zajsc w ciaze kiedykolwiek,nawet zaczynam sie zastanawiac nad tym co by tu robic z zyciem gdybym nie miala miec dziecka...bo tak ostatnio to nic nie planuje tylko czekam na brak @ ,chyba przyda mi sie jaki plan bo czekalam na ciaze i ja poronilam ,teraz czekam dalek i jej nie ma>>>>a czas leci i moze nalezy sie obudzic z tego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam testu bo mąż mi też mówił, że to za szybko. Wydaje mi się, że nie będę musiała go robić bo brzuch mnie boli tak jak na @ i piersi zresztą też więc pierwsza inseminacja raczej nieudana:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×