Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

izula nawet tak nie mysl ... zapewne mialas jakis lek na pękniecie pecherzyka - on tez powoduje straszny bol piersi to raz, dwa czesto objawy ciazy= sie objawą @, po trzecie poki nie ma @ zawsze jest nadzieja, wiec glowa do gory i proszę mi tu pozytywnie myslec bo to jest najwazneijsze teraz Bella a Ty przypatkiem nie myslalas o inseminacji ??? ... zawsze jest tez invitro... wiec co to za smutanie .... i jakies dziwne doły ?? postrasz Nature trochę ze spróbujesz "wspomagaczy" to moze i ona sie postara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak ja mocno kciuki trzymam za Ciebie ,Kasica co sie nie odzywasz,halo Monis gdzie imprezujesz ze nie piszesz,Ewcia mam nadzieje ze dojade w czwsrtek do Ciebie:) Justa ja nie myslal am jeszcz e o inseminacji,do konca roku proubuje naturalna metoda to moj plan Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Byłam u innego lekarza z tym wynikiem prl i stwierdził że stanowczo za wcześnie zrobiłam badanie i powinnam jesczcze około miesiąca odczekać.Powtórzę więc je po następnej @. Bella ja też zaczynam wątpić że uda mi się jeszcze zajść w ciążę i ją szczęśliwie donosić.Mam strasznego doła.W moim przypadku o tyle jest dobrze ze już jedno dziecko mam i Ono daje mi siłę życia.Bella myślę jednak że uda Ci się i jeszcze będziesz mieć dzidziusia zobaczysz.Może teraz to stres i napięcie nie pozwala Ci zajść w ciążę? Iza trzymam kciuki za dwie kreseczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mionis-miś
no qrcze to ja się tyle napisałam z tu nie ma mojego postu. no ale od początku,Izula 3mam kciuki i jestem myślami z Tobą. Bella mnie też już dopadają wątpliwości,wczoraj byłam u rodziny,mają parkę,aż im zazdroszczę bo tak chcieli i już a ja??ja to sobie mogę chcieć i tak nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzis 25dzien cyklu wiec biore ostatnia luteine i czekam na efekty hmmmm zobaczymy,tak naprawde przestajw liczyc na ciaze,moze to pomoze sie uspokoic bo zwarjuje,bedzie ok nie smutno ale co zrobic,tylko ten bromek jeszcze mam go serdecznie dosc popytam gin w siwrpniu czy moge odstawic caluje Was serdecznie i olimpijsko i spadam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzis 25dzien cyklu wiec biore ostatnia luteine i czekam na efekty hmmmm zobaczymy,tak naprawde przestajw liczyc na ciaze,moze to pomoze sie uspokoic bo zwarjuje,bedzie ok nie smutno ale co zrobic,tylko ten bromek jeszcze mam go serdecznie dosc popytam gin w siwrpniu czy moge odstawic caluje Was serdecznie i olimpijsko i spadam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki;) U mnie jakoś lepiej z tymi nerwami zaczęłam jeść magnez:) w aptece dały mi jakiś dla kobiet w ciąży hi hi może to mi przyniesie szczęście:):) Dziś mam 12 dzień cyklu chociaż nie jestem pewna:( bo przed ostatnią @ 3 dni plamiłam a liczę od tego co się pojawiła konkretnie chociaż coś było z nią nie tak bo nawet tabletek przeciwbólowych nie brałam:) i jakaś skąpa była... a wczoraj i dzisiaj mnie mdli strasznie a śluzu mam że ojoj i tylko bym cały czas m "męczyła" Izula nadal trzymam kciuki:) Bella pewnie nas wszystkie dopadają takie myśli:( jednak musimy być silne. Ostatnio jak byłam u kuzynki (ma ślicznego zdrowego synka) wyżaliłam się i powiedziałam że może dlatego nie jestem mamą bo może nie nadaję się i dlatego mam problemy... Wzięła wtedy maluszka i dała mi go na ręce i całkiem spokojnie powiedziała "zobacz świetnie się nadajesz on cię kocha zobacz jak się uśmiecha do ciebie nie smutaj się już więcej bo dzidziuś nie przyjdzie do smutnej mamy i miej cały czas wiarę bo ona czyni cuda" popłakałam się ale dostałam takiego kopniaka że teraz na nowo wierzę że mi się uda i uda się każdej z nas!!!! Trzymajcie się kochane i nie przestawajcie wierzyć:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wzruszyłam się czytając Twój post,łezki aż się pokazują,masz wspaniałą i wyrozumiałą kuzynkę,rzadko kogo stać na takie słowa i pocieszenie. a ja dziewczynki odebrałam wyniki i tak : PRL 8,8 a Tsh poniżej normy 0,13 i nie wiem co robić z tym tsh???lekarka dopiero we wrzesśniu a ja chodzę śpiąca i nawet upały mi nie przeszkadzaly w drzemaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a czy masz może niedoczynność tarczycy? Kasica masz bardzo mądrą kuzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno mnie tu nie bylo pisalam wam ze ta moja ostatnia @ to byla taka jakby jej nie bylo, bardziej plamienia. bylam dzis u gin i powiedzial zebym zrobila sobie test a nawet mnie nie zbadal, tylko kazal przyjsc jak bedzie pozytywny. co o tym myslicie? bo ta moja @ niby byla, plamienie implatacyjne chyba trwa króciutko a to bylo ok niecale 3 dni.... zadnych objawow nie mam tylko mne podbrzusze boli juz pare ladnych dni bo zaczelo sie po tej niby @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka no właśnie mam niedoczynność,ostatnio brałam euthyrox25 ale zgryzł się z bromkiem i troszkę tsh wzrosło.więc dostałam euthyrox50 i spadło z 1,5 właśnie na 0,13 .i tak się zastanwiam czy nie zejść znów na dawkę 25. Mama Aniołka to lekarz po prostu Cię zbył,ale teścik to nie zaszkodzi zrobić tym bardziej że jeśli miało by to być upragnione dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
u mnie pojawilo sie plamienie dzis i bole brzucha, choc zdecydowanie lzejsze niz zwykle, wiec chyba @ sie rozkreci do jutra, robilam dzis test popoludniu i wyszedl negatywny...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczyny mam po odstawieniu luteiny dopochwowej okropmne bole glowy.. w tamtym cyklu tez tak mialam, czy ktoras z was tez miala takie?? Nie wiem czym to moze byc spowodowane, moze po prostu luteina mi nie sluzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj przyszła @ tak jak myślałam. Pierwsza inseminacja nie udana:(Jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izula przytulam Cię mocno... kurcze niesprawiedliwe to .. jak bylam dzis u gina to byla dziewczyna z mama w zaawansowanej ciazy... miala moze z 15-16 lat... dlaczego takie gówniary za przeproszeniem zachodzą a nam się nie udaje ?? ? u mnie terż lipa... myslalam ze sie porycze u gina... pecherzyk w od czwartku urósł z 15,9 do 29,8 (bez żadnych wspomoagaczy) wiec praktycznie żadne szanse na pozytywny efekt w tym miesiacu ... Boje sie ze moj czas powoli mija ... przez chilkę wprawdzie sie ucieszylam ze z tego cyklu nici bo synek zlapal rozyczkę , na ktorą ja nie chorowałam i która jest grożna dla poczatkującej ciązy wiec przynajmniej nie bede sie obawiac o to.... ale dosłownie ręce opadają ... nie mam juz sil ...ryczec mi sie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa eh wiem ze nie jest Ci latwo po ostatniej wizycie u gina ,nie bardzo umiem Cie pocieszyc bo ja tez dzis niezbyt szczesliwa m daleko a jeszcze poklocilam sie z nim,poza tym czuje nadchodzaca @ niby jeszcze jej nie ma ale hmmmm cos tam juz pobolewa.Kolejna kolezanka w ciazy.....ale wiesz co zrob Justa przytul sie do synka ic cod razu bedzie lepiej.....poza tym itak jest chory wiec lepiej dla Ciebie bo na p cozat Iza przykro mi .....no to teraz moze naturalnie sie uda;) chyba jesteamy w takiej sytuacji ze musimy probowac i probowac az do skutku.....mozemy sie zalamywac ale co to da???? Przetrwajmy dzielnie te zalamania i probojmy az nadejdzie dzien w ktorym bedziemy skakac z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki dziewczynki,cóż nam pozostaje tylko czekać i czekać,tylko jak długo.mój m dziś po rulopie pojechał w trasę. prolaktyna spadła mi do 8 ale tsh to tragedia,poniżej normy w granicach zera.a lekarka we wrześniu.heh ale co ja w sumie będę narzekać,są kobiety które naprawdę mają problemy a w sumie takie jak nasze to jeszcze da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
izula08 bardzo mi przykro, jednak trzymam kciuki za każdą z nas na tym forum... :) 9_Mama Aniołka najlepiej zrób betę, będziesz miała 100%v pewności... Może lekarz nie widział potrzeby badania podejrzewając ciążę... Czekamy na wyniki :) Dziewczyny czy Wasi partnerzy robili seminogram? Sprawdzałyście swoich M? U nas lekarz od razu zalecił i chyba wyszedł nie najlepiej. Diagnoza jest nieciekawa....Byłam załamana po odbiorze.... :( Ale teraz cierpliwie czekam na konsultację z lekarzem... Ja jednak już zakupiłam całą serię witamin dla niego....:) Podsumowując mój pobyt w szpitalu, prolaktyna po obciążeniu dalej podwyższona... Może zmieni mi dawkowanie... TSH się podniosło na 3,8, więc chyba ok... Reszta info po wizycie u gin-endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia1207 robilam test tak jak zlecil lekarz i oczywiscie jedna kreska, a po takim czasie juz by napewno wyszedl pozytywny bo poprzednia owulacje mialam 1 lipca no a potem to dziwne plamienie, ktore chyba jednak bylo @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Izula i Mama Aniolka przykro mi ze u was tez sie nie udalo ... Natusia u mojego M tez wyniki nasienia nienajlepsze, choc podobno z takimi mozna normalnie zajsc w ciaze, problem z ruchliwoscia 50 % nieruchomych plemnikow. Moj M lyka salfazin od 2 miesiacy :D Narazie bez rezultatow, bo moze jeszcze prolaktyna nie spadla u mnie.. Za kilka dni ide na badanie kontrolne PRL. W ogole mysle czy nie zrobic sobie calych badan hormonalnych i w kierunku endometriozy CA125(mam od zawsze bardzo bolesne miesiaczki:() i pco, zeby byc pewna.Tylko to bedzie dosc duzy koszt :( Natusia a Ty mialas jakies badania w szpitalu typu HSG itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula,Mama aniołka przykro mi byłam pewna że wieści będą inne. Wiecie co ciągle mnie najbardziej boli że kobiety które pragną dzieci muszą bardzo o nie walczyć,przechodzić mnóstwo badań i stresów a jakieś puste siksy albo patologia nie ma z tym najmniejszego problemu.Dziwny jest ten świat. Wczoraj odebrałam wyniki na mykoplazymy i ureaplazym i ich całe szczęście nie stwierdzono.Nie mogę się teraz doczekać jak będę robić prl. Natusia i Antoninka wierze że witaminki pomogą Waszym mężczyzną.Zobaczycie zresztą co powiedzą lekarze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
antoninka27, miałam całą listę zrobioną... Jutro mogę Ci napisać dokładnie które. :) Mój M ma problem z ruchliwością, budową i liczbą, więc wszystko na raz... Pierwszy dzień byłam załamana, ale potem ustaliłam z moim mężem, że czekamy na konsultację... :) Ninka2222 każda z nas po pewnym okresie starań też tak uważa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dziewczyna na innym forum dodala dzis otuchy do dalszej walki ... miala inseminację w tej samej klinice u tego samego gina a dzis beta i wynik swiadczoacy o ciazy ... udalo jaj sie za pierwszym razem a wiele lat mowiono jej ze jej przypadek jest beznadziejny i tylko invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo witam kochane,miala dzis przyjemnosc poznac osobiscie nasza Ewe ,pogadalysmy sobie od serca na kawce w Londynie,bylo milo bo i osoba jest przemila:)pozdrawiam dzis 27dc a @ nie ma jeszcze????? cos tam mnie bolalo ale przeszlo i tylko delikatnie czuje w piersiach,hmmm dziwne bo zawsze od poczatku z bromkiem przychodzila wlasnie 27dc,moze powodem opoznienia jest luteina ktora bralam wreszcie w tym cyklu ,tak jak mowilyscie od 16-25 dnia,dobrze ,ze jestescie bo moj gin kazal brac luteine aler nie powiedzial jak...dzis rozpiera mnie energia,jak malo kiedy pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bella jest przeseksowna babeczka ( jak już sobie tak slodzimy ;)) Ja dziecko ganiany- bo po spotkaniu z koleżanka powyżej - szpital dom lekarz dentysta-wszędzie z powodu męża- bo miał wczoraj zabieg No i trzeba sie było nim zajac - ci faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wasz M ale moj to jak cos dolega to gorzej niz mój syn ;))) tylko stęka i jęczy ze go boli ;)) Bella a nie zrobiłaś testu jak odstawiłas luteine ??? u mnie zawsze @ przychodzila po 2 dniach od odstatniej tabletki wiec moze juz nie przyjdzie ;)) )i aby tak bylo . fajnie ze udalo Wam sie spotkac w realu przy prawdziwej kawce ... aby wiecej takich spotkan ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Natusia pewnie, ze chce, zebys mi napisala. My wybieramy sie powtorzyc badanie nasienia na Bialopradnicka do Macierzynstwa, bo robilismy 3 miesiace temu na Krakowskiej u takiej starszej pani :> Bella trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
antoninka27 do dzisiaj nie wiedziałam, że drożność jajników to skrót HSG hehe :) Ja miałam tylko wykonywane badania z krwi i cytologię. Więc HSG nie miałam, ale nie wiem czy gin nie zaleci po obejrzeniu wyników mojego M. Z jednej strony bym chciała, bo przecież może tylko pomóc... Problem jest w tym, że w sierpniu idę na urlop , a dr we wrześniu i październiku przebywa w USA. :( Ja myślałam też o VipMed na Brożka, bo też wykonują, ale to zapewne za jakiś czas :) Do tego znowu mam biały nalot w pochwie....Znowu ta grzybica, ale liczę na to, że ten lekarz pomoże mi to zwalczyć... grrrrrr Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
ninka2222 ja i antoninka27 jesteśmy z KR :) Ty również? Dziewczyny czy któraś z Was miała już drożność jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×