Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

moniś HSG nie jest naprawde straszne ..trwa ok 10 min wiec tyle my kobiety bez problemu jesteśmy w stanie poswiecic ..zwlaszcza dla dzidziusia ... Dla mnie wiekszym "bolm" byla ta cala otoczka niz samo badanie, tylko nie czytaj na necie o nim bo oczywiscie znajdziesz same te najgorsze opisy Ania bardzo Ci wspolczuje i wiem ze mo bardzo latwo mowic ale musisz byc silna i nie podddawac sie . Napewno nastepnym razem sie uda !!! Teraz po drugim chyba poronieniu na NFZ mozesz porobic badania wyjasniajace co jest przyczyna poronien i przy nastepnej ciazy dostawac od razu zastrzyki aby nie dzolo do poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
justa teraz ide w sobotę do lekarza to się wszystko dowiem, tylko ciekawe, czy w prywatnym gabinecie dostane skierowanie na NFZ. Czuję, że już mi sie nie uda. Ciekawe ile czasu teraz będę czekać aż zajde w ciążę, kolejne 14 m-cy? Tego już nie przeżyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mniejmy nadzieje ze wystarcza tylko te 3 miesiace aby organizm wrocil do normalnego funkcjonowania ... Wlasnie mycha dala dobry pomysl z tym innym forum gdzie dziewczyny napewno powiedza co i jak... na innym forum tez jest dziewczyna ktora poronila juz dwa razy i wlasnie onapisala o tych badaniach genetycznych i zastrzykach .. wiec jak cos to tez mogę dac Ci namiary na nia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przytulam Cię mocno, bądź dzielna i się nie poddawaj. Moniś ja też chciałam się zapisać do invimedu wczoraj i trafiłam na info o bezpłatnych konsultacjach, ale jak mówisz że już nie ma miejsc to nawet nie będę dzwonić. A może polecacie jakiegoś lekarza z invimedu? Czas chyba sie udać do kliniki bezpłodności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mam koleżankę która ma 39 lat i w zeszłym roku po dwóch ciazsch pozamacicznych udała się novum do takiego starego profesora i dał skierowania na badania . Wyniki były jej jak i męża ok i przepisał jej jakieśleki i w. Następnym cykly zaciazyla prawidłowo... Wszystko było ok do momentu jak nie poklocila się z szefowa potem poszła na zwolnienie ale po kilku dniach poronila. Ale i tak ona poleca go bo przez szefowa straciła ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę szukać jakiegoś dobrego lekarza, żeby po Nowym Roku zacząć się leczyć. Na razie jeszcze 2 cykle z bromkiem. Zamówię chyba też testy owulacyjne. Co mam do stracenia ;) A i @ nadal nie ma, ale temp spada, więc czekam. Im szybciej tym lepiej, będzie można zacząć działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Kup sobie te testy tak na cały msc po jednym jak tak miałam zrobić ale po 22 dc przestalam :-D A może uda się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzisiaj wyszedl pozytywny test owulacyjny przed chwila... radoche mam jak bym nie owulacyjne a ciazowe robila... ale mi odbilo i kupilam sobie taki cyfrowy i dzisiaj mi przylazl... tam zamiast kresek interpretowac pojawia sie usmiechnieta buzka albo koleczko bez niczego... ja dzis mialam buzke... tylko jak tu namowic zmeczonego mezulka na bzykanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania bardzo Ci współczuję, ja przezyłam to raz i mam nadzieję, że ostatni... ale ja od początku wiedziałam, że niestety chyba nie będzie dobrze, bo zarodek był za mały, pęcherzyk żółtkowy za duży... zero objawów ciążowych itd.... koleżanki się śmiały (te które wiedziały) że panikuję, ale niestety stało się najgorsze...stokrotka a zażywasz dalej bromergon? masz duphaston też? ja byłam w poniedziałek u innej lekarki i powiedziałam jej że miałam zabieg w piątek, że ciąża obumarła, że brałam bromocorn itd. i ona powiedziała, że też by mi kazała odstawić, ale od razu dała by mi duphaston i dziwiła się, że tamta lekarka po odstawieniu bromocornu nie dała mi dupka zwłaszcza, że miałam progesteron 16, 2 przy normie od 9 do 147,5 w I trymestrze.... no i powiedziała, że zaczynamy się starać od Świąt Bożego Narodzenia... to jest lekarka na nfz i powiedziała, że przed staraniem muszę wyleczyć przeziębienie, zrobić badanie na różyczkę i cytomegalię i cytologię z czystością pochwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może się uda i będzie prezent pod choinkę:) wczoraj to się załamałam, ale wypłakałam się i dziś już nabrałam nowych sił:) :) masz może linka do tych Twoich testów? nie chciałabym wydać kasy na pierwsze lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha seksowna koszulka na wieczor i powinno wystarczyc .. dziewczyny probowalyscie ziol ?? ja przez 3 miesiace pilam ojca sroki mieszanke 3 ... pozniej odstawilam bo bralam clo i nie chcialam laczyc.. i efekt doskonale znacie jak chcecie to mi zostalo wieksze pol porcji... szkoda mi wywalac ale bez problemu moge ktores wyslac ... do tego bromka i parę testow owulacyjnych i ciazowych . Chce ktoras ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Biorę bromka bo mam jeszcze 3 tab ...ale biorę po pół tabletki i jutro bioe 1/4 bo w poniedziałek mam lekarza i z pewnością da mi dupka. W piatek idę na. Bete jeszcze przed wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja piłam te same zioła też mi zostało połowę, ale nic nie pomogły przez 3 cykle.A potem ten mlekotok się pojawił - nie wiem czy to ich wina, ale odstawiłam i już nie piję od kiedy mam bromka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania bardzo ci współczuję, ja to przezyłam ostatnio i mam nadzieję, że jest to ostatni raz w moim życiu :( zabieg miałam w piątek a w poniedziałek byłam na wizycie u innej lekarki na nfz... bradzo fajnej, powiedziała, że trzeba zacząć nowe strania w święta BN i po pierwszej miesiączce mam się zgłosić na cytologię i zrobić badania na różyczkę i cytomegalię... :) powiedziała mi, że ona też by mi kazała odstawić tak jak tamta lekarka bromocorn, ale od razu dałaby mi dupka... zwłaszcza, że miałam niski progesteron 16,2 przy normie 9-147,5... :(:(:( powiedziała, ze jeśli ciąża ma obumrzeć to i tak się to stanie, ale progesteron nie zaszkodzi zwłaszcza jeśli ciąża była spowodowana bromkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka oplaca Ci sie isc jeszcze na bete i wydawac kolejna kase... z dzidziusiem napewno jest wszystko ok , beta przyrasta prawidlowo a i na USG gin podejrzy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio nie wiem wlasniie. Myślę że lepiej by było mieć bete. Aktualna do lekarza. Jak będę w poniedziałek u lekarza to będzie 6 tc i 2 dni...będzie już serduszko jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Super by było :-D. A przypomnij mi proszę Justa jeszcze raz (bo nie pamiętam) ktoryy ty tydzień masz teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh kobietki przez myśl by mi nie przeszło że będziemy mieli prblem,miało być tak pięknie. a ziółka piję i ja już drugi miesiąc i co zauważyłam-że odkąd nie biorę bromka i piję ziółka zero bólu piersi,tylko przed samym okresem.owulacja chyba jest,bo i śluz i tempka ok.a czemu się nie udaje??wola opatrzności. a stosowałyście może testy clerablue owulacyjne oczywiście???są dość drogie po 7szt 109zł,ale są to testy elektroniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis no ja wlasnie przed chwila o nich pisalam... fajna zabawka... zamiast kresek pokazuja buzke albo puste koleczko... wiec nie ma klopotu z interpretacja... kupilam tez sobie ciazowe na zas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie .. ja stosowalam tylko te z allego po 1 zl ale dwie jednakowe kreski tylko wyszly na nim jak juz wiedzialam ze jestem w ciazy i dla sprawdzenia czy owulacyjne tez pokazuja ciaze ;) u mnie w poniedzialek zaczal sie juz 11 tydzien monis napewo kazda z nas nie wiedzial ze beda takie problemy z zajsciem... u nas z pierwszym dzieckiem udalo sie nawet przed czaseem ;))) a z drugim dzieckiem 2 lata dlugich staran i niby wszystko ok a ciazy nie bylo ... juz lepiej miec jakas przyczyne i tego sie trzymac i to leczyc a nie wszystko wporządku a dzidziusia brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella a Ty nie zadlugo sie tam byczysz na tych slonecznych plazach ??? jak bedziesz wracała przywieś nam troszeczkę słoneczka i ciepełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to fajnie...czas szybko leci niedługo półmetek a potem poród :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Justa a widać już cios po Tobie tzn po brzuszku urósł cios ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka urusl i to sporo ;)) w pierwszej ciazy nie bylo nic widac do 4 miesiaca a teraz mam taki juz zaokraglony ze szok ... niech rosnie w koncu ma teraz prawo ;)) juz spodnie te ciut wyzsze zrobily sie przy ciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio mnie w swoich dotychczasowych też ciasno...jak potwierdze ciążę w poniedziałek to zrobię pierwszy zakuo spodni z gumka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aj tez tak mialam przed pierwsza wizyta tylko ze z tunika ... nibby zwyczajna ale odcinana pod biustem akurat miejsce nad brzuszek... nie kupilam jej bo chyba za 2 dni mialam miec USG potwierdzaace ciaze.. oczywiscie pozniej jej juz nie bylo ;)). W spodniach poki co swobodnie chodze w tych krotkich ale za 2 tyg wybieram sie do wawy do znajmomych i nie omieszkam odwiedzic H&M bo u nas na zadupiu jedynie moge pomarzyc o takim sklepie... ciazowe sa le ceny maja wywalone w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×