Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość magdzik_d
Madzikbroo troche już zasu mineło od Twojego wpisu... z ciekawości zapytam na czym staneło.... okres wrócił czy ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
U mnie wszystko dobrze dzidzi ma 11 tygodni :) , ale strasznie źle się czuję mdlosci , wymioty podobno przejdzie w 2 trymestrze , a jak tam u was ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdabroo
Pojawił się w końcu okres. Więc z narzeczonym staramy się dalej :) Mam wizytę 14 lipca kontrolną jak mój poziom prolaktynki po bromku trzymajcie kciuki :) A jak tam u Was dziewuszki? ;) Gratuluję dzidziusia :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Dziękuję :) na pewno się uda , ja się starałam rok i się udało a wszystkie hormony już miałam ok i prolaktyna też była dobra już po bromku bo on szybko działa :) , trzymam kciuki za was dziewczyny :) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikbroo
Warto czekać, warto wierzyć Już się nie mogę doczekać aż wam się pochwalę że udało się i mamy dzidzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikbroo
Hej dziewczynki, chciałabym was się poradzić brałam juz dwa opakowania bromka zaczynam 3. Miesiaczka mi wróciła wszystko ladnie pięknie gdyby nie fakt że miesiaczke miałam 23.06 i do dziś cisza zadnych płomień ani nic. Uprawialam stosunek z narzeczonym 6czerwca i nie wiem zrobiłam test wyszedł negatywnie. Nie wiem czy za wcześnie zrobiłam test czy znowu coś się dzieję. Proszę pomóżcie ja już wariuje z tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartitkaM
Witam, ja też mam problem z wysoką prolaktyną miałam 79 a norma 23.3, dostałam bromergon przez pierwsze parę dni czułam się paskudnie, ale potem poszło jakoś lepiej z 0,5 tabletki zwiększyłam do 1 po 30 dniach prolaktyna spadła mi do 26,5, nadal brałam po 1 tabletce a od około 1 miesiąca biorę znów po 0.5, ale niestety nadal nie udało nam się zajść w ciąże, teraz jak dostanę okres mam zbadać prolaktynę i zastanawiam się co będzie dalej. całą resztę wyników czyli tsh progesteron LH i FSH mam bardzo dobrą. Niestety oprócz prolaktyny mam również torbiel na jajniku. i nie wiem czy w ogóle jest szansa jakaś na to że w końcu się uda? Bromergon biorę od połowy kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi cykl starań z Bromergonem i udało się!!! Beta w 18 dpo 658:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaką miałaś dawkę tych tabletek? I czy do nich kazał Ci gin brać coś jeszcze? W sensei jakiś inne tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bromergonu miałam 1 tabletkę. Czułam się po nim dobrze. Tylko w pierwszym tygodniu byłam senna i taka przytłumiona. Pierwszy cykl brałam luteinę, bo endometrium miałam tylko 6mm i lekarz dawał małe szanse na zagnieżdżenie, ale mówił, że i z takim ciąże mu się zdarzały. Byłam przerażona, że pewnie nic z tego nie będzie, bo wcześniej byłam po łyżeczkowaniu po obumarciu maluszka i uszkodzili mi endo i od tego czasu miałam bardziej plamienia niż @, ostatnio to nawet tylko 1 1/2 dnia. Ale jak widać nie taki diabeł straszny jak go malują. Po za tym brałam jeszcze Inofolic x 2, cynk, magnez. I tylko parę dni kwasy omega 3 i wit B6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za info :) Ja na ten momen już 2 cykl z bromkiem i nic... Zauważyłam jedynie, że mam jakiś dziwny jak dla mnie okres... Chodzi dokładnie o to, że jest on bardziej obfity i dłuższy. Nie wiem już sama czy to dobzre czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikbroo
Hej dziewczynki zaczynam 4 opakowanie bromka jeszcze dobijemy do 6 opakowań i zobaczymy co lekarz powie :) prolaktynka z 340 spadła do 102 więc w górę serca jak to mawia moja przyjaciółka. Gratuluję przyszłym mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) powiem, że bromek daje rade po 2 mieisącach prolaktyna z 236 na 5,88 spadła :) Madzikbroo a ty ile już się starasz o maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikbroo
Ja staram sie o dzieciątko juz 5 miesięcy z bromkiem 3 teraz zaczęłam 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ponad rok :( Mam nadzieje, że po bromku się uda... bo jak nie to czeka mnie zabieg drożności jajowodów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikbroo
Spokojnie kochana! Trzeba robić to z przyjemnosci a nie z myślą o dzieciatku bo inaczej nie wyjdzie . Wiara czyni cuda życzę powodzenia i cierpliwości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) I ja Tobie również życzę wytrwałości i oczywiście zaciążenia :) Wcześniej czy później musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikbroo
Również dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcia
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Jak każda z Was miałam problem z za wysoką prolaktyną i zajściem w ciążę... Niestety lekarz nie zlecał mi zażywanie bromergonu, bo uznał, że moja prolaktyna nie jest aż tak wysoka i nie wymaga leku, nie dowierzałam mu, martwiłam się, dlaczego ciągle się nie udaje:/ na początku roku miałam udrażniane jajowody z pozytywnym skutkiem... i w czerwcu stał się cud :) po 3 latach starań i wielu zdrowotnych przeszkodach do zajścia, udało się!!! zaszłam w ciążę, dzisiaj jestem w 17 tyg ciąży, brzuszek już mi nawet widać, jestem przeszczęśliwa :) po takim czasie, tylu zwątpieniach jest upragnione dziecko :) i mimo, że nie stosowałam bromergonu, to udało się... czasem szukamy winy nie tam gdzie trzeba. U mnie po tylu różnych badaniach i leczeniach schorzeń, od niedoczynności tarczycy po endometriozę, okazało się, że przypadkowo wyszła niedrożność jajowodów i dzięki laparoskopii, odetkaniu ich, niespełna 4 miesiące później zaszłam w ciążę :)))) zaznaczę, że także u męża były problemy, tak więc głowa do góry, wszystkim się uda, trzeba wierzyć. Ja też byłam na Waszym miejscu, wiadomości o czyjejś ciąży odbierałam ze łzami w oczach, a dzisiaj sama jestem w ciąży i trzymam bardzo mocno za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Dziewczyny jak już jesteście w temacie doradzcie czy prolaktyna 22,88 ng/ml jest ok? 21 dc jakieś 4 dni po owu. Staram się już 7 miesiąc i postanowiłam dziś zbadać właśnie prolaktyne i progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa912 myślę, że Towoja prolaktyna jest ok, mieści sie jak najbardziej w normie. Dziewczyny damy radę! Tyle kobiet się stara i zachodzi więc wierzę, że i na nas przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa912 myślę, że Twoja prolatyna nie jest wysoka, mieści sie w normie. Dziewczyny damy radę! Tylko kobiet zaszło to i na nas przyjdzie pora! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Dziękuję Malinaaa za odpowiedź :) wiesz czasem człowiek za dużo się naczyta i glupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaaa25
Ojjj wiem dokładnie o czym piszesz... Ja też czasem się naczytam i potem przeżywam, a okazuje się, że nie było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Hejka ;) zagląda tu ktoś jeszcze ? Ja o dzidzie staram się 3 miesiące, od 2 tyg zazywam bromergon i pierwszy raz od dłuższego czasu miałam śluz płodny ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evusia
Kochane prolaktynki, mam takie pytanie. Ile z was przez wysoka prolaktyna nie miało miesiączki i ile po rozpoczęciu brania bromoergonu wam powrocila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzikbroo
Ja tak miałam przez bardzo wysoką prolaktyne zatrzymała mi się miesiączka i po bromku wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Ja mialam bardzo nieregularna miesiączkę i moja pani gin stwierdzila że bo bromie powinna mi się uregulować ale jaa też niestety nie miałam owulki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×