Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Czesc kobitki dawno mnie tu nie bylo widze,ze niestety przybylo nam troche zalamanych ....u mnie nic sie nie zmienilo a nawet moge stwierdzic,ze jest gorzej ja juz nie wiem gdzie mam isc do jakiegos lekarza,ktory mi pomoze:((( w tym cyklu plamienie dostalam juz w 10 dc. te przerwy po miedzy @ a plamieniami robia sie co raz to krotrze i zaraz bedzie tak,ze @bede miala przez caly przeklety miesiac tak sie nie da zyc jest to bardzo krepujace na co dzien i w naszej sypialni . Czuje kiedy mam jajeczkowanie,bo mam bardzo bolesne i nie da sie tego pomylic z niczym innym ,dziwne jest tez to ,ze wystopila ona juz w 7 dc w ten sposob nigdy nie zajde w ciaze to juz chyba nie jest realne :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y.
karola 23- szczecin podaj mejla;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola-23-szczecin - a ja mysle, ze w koncu sie uda :) nie zalamuj sie - przynajmniej masz owulacje... ileż ja bym dala, zeby miec porzadna owulacje..... a tu nie - jakies stymulacje clo, jakies bromergony i nawet nie wiem, czy kiedykolwiek cos z tego wyjdzie. Nie martw sie, prosze, bo to tylko pogarsza sytuajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
A może tak naprawde to tylko nasza psychika..? nasza podświadomość... Moze warto... postawić wszystko na Boga..? Zaufać mu i modlić się.. o to aby.. UZDROWIŁ..aby dotknął.. aby zadziałał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulka75
Galancia modle się i prosze i nic myśle o tym żeby zajść i nie stracić ciąży to jakiś obłęd w tym miesiącu znowu starania zobaczymy prosze trzymajcie kciuki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
Może.. za mało się modlimy... i nie wierzymy w to... achh... Modlitwa.. pełna wiary.. swoimi słowami.. BEZPOŚREDNIO DO BOGA..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka42@onet.eu to jest moj meil a co do owulacji to na 100% nie wiem czy wszystko przebiega tak jak pownno poniewaz nie mialam robionego podgladu czy faktycznie sa te pecherzyki i przede wszystkim czy one pekaja jedynie to to,ze strasznie mnie boli (zawsze tylko lewy) i kluje lewy jajnik i to tak ze az sie ruszyc nie moge ale to jest tylko i wyłącznie moje odczucie i nie mam zadnego potwierdzenia u lekarza czy faktycznie jest ok.Moj lekarz mi powiedzial ze jak do listopada nie zajde to w grudniu mam przyjsc na test droznosci nawet nie wiem jak to ma wygladac jak ktoras miala niech napisze,bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka42@onet.eu to jest moj meil a co do owulacji to na 100% nie wiem czy wszystko przebiega tak jak pownno poniewaz nie mialam robionego podgladu czy faktycznie sa te pecherzyki i przede wszystkim czy one pekaja jedynie to to,ze strasznie mnie boli (zawsze tylko lewy) i kluje lewy jajnik i to tak ze az sie ruszyc nie moge ale to jest tylko i wyłącznie moje odczucie i nie mam zadnego potwierdzenia u lekarza czy faktycznie jest ok.Moj lekarz mi powiedzial ze jak do listopada nie zajde to w grudniu mam przyjsc na test droznosci nawet nie wiem jak to ma wygladac jak ktoras miala niech napisze,bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj mail-malinka42@onet.eu. A co do tej mojej owulacji to nie jestem tego taka pewna,poniewaz nie mialam robionej obserwacji pecherzykow i przede wszystkim nawet nie wiem czy one pekaja jedynie to sa moje domysly ,poniewaz kilka dni po @ mam nie samowity bol lewego jajnika (zawsze tylko lewy lekazr powiedzial,ze widocznie juz taka ich uroda) i boli i kluje i to tak ze nie moge chodzic i mam trudnosci z poruszaniem lewa noga nie wiem czy tak powinno byc.Od marca biore bromergon nie wiem czy cos mi to pomoglo z obnizeniem prolaktyny ale na pewno nie pomoglo na te cholerne plamienia z ktorymi walcze juz prawie 2 lata mozecie sobie tylko wyobrazic przez jakie tortury ja z tym przechodze a zwlasza latem gdy jest goraco wszystko mam odparzone od podpasek nie moge zalozyc bialych spodni bo boje sie ze mi cos przesiaknie i tak samo ze spodniczka bede wchodzic po schodach czy do tramwaju a mi widac skrzydełka od podpaski wiecie jaki to jest dla mnie dyskomfort jestem juz wykonczona psychicznie chodze po lekarzach wydaje na nich pieniadze i na leki i zadnych efektow i jeszcze ta mysl ze wszystkie moje kolezanki w ciazy albo zaraz juz rodza doprowadza mnie do szalu-JESTEM WSCIEKŁA tylko za bardzo nie wiem jeszcze na kogo::::(((((( Moj lekarz powiedzial,ze jak do listopada nie zajde to w grudniu zrobimy test na droznosc jak to ma wygladac,prosze napiszcze jak ktoras to miala i sorry za bledy pisze szybko i jestem bardzo sfrustrowana cala ta sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulka75
karola-23-szczecin ja miałam niedrożność jajnika jakieś 8 lat temu mnie bardzo bolał odbyt miałam robione tylko usg dopochwowe i po tym lekarz stwierdził mówił że endomedrium zablokowało mi jajnik nie zchodziło jak trzeba chyba po owulacji tak mi to tłumaczył brałam leki hormonalne i po jakiś 9 miesiacach zaszłam w ciaże.Mam pytanie do Was dziewczyny jak to jest z badaniem jak biore bromergon na noc a rano ide na badanie prolaktyny to wyjdzie ono prawidłowo.Prosze bardzo o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkapatka
witam dziewczynki..mam do was takie pytanie czy mozecie mi pomoc?otoz mam podwyzzona prolaktyne biore momergon zaczelam juz 3 miesiac.po miesiacu brania jego dostalam okres a na nastepny juz miesiac nie i tak do dzis nie mam..niewiem co o tym myslec mam martwie sie co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola,ja miałam miesiąc temu robione badanie drozności w szpitalu szcerze to nie jest nic strasznego,bólu nic nie czułam tylko jakies ukucia ale to tylko przez może 3 minuty,więc nie masz sie czym martwić.To badanie jest bardzo przydatne,bo jesli lekko masz niedrozny jajowód,to wprowadzenie kontrastu go przepchnie i ciąża gwarantowana.U mnie okazało się ,że jest wszystko ok z moimi jajowodami,ale lekarze mówili,że w ciągu 3 miesięcy powinnam zajść w ciążę,nie wzięłam tego do siebie,bo wydaje mi się,że chcieli mnie pocieszyć,narazie czekam pierwszy miesiąć i @ przyszła 4 dni temu,więc nie wiem czy to była jakaś przyczyna mojej niepłodności? staram się ponad 2,5 roku i nadal efektów brak,juz sama tez nie wiem gdzie iść dalej,bo moja lekarka coś mnie nie kieruje nigdzie i sama musze chyba to wziąść na własną rękę. a ty powinnas iśc najpierw na monitoring cyklu,żeby sprawdzić czy masz jajeczkowanie,bo skoro się okaże że ci pęcherzyki nie pękają albo masz cykle bezowulacyjne,to wystarczą leki a po od razu HSG???Może zmień lekarza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! patkapatka- ja biore bromergon 6 miesiecy i przez ten czas mialam tylko raz@, i moj gin w zeszlym miesiacu powiedzial ze mam brac brom. do konca roku i jak dalej nie bede miala @ to musze miec zrobione dalsze badania. i tak czekam.........a nadzieji juz brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o zmiane lekarza to ja sie poddaje poniewaz do tego co trafilam to jest moj 6.po za tym polecila mi go moja siostra prowadzila u niego 2 ciaze i byla bardzo zadowolona, on bierze za wizyte 70 zl nie wiem czy to malo czy duzo ale jako pierwszy wyslal mnie na zrobienie badan i od razu trafil,ze cos nie tak jest z prolaktyna .jeden lekarz to mi po badaniu powiedzial takie zdanie "no tu sie nic nie dzieje,moze to jakies problemy chormonalne,jak pani chce to moge pani przepisac jakies tabletki" jak to uslyszalam to myslalam ze go udusze wogole jakie on mial podejscie to Boze zlituj sie dlatego na razie trzymam sie tego lekarza zobaczymy co powie mi w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz-juz-mama
Cześć Dziewczyny! Też miałam problem z prolaktyną, brałam bromocorn, jak prolaktyna wróciła do normy to jeszcze brałam tabletki antykoncepcyjne. Teraz jestem mama 3-miesięcznej dziewczynki. Wierzcie mi, wszystko jest możliwe, a większość problemów siedzi w Waszych głowach. Trzymam za Was kciuki i przesyłam cieplutkie pozdrowienia, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
Kaola-23 a Ty bierzesz jakies leki...??? ech bo ja jak zaczelam ta swoja "kuracje" haha.. to jak dostałam okres 11 listopada to do tej pory mam ;/ a moj GIN twierdzi ,że to normalne ,...bo blona sluzowa sie złuszcza... ?? echm.... LoL w skarpetkach..no ,ale nic.. jakos przecierpie..tylko ile...? uuuffmmm...:( Niom ,a pozatym dziewczyny to wiecie co? Każdy lekarz inaczej leczy i kazdy z Nich ma inna wizje ,albo inne eksperymenty , kiedys jeden mi powiedział ,że bedziemy sie leczyc na podstawie "PRÓB I BŁĘDÓW" ;/ LoL.. Karola a Ty to moze idź... do jakiegoś ginekologa..ale takiego dobrego w swoim miescie ,albo cuś.. bo wiesz... do byle jakiego to szkoda chodzic;/ a badania mialas robione..? Diagnostyke jakąś...?? no bo to tak . przeciez tez nie moze byc zebys caly czas tak miala.. no chyba ,że "Taka Twoja uroda" ;/ bo ja kiedys i taka opinie usłyszałam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
ja mam problem bo biore norprolac i okresu nie mam a tu juz drugie opakowanie idzie... i nie wiem co jest, z jednej strony czuje sie jak na okres bo pobolewa mnie brzuch ale to tyle juz czasu trwa że hej, i jeszce jedna sprawa, boli mnie pod pachami. czy to mozliwe ze po tych tabletkach? a moze to tylko węzły chlonne bo teraz takie pogody wiadomo... juz nie wiem co mam myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkapatka
dzieki dziewczyny za odpowiedzi..co do ciazy to niewiem ale powiem wam ze sie zastanawialam bo mialam jakies mdlosci bole brzucha i nic poza tym jutro zrobie test i sie okaze ale watpie w to abym byla..a co do tej prolaktyny to jestem przerazona ze tak dlugo trzeba czekac na efekty poprawy a bez niej to o dzidziusiu moge zapomnac :( ja dopiero 3 miesiac a przedemna jeszcze troche leczenie chyba ze cos sie wydarzy wczesniej ale czas pokaze..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiaczkuje od prawie 10 lat i jestem mama 4-letniego synusia i nigdy wczesniej nie mialam takich problemow wszystko zaczelo sie po porodzie kiedys bym tego nie wiedziala ale teraz mi sie juz wszystko w calosc ulozylo po zakonczeniu karmienia ja jeszcze 1,5 roku pozniej mialam pokarm w piersiach i na usg tez wyszlo ze mam poszezone przewody mleczne i najprawdopodobniej juz wtedy mialam broblemy z prolaktyna a nikt o tym nie iwedzial dopiero jak zaczelismy sie starac o drugie dziecko i nic dlugo nie wychodzilo plus jeszcze te plamienia to zaczelam chodzic do lekarza najpierw przez 5 cykli bralam duphaston,pozniej przez 2 miesiace orgametril az w koncu kolejny madry lekarz wpadl na pomysl by zrobic badania hormonalne no i wyszlo ze mam za wysoka prolaktyna (po obciazeniu 347)no i od marca czy tam kwietnia biore pol tabletki bromergonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
widze że nikt nie pomoże mi:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaczek: nie znam tego leku i nie wiem na co go bierzesz a robilas test ciazowy??? ja jak zaszlam w pierwsza ciaze to w dzien kiedy mialam dostac @ tez mnie wszystko bolalo caly krzyz ( mam bole krzyzowe przy @) az musialam wziac tabletke przeciwbolowa i bylam juz zalamana a mimo to nie dostalam @ i wyszlo ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
robiłam test jakies dwa tygodnie temu i wyszedl negatywnie:( biore norprolac tylko że pol tabletki bo po calej prolaktyna spadła mi poniżej normy. ciągle sie czuje jak na okres a tu nic- nie ma... dodoam że mam pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenak6
kasiaczek0301, no a po tych dwóch tygodniach nie powtarzałaś testu jeszcze raz?? może wtedy za szybko go zrobiłaś? dziwne że do tej pory nie dostałaś @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
Wiecie co najbardziej boli..?:( ,że te co nie chcą mieć dzieci to mają ;-( ... aborcja.. ;( zabijają.. zostawiają w śmietnikach,,znęcają się..;( a my chcemy i nie mamy :( to tak ... boliiiiiiiiiiii :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie z tym zgadzam .Wczoraj w pracy odwiedzil mnie stary znajomy nie dam rady wam wszystkiego opisac jaka jest u niego sytuacja -on ma dziewczyne ktora ma zaledwie 18 lat oboje bez zadnej szkoly ( na szczescie podstawowka jest obowiazkowa) on pracuje jako ochroniarz w supermarketach ona zas sprzatala supermarkety,Bieda totalna zadnych warunkow ( jej rodzice-alkoholicy mieszkaja w przerobionej obory na powiedzmy "mieszkanie") u niego zas jest kapke lepiej ale znowu mieszka z nim jego babcia tez pijaczka ktora nie nawidzi jego dziewczyny ale do czego daze ich synek dzisiaj konczy dopiero roczek a ona JEST Z NOWU JEST W CIAZY W 17 TYG.jak to uslyszalam to sie rozplakalam,gdzie jest Bog w takich chwilach zastanawiam sie czy On wogole istnieje a moze jest slepy??? Tam gdzie bieda nie ma co do gara wlozyc calymi tygodniami i jeszcze wóda do tego to rozmnazaja sie jak kroliki i przedewszystkim takie "małpy" bezrobotne zakaly naszego spoleczenstwa rodza piekne i ZDROWE dzieci juz od dawna twierdze,ze nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie wogole te slowo "SPRAWIEDLIWOSC" powinno zniknac z naszego slownika,poniewaz jest tylko pustym bez zadnego porycia w rzeczywistosci słowem...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udzielałam się tu jakiś czas temu. Potem zamikłam bo nasze starania nie przynosiły efektów. A teraz wracam. Dwa testy robione wczoraj wieczorem - pozytywne. Jeden test robiony dzisiaj rano - pozytywny. Do tego brak okresu. Chyba więc nie ma wątpliwości :) Dzisiaj idę do lekarza, który mam nadzieję potwierdzi to wszysto w 100%. Dziwnie się czuję z taką wiadomością :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy kolejna ciężarówke moze ktoras z nas nastepna jest w kolejce-oby tak bylo... Pozdrawiam i gratuluje z calego serduszka aczkolwiek nie moge powiedziec,ze nie zazdroszcze,na pewno lekarz potwierdzi tą wspaniala wiadomosc.Napisz mi jak dlugo czekalas na ta chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
nenak6 drugi raz nie robilam, ale po co? ogolnie to przed leczeniem norprolackiem od stycznia nie bralam lekow i bez nich mialam okres co 3 miesiace, 27 wrzesnia ostatni raz mialam okres, potem 29 poszlam do szpitala na odddzial endokrynologiczny i zrobiono mi wszystkie badania, od ok 7 pazdziernika biore norprolac75 mikromiligramow,a drugie opakowanie po pol tabletki bo mialam po calej za niską juz. no wiec nie mam okres juz długo i wątpie bym byla w ciązy bo nawet nie wiem czy mam owulacje....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
dodam jeszcze że jutro ide na usg nie wiem po co z reszta, dala mi skierowanie pani ktora zastepowala mojego lekarza ale po jutrze juz ide od niego, mam juz serdecznie dosc tego ze boli mnie brzuch ipod pachami i bóg wie co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×