Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

karola badanie b hcg robi sie zeby potwerdzic ciąże jest w 100 % wiarygodne nawet juz parę dni po zaplodnieniu. jest to badanie krwi, kosztuje ok 30 zl jesli chcesz zrobic sama jezeli zleca lekarz to nic nie kosztuje:-) jak odbierasz wynik jest zakres referenycjny i podany tydzien ciązy :-) wiec fajna sprawa szczegolnie dla tych ktorzy nie mogą czekac do terminu spodziewanej @ :-) polinka99 wiesz moglas nawet nie czuc jajeczkowania wiele kobiet tego nie czuje, bedzie dobrze badz dobrej mysli to pomaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
a ja się załame w końcu::( a tak wszystkich pocieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atina83 - w sumie masz racje, jest szansa, ze pecherzyk pekl, bo w sumie byl baaaaardzo duzy. ja sie niestety nakrecilam... troche mnie pobolewaja piersi i mam taki nabrzmialy brzuch, ale pewnie sobie to wymyslam. No nic, zobaczymy za 2 tygodnie.... kasiaczek0301 - nie zalamuj sie!!! jakby cos, to pisz - spróbujemy Cie podtrzymac na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
polinka99- dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, bylam u gin w 22 dc i mialam robione usg dowciapne na moje pyt.czy moze jednak jestem w ciazy lekarka odp.mi,ze nie a szyjka macicy ma grubosc ok 1 cm czyli tak jak powinno byc przed okresem.chodzi mi o to czy lekarka mogla sie pomylic badz ciaza byla jeszcze zbyt wczesna zeby ja wykryc na usg??? dzisiaj mam 28 dc.i nie dostalam @ a to u mnie cos nowego nigdy mi sie jeszcze nie spoznila wrecz przeciwnie nawet nic mnie nie boli no moze troche piersi ale to norma wiec nie traktuje tego jakos specjalnie.Musze jeszcze powiedziec ze przez 5 dni 2 razy dziennie bralam orgametril i terz nie wiem czy moge marzyc i miec chociaz cien nadzieii czy to opoznienie przez te tabletki>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
karola nie chce cię nakręcać ale możliwe jest że jest za wczesnie żeby na usg cos wyszlo. A ten orgametrill w jakim celu bierzesz? Bo ja znaim trafiłam do kompetentnego lekarza też bralam to przez 9 miesięcy. Jak odstawiłam to juz nie było sladu po okresie. Może jeszcze dostaniesz ten okres bo ja po odstawieniu dostalam po prawie 3 miesiacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
Ale fajnie.. ciesze się ,że.. ;) KOLEJNA.. KOBITKA bedzie miec Dzidziusia ;) to WIEEELKIE MEGA SZCZĘSCIE ;) .. Może i na nas.. kiedys.. przyjdzie ... ten czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Dzisiaj idę po raz kolejny do lekarza - zobaczyć czy beta rośnie. Ale powiem Wam, że czuję się średnio. Mam mdłości (nie, nie biegam do wc z pawiem, ale to by było chyba lepsze niż tylko ciągłe uczucie, że chce Ci się rz....) No ale liczę na to, że przejdzie :) Poza tym ciągle chce mi sie spać - za dnia. Bo nocą to się wiercę i nie mogę spać :) Wszystko już teraz zaczyna odwracać się do góry nogami :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
daj znać potem czy rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
Kasia GAdnsk.. to moze Ty w ciazy jestes..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mowili mi NIE CHWAL DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA natura i moj organizm robia sobie ze mnie totalnie jaja termin mielam na wczoraj i o dziwo nie dostalam rano wstalam i tez nic caly dzien w pracy z rosnacym podniecem,ze dalej nic calutki dzien cisza ale chyba przed burza ledwo weszlam do domu po 21 i poczulam ze wlasnie dostalam @::::((((((NIENAWIDZE TEGO WSZYSTKIEGO TO KONIEC JA JUZ NIE MAM SILY REZYGNUJE....WIDOCZNIE TAK MA BYC I MUSZE NAUCZYC SIE Z TYM ZYC. KONIEC- NIE WALCZE JUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
karolka daj spokój, ja też tak mam ciągle już nie wiem co mam ze soba zrobic, ty masz chociaz już pociechę a ja nie wiem czy będzi mi to dane...:( myśle jednak że jesli jesteś już tak sfrustrowana to może czas podjąć jakieś radykalne kroki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulka75
Dziś o 4 rano robiłam test wyszły mi dwie kreski ta druga taka cieniutka prawie nie widoczna a ja jestem cała zestrachana że z ciążą coś nie dobrze jutro ide na beta hcg jak dzwoniłam do lekarza to kazał odstawic mi bromergon.Zamiast się cieszyć to jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziulka75
Powiem że jak tym razem poronie to trzeci raz juz nie mam sił na walke na to czekanie wiecznie się boje że się przeziębie że zachoruje że jakiegoś wirusa załapie istny obłęd ja też się poddaje jak tym razem się nie uda brak mi sił.Ciągle mam uczucie strachu może ja powinnam iść do psychiatry już sama nie wiem tyle walki latania po lekarzach badania i tak ciągle ale się rozpisałam ja wam marudze zamiast wspierać na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
myśle że to całkiem naturalne że się boisz ,a po tym co przeszlaś nie powinnaś nawet mśleć żę marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola szczecin, ostatnie co teraz mzesz zorbic to zalamac sie... ja tez juz dlugo sie staram prawie 8 mcy i nic, jeszcze jest trudniej gdy dowiaduje sie ze dwie moje przyjaciolki sa w ciazy a ja nadal czekam... ale tlumacze to sobie ze na kazdego przyjdzie pora i czas to po prostu nie moze byc wtedy kidy my to sobie zazyczymy to jest ogromny dar i przyjdzie wtedy kiedy bedziemy gotowe ... zoabczysz uda sie tylko mysl pozytywniealbo przestan w ogole myslec ... chociaz to drugie jesto wiele trudniejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
Wiecie co..? :( TO BOLI TO TAK CHOLERNIE BOLI :( !!!!!!!!!!!!!!!n gdyby byla taka tabletka zazywasz... sex iz achodzisz w ciąże.. bylo by cudowanie..:(nie dziwie sie ze sie poddajecie... ja tez mam czesto taka ochote.. sie poddac odstawic te tabletki po ktorych nie.. moge normalnie funkcjonmowac.. :( i po prostu odpuscic..ale wiem ,że jak odstawie to bede miec mniejsze szanse ze kiedyy kolwiek zajde wogole w ciąże.... chociaz... cuda sie zdarzaja... i fajnie bybylo gdyby mnie to dopadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech powialo pesymizmem dzisiaj.... to ja wpuszcze malenki promyczek sloneczka - bylam dzisiaj na kontroli i.... nie mam pecherzyka :) znaczy sie - pekl. my sie staramy od roku, od roku mialam puste jajniki, nic - zadnych pecherzykow, zadnych jajeczek. a tu nagle urosl, pekl i.... czekamy, co dalej. dlatego chcialam powiedziec, ze macie sie nie poddawac, baboki. i nie zalamywac mi sie tu, bo przeciez kobiecy organizm jest tak skomplikowany, ze wszystko jest mozliwe. Nie dajcie sie, kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej polinka, to teraz czekasz ah pewnie bedza to najdluzsze 2 tyg w twoim zyciu hehhe:-) i oczywsicie informuj nas czy rosnie fasolka:-)) ja sie nie zalamuję mysle ze nie zajdziemy w ciaze wtedy MY tego bedziemy chcialy tylko po protsu kiedy przyjdzie na to odpowiedni czas:-)) choc powiem szczerze ze kazdy nowy cykl przynosi nowe nadzieje a kazda nastepna miesiaczka chwile traumy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A więc byłam na pierwszym usg. Widziałam malutki pęcherzyk :) Wszystko jest okej, narazie nic niepokojącego nie ma. Tylko te mdłości...coś strasznego...nie mam sił już :( Idę dzisiaj do lekarza to może mi coś poradzi na te mdłości. Babeczki, trzymajcie się ciepło! I głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atina83 - wiesz, ja staram sie nie nakrecac, bo im bardziej o tym mysle, tym bardziej mnie bola piersi brzuch. ale tak sobie mysle, ze to moje wymyslanki bardziej niz cokolwiek innego. zobaczymy niedlugo, a narazie ciesze sie, ze w ogole cos sie ruszylo i cos peklo, bo przez ostatni rok to mialam glucha cisze.... ech, jesli nie w tym cyklu, to moze w nastepnym sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
polinka jak się cos w koncu ruszyło to powinno być teraz tylko lepiej:) Ja mam to cholerne PCOS i obecnie nowy nabytek w postaci torbieli... brak mi sił już.. Mam pytanie do doświadczonych koleżanek które mają tez pcos albo i nie.. Jak pujdę do ginekologa w styczniu to chce mu powiedziec że chce sie starć już o dziecko....Co powinien zrobic ginekolog na pierwszym miejscu?? Chce wiedziec by w razie czego jak mam z nim rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
Ja ja swojemu poiwedzialam ,że chce dzidzi... to powiedział ,że zmienimy leczenie i wysle mnie na badania ;) cyzli twoj pewnie Cie najpierw wysle na badania ;) a pozniej ustali jakies dalsze leczenie ;) albo cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
Mam nadzieje tylko jak ja moge sie starać jak nadal nie mam regularnej@ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamalam sie juz totalnie odwiedzila mnie kolezanka ktora jest w ciazy ok 6 tydz.i nie chce tego dziecka juz dwa razy brala te tabletki by poronic i nie udalo jej sie wiec teraz zbiera pieniadze na usuniecie chce to zrobic jeszcze przed swietami masakra dlaczego tak sie dzieje,ze tam gdzie ktos nie chce to jest a tam gdzie ktos bardzo tego pragnie w zaden sposob nie wychodzi nie powinno tak byc wszystko bym oddala by byc na jej miejscu szkoda ze tak sie nie da to nie sprawiedliwe:((((( W poniedzialek ide do lekarza ciekawe co tym razem wymysli jakie leki mi sie wydaje ze zamiast kazac mi odstawiac bromergon powinna mnie wyslac na badania czy faktycznie prolaktyna mi spadla a tak to mi sie wydaje,ze ona sama juz nie wie jak mi pomoc i dlatego kombinuje z roznymi lekami a noz sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek0301
karola jesli chodzi o prolaktyne to sama możesz iść by zrobili ci badanie na poziom prl, to kosztuje ok 27 zl. Nie wiem jakie dokładnie jest podłoże twojego schorzenia ale może zaproponuj lekarzowi zmiane bromergonu na norprolac?? Tylko że jest o wiele drożśzy ale nie powoduje skutków ubocznych. Wiem żę to taka ironia losu o której piszesz... U mnie w pracy to chyba wysyp ciężarnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galancia
Jak nie masz regularnych.. to nic nie przeszkadza.. moze Cie wtedy brac na... obserwacje cyklu a Ty sie leczyłas wczesniej ... ? np antykoncepcyjnymi..? Bo jak nie.. to moze Ci zorbic tak jak mi.. 3 miechy... zatrzymuje wszystko Yasmine .. a pozniej ... odstawiam i probuje... Ahh powiedz tej kolezance zeby tego nie robiła... !! :( Powiedz ze zaadoptuje tą Iskierke razem z moim Mężem..... Mówie poważnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×