Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1......03.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................8.................gr udzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ametkat witam :0 długgggggooooooooooo cie nie było :) za to masz poprawic tabele u siebie :) hi :):) Tiko fajnie ci to juz moze serduszko bic ??? tak ??? u dzieciaczka :) a powiedz mi juz wybieracie imie ??? Julita- nie wiem co powiedziec co z ta tem. jest nie tak :( ale jak sie przytulasz to oki :) Aga- my czekamy:) na test :) u ciebie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - denerwuję się bardzo i mam nadzieje,że dzidze będzie ładnie widać i serduszko będzie ładnie biło. Denerwuje się i nie moge się doczekać z jednej strony. No i ciesze sie,że to już dziś :) Imiona to juz kiedyś wybralismy :dla dziewczynki Maja a dla chłopca Mikołaj no ale moze się jeszcze coś zmienic w tej kwestii :) Z tych nerwów to i mdłości dziś okropnie mnie męczą a pogoda pochmurniejsza więc teoretycznie powinnam się czuc lepiej więc myśle,że to z tych nerwów. Wiecie wy wypoczywałyscie pewnie fajnie w ten weekend, a ja tylko w piątek byłam na Malcie a poza tym w sobote i wczoraj to już niestety głównie leżałam bo słaba byłam strasznie no i mdłości dokuczały :O no ale co zrobić byle do 12 tygodnia - wtedy powinno minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko jak mi ciebie szkoda :( biedna :( te mdłosci ale za to zawsze mozesz sobie pomyslec ze masz fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) tiko dzisiaj juz napewno zobaczysz dzidziusia i bijące serduszko :) :) :), łzy szczęścia same Ci pewnie popłyną :), to są cudowne i niezapomniane chwile!! mnie brzuch boli więc.... okaże się jak nie dzisiaj to jutro!, ale wydaję mi się że ta @ nadejdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a co do wekkendu :) wczoraj z mezem zrobilismy 20 km. rowerkirm :) było fajnie :) ale wiecie co maz ze mnie sie smiał bo on 3 razy zapedałował i jechał i jechał a ja cały czas pedałowałam !!!!! taka byłam zła ze mu lepiej idzie :) kilomert przed domem powiedziałam zeby sie zamienił ze mna na rowery !!! i co sie okazało ze mju ma cos z chamulcami bo były za mocno scisniete i koło samo chamowało !!! wiec sie meczyłam na tym roweze tyle czau !!!!!!!!! jej ale fajnie było :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
aga a moze to z innego powodu boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tak tiko poleca tobie łezki :) ja jak bede w ciazy to sie rozryje jak zobacze dzidzie moja na ekranie :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
nie wiem czy mówilam wam wiec jak cos to sie powturze ! w tym cyklu biore bromergon przez 15 dni a potem luteine! i powinnam dostac @ albo nie :) jak dostane to mam 2 recepte wykupuje ja i tam mam az 5 róznych tab. i mam rozpisane od kiedy do kiedy które zazywac :) ale teraz jest problem!!! jak sobie wyliczyłam to dni płodne przypadna mi jak bede wyjezdzac do siostry moze sie załapie na jeden płodny jeszcze w domu albo nie i wszystkie dnie czyli od 12dc. do 17 dc. bede u siostry !!!!!!!!!! wiec nie mam jak sie z mezem przytulac !!! chyba ze przez słuchawke jakos mozna HIHIHI no ale mnie to smuci bo jeden cykl do tyłu wiec moje takie pytanie do was czy mam wykupic recepte i brac te tab. jak nie bedzie przytulasów ???? bo ja doszłam do wniosku z sister ze nie bede kupowac !!!! a wy co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pamiętam jak przy córci łzy popłynęły :) Monika - wiesz co nie wiem co ci doradzić bo nie wiem czy te leki mają działanie długofalowe i mają za zdanie też wyregulowanie czegoś w twoim cyklu to wtedy warto mimo braku przytulanek. A jeśli pomagają tylko w danym cyklu to faktycznie nie ma sensu i lepeij wykupić w cyklu kiedy staranka będą. Uciekam teraz dziewczyny. Odezwę się już po wizycie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co monikkk ja też uważam że chyba nie ma sensu brać tych tabletek, mozesz je wykupić i niech sobie czekają na następny miesiac kiedy już będziecie mogli działać, i tak efektu nie będzie żadnego, więc po co sie nie potrzebnie faszerować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no własnie tez tak uwazam :) powiem wam szczeze ze tyle tabletek co sie nałykam przez te 3 mis. to przez całe zycie sie nie nałykałam !!! nigdy nie byłam w szpitalu moze 2 razy miałam podany antybiotyk przez całe zycie !! wiec te tab. to jest dla mnie cos strasznego musze tak sie pilnowac bo zawsze o tej samej porze mam brac !!! a powiem wam ze teraz co biore to sa okropne boli mnie brzuch na dole w sobote to na wymioty mnie brało ! ale takie sa skutki ubocznie tych tab. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk ja tez bym narazie sie wstymała nie wykupiłabym lekow Po co sie faszerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
oki dziewuszki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
tiko jak tam :) pisz .... szybciutko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrkat
poprawiam:) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1......03.05........Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorskie........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................8.................gr udzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Amerkat a co tam u ciebie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Monikk-Monika Tiko- Gosia Ashia- Joanna Julita- Kasia bobolka-Ewa anulka-Ania becia-Beata Mimi-Dominika Aga-Agnieszka Amerkat ty sie tez dopisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrkat
Monikkk ja myślę, że nie bierz tych tabletek skoro przytualnek nie będzie wydaje mi się, że one są po to, żeby wywołać owulację dokłądnie w określonym momencie i w określonym momencie ulatwic zagniezdzenie sie zarodka i wydaje mi sie ze nie ma sensu brac ich skoro wyjezdzasz. Tiko i jak tam wizyta u lekarza? Serduszko zobaczyłaś? Wszystko ok?:) Maja śliczne imię! Ja też sobie takie wymyśliłam!:) A Jolitka chciałam Ci powiedziec, ze ja wlasnie mialam w tamtym cyklu tak, ze wlasnie mialam takie niskie temperatury i tez niby troche wzrosla ale tak nie bardzo i tak nie wiedzialam o co chodzi i sie okazlo ze to wogole nie było owulacji i troszke niby chwilowo tempka wzrosła ale gdyby to była owulka to to jajeczko wtedy wydzielaloby duzo progesteronu i wtedy bylaby wyzsza duzo temperatura przez kilka dni a nie tylko tak jednorazowo. Ja tak myslalam, ze to moze ja taka jestem, ze mi temperatura nie rosnie ale jak potem dostalam progesteron doustnie to wzrosla i byla faktycznie 37 rano więc myślę, że to chyba musi byc wyzsza temperatura. Tylko to chodzi tylko i wyłącznie o tą rano przed wstaniem bo potem się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
wszystkie jestesmy :) jednogłosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny :D Widziałam dzidzusia ma już 1,5 cm i wg usg 8 tygodni :D :D :D Serduszko pięknie biło i pan ginekolog powiedział,że wszystko bardzo ładnie wygląda :D Strasznie się cieszę ze wszystko jest OK :D Z mdłościami powiedział,że to bardzo dobrze że są bo świadczą o wysokim poziomie progesteronu czyli hormonu podtrzymującego ciąże. Jeśli są wymioty to jest gorzej bo istnieje niebezpieczeństwo odwodnienia, ale jak nie ma tak jak u mnie to jest bardzo dobrze i trzeba to poprostu przeczekać - jeszcze jakieś 3 tygodnie. Następną wizytę mam 1 czerwca :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
no to fajnie tiko :) a date masz tez fajna dzien dziecka :) super :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super tiko że wszystko w porządku, nie mogło być inaczej !! :D, zobaczysz jak czas szybko zleci, ani się obejrzysz a będziesz oglądała dzidziusia na żywo :D bobolka co z Tobą ??? gdzię się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrkat
ja Kasia się nazywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrkat
Tiko! Ale super!!! Tylko poltora centymetra i juz bije serduszko!!!!? Niesamowite....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko rewelacje....:) taka mała klruszynka w tobie jest... super:) a u mnie to ja juz nie wiem ... wczoraj z ciekawosci zrobiłam test owulacyjny no i co wyszło.......pozytywny...... ja juz całkowicie głupieje tempka rano była taka jak wczoraj 36,5..... rozumiecie cos z tego???? albo ja głupieje albo jestem w ciazy.... bo wtedy tez testy pozytywne wychiodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem kiedy mogło by sie to stac... tempke miałam niska dopiero od wczoraj podnioosła mi sie 0,2 stopnia wczesniej miałam 36,2 36,3 sama juz nie wiem albo jajeczko mi nie pekło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerkat chyba ma racje.... kurcze bede musiała odwiedzic znowu gina:L(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×