Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość do agi2426
tiko, nie pisałam do ciebie, więc mnie nie pouczaj, bo gdybyś ty miała odrobinę grzeczności, to nie wtrącałabyś się w czyjś dialog ;) Nikomu nie chciałam sprawiac przykrosci, ani nikogo nie poniżałam. Kulturalnie pisałam do AGI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi2426
Poza tym, forum służy do tego, by wyrażać swoje opinie. Nie muszę od razu rejestrować nicka i na 'dzień dobry', wpisywać do jakichś tabelek, żeby móc uczestniczyć w dyskusji ;) Mogłabyś być nieuprzejma, gdybym była arogancka i rzucała inwektywami w waszym kierunku, ale tego nie robię, więc nie rozumiem twojego apelu do dziewczyn o "ignorację dla pomarańczy" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki już dobrze nie będziemy sie kłócić, My z tiko już jestesmy matkami i ciąże już przechodziłyśmy dlatego rozumiemy sie doskonale i nasze przeczucia maja uzasadnienie!! jeśli chodzi o test to mysle że kreska powinna sie pojawic moze byc słabsza ale powinno cos być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowej - ciężarnej się nie denerwuje ;) Byłam już na topiku gdzie takie poboczne wypowiedzi "niby przyjazne" zniszczyły cały topik. Dlatego tak nieprzychylnie podchodzę do takich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi2426
tiko, nie należy jednak generalizować;) Nie każda 'pomarańcza' jest zła;) Nie jestem nieprzyjaźnie do was nastawiona i nie weszłam tu, żeby popsuć wam humory, ani tym bardziej, by zniszczyć wasz topik. Wiem, jak bolą rozczarowania i wyraziłam tylko swoje zdanie. Lecz skoro aga pisała, że te same objawy przechodziła w pierwszej ciąży i jest pewna swego, to jej szczerze pogratulowałam. Było w tym coś bulwersującego? :-O Tobie również gratuluję, mimo że nie byłaś dla mnie szczególnie sympatyczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - rób teściora rób :) Jutro moje drogie mam mieć przynajmniej dwie towarzyszki w dolnej tablece !!!!! :D :D :D A ciężarnej się nie odmawia :D Pamiętajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtrace swoje 3 grosze i powiem ze uwazam ze mile pomaranczki nie sa szkodliwe a czesto potem zaczerniaja nika, nie kazda sie odwaza od razu zaczernic, takie fora internetowe to specyficzna forma kumplowstwa ;) Agus, bardzo sie ciesze, trzymam kciuki zaa jutro, dolaczysz do zaciazonego motylka ktoremu wszytkie testy psuja humorek ale ja w nia wierze ;) U mnie nadal owu brak, temp dzis nie zmierze bo wyjechalam do domu rodzicow na 3 dni i zapomnialam termometra, cale szczescie testy wzielam, nadal wychodza negatywne ( ta druga blada kreska nadal jest). Ktos tam wspominal ze moja temp wskazuje na to ze owu juz bylo, mysle ze nie, mimo ze mam juz troche sluzu to jednak duzo mniej niz trzeba a temp mam wysoka bo mierze w pochwie, pod pacha mam normalna temp, cos kolo 36.7, jednak pochwe zawsze mam cieplejsza, mam nadzieje ze to nie jest zly objaw. Mam dlugie cykle, najkrotszy ostatnio mialam i byl 35 dniowy wiec mysle ze owu przede mna. Dziekuje za wszelkie odpowiedzi na moje poprzednie zapytania. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze ze dla agi sie udało :) i tobie tez motylku zycze :) fajnie wam :) GRATULACJE :) Piszcie jutro z samego rana :) to jeszcze przeczytam !! bo juz po 7 rano wyjezdzam na lotnisko !!!! i nie wiem kiedy odczytam :) dobre nowiny :) suuperrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Dziewczyny musze Wam zadać troszkę niemądre pytanie:) Chodzi mi o te testy ciązowe. Pamiętecie jak mowilam ze zrobie sobie test taki z apteki i zrobilam go wtedy 26 maja i wyszedł negatywny. Była jedna kreska. Tylko ze ja nie czekalam zbyt długo, moze były te 3 min ale nie sadze. I test szybko odlozylam do szuflady bo mialam telefon. Dziś robię porzadki i natknęlam sie na ten test. Patrze a tu dwie kreski. Przy T jest odrobinę jeśniejsza. Tak sie zastanawiam wlasnie czy jak kobieta nie jest w ciazy to czy np moze sie ta druga krecha pojawic w ogole po jakims czasie czy nie. Wiem, ze test nie jest wazny. Ale zdziwilam mnie ta druga kreseczka troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małymotylku moze tak byc ze pokaza sie dwie kreski po dłuzszym czasie wiec temu pisze zeby nie czytac go po czasie pół godz od zrobienia !!! bo zachodza rozne reakcje ale moze tez tak byc ze wyszła najpierw jedna kreska a po pewnym czasie druga !!! i ona tez moze oznaczac ciaze !!! wiec wszystko mozliwe :):) zrób test nowy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj motylku zrób test jak najszybciej, bo coś mi się zdaje że spadniesz w dół :D:D czasami tak bywa że ta druga kreseczka jest jasna i mało widoczna a mimo to jest ciąża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no :D:D ale się dzieje:D:D Aga jeśli czujesz że się udało to na pewno tak jest:D Gratuluję Ci z całego serca:D:D!!!!!!!!!!!!! Już nie długo Tiko nie będzie samotna:D:D Motylku zrób jutro teścior:) Teraz ciężko powiedzieć coś na temat tej drugiej kreski bo za szybko odłożyłaś test na półkę. Ja jak robiłam testy ciążowe ( a zapewniam że nie jeden) to jak nie byłam w ciąży to nawet po 2 dniach nigdy nie pojawiła się druga kreska:( Dlatego spokojnie odczekaj wymagany czas jaki jest wymagany!!!:):):) Trzymam za was kobietki mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Monika miłego wypoczynku Ci życzę!!!!!!!!!:) Zrelaksuj się maksymalnie w nowym klimacie i po powrocie czekamy na dobre wiadomości od Ciebie:):):) Życzę Ci tego z całego serducha!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana ja też mierzę tempkę w pochwie i mam 36,2 3,63 36,4... Dlatego zdziwiło mnie to ze masz tak wysoką... Mam jeszcze pytanie o której mierzysz tempkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki gratuluje aga kobiety majq swoje przeczucia abys jutro zobaczyła te 2 kochane kreseczki trzymam kciuki. A u mnie nic nowego temperatura 37.2 wiec niewiem jak to bedzie we wtorek ma przyjecxhac ta wredna @ aby nie.... brzuch mnie już tak nie boli czasem mam tylko takie ciągnące bóle w dole brzucha i głowa mnie już 3 dzie boli masakra poprostu a poza ty to mi niebobrze kilka razy dziennie ale to pewnie nie związane z ciązy bo takie objawy to dopiero ok 6 tyg.niewiem już sama jeszcze nigdy takiego bólu brzucha nie miałam i już cały tydzien takale piersi nic a nic nie bolą jakos dziwnie bo zawsze bardzo bolały conajmniej tydzien przed @, byłe do wtorku i sie okarze trzymam za was kciuki dziewczynki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka do wtorku już nie długo:):) Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Coś mi się wydaje że jedna za drugą będzie zlatywać do Tiko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitka a co tam u Ciebie???????? Ja ledwo zaczełam je robić a już mnie szlak trafia....:(:(:(:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jakos niechce sie łudzic bo pewnie i tak nic z tego znowu...moze kiedys w koncu sie uda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobolka, ja temp mierze po spaniu a pracuje na nocki wiec tak kolo 15tej czasem wczesniej czasem pozniej, zalezy jak sie obudze, zdaje sobie sprawe ze powinnam zawsze o tej samej porze ale to nie zmienia faktu ze mam TAM duzo cieplej niz pod pacha czy pod jezykiem, hm...mam sie martwic? Poki co to moje pierwsze podjescie wiec jeszcze nie zaczelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, byłam wieczorem za zakupach i kiedy powiedziałam mężowi że idę jeszcze do apteki po test, powiedział że znowu zaczynam przed wcześnie się napalać i że mam nie popelniać ostatniego błędu i spokojnie zaczekać do 4 czerwca, wkurzył mnie znowu na maksa, czy Wy też uważacie że przesadzam??? wiem co czuje i chciałam tylko to potwierdzić, nie kupiłam tego testu, przeczytałam tiko że Ty robiłaś test w dniu spodziewanej @, ja nie jestem chyba taka wytrwała, kupię w poniedziałek test mąż nie musi o tym wiedzieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Aga nie przejmuj się:):) Faceci już tacy są!!! Dlatego ja swojego męża nie informuję:) Idę do apteki i kupuję:) Dziś wyjątkowo poprosiłam żeby kupił testy owulacyjne:):):) Nie robił problemów:):) Pewnie dlatego że już nerwowo nie wytrzymuje bez przytulanek:O::O Falbana ta temperatura zgadza się mniej więcej z porą dnia. Nie masz się czym martwić bo temperatura jest zawsze wyższa po południu. Myślałam że z rana masz taką wysoką tepkę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ahhh ci faceci, udusić ich to mało ;) No ale może druga kreseczka będzie wyraźniejsza w poniedziałek , więc może jednak dobrze że poczekasz. Motylku wiedze,że jednak się na test nie zdecydowałaś ? Monika - odezwij się kochana jak tylko bedziesz mogła :) Niedługo wraca mój luby więc idę się upiększyć :) Życzę wszystkim miłego weekendu choć pogoda to nas raczej rozpieszczać nie będzie. Ale zawsze można coś fajnego porobić. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze jeden powód dla ktorego chciałabym wcześniej wiedzieć, wiecie że poroniłam i od tego czasu biorę Duphaston, a wczoraj właśnie zażyłam ostatnią tabletkę, gdyby się okazało że jestem w ciąży to będę je musiała jeszcze zażywać, nie chcę żeby to się powtórzyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - no tak to ważny powód więc rzeczywiście w poniedziałek zrób test. A może masz zaprzyjaźnioną aptekę i sprzedadzą ci ten Duphaston bez recepty jak powiesz,że na pewno przyniesiesz receptę w poniedziałek. Spróbuj ja tak kiedyś powiedziałam żeby mi sprzedali tabletki anty bez recepty bo mi się skończyły i mi sprzedali a w sumie to wcale mnie nie znali w tej aptece. Jak wiedza,że to ważny powód i że lek brałas wczesniej (weź opakowanie) to może się uda. Tak żeby nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Dzień dobry:) Dziś pozwoliłam sobie na dłuższe leniuchowanie i dopiero wstałam:) Masz racje Tiko nie zdecydowałam sie na test, ponieważ wczoraj tak jakby zaczął mnie boleć brzuch i troszkę w krzyzu i pomyślałam sobie ze pewnie @ przyjdzie bo takie mam objawy na nią. Ale jeszcze jej nie ma:) No i piersi mnie tez już znacznie mniej bolą, tzn kłują jak je dotkne. Ale jak do poniedziałku nie bedzie @ to na pewni zrobie test, bo twedy bedzie mój 40 dc, wieć bede juz wiedzieć na czym stoję. Temp dziś po raz kolejny miałam 37, ale wiem ze to nic nie znaczy. Troszkę sie boje tego testowania bo znow boje sie zobaczyć I kreche, heheh Aga- to w takim razie razem bedziemy w poniedzialek testowac:) Ja tam nigdy swojemu nie mowie ze ide kupic test, wole zeby sie ze mna nie nakrecal a potem rozczarowywal:) Chce mu zrobić niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
hej dziewczynki! Aga, Motylek! Ale fajnie macie, na pewno się udało tym razem! A mi moj mąż schował termometr! Powiedział, że sobie za bardzo wkręcam wszystko i że mam nie mierzyć temperatury i mi schował termometr. Bo ostatnio to taki miałam zły humor, że wogole nic się nie dało ze mną zrobić. Wiecie ja ciągle tak mam, że troszeczke krwii i humor mam beznadziejny i czuję się tak jakby miała @ przyjsc i nie mogła się zdecydować. Juz od paru dni tak się czuję beznadziejnie a @ jak nie ma tak nie ma. Nawet nie mogę podejrzewać, że jestem w ciąży bo mierzyłam temperaturę i niską mam:( Więc zupełnie nie wiem co ze mną jest. Pójdę już na pewno do gina tylko przedtem zbadam sobie prolaktynę. Jultika a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć dziewczynki:) Oj widze ze weekend i taka cisza zapanowała, ze az smutno:( A co tam u Was slychac? Mnie sie jednak nie udala w tym cyklu, ale coz moze nastepny bedzie moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczyny - aga i motylku Czuje ze spadniecie w dół;) u mnie nic ciekawego owulki jeszcze nie miałam choc to moj 17dn cyklu testy oda soboty wychodza pozytywne ale tempka rano ciagle niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj motylku nie przejmuj sie na pewno nastepny cykl bedzie twoj.... najwazniejsze zeby w koncu jedna z nas rospoczeła dobra psje...;) moze to aga bedzie ... i wtedy pokolei bedziemy ladowac na dole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×