Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Wiecie co, ta tabelka jest mylaca bo jedne podaly terminy ostatnich miesiaczek a inne spodziwanych, zrobmy tak by wszystkie podaly terminy pierwszego dnia ostatniej miesiaczki bo spodziewana nie jest tak latwo przewidziec, przynajmniej ja nie umiem bo mam je nieregularnie. Kto jest za a kto przeciez a kto wstrzymuje sie od glosu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrobmy tak... STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............12.............2.. ............20 grudzień AGA.............31..................1..............3.... ............??........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Czesc:) Tiko-super ze Twoje maleństwo rośnie jak na drożdzach:) A co do tabelki o ja bym chetnie zmieniła coś ale nie wiem co mam wpisac:( Dalej nie mam @ chocc to moj 41 dc, wiec nie wiem kiedy przyjdzie i nie wiem kiedy moge sie spodziewadz kolejnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewcz7nki widze ze tutaj pustp dzisiaj. U nas super pogoda wczoraj o 20.30 było 35 stopni normalnie upał już dawno w Irlandii takiej pogody nie było. super super toszke korzystamy ale sie spalilismy wiec teraz raczej mniej. A u mnie nadal nic @ niema ale czuje jakby miała przyjsc a piersi nie bolą wcale tylko brzuch jak na @ wiec niewiem testu jeszcze nie robiłam bo boje sie że 1 kreska mi wyjdzie wiec nie robie tylko czekam i jakas spiąca jestem. A wogóle powiedzcie mi czy DUPHASTON może zatrzymac owulacje bo biore go od 15 dc przez 10 dni a gdzies czytałam ze przy planowaniu ciąży powinno sie go brac dwa dni po pozytywnym tescie owulacyjnym bo wczesniej brany może zachamowac owulacje? jesli tak jest to może dlatego niemoge zajsc bo ciągle mam zablokowana owulke... co myslicie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - ja tez o tym czytałam Biore go pierwszy cylk od 15go dnia i wyobraz sobie ze mam wrazenie ze owulki nie miałam bo tempke mam ciagle na jednym poziomie 36,4 a to stanowco za mało w innych cyklach miałam 36,6 36,8 wiec mysle ze moze miec wpływ na owulke.... jestem troszke zła bo sama nie wiem... i kolejny cykl starcony a przeciez przepisała mi go ginka i powinna wiedziec co robi... sama juz nie wiem co mam myslec i robic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie ale ja robiłam testy owulacyjne i we wtorek i srode wyszły 2 kreski a pierwsza tabletke wziełam we srode wieczorem wiec sama niewiem jak z moja owulka była czy nie a temperaturke miałam dobrą 37.6 nawet jednego dnia jeszcze w poniedziałek miałam 37.2 wiec naprawde niewiem co sie dzieje? teraz już nie mierze bo chyba nici z ciązy tym razem na nastepny raz bende brac duphaston 2 dni po pozytywnym tescie owulacyjnym tak mi powiedziała ginka tylko że teaty tutaj kosztuja majątek bo 1 test kosztuje 47 euro a to dużo jak na jedno siusiu. ale mam to szczescie że kłuje mnie jajnik przy owulacji wiec jakos sobie dam rade...narazie @ nadal niema....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dopiero dzis podskoczyla tempka na 36,6 ... normalknie nie wiem co sie dzieje... ja tez wziełam duphaston w drugim dniu poozytywnego testu...... a moge cie anulka zapytac co ci jeszcze ginka gadała na temat tych tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć:) Ja już nie wiem o co chodzi. Powoli zaczynam sie martwić tym wszystkim. Ja dalej nie mam @, choc to jest mój 42 dc!!! To jest dla mnie dramat:( Najgorsze jest to ze temp mialam dzis 37 i dalej bola mnie piersi, w jeden dzien takmocno ze dotknac sie nie moge, a na drugi juz dużo mniej i tak w kółko. Nie byłam smutna jak wyszedł mi test negatywny, ale teraz zaczynam być bo nawet nie mogę sie starać na nowo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie motylku wydaje ze jestes w ciazy Twoje objawy na to wskazuja.. nie martw sie ze test negatywny ci wychodzi.... ja bym poczekała jeszcze z dwa dni i powtorzyła go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
jolita---ja już bete zrobiłam i wyszłam i negatywna więc wiem, że dzidzi nie bezie w tym podejściu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jolita - ja myśle,że skoro ginka zaleciła ci branie duphastonu to na pewno wie co robi. Wiesz on wpływa na poziom hormonów a to przekała się na temperaturę więc może stąd temp jest nieco inna niż zwykle. Może poprostu w tym cyklu nie kieruj się temp. Motylku - no rzeczywiście coś ten cykl za długo trwa. Albo jesteś takim wyjątkiem o którym pisała jedna z dziewczyn że mimo negatywnego testu i bety jednak jesteś w ciąży albo w tym cyklu coś ci się zaburzyło i dlatego tak długo to trwa. Jak w tym tyg @ się ne pojawi to chyba najlepiej gdybyś poszła do gina i może jednak niespodzianka bedzie :) Monika - co tam u ciebie ???? Jak masz dostęp do netu to napisz choc pare słów co tam u ciebie jak wypoczywasz ???? Aga - a jak ty się czujesz ???? coś się nie odzywasz ????? Z tego co pamiętam dziś masz wizytę u gina, tak ???? Dziś na reszcie trochę lepsza pogoda, słoneczko świeci więc pójdziemy wreszcie z małą na długi spacer bo ostanio pogoda u nas beznadziejna co chwile padało bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Motylku, nie martw się- najważniejsze, że Twój organizm w jakiś sposób reaguje- wydaje się, że to na @- bolą Cie piersi, a dopóki tempka nie spadnie, to pewnie @ nie będzie. Przede wszystkim się nie denerwuj, bo to nic nie da i tylko będziesz zestresowana na kolejny cykl, w którym przecież znowu chcesz się starać;) więc głowa do góry- tak czasem bywa nawet przy regularnych miesiączkach, a zwłaszcza w okresie starań;) A ja we wtorek byłam u ginki i oglądałam maleństwo- ma 2cm 42 mm- i siedzi sobie tam spokojnie;) już się trochę mniej martwię, bo bóle są raczej niezwiązane z samą macicą, więc chyba wszystko będzie ok. Już teraz wiem napewno, że mój dzidziuś ma o tydzień mniej niż to wynika z obliczeń od ostatniej miesiączki, więc wczoraj wyznaczyłam sobie sama datę porodu na 6 stycznia, bo wtedy minie dopiero 40 tyg. Oczywiście mogę urodzić wcześniej, ale wtedy to już nic na to nie poradzę;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej nic @ niema temperatura dzidiaj 37.4 wiec niewiem. nie biore juz duphastonu bo mineło 10 dni mi powiedziała ze mam go brac 2 dni po pozytywnym tescie pomoze zagniezdzic sie komórce i podtrzyma ciąze już raz poroniłam wiec trzeba go brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
No to anulka temeraturę masz pierwsza klasa ciążową!!!ja przy takich wynikach to już wiedziałam;) a kiedy będziesz mogła zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam plamienie:(:(:(:(, napisze wieczorem po wizycie, tak samo jak ostatnio tylko wtedy trochę później!!!:(:( jestem załamana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - jesteśmy z tobą !!!!!! Napisz koniecznie po wizycie bo już się martwie. Nie wiem o której masz wizyte ale jak później to może zadzwoń do ginki to ci powie co w tej stuacji masz zrobić, może jednak ten duphaston nawet bez recepty ci dadzą i już byś go teraz wzięła. Wiesz czas ma duże znaczenie w takiej sytuacji. Trzymaj się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Sluchajcie jakies cuda dzieja sie z moim organizmem!!! A mianowicie jak juz pisalam wam wczesniej dziś mija ok 3 tyg od mojej domniemanej owulacji! Pare chwil temu poczulam jakbym miala wiecej sluzu, wiec z wileka nadzieje mysle @ w koncu postanowiła przyjsc:) Więc sprawdzam czy jest i na moim sluzie widac jedynie bardzo malutkie slady krwi, i sa one otoczone białym sluzem. Mysle sobie zrobie test owu. Bo ciazowych nie mam, a owu czasmi wykrywaja ciaze. No i wyszły mi dwi krechy! O co chodzi to nie wiem!! ale czuje ze pewnie mam jakies zaburzenia hormonalne, bo owu nie moge miec o tej porze, no i co najwazniejsze jak wczesniej tez robiłam te same testy owu to nic nie wsakzywaly, zadnej kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
No to może Motylku zagnieździł Ci się zarodek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Przepraszam ze sie wcinam w topik,ale widze a raczej czytam ze macie doswiadczenie z testami owulacyjnymi:) Jezeli test owulacyjny wyszedl mi pozytywny to za 24-36 powinna wystapic owulacja,gdzieniegdzie nawet mowia ze do 48 godzin... Ale zmierzam do mojego pyanka do was.Czy jezeli sie kochalam w dniu kiedy wyszedl mi pierwszy raz test owulacyjny (na testach bylo napisane zeby wspolzyc po 24 godzinach od 1 wyskoku LH)a dopiero po 2 dniach mialam najwyzszy skok temperatury to czy jest mozliwosc na córeczke??Bardzo jej pragne,ale jak bedzie chlopczyk tez sie bede cieszyc,wkoncu najwazniejsze zeby bylo zdrowe:) Troche namieszlam,ale mam nadzieje ze cos z tego wiecie:) Bede wam wdzieczna za wasze odpowiedzi:) No i mam pytanie do Jolitki,czy my sie znamy z innego topiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domu, już po wszystkim, nie jestem na razie w stanie nic więcej napisać, odezwę sie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - może rzeczywiście zarodek się dopiero zagnieżdził i dlatego beta ani test tego nie wykazał. To jest bardzo prawdopodobne. Aga - martwie się...... Koniecznie daj znać wieczorem !!!! Fretko - myśle,że szasa na córcią są spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Strasznie boli mnie od tego momentu lewa strona podbrzusza, ja to w sumie juz nie pamietam nawet jakie mialam bole na @ bo ona tak dawno juz byla:( A z tym zagnieżdzaniem to nie ma na to szans, jednak te ok. 3 tyg to za długo jest i nie ma mowy na to. No nic jak mam dostać @ to dzis przyjdzie albo jutro najpozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
fretka- ja mialam w tym cyklu dokladnie tak samo jak ty z tymi przytulankami, i czytalam gdzies ze wtedy jest wlasnie wieksza szansa na coreczke:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ja juz po wakacjach :) szkoda :( było fajnie ale strasznie za mezem teskniłam :( pogoda super :) cały czas słonce :) nie pisałam od sister bo miałysmy wszystkie dni zaplanowane !!od 7 rano do 22 wieczorem !! a potem padałam !! Aga- pisz pisz !!! bo sie zamartwiamy !!!! Tiko - dzieki bardzo ze ty o mnie pamietasz ! a dzieciaczek niech rosnie :) Anulka- bedzie oki :) moze spadniesz z tabeli w dółłłłłłłłłłłłłłł:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi:) Jestescie kochane:) Jutro do was zajrze i poczytam bo troche nie jestem z wami w temacie a z checia jak moge sie przylacze do was:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja moge zrobic test już bo @ miała byc w poniedziałek i nadal jej niema ale robiłam jeden test w piątek i wyszedł negatywny :( wiec jeszcze poxzekam do niedzieli i wtedy zrobie nie chce sie teraz rozczarowac. Motylku mi tez już minęły 3 tyg od owulacji i@ niema ale też zauwarzyłam od wczoraj jakos wiecej sluzu takiego białego i gestego żadnej krwi nic tylko śluz musze cały czas wkładke wymieniac wiec może dziewczyny maja racje i sie udało.... a podbrzusze też mnie bolało jakies 2 tyg temu teraz mniej tylko czasem taki ciągnący jakis ból wiec niewiem Aga odezwij sie bo wszystkie sie o Ciebie martwimy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
anulka- ja myśle, ze skoro tobie sie juz tak dlugo opoźnia to szanse masz spore, a test mysle ze wykonany za wczesnie. Wiesz ja robilam bete w poniedzialek wiec moje nadzieje zostały rozwiane:( aga- jak mozesz napisz cos, mam nadzieje ze wszystko jest dobrze!! Nawet innej myśli nie dopuszczam!! monikkkk- a dlaczego ty byłaś tak krótko u siostry, myślałam ze robisz sobie dłuższe wakacje:) Miłego wieczorku dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małymotylku :0 nie to taki krótki wyjazd mogłam dłuzej ale nie chciałam meza zostawiac samego :) za mocno za nim tesknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem od czego zacząć, zarodek nie zagnieździł sie w macicy tylko w szyjce macicy, i nastąpiło jego wydalenie!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×