Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

w styczniu poroniłam a teraz znowu takie coś!!!!!!!!!!!!!!!!! może mam nie mieć więcej dzieci :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w styczniu poroniłam a teraz znowu takie coś!!!!! może mam nie miec wicej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak dojechalam do domu ze szpitala, nie musiałam byc czyszczona bo w macicy nic nie było, teraz mam krwotok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przykro Aga wiem co czujesz bo sama poroniłam raz to jest straszny ból jestem z Toba całym serduchem nie martw sie ja wierze że los sie jeszcze do nas usmiechnie i bedziemy miały zdrowe dzieciaczki. naprawde wiem co teraz przeżywasz jestem z Tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - strasznie mi przykro :( Nie myśl absolutnie,że drugiego dziecka nie będziesz miała bo to absolutnie nie prawda. Takie problemy się zdarzają a potem pojawia sę ciąża całkowicie bezproblemowa. Dobrze,że nie byłas czyszczona bo nie będziesz musiała robić przerwy w staraniach. Jestesmy z tobą - pamiętaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny!! dzisiaj już mi lepiej, masz rację tiko nie muszę robić przerwy w staraniach mogę starać sie dalej i chce bardzo!!! tylko nie wiem czy będzie teraz owulacja jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie..................1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............12.............2.. ............20 grudzień wróciłam na górę :(:(:( 10:58 [zgłoś do usunięcia] MotylekMaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - fajnie,że już z nami jesteś :) Rozmiem cię doskonale ja też pewnie tak bym tęskniła,że wróciłabym wczesniej. Fajnie,że nawet pogoda dopisała bo tu u nas pod tym względem nie najlepiej. Motylku - no to trzeba czekać na rozwój wypadków, ale jak do niedzieli @ nie przyjdzie to wybierz się jednak do gina niech sprawdzi co i jak. Anulka - trzymam mocno kciuki za ciebie !!!! Fretka - zapraszamy serdecznie , przyłącz się do nas :) A mój mąż coś sie przeziębił i biedak całą noc kaszlał, a dziś w pracy ma ważny dzień kontroluje demontaż żurawia wieżowego i od jego decyzji zależy czy wszystko pójdzie OK a jest to bardzo niebezpieczne. Mam nadzieje,że wszystko się uda mimo jego kiepskiego samopoczucia.Do tego, aby nas nie zarazić spał na kanapie więc za wygodnie tomu pewnie nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - Bardzo się cieszę,że już lepiej się czujesz :) Wiesz myśle,że jak tylko się nic nie zaburzyło to owulka powinna się pojawić o czasie. A co ci powiedzieli w szpitalu nadal masz brać ten duphaston ? A w tym styczniu to w którym tygodniu poroniłaś ? Jak nie chcesz to oczywiście nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka stwierdziła że jestem niemożliwa bo tak szybko potrafię wyczuć ciążę :) więc jak następnym razem będę czuła że coś sie kroi to mam od razu do niej przyjechać bedę pod stałą kontrolą, Duphaston mam dalej brać mam juz 2 opakowania :) wtedy w styczniu to był 6 tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną masz tą lekarkę, widać że równa z niej babka :) To ważne,że jesteś pod taką dobrą opieką bo o dobrego lekarza nie tak łatwo. Teraz już na pewno bedzie dobrze - zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Aga bardzo mi przykro,ale musze ci powiedziec ze i tak jestes bardzo dzielna :) Bardzo mi sie to podoba,nie udalo sie trzeba probowac dalej!!!Brac od mężusow to co sie wam nalezy :p żołnierzyki musza atakowac wasze jajo:) Glowa do gory nogi na boki i do pracy:D Pozdrwaiam was bardzo cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka najlepsza na jaką mogłam trafić, chodzę już do niej 11 lat, poród przy niej to była pestka :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak patrze na asza tabelke i widze ze tiko ma date porodu w dzien urodzin mojego chlopka :) Bedzie super dzieciak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka a co mi innego pozostało, cieszę się bo wiem że w ciąże zachodzę tylko potem już jest gorzej!! ale w końcu załapie!! wierze w to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus tak mi przekro..... ale wierze ze w koncu ci sie uda... najważniejsze jest to, ze zachodzisz.... fretka tak znamy sie juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka - no ciesze się,że uważasz że dobrze trafiłam :D A opowiedz mi troche jaki jest twój chłopak jesli chodzi mi o zalety ale i wady ;) żebym mogła wiedzieć co mnie czeka ;) ? Wiesz nie znam osobiście żadnego strzelca i dlatego tak pytam :) A może i ty wpiszesz się do tabelki ? Aga - Fretka ma rację, jestes bardzo dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiko chlopek to moj mąż;) I co ci mam powiedziec,nie chce go za bardzo chwalic bo mnie zaraz wkurzy :D Ale powiem ci ze strzelce panowie sa bardzo rodzinni,synowie mamy ich dwoje,przepadaja za tatą,jest bardzo pracowity,ale zarazem balaganiaz,da sie z nim pogadac,powaznie jak i powyglupiac.Ogolnie mam bardzo dobrego meza i nie zmienila bym w nim kompletnie nic,no moze zeby nie byl taki zazdrosnik ;) Bedziesz miala cudowne dziecko,ja mam termin na 6 grudnia wiec tez bede miala małą albo mełego strzelca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
witam, aga- ciezko mi cokolwiek napisac, najwazniejsze jest to ze mozesz dalej sie starac. Najwazniejsz jest to ze jestes pod bardzo dobra opieka swojej lekarki. A co do mnie, to juz zaczelam sie martwic. Wczoraj mialam kilka cienkich nitek krwi w sluzi, w nocy nie dostalam @, a dziś mialam niewielkie plamienia, takze wkładka wystarcza. I nawet te plamienia nie sa wcale jakies mocne. Brzuch mnie nie boli. Temp rano mierzona 36.8, wczoraj 37. I wiem ze jak na razie @ nie bedzie bo mnie dalej bolą piersi. Zaczynam sie martwić, dzis moj 43dc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka - dzięki za opis, no to cieszę się że to taki fajny znak zodiaku. No chyba,że urodzę później ( oby nie ) to będzie kozorożec ale koziorożcem jest moja najlepsza przyjacółka więc też fajnie :) Niby wg usg termin mam bliżej 15grudnia więc mam nadzieje,że urodze troszkę szybciej niż termin z OM. Jak zrozumiałam macie dwójke chłopaczków, to teraz rozumiem dlaczego zależy ci na dziewczynce. Ja mam 3 letnią córeczkę i powiem ci że nie obrażę się jak będzie druga córcia :) Uwielbiam dziewuszki :) Choć synek też będzie oczywiści mile widzany - zwłaszcza przez męża ;) A tak wogóle to jak się czujesz ? Motylku - to rzeczywiśćie trudno powiedzieć co się dzieje. Uciekam za pół godzinki mam babskie spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Aga tak mi przykro !!!! nie poddawaj sie działaj dalej :) tak jak my :) Ja pierwszy dzien po pracy nogi w dupe wchodza !!! jak trzeba było zachrzaniac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
napisze tylko to : nadzieja nie bylaby soba, gdyby nie kazala czekac trzmajcie sie dzielne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............12.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz aga troszke myslałam o Tobie i mysle ze jak w tym cyklu beda starania to bedziesz na 99% w ciazy :) tak czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Czesc:) Dziś chyba będzie w końcu mój szcześliwy dzień:) Po dwóch dniach plamienia dzis chyba dostałam @. Pisze 'chyba' zeby jej nie wystraszyć:) A więc jak juz bede pewna ze jest @ to zaczynam od jutra brac wiesiołka i dalej działam:) Wiecie dziewczyny tak sobie myśle, że ja tak bardzo mozno pragnęlam dzidziusia, ze po prostu wszystko mi sie tak bardzo wydłuzyło. Wcześniej zaden stres, egzaminy na studiach, problemy nie wpływały na przesunięcie @, ale teraz wiem ze ogromne pragnienie dzidzi jedynie może ją przesunąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Aga bardzo mi przykro i bardzo Ci współczuję, ale nie poddawaj się i w tym miesiącu napewno się Wam uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, a jeszcze w środe zamawiałam an allegro testy owulacyjne dla koleżanki i śmiałam się w duchu do siebie że ja już nie muszę!! ale niestety znowu muszę je kupić :( będę się starała w tym miesiącu, co ma być to będzie. motylku dobrze że sytuacja już się powoli wyjaśnia z tym Twoim okresem, a jednak miałam przeczucie że nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie klapa w tym miesiącu @ wredna przybyła czerwonym kadilakiem :(( smutno mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........12......03.07.......Śląskie... ...............0 JOLITA.........25..........6......16.05-13.06...Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ..................1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............12.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×