Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

No my już z moją małą niunią idziemy w kimonko :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko co do moich smaków w ciąży to jadłam i mieszałam dosłownie wszystko, mieszałam słodkie z kwaśnym!! czułam się rewelacyjnie :) i w rezultacie przytyłam 20 kilo!! no ale udało mi się wszystko zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia- to bedzie zalezec jaka umowe dostaniesz Jesli na zastepstwo to wszystko gasnie wraz z umowa jesli na czas okreslony to jak zajdziesz w ciaze to zus bedzie ci płacił dalej...:) ale co z macierzynskim...?? to nie iem..... ja dzis mam 14dzien ... zrobiłam test o. wczoraj i o moje dziwo wyszedł negatywny (inaczej niz w tamtym cyklu) ale wiem ze owulka mi sie opozni bo chorobsko złapalam...:) ale testy moze w tym cyklu beda mi wychodzic normalnie;)heheh a nie ciagle pozytywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć dziewczynki:) ja nawte nie mam co pisac, nic sie nie dzieje ciekawego, moj stan jest nadal taki sam, @ nie ma, objawy te same łącznie z temp 37. Aga-co sie kroi, czyzby dwie kreseczki???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpac ie.............0 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 ANULKA.......23...........11......03.06.......Śląskie... ...............0 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 JOLITA.........25..........6........13.06.......Wielkopo lskie.........0 MONIKK........23.........17........17.06.......Podlasie. ...............0 BOBOLKA......25..........2........22.06........Dolnoślas k ie.........2 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............12.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy tak dziewczynki mam niby dostac umowe na czas okreslony do konca roku !! wiec mowicie ze jak w tym czasie zajde to zus bedzie płacił juz po nowym roku ?? tak dobrze rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem tiko ze inni maja gorzej ! ale wiesz jak to człowieka dołuje !! ja przez 5 lat dostawałam 800 zł !! i jak odeszłam z tej firmy znaczy oni dawali wypowiedzenia !!! to sie cieszyłam !!! ze juz tu nie wróce !! za takie pieniadze !!! atu wracam do tej samej firmy tylko na działa spozywczy !!! i temu nie jestem zadowolona z tego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):):) Monika nie mam pojęcia jak to jest z tymi umowami:( Spróbuj poszukać w Google. Aga ty tu normalnie nie trzymaj nas w takiej niepewności!!!!!!!!!!!!!!!!! Szybciutko pisz co i jak!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tym razem chyba się udało :) nie pisałabym tego gdybym nie była pewna, ten mój ból brzucha to już było trochę podejrzane, 4 dni temu pojawił się biały bardzo gęsty śluz, mam go coraz więcej, sutki tak bolą że nie mogę ich dotknąć, masakra, piersi też się powiększyły, temperatura 37,3, brzuszek czasami pobolewa jak na okres ale nie cały czas, dziewczyny mysle że sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi2426
zrób test i będziesz miała jasną sytuację. Nie ma się co nakręcać a potem niemiło rozczarować;) Mnie się kiedyś spóźniał okres 14dni i widziałam już wszystkie objawy ciąży, włącznie z podwyższoną temperaturą i co, w końcu dostałam @ i tyle było mojego szczęścia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że zrobię ale ja w pierwszej ciąży czułam się identycznie, nie nakręcam się ja po prostu jestem tego pewna!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga :D :D :D :D :D :D :D SUPER :D :D :D :D :D A kiedy robisz teściora ? Ale się cieszę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię jutro, ja też sie cieszę :D jestem tego naprawdę pewna, wiem że jestem w ciąży!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiem o czym mówisz ja też intuicyjnie już przed zrobieniem testu wiedziałam,że się udało a test tylko to potwierdził. Tak to już jest że jak kobieta spodziewa się kolejnego dziecka to już pewne objawy potrafi wyczuć dużo wcześniej. To poprostu się wie :D SUPER :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi2426
no w tej sytuacji, jeśli jesteś już pewna ciąży, to gratuluję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ci baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo serdecznie :D :D :D :D Super super super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czułam że dziś będzie szczęśliwy dzień - dlatego Motylkowi radziłam by zrobiła dziś teściora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie tiko, ja naprawdę to wiem !! :D:D:D, cieszę sie bardzo!!!! ale strasznie mi brzuch wywaliło, wyglądam na 3 miesiąc, to też był jeden z objawów po którym poznałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi2426
... tyle że, jak mówię, ja też już kiedyś "byłam pewna" i widziałam prawie wszystkie symptomy ciąży, a tu klops:-O Mam nadzieję, że Tobie się udało i test tylko potwierdzi Twoją pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowej - jak chcesz się wypowiadać to się przedstaw i dopisz do tabelki - bo za takie anonimowe porady dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi2426
aga z tabelki wyczytałam, że @ masz dostać dopiero ok 4czerwca, może jednak jeszcze trochę za wczesnie na test:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi2426
tiko- dlaczego tak chłodno do mnie piszesz?:-O Nikomu nie ubliżam. Od czasu do czasu podczytuję Wasz topik i polubiłam osobę Agi, jej nastawienie do życia i całego otoczenia. Fajna z niej dziewczyna i bardzo jej kibicuję i nie chciałabym, żeby się rozcazowała:-O Wiem, co znaczy "być pewym ciąży", a potem bardzo się rozczarować, że jednak za wczesnie się cieszyło :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Aga - wierze ze kobieta ma intiucje ktora w takich przypadkch jej nie zawodzi!!! i nie chodzi o doszukiwanie sie objawów na siłe!! ale o to co sie czuje tak głęboko w srodku. Także moje GRATULACJE :) :) :) Ale super może w koncu zacznie sie szczesliwa seria spadków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Normalnie dziewczyny tak mnie zachęciłyście ze mam duuuuuza ochote zrobic tesciora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę tak chłodno bo uważam,że najpierw powinnaś się przedstawić a potem udzielać rad. Ja rozumiem,że dziewczyny na początku są pomarańczowe, pytają sie o coś w swojej sprawie i potem się dołączają. Ale nie bardzo akceptuję takie anonimowe porady. Zapraszałam cię - jesli interesuje cię nasz topik to poprostu się dopisz do nas. A ty się tak bezpośrednio odzywasz w takim momencie - nie rozumiem takiego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×