Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Ania, powodzenia na egzaminie, na pewno dasz rade! Moje wybrane imiona to Maja lub Maks :) Jolita, nie wiem co z koscia ogonowa, kobiety w ciazy pobolewa krzyz, mnie czasem bezlitosnie, moze u ciebie dzidzius bardziej wplywa na kosc ogonowa? Hm, naprawde nie wiem. Co do tej segregacji smieci to jestem w szoku ze o taki pierdol sie czepiaja, ja to jestem okropna, wcale sie nie przejmuje sortowaniem, wstyd! Cos kiedys slyszalam ze tak bezlitosne zasady sa w holandii a ty skad jestes, z Francji, bo nie pamietam? No prosze, maz francuz, czy tak dobrze caluje jak sie o francuzach mowi? ;) No i ladna gromadke planujecie, mam nadzieje ze juz niedlugo zaciazycie:) Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............17.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............13.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............12.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............8.............2...... .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania powodzenia :):) ja tez nie wiem co u ciebie z tą koscia :) odzywajcie sie dziewczynki :) u mnie z samego rana taka piekna pogoda :) rozwiesze posciel niech sie przewietrzy :) moze zrobie jeszcze pranie :) obiadek i tak zleci dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Falbanaaa :) ja jestem tam gdzie TY ;) w UK.... wiesz kiedys mieszkalam w innej dzielnicy ale w tym samym zonie i tam bylo wszystko jedno...a tu...ja mi znowu nie wezma to podrzuce samochodem tam gdzie im wszystko jedno ;) moze to troche nie ladnie....ale trzeba sobie radzic ;) hmmmmmm ;) troszke jest w tym prawdy ze caluja lepiej ;) Gromadka dzieci ??? ja to sie bede cieszyla jak jedno bedzie :) Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki...milego weekendu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............18.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............13.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............12.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............8.............2...... .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrka
Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............18.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............13.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............12.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............9.............2...... .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny iii Ale mialam sen.... szkoda, ze tylko sen ;/ Zrobilam test i wyszly mi 2 rozowe kreki ;D az plakalam ze szczescia (caly czas spiac). Teraz czekam na ok 3 pazdziernika, zeby zrobic test jesli @ nie przyjdzie. Apetyt to mam baaaardzooooo duzy, ale biust mnie nic a nic nie boli :/ W zeszlym miesiacu za to mialam wszystkie objawy nie moglam nawet sie na brzuchu polazyc, a tu nic, wiec kto wie ;D mam malutka nadzieje, nie bedac przekonana na 100%!!! Pozdrawiam Was wszystkie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Pola jedyne co moge Ci doradzić to wogóle nie zwracj uwagi na objawy bo sa identyczne przed okresem jak się jest w ciąży i jak sie nie jest więc czy Cię boli brzuch czy nie czy Cie bolą piersi czy nie to na dwoje babka wróżyła możesz byc i możesz nie być. Beznadziejne to jest ale tak jest i musisz czekać. Ale mam nadzieję, że zobaczysz te wyśnione kreseczki dwie:) Ja jak zaszłam w ciażę a jeszcze nei byłam tego pewna to mi się też śnił podobny sen..... Jest mi dzisiaj tak źle, już nie wiem co mam zrobić tak mnie mdli non stop:( A jeszcze po rpacy idę do dentysty i nie wiem jak to zniosę. I wróciła moja dyrektorka i muszę jej powiedziec ze jestem w ciąży i się tym stresuje:( Ehhh ciężki dzień dzisiaj mam:( A co Wy się dziewczyny tak nic nie odzywaice wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, troche mnie nie było bo niestety lezałam w łozku, byłam przeziebiona i wolałam isc na zwolnienie niz brac antybiotyk :(! Ale juz jestem zdrowa i moge znowu pisac z Wami :) Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............18.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............13.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............12.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............10.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............9.............2...... .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imion to my juz wybralismy z meżlulem...:) jak bedzie dziewczynka( o czym marzę) to bedzie Iga jak będzie chłopczyk to będzie Cezary lub Adam jak Wam sie podobaja :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrkaa, wiem co czujesz tez mam nieustanne mdłości i dzis powiedziałam szefowi ,że jestem w ciązy:)...ucieszył się i nawet powiedział,ze zatrudniając mnie miał świadomośc ,że kiedys do tego dojdzie, ale bedą na mnie czekac itd...naprawde miło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawcy zatrudniajac mlode kobiety (w dodatku mezatki) wiedza , ze w 98% kiedys ten dzien nastapi!!!! Ale to swieta prawda, ze jak trzeba powiedziec pracodawcy o ciazy to stres musi byc koszmarny ;( jak na razie ja o tym nawet nie mysle. We Francji trzeba o tym poinformowac do konca 1 szego trymestru, wiec na pewno mam czas :/ Co do znakow, wczoraj kolo mojego miejsca pracy (stanowiska) znalazlam smoczek ;p a rano obudzil mnie telefon i jakis mezczyzna zapytal "mama"??? popoludniu sie okazalo, ze to moj maz sie pomylil i ani on ani ja sie nie zorientowalismy. Dopiero on popoludniu dzwoniac do domu sie kapnal, ze wczesniej ten numer wybral a nie swojej mamy :) Oby sie to wszystko sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka, powodzenia, moze nie bedzie tak zle skoro dyrektorka tez jest kobieta, one chyba powinny miec wiecej zrozumiania ;) Chociaz zdarzaja sie i wredne zolzy hehe. Korina, u ciebie widze obylo sie bez bolu, u mnie tez managerka powiedziala ze miala okropny dzien ale dzieki ciazowej mojej wiadomosci skonczyl sie dobrze ;) Pola pola, objawy ciazy sa czesto podobne do objawow nadchodzacego okresu wiec jesli mozna to starac sie spokojnie czekac do okresu ale wiadomo ze trudno tak wysiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Korina! to masz fajnege szefa!:) Ale wiecie co ja dopiero co zmieniałam pracę i tu jest tak, że nie mogą nikogo znaleźć na dłużej bo wszystkie zachodzą w ciąże. Teraz oprócz mnie jedna dziewczyna też jest w ciąży ( a jest nas 3). No ale powiedziałam i żyję jakoś. Nie mogę powiedzieć, żeby się ucieszyła moja dyrektorka no ale mam już to z głowy przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Cześć dziewczyny jestem nowa.... na tym forum:) Otóż od 8 miesięcy staramy się o dzidzie, przez pół roku byłam pod kontrolą gina i po nie udanych próbach stwierdził że czas na stymulację jajników. Od 5 dnia cyklu do 10 brałam Clostilbegyt 50 mg 1x1 dziś mam 12 dc i byłam na usg kontrolnym... wynik .. w prawym jajniku pęcherzyk 24,6mm na 1,25mm. Mój lekarz jest na ogół mało mówny:D Powtarzał w kółko że piękny pęcherzyk i że ogromny!!! I że powinien pęknąć za ok 2 dni najpóźniej... Na kolejną wizytę idę w środę w 14 dc i mam zacząć brać Duphaston 10 mg 1x1. Powiedzcie mi czy któraś z was brała te leki? I czy się udało??? Ja robiłam wszystkie badania hormonalne i były dobre,,, jedynie progesteron na granicy normy ale kazał się nie przejmować... prolaktyna też w normie..a mimo to w ciążę zajść nie mogę. Mam już 2 letniego synka i chcemy rodzeństwo dla niego i wiedziałam że będzie ciężko... ale żeby aż tak???? Już tyle łez wypłakałam do poduszki i tyle się nacierpiałam, ale za każdym wszystko zaczynam od nowa i podejmuję walkę o własne szczęście... i 2 kreski na teście:( Poradźcie coś kobitki.. z góry dziękuję... a i jeszcze jedno. Czy którejś z was udało się po tych lekach zajść? I za którym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) dzastin- ja również starałam sie o dzidziusia poł roku i dopiero jak w 14 dn zaczełam brac duphaston to udało mi sie zaciazyc za pierwszym razem wiec mam nadzieje ze tobie tez sie uda;) mamy swoja tabeleczke tam sa wszystkkie dane o nas ile razy sie staralysmy jaki jest nastepny termin okresu jak chcesz to zapraszamy- dopisz sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........07.10..........Dolnośląskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............18.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............13.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............12.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............9.............2...... .........22kwietnia Dopisałam się do staraczek:) Mam nadzieję że mi się uda w tym cyklu:) Bardzo się boję... i modlę żeby było wszystko w porządku:) Dziękuję wam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa staraczke :) Dziewczyny jakas tu ciasz panuje :( TO moze ja jakis tenmat zarzuce powiedzcie mi chcem isc do dentysty plomba mi wypadła i nie wiem czy moge brac znieczulenie czy nie ??? zalezy mi na znieczuleniu bo sie boje dentysty :) hi co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Monikaddd oczywiście że możesz iść... w zależności od tego w którym tygodniu jesteś... poproś stomatologa o znieczulenie i ci da... tylko troszkę inne, z mniejszą dawką adrenaliny ( chyba). Ja też leczyłam ząbki w pierwszej ciąży... i wcale nie było tak źle... a też mam lęk przed fotelem dentystycznym:) Byłam w tedy w 14 tygodniu- pamiętam:) I bardzo fajnie mi podał to znieczulenie, bo przed kłuciem znieczulił miejscowo miejsce kłucia... a czułam tylko wiercenie a bólu nie:) To tak ze znieczuleniem w kręgosłup przy cesarce... czujesz jak cię dotykają a bólu wcale:) bardzo fajne uczucie:):):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk- idź do dentysty koniecznie, bo ponoć w ciąży ząbki szybciej się psują;) ja byłam i zrobiłam sobie wszystko co mogłoby sie popsuć, żeby nie mieć później kłopotów. Ja nie brałam znieczulenia bo nie robiłam nic poważnego, ale mój dentysta stwierdził, że jeżeli ma mnie boleć bardzo to lepsze jest delikatne znieczulenie niż przeżywanie tego bólu, bo to może bardziej zaszkodzić dzidzi niż znieczulenie. Po prostu zapytaj dentystę przy umawianiu wizyty czy ma znieczulenie, które może być stosowane w ciąży- może jakieś słabsze, albo tylko miejscowe. Ja myślę, że ząbki musisz zrobić, bo jak wypadnie plomba to nie ma co czekać- ja mam wyrwaną siódemkę kiedyś bo nie poszłam od razu jak mi plomba wypadła i ząb nie nadawał się do niczego- a tego byś pewnie nie chciała;) trzymaj się- i nic się nie denerwuj- mi teraz robił zęba bez znieczulenia i okazało się, że to tak strasznie nie boli;) A ja już po egzaminie- nawet nieźle mi poszło, więc się nie martwię o swoje wyniki- które niestety dopiero oficjalnie w poniedziałek- mimo tego, że prawie cała Polska już wie...to niesprawiedliwe...Kraków zawsze musi być ostatni...ale tak na serio, to boje się tylko o wyniki mojego męża, bo on też zdawał ze mną i jest mniej pewien swoich odpowiedzi- mam nadzieję, że dadzą nam jakieś szybsze wyniki i będzie po stresie;) za tydzien mam wizytę i może podejrzę moją kruszynkę;) już się nie mogę doczekać;) Amerka dobrze że powiedziałaś szefowej- od nich nigdy nie należy oczekiwać zbytniego entuzjazmu, ale w sumie, to i tak każdy zatrudniający kobietę zawsze liczy się z tym ryzykiem, więc to też nic nowego (zwłaszcza u Ciebie w pracy, gdzie jest was tyle brzuchatek;)) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........07.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............18.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............13.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............14.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............9.............2...... .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Witam również nową koleżankę :) Ja nie wiem dziewczyny, ale mnie straszne bóle głowy nękają...wczoraj pytałam lekarza, mówi że apap można, ale wszystko oczywiście z umiarem..a tu ledwie i już mnie boli. Mam wrażenie że to jakieś bóle migrenowe, bo oczy mnie tez bolą ;/ monikk- ja tez muszę iść do krwawego dentysty i tez to odkładam :) ale trzeba - jak tak później młoda mama ze sztuczną szczęką - hi hi... pozdrawiam Was wszystkie Mamuśki i te Przyszłe też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Teściarka... mnie też strasznie bolała głowa... ho ho ho !!! Podczas pierwszego trymestru ciąży, kobiecie bardzo szybko przybywa krwi w organizmie, ta krew krąży też szybciej żeby dostarczyć tlenu do łożyska i do dzidzi... Dlatego te bóle są tak ostre i migrenowe...ale z czasem, to przechodzi...możesz sobie zmierzyć ciśnienie, przy takich bólach często jest niskie a puls wyskoki.... ale to nic nie normalnego,,, z czasem organizm się przyzwyczai i samo przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara my to mamy identyczne objawy cały czas w ciazy :) mnie tez pobolewa głowa czasami tak mocno ze szok ! ale juz coraz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........07.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............18.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............14.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............14.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............9.............2...... .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny powiedzcie mi!!! Boli mnie jajniki na przemian raz prawy raz lewy,,,, ale bardzo mocno! Zwłaszcza ten prawy i ból promieniuje do dołu...... czy to jest owulacja? Pierwszy raz mam tak bolesną po CLO. Czy jest szansa że ten pęcherzyk w końcu pękł? Dziś w łóżku to chyba pójdziemy rutyną bo ani ja nie mam ochoty ani mąż.....od kilku dni współżyjemy codziennie bo lekarz tak kazał w tych dniach. ile to kobieta się musi nacierpieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) widze ze dziewczyndolaczylo kilka fajnie :) duzo sie u Was dzieje :) oby caly czas same pozytywne rzeczy :) u mnie dalej czekam na @ ale w tym vyklu to az dziwnie juz robilam test ale byl oczywiscie negatywny ale juz chwile temu mysle ze zrobie drugi w piatek moze bo kurcze spoznia sie tydzien jak zwykle a piersi bola caly czas i nei wiem czy to przez nerwy osatatnio mi sie zaburzyl cykl czy jak gdzies tam jest mala nadzieja ze to moze jednak przez ciaze ;) chcielibysmy z mezem umowilam sie do gina ale kurcze dopiero za trzy tygodnie wolny termin heh juz dawno nei mialam tak dlugiego cyklu dzis jest moj 50 dzien a zwykle dostawalam @ w 43 nei wiem sama co to z tego bedzie czas pokaze jak narazie pozdrawiam Was wszystkie i zycze dobrego samopoczucia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMERRKA
Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........07.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............18.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............14.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............14.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............10.............2...... .........25kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
KORINNA! Mi sie bardzo podoba imie Iga ale już córeczka znajomych tak sie nazywa to już nie będziemy papugować:) Dżastina ja słyszałam, że po tym clostilbegit bolą jajniki właśnie więc myślę, że może to dobry znak:) Może akurat Ci pękł ten pęcherzyk:) Ja siedzę w pracy i mi się tak nie chce pracować! Spac mi sie chce i niedobrze mi ciągle chociaż dzsiaj już lepiej niz wczoraj. Juz sięnie mogę doczekac kiedy mi te dolegliowści przejdą. Jeszcze tak ze dwa tygodnie mam nadzieje i będzie po wszystkim:). Moja koleżanka nazwie swojego synka Bruno. Co sądzicie o takim imieniu? Bo mi się szczerze mówiąc za bardzo nie podoba ale może dlatego, że nie znam żadnego Bruna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka, ja też siedzę w pracy i też mi sie strasznie nic nie chce, a tyle roboty jest,ze szok! Ja też juz sie nie moge doczekac konca tych mdłości...naprawdę to jest okropne!! 8 października ide do gina, ciekawa jak tam moja dzidzia czy juz duża jest i wszystko ma? mam nadzieje ,ze wszystko bedzie oki. pozdrawiam wszystkie kobitki, miłego dzionka:) Aktualizacja STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 Dzastina222..25.........9.........07.10..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............25.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............18.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............18.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............14.........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............14.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26.............11.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............10.............2..... . .........25kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastina, mnie tez tak strasznie bolały jajniki na owulację i własnie prawy najbardziej, a potem sie okazało później,że jajniczek pekł i teraz jestem w ciązy! Zyczę Ci z całego serca tego samego, na pewno się uda! My z mężem robilismy to co 2 dzień, lekarz powiedział,że wtedy lepiej jest bo jest wiecej plemniczków, a jak robisz codziennie, to one moga nie doleciec do jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×