Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

witam :) falbanaa tak jest w naszej polsce !! bieda i drozyzna to jest kraj dla bogatych :) napaliłam sie troche na ten sprzet ale moj maz mówi ze za drogi i bez sensu ! nie wiem czemu tak mówi :( przeciez by słyszał bicie serduszka swojego dziecka :) Ameraa ale tobie dobrze ja chciałam tez miec nagrane ale gin powiedziała ze nie ma mozliwosci u nich ! jestem zła z tego powodu bo lace 70 zl za wizyte i 70 zł za usg i nic nie mam tylko zdjecie !A twój dzidzius jest duzy ! ja byłam na pierwszym usg w 7 tyg. 1 dniu i miał 9mm no no moze u ciebie chłopczyk bedzie taki duzy :) hihihi XXXASIAXXXX wszyscy trzymamy kciuki za ciebie bedzie oki :) widze ze ty długo sie starasz wiec wiem co czujesz jak tiko ciebie jeszcze nie zaszarowała to niech zaczaruje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korina :) to mozliwe mi kiedys kolezanka starsza o de mnie mowiła ze jeszcze nie powiedziała nikomu o ciazy tylko maz wiedział to na pierwszym spotkaniu ze szfagrem on powiedziała ze jestes w ciazy !! i nie mieli zamiaru mowic jemu bo było za wczesnie a noa sie strasznie zdziwiła myslała ze maz powiedział ! a on powiedział ze po oczach widzi !!! wiec moze jakas prawda w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Hej dziewczyny :) No ja wlasnie jestem po owulacji-wczoraj byla (jakos wczesnie bo w 11dc)...a przytulalismy sie co drugi dzien ;) i wyprobowalam poduszke pod pupe jak radzila TESCIARA i nawet nogi na scianie :) bylo to troche zabawne dla mojego meza :) on mi na to, co ja robie :) a ja mu odpowidzialam, ze zrobie wszystko aby tylko sie udalo zajsc w ciaze :) :) :) Teraz tylko pozostalo mi czekac... moze jakos... jakims cudem.... Wiecie, ja juz tego tak nie przezywam...co bedzie to bedzie...bo stres jest naprawde nie wskazanay... Jesli chodzi o ten dobry sluz...to ja po tym wiesiolku mialam go troche wiecej do samej owulcji (cykl temu w ogole go nie bylo...moze byl ale mizerny) z tym, ze u mnie jak co miesiac ten sluz jak jajko kurze pojawia sie w 8 dc i jest tylko przez ten jeden dzien a potem zmienia sie i nie jest ciagnacy-lepki ale taki wodnisty, w kazdym razie czuje takie mokro (aha.... akurat udalo nam sie tez przytulic w czasie, kiedy mialam ten sluz jak jajko ;) ) Pola ja rowniez trzymam kciuki ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, Tiko juz czarowała, ale jakby wiecej naczarowała to ja sie nie pogniewam :) jejciu jak ja sie boje jutra :( kurcze, dziewczyny nie wyobrażacie sobie tego nawet... cała "chodzę" w środku... i tak juz od wczoraj, boje sie co jutro bedzie... jeszcze tam zemdleje z nerwów, co u mnie jest akurat możliwe... boje sie bardziej niz przed ostatnią wizytą, a juz wtedy szłam jak na ścięcie... jak znowu mi bedzie gin chciał przepisac anty to sie tam chyba kurka wodna rozpłacze i bede go brac na litośc, bo dłużej to już tego nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
xxxasiaxxx ja bym Ci radzila, abys pojechala razem z mezem w razie czego... Ja nie wiem dlaczego, ale mam to przeczucie co do Ciebie, ze jutro nie bedzie tak zle jak Ci sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Asia! Na pewno będiesz już mogla zaczać starania, nie martw się:) Ja jestem tego pewna:D Wiecei co, mi się wydaje, że ludzi zawsze widzą po oczach takie rzeczy się jest w ciąży albo, że będzie chłopiec albo dziewczynka, ja tam w to nie wierzę. Moej koleżance wszyscy mówili, ze chłopiec, wyszła dziewczynka. Mi wszyscy mówili, ze bliźniaki (hi hi) jest jedno serduszko i jeden bąbelek:) i nie ma czegoś takiego, że można poznać to po oczach. Nie ma i koniec:) Ludzie po prostu zgadują i czasami trafią a czasami nie. Monia ja płacę zawsze 100zł za wizytę, nie ważne czy z USG czy bez, no chyba, że same monitorowanie cyklu mi robil to wogóle brał 50zł. I za te 100zł mi nagrał:) Więc jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Dziewczyny tylko nie kupujcie stetoskopu, bo nic nie słychać;) u mnie 24 tydzień i tylko słychać jakbym miała rybkę w brzuszku ale żadnego serduszka nic- stetoskop dobry kosztuje ok 100 zł to już lepiej kupić ten elektroniczny ;) bo są słuchawki za ok 12 zł ale to strata pieniędzy;) ale ja też słyszałam, że ten elektroniczny to też działa dopiero w 2 trymestrze ciąży? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na moim elektronicznym pisze ze slychac od 12 tyg wiec zgadza sie ze od 2 trymestru. Dziewczyny ja was wcale na ten przyrzad nie namawiam, mozna bez niego zyc, ja sie martwilam a teraz juz mam luza. Jak kogos nie stac albo zal kasy to nie ma co sobie pluc w brodke, tylko isc do lekarza jak ma sie watpliwosci. Ja nie mam takiej opcji dlatego mam ten sprzet, jakbym mieszkala w polsce to bym go nie kupila ;) Jak sie czujecie? U mnie wrocily mdlosci, ale tylko jak jestem glodna, tak mnie wtedy sciska zoladek ze mam ochote wymiotowac, dziwna reakcja :D Trzymam kciuki za staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dzieki za pocieszenie... mój małż nawet wieczorem pojechał do sklepu po wino, zebym zasnąc mogła :D jeszcze pół butelki "uspokajacza" zostało wiec moze przestane jako tako sie denerwowac :D od wczoraj walcze z wirusem na kompie... i to zeby tylko z jednym :D mamy 5 koni trojańskich :O po jednym na każdej partycji... tragedia normalnie... dobra, ja sie biore za te konie, potem musze powiesic firanki i zasłonki, umyc podłoge itd... wiec zajrzę do was dopiero po wizycie u ginka... trzymajcie kciuki dziewczyny, bo byc samej w takiej chwili jest naprawde trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaaa:) u mnie jest podobnie rano jak sie przebudze jak maz idzie do pracy to juz mnie ssie w brzuszku ale zazwyczaj jeszcze sobie sie zdrzemne i jak wstaje to tez mi niedobrze wiec biore zazwyczaj jabłko badz jakis owoc i jest mi lepiej :) a powiedz w jakim to sklepie kupowałas bo moja sister tez jest w irlandii i moze jak znajdzie to mi kupi tylko gdzie tego szukac w aptece w sklepie ze sprzetem elektrycznym ?? XXXasiaXXX bedzie oki trzymamy kciuki i wiemy ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............16.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............16.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............12..........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............10.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............8.............2...... .........22kwietni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byłam na usg i mam termin na 25 marzec i z okresu i z usg :) a ja mam taka cicha nadzieje ze moze sie urodzi 24 marca wtedy sa urodziny mojej siostry :) a ona bedzie chrzestna :) bedzie miała fajny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Asia! Ja trzymam kciuki:) Bardzo mocno trzymam:) Wiecie co ja narzekałam, ze nie mam mdłości i juz nie narzekam:( Tak mi niedobrze, kręci mi się w glowie. Wczorja wybiegłam z biedronki w trakcie zakupów bo tak mnie zemdliło, że myślałam, że nie wytrzyamm i puszczę pawia na środku biedronki!:( I musze pracować a tak xle się czuję:( Czy któraś z Was wie jak szybko rośnie zarodek? Ile mm na dzień np? Bo ja bylam 2 dni temu to zarodek mial 10mm a teraz bylam dzisiaj to już 14mm i się zastanawaim czy to wina sprzętu czy naprawde urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerkaa no te nudnosci sa okropne ! ja nie wiem jak szybko rosnie zarodeczek ale widze ze u was dzieciaczki szybko rosna :) ja tak jak pisałam w wołowie 8 tyg moj miała 9mm wiec na to wyglada ze twoj jest duzy :) a jak teraz byłam to moje dziecie ma 48mm niecałe 5 centym. a z tego co wiem w jego wieku wacha sie od 5 - 7,5 centym wiec malutki choc lekarz mowił ze wszystko jest jak nalezy jak powiedziała to dla meza to teraz cały czas mi mówi zebym duzo jadła bo nasze dziecko bedzie małe i chore z mojej winy ! no wiecie co !! jaki tatus sie znalazł ! a niedawno mowił ze ja bede taka gruba w ciazy ! :):) aj zrozum faceta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korina 2983
Amerrka współczuje,że Ciebie też dopadła ta przykra dolegliwość...skąd ja to znam:)...ja niestety też musze chodzić do pracy z tą dolegliowścią... Moja fasolka w 8 tyg miała 12,4 mm więc chyba duże sama nie wiem...lekarz powiedział,ze to odpowiednia wielkośc na 8 tydzień, terazjuz jest 9 tyzdień, ale nie wiem czy cos urósł bo do lekarza ide dopiero 8 pazdziernika- to bedzie 13 tydzień i lekarz powiedział,ze wtedy rozwija sie mózg i zrobi mi badanie czy dziecko nie ma choroby Downa...matko tak sie stresuje,ze szok!:(, powiedział,że jakbym później przyszła to nie da sie tego juz wykryc... monikaddd nie martw sie tym co mówi mąz...powiedz mu:" Mały ale Byk :) :) :)" haha, jeszcze podrosnie, a jak lekarz mówi,że jest ok to chyba on wie najlepiej co nie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
No Asia i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nawet nie wiecie co ja jeszcze wczoraj przeżywałam... przed wizytą u gina siedziałam sobie spokojnie na fotelu i mi sie palec z nogi wyprostował i skrzywił w bok! odchodził od drugiego palca o centymetr! jak ja sie przeraziłam! chwyciłam sobie ten palec i próbowałam lekko zgiac go, poruszac nim zeby sie to "nastawiło". i było ok, a za chwile znowu mi sie ten palec wygiął :O jaka ja byłam przerażona! pod prysznic to szłam z palcami zgietymi zeby mi sie przypadkiem znowu nie wyprostowały :O biore sobie prysznic, uważam na te prawe palce, chce sobie nogi ogolic a tu qrwa z lewej nogi mi sie palec wyprostował! aż zaczełam płakac pod tym prysznicem. stwierdziłam, ze bardziej felernej osoby ode mnie juz nie ma! nie dośc ze jestem uczulona na wszystko co sie da, nie moge miec dzieci i jeszcze mi sie palce krzywią. mama mi powiedziała zebym na pogotowie z tym jechała bo jak to juz w dwóch nogach to coś jest nie tak, jakieś porażenie czy coś... mąż jak przyjechał z pracy to stwierdził ze to na pewno z nerwów, bo i zimne stopy miałam wiec krew nie dochodziła... stwierdziłam ze pojade do gina a najwyzej potem na pogotowie. u ginka byłam troche wcześniej bo mysle sobie ze wcześniej przyjade to wczesniej bede to miec za sobą, ale tak sie złożyło ze miał pacjentke i nici z wczesniejszego wyjścia. ledwo weszłam do gabinetu oczywiście zaraz sie rozbierałam, połozyłam sie na fotelu i jak ginek szykował sie do badania mowie mu ze zanim wybrał specjalizacje to musiał miec na studiach wszystko o człowieku i pytam sie go co moze byc przyczyna wyginajacych sie palców? a on do mnie ze stres ;) wiec wyobraxcie sobie jaka ja byłam zestresowana przed tą wizytą! jakbym wiedziała ze to od stresu to sie wina napije zeby sie uspokoic, ale pomyslałam sobie ze jak na pogotowie bym miała jechac to by był mały problem ;) hehe. a teraz do sedna sprawy :D wiec gin zrobił mi usg, endometrium na poziomie 7,5mm czyli prawidłowe :) no i najważniejsze: JAJNIKI OBUSTRONNIE POPRAWNE!!! zero pecherzyków na jajnikach! tylko w środku, czyli tak jak powinno byc! nawet nie wiecie jak mi wtedy ulżyło! ale to jeszcze nic! 23 wrzesnia biore ostatnia tabletke z tego opakowania tabletek anty i od października mam juz clo na wywołanie owulacji!!!!!!!!! wizyta w 13dc zeby sprawdzic czy jest dominujacy pecherzyk a jak bedzie to staranka znowu rusza pełną para!!! :D i jestem dobrej nadziei co do tego pecherzyka bo w ulotce z clo pisze ze bierze sie 1 tabletke dziennie a ja mam brac 2 :D konska dawka ale co tam :D miejmy nadzieje ze podziała :D nie wiecie nawet jaka to jest radosc móc znowu zaczac starania o maluszka po przeszło pół roku leczenia! heh, jak sie ubierałam to mu powiedziałam ze moze w koncu mi sie palce przestana prostowac skoro juz wiem ze wszystko ok :D jaka ja jestem szczesliwa ze wszystko jest ok! nawet z tej radosci kupilam sobie kurtke :D 250zł za nia dałam ale co tam :D nawet mezowi kupilam i to z tego samego materiału tylko ja mam ciemna a on ma jasną :D hehe :D dobra ja ide dalej spac :D i przepraszam ze sie az tak rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :D Tak sie ciesze twoim szczesciem!!! Usmialam sie troche z tych wyginajacych sie palcow, wyobrazam sobie jaki to musial byc ogromny stres! Z tej konskiej dawki to ktoe wie, moze nawet blizniaki beda :) Amerka, haha, wywolalas wilka z lasu, tez tak mialam, pierw martwienie sie ze brak mdlosci a potem pukanie sie w glowe jaka ja to glupiutka bylam ze sobie tak zle zyczylam :D Monik zaraz poszukam linka, ja to cudo kupilam z ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikk, kupilam to u tego sprzedawcy, szlo 6 dni a paczka byla rejestrowana wiec zadowolona jestem. http://cgi.ebay.co.uk/Fetal-Doppler-AngelSounds-Brand-New-Great-Bargain_W0QQitemZ380149141703QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Maternity_Pregnancy_MJ?hash=item5882a790c7&_trksid=p3286.c0.m14 Wczoraj mialam na obiad pierogi ruskie z cebulka, pychota. A potem pierwszy raz poczulam "cos". Normalnie bym pomyslala ze to ruchy jelit ale wiem gdzie mam maluszka bo mam tak twarda kulke i ta kulka mi kilka razy drgnela, tak jakby zabulgotala w srodku. Teraz juz nic nie czuje i sie nie dziwie bo to dopeiro 17 tydzien ale juz mysle by te pierogi zrobic na obiad niedlugo skoro takie efekty wywoluja :) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........25.......28.09.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............17.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............16.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............12..........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............10.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............8.............2...... .........22kwietni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana wyginajace sie palce brzmią smiesznie ale nikomu tego nie zycze bo nastawic było trudno ;) po wizycie u gina juz chodzilam normalnie, ruszałam palcami i nic sie nie działo :) hehe :D co do bliźniaków to jest coraz wieksze prawdopodobienstwo ze będą ;) po tabletkach anty jest wiecej bliźniąt niż normalnie i po clo też :D hehe :D ale gin powiedział ze mi powie jakby bliźniaki miały byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ruchów dziecka to nawet w 16tc czasami juz czuc ale najczesciej dopiero w 20... zrob sobie jeszcze raz te pierogi heh i znowu sie maluszek bedzie krecic :) tylko ciekawe czy sie kreci bo mu smakuja czy jednak nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
No widzisz Asia!!!!! Wiedziałam, że tak będzie, teraz na pewno szybciutko zajdiszesz w ciążę:) jestem pewna TEGO:) A wiesz co Asia! A te palce zginające to może to zwykłe skurcze....mi sie tak czasami robi właśnie, że mi się tak palec wygina na bok i to jest skurcz. Falbaana a jaką Ty kuleczkę czujesz?:) I od kiedy? Ja nie wiedziałam, e to się jakaś kuleczkę czuje. Ja mam dopiero 8 tydzien więc na razie nic nie czuję ale nie wiedziałam, ze mam szukać kuleczki:) A od kiedy to się czuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka te palce wyglądały tak, że normalnie na palcu widzisz taka kosteczke w miejscu zginania palca, mi ta kosteczka weszła do środka i lekkie wgłębienie tam było :O no i z prawej nogi to był środkowy palec i on sie odsunął od drugiego i "zahaczył" o czwartego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammerka
Ojej no nie wyobrażam sobie tych Twocih palców:) No ale ja i tak myślę, że to mógł być rodzaj skurczu. W każdym razie było minęło:) Już sięmiejmy nadzieję nie będziesz tak denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za informacje :) XXXasiaXXX widzisz wszystko oki :) nie było co sie martwic na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaa :) to juz pewnie dzidzia rusza raczkami :) posmakowały jej pierogi :) i stuka ciebie jeszcze mamusiu jeszcze !!! daj mi tych pierogów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Asia mowilam Ci, ze mam dobre przeczucie i ze wszystko bedzie ok :) i sie nie mylilam ;) Ale sie ciesze :) troszke sie usmiechalam kiedy czytalam Twoja wypowiedz na temat Twoich palcow...moge to sobie wyobrazic jak Ty bylas zestersowana.... No ale teraz jestes juz zdrowa :) wkrotce rozpoczniesz staranka ;) i cos mi sie wydaje ze beda owocne (znowu mam to przeczucie co do Ciebie ;) i napewno zajdziesz w upragniona ciaze bardzo szybko... ;) (bo ja jade do Polski z mezem za 10 dni najpierw samochodem -najgorsze sa Niemcy do przejechania bo jedzie sie i jedzie i konca ich nie widac... :( no ale nie z predkoscia 90/h ale conajmniej 160 non stop, bo tak to bym musiala z tydzien jechac... - 2 dni w Polsce i zaraz wracamy do UK a potem musze przyleciec samolotem z powrotem do Polski...ale ja bede wykonczona.... :( maz sie smieje, ze w Polsce bede miala wakacje polaczone z praca, no i odpoczne od niego-mieszkam w UK ....ale jakos obyc sie beze mnie nie moga i mnie sciagaj tutaj ....no i nie bedzie staran o baby :( ) to jest najgorsze.... :( chociaz maz powiedzial, ze przyleci do mnie ;) wiec jest nadzieja... ;) tylko aby przylecial przed owulacja ;) Zobaczymy...musze czekac do @ U mnie.. tym razem bylo tylko jedno plamienie owulacyjne....wiec wszystko wrocilo do normy ;) ASIA JEDNAK CZARY TIKO DZIALAJA ;) WYCZAROWALA CI ZDROWE JAJNIKI :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Ja to juz bym tak chciala leciec z malym pasazerem na "gape" ;) no ale ....moze ta wstretna @ nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×