Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Anica35
Jeszcze tylko aktualizacja tabelki. STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............15.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........15.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23...........10.............18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10.. ... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2..... . .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............15.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........15.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23...........10.............18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10.. ... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2..... . .........22kwietnia witam wszystkich :) gratulkacje nowym przyszlym mamusiom :) dlugo meni nei bylo staralismy sie mocno... ;) w czwartek albo piatek bede robic test to zobaczymy czy starania byly owocne.... musialam poprawic tabelke bo ostatnio widze ze sie pomylilam hehe :) zamiast 08 wpisalam 07 :) ale juz poprawilam zycze dobrego samopoczucia wszystkim trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja bende testowac za tydzien ale jakos wiem że znowu sie nie udało poraz kolejny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczynamy starania od 4 ...!!!! Nie chce sie zbyt koncentrowac , zeby nie zapeszac! anulka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek82
Tiko kochana gratuluje córeczki też bym chciała córcie ale z chłopca oczywiscie też bym sie cieszyła:-)) Dziś byłam umojej ginki pooględzinach mnie moich wyników powedziała że jestem cała i zdrowa mamy sie starać tylke na tydzień przed owulką zastosować wstrzemięźliwośc i wszystko bedzie dobrze:-))) w tym cyklu zastosujemy sie do zaleceń Pani doktor choć bedzie to trudne:-))))) i jstem bardzo dobrej mysli dziewczyny chyba pierwszy raz od rozpoczęcia starań. świadomość że jestem zdrowa znacznie poprawia nastrój. Pozdrawiam Was wszystkie z szerokim uśmiechem na ustach:-]]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Gosiaczek ciesze sie razem z Toba bo wiem jak to ulga wiedzac, ze wszystko jest ok ;) mam nadzieje, ze uda sie nam "wpasc" tym razem ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikk- ja rowniez czuje sie dobrze troszke czasami krzyz mnie pobolewa... ale idzie wytrzymac;) a co do wagi to schudłam 4 kg i jak ostatnio byłam u ginki to odzyskałam juz 2.5 kg ale do swojej wagi z przed ciazy jeszcze nie wrociłam... nie wiem czy to zle czy nie;) a co najwazniejsze to brzuszek juz zaczyna rosnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiola
hejka, jestem nowa na forum:)i też staram się z M o dzidzię od dwóch miesięcy, ale jak na razie nic...moj gin powiedział, zeby próbować co dwa dni, ale widzę po wypowiedziach, że to może być za często...w sumie działamy z przyjemnoscia;) według zaleceń ginia, ale przed chwilą zrobiłam test (a @ ma byc jutro - ale już sie nie mogłam doczekać) i nic, jedna wielka gruba krecha...może spróbuje jeszcze raz za pare dni jeśli @ się spóźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki, no to oby testy wyszly pozytywne!!! Aktualizuje tabele: STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............16.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........15.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23...........10.............18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10.. ... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2..... . .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............16.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........15.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............11...........18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10.. ... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2..... . .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
Czesc dziewczyny jestem tu nowa,my z mezem staramy sie odzidziusia juz 6 miesiecy i narazie cisza.Wczesniej bralam tabletki anty. przez jakies 9 miesiecy czy to moze miec jakis wplyw na moje klopoty z zajsciem w ciaze prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki cos u nas cicho :( CO tam u was ??? Ja ostatnio miewam ciezkie dni z mezem :( jakos nie umiemy sie dogadac jakis taki ostatnio spiacy sie robi musze o wszystko prosic czyzby juz rutryna wpadła w nas zwiazek ??? on mowi ze uwaza ze jest tak jak było a ja uwazam inaczej ! nie wiem moze bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
Dodam jeszcze ze jestem juz mama 5 letniego chlopca i pragniemy miec dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, to hormonki, a nawet jak nie to maz powinien wiedziec ze ciezarnym sie nie podskakuje ;) Nie no to na pewno hormony, u mnie np jest kiepsko w zyciu seksualnym, mi sie nie chce, a wrecz przestalo to byc przyjemne a on ma flustracje bo mu sie za to baaardzo chce, no ale probujemy sie z tego smiac ;) Edi, ja bralam tabsy od 19 roku zycia-silna Diane przez 4 lata, potem rok przerwy a potem Jeanine przez 2 lata a zaszlam w ciaze od razu po pierwszych staraniach ( odstawilam tabsy pol roku przed poczeciem a moj okres byl nieregularny ). Na mnie wiec tablety nie mialy wplywu ale moze byc ze co organizm to inna reakcja. Ale tez mam duzo kolezanek po tabsach i nie mialy problemu z zajsciem w ciaze. Powinnas isc do lekarza i zrobic badania na poziom hormonow. I uwierzyc ze wszytsko jest dobrze bo stres tylko pogarsza sprawe ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D No wiedze,że mam ostatnio dużo pracy z czarowniem :D więc od tego zacznę by nie zapomnieć. Anulka d - dzięki za gratulację i czaruję cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anica - czaruję cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I synek dla ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neri - czaruję cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Korina - biedulko trzymaj się na pewno niedługo miną te pierwsze niezbyt przyjemne objawy ciąży ! Jolita - dzięi za gratulacje :D Super, że czujesz się dobrze a waga powoli ci wróci. Gosiaczek - popieram twoją panią doktor i też uważam że tydzień wstrzmiężliwości przed owulką to podstawa Ja tak zrobiłam zarówno za pierwszym jak i za drugim razem i uważam że miało to duże znaczenie. Życzę powodznia !!!! Monika - myśle dokładnie tak jak falbana To na pewno hormonki Ja na początku też byłam strasznie nerwowa PIsałam zreszta o tym że mąż i córcia mieli przerąbane bo wkurzałam się z błachych powodów A teraz już jestem o wiele spokojniejsza nawet chyba bardziej niż przed ciąża i rzadko co mnie z równowagi wyprowadza Za to zrobiłam się beksa Wzrusza mnie wszystko nawet reklama w telewizji :) A jak do córci takie dziewczynki powiedziały : uciekaj nie chcemy się z tobą bawić to mi się tak przykro zrobiło, łzy w oczach i musiałam zacząć na siłe o czymś myśleć bo bym się tak poryczała jak bóbr :) Innym objawm jest totalne roztrzepanie. W środe pojechaliśmy na to badanie połówkowe i wyobrażcie sobie ubrałam spodnie tył od przodu :D i tak chodziłam po Poznaniu Jak się zorientowałam to się zaczełam tak śmiać że nie mogłam się uspokoić :D No i właśnie na badaniu widziałam moją drugą panieneczke ahhh jaka śliczna :D Nawet pan doktor stwierdził że łada córeczka się nam szykuje :D Wszystko sprawdził tj. serduszko i wszystkie narządy wew. nawet pluszki od rąk liczył i wszystko jest bez zarzutu. Powiedział,że wszystko idealne i masa i długość też :D Więc cieszę się strasznie :D I na badaniu oczywiście łezki poleciały jak zobaczyliśmy tą naszą małą śliczną kruszynke :D Mąż był ze mną na tym usg i też widziałam że był wzruszony Jak wychodziliśmy to stwierdził,że w życiu by jej nie zamienił na żadego chłopaczka :D Teraz moim ulubionym zajęciem jest wyszukiwaniew ciuszków dla malutkiej i dla starszej córci :D Ahhh jakie ładne teraz są ciuszki a dziewczynki to już wogóle można tak ładnie ubrać I to nie wydając fortuny bo na allegro używane firmowe ciuszki sa często za grosze a wcale nie zniszczone. Dobrze, że jest takie allegro W ciuszki ciążowe też się ubrałam bez wydawania kupy kasy, wszystkie używane i zupełnie nie zniszczone rzeczy, które oczywiście potem sprzedam dalej Choć niektóre spodnie pewnie ponosze jeszcze po ciąży bo takie są fajne i mają regulacje pasa na gumke i guzik to sobie dopasuje :) Ale się jak zwykle rozpisałam No nic uciekam już :D Miłego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelke poprawiam i już zmykam :) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............16.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............15.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............11...........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............10.............3................24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............6.............2.... ..........13 kwietnia Amerrka............27..............6.............2...............22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki falbanaa :) dzieki tiko :) moze macie tacje :) Tiko ale tobie dobrze ja juz dawno ogladam wózki ubranka i ciazowe tez ale u mnie nie ma jeszcze brzuszka powiem tak po całym dniu póznym popołudniem badz wieczorem cos tam otstaje nawet twardy jest a rano znowu mojego brzuszka nie ma :( ale moze to i dobrze moze nie bede taka grubiutka :) Tiko a na jakich stronach patrzyłas ubrania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Tiko :) dziekuje Ci za czary... ;) mam nadzieje, ze podzialaja.... ;) A jak mi sie uda w niedalekej przyszlosci "wpasc" to chyba nazwe Ciebie Tikotiko Merlin II ;) ;) ;) Apropos wiesiolka...biore juz 7 dzien i widze duuuuza roznice, az mi sie wierzyc nie chce ;) Pozdrwiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
Dzieki Falbanaaa dodalas mi otuchy przy najblirzszej okazji wybiore sie do lekarza .Teraz przebywam za granica a tu dostac sie do dobrego specjalisty jest bardzo ciezko,ale 17 wrzesnia przylatuje do Polski i od razu popedze do lekarza.Dzis pownnam dostac@ ale narazie nic a zawsze mam regularnie co 29 dni wiec nie wytrzymalam i zrobilam test ale niestety jedna krecha .Od tygodnia pobolewa mnie w dole brzucha i boli mnie kregoslup a nawet zaslablam we wtorek w pracy czy jest to mozliwe ze za wczesnie zrobilam ten test i dlatego wyszedl taki wynik:(Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i staraczki,chciala bym dopisac sie do tabeli jesli mozna tylko nie wiem jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi mozesz oczywiscie :) zapraszamy :) prawym przyciskiem myszy kopiujesz tabele wstawiasz w tresc wiadomosci i sie dopisujesz :) jak nie wiesz jak to daj swoje dane to cie wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irlandia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............16.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............15.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............11...........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............10.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............6.............2.... ..........13 kwietnia Amerrka............27..............6.............2...... .........22kwietnia DDopisalam sie do tabeli ale nie jestem pewna czy tak ma byc!Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............16.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............15.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............11...........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............10.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............6.............2...... .........22kwietnia Hej dziewczynki:) aktualizuje tabeleczkę, bo byłam wczoraj u lekarza i jednak 8 tydzien jest, u dzidzi już widziałam jak serduszko biło:)))...myslałam,że oszaleje ze szczescia..takie niesamowite uczucie. buziaki dla wszystkich staraczek i brzuchatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Dziękuję tikotiko za czary, mam nadzieję, że zadziałając :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
Dzieki Monia wszystko ok :)Poradzilam sobie jakos myslalam ze to trudniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............16.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............16.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............11...........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............10.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............6.............2...... .........22kwietnia Aktualizuje tabeleczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.08.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........20.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 edi573........31..........6.........07.08.........Irland ia UK..............1 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............26.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............16.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25............16.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23.............11...........18..... ..........25 marzec teściarka..........28.............10.............3...... ..........24 marca Olga55..............27..............5............10.. ... .. .....14kwiecień Korin................26..............8.............2.... ..........15 kwietnia Amerrka............27..............8.............2...... .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Słuchajcie! MI chyba rośnie brzuch już!!! Wieczorami to wogóle mam taki wystający ale dzisiaj to juz wogóle cały dzień mi wystaje, że spodnie mnie cisną! Boli mnie wogóle brzuch dzisiaj, może dlatego miw ystaje bo mi spuchło tam wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerkaa no to niezle :) hihi u mnie jeszcze nie za bardzo :) W poniedziałek ide do ginka bede miała usg a jak myslicie jak mnie bedzie badał dopochwowo czy juz na brzuszku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Hej! Monik -ja myślę że dopochwowo.. A teraz coś do Staraczek- może wyda się Wam to śmieszne, ja sama do końca nie wiem ile w tym prawdy... Otóż nam udało się zmajstrować Maleństwo za 3 razem... Ale ponieważ 2 poprzednie były nieudane to zaczęłam szukać jakichś rad na forum..i znalazłam.. samą mnie martwiło że po przytulankach prawie wszystko "ze mnie" wylatuje.. :O więc wyczytałam że już po wałek z koca pod pupę, żeby biodra były w górze i nic nie wyleciało..tak też zrobiliśmy i te próby się udały..a ubaw z tego mieliśmy niezły..ale wszystko poszło w dobrym kierunku.. lub to tylko przypadek, ale spróbować nie zaszkodzi- powodzenia.. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×