Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość ania1502
asia ja też spałam na brzuchu przed ciążą, więc wiem co to za kłopot sie przestawić na bok ;) jakos mi sie to udało, ale nie martw się przez pierwsze 2 miesiące ciąży, czyli aż się przestawisz, nic się dzidzi nie stanie od Twojego leżenia na brzuszku;) ona ma wtedy do 3 cm i naprawdę jest dobrze osłonięta przez macicę, płyn owodniowy itp poza tym nie ma wtedy jeszcze łożyska, więc nic jej nie zgnieciesz;) amerka cieszę się, że wszystko jest ok- widzisz niepotrzebnie się martwiłaś;) a witaminy jakieś lekarz zalecił?pewnie brałaś już przed ciążą i dlatego nic nie napisałaś o tym;) moje maleństwo kopie jak szalone nad ranem i nie pozwala mi spać ;) brzuszek wreszcie stał się widoczny na tyle, że już wszyscy widzą że jestem w ciąży i doradzają mi np w sklepie (np jakiego lizaka kupić gdy mam napad chęci na słodycze hihihi), więc zaczyna robić się przyjemnie;) choć dzisiaj mam zatkane uszy czego niecierpię- to chyba falbana po naszej rozmowie o ciśnieniu mi się tak zrobiło ;/ pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6.........22.07......Małpolskie ...............0 Nowa81........28..........6.........28.06...kujawsko-pom orskie.....1 AGA............31..........4........03.07........Śląskie ...................1 becia86........23.........3.......05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24........30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA.......23...........14......05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica........35..........2..........30.08........Dolnośl ąskie............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............15.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........14.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23...........10.............18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10.. ... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2..... . .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrka
Asia wiesz co ja bym sie na Twoim miejsu teraz nie probowala przestawic bo to bez sensu. teraz spij sobie jak chesz i jak ci wygodnie, jak zajdziesz w ciąze to sie przestawisz, ja podjerzewam ze w pewnym momencie nawet nie bedie Ci sie tak chcialo spac, no bo jak na takim odstającym brzuszku się wyspać:) No wlaśnie ten lekarz żadnych witamin mi nie prepisał....nawet się spytalam czy cos brać to on powiedział że nie. ja przedtem brałam falvit ale jak zaszłam w ciąże to bylam jeszce u innego lekarza i on mi kazał odstawić i tylko folik jesc. Ten o foliku nic nie powiedział ale tak samo nie powiedzial ze mam nie pic i nie palic bo to są takie oczywiste rzeczy chyba...ja w kazdym razie biore folik i nic więcej. Jem warzywa i owoce, żadnych witamin ie biore na razie. Zobaczymy jakie wyniki mi wyjdą. Ten lekarz powiedział nawet że aerobik można ciwczyc, byle nie ciwczenia na brzuch....ale ja tam sie powstrzymam, na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Amerka folik może ma też inne witaminy, ja nie wiem...ale ja na pierwszej wizycie usłyszałam, żeby nie brać już samego kwasu foliowego, tylko żeby przestawić się na np feminatal, który ma inne jeszcze witaminy, ale oczywiście nie przejmuj się bo kwas foliowy i tak jest najbardziej pożądany, więc chyba wszystko oki;) trzymam kciuki za Twoje maleństwo ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No i będzie druga córcia na 100 % !!!!!! Strasznie się cieszę :D Córcia się cieszy że będzie miała siostre (jak już wspominałam w naszej rodzinie same chłopaki są i córcia jest zmuszona bawić się z kuzynami a ich zabawy są różne). Mąż do tej pory cały czas mówił że ma nadzieje na chłopaka a teraz widze po nim że się bardzo się cieszy z drugiej córy :D Już się śmieje,że zbankrutuje jak we trzy baby pójdziemy na zakupy ciuchy kupować hehe Nigdy wam nie pisałam że moja córcia uwielbia tańczyć i to przy normalnej dorosłej muzyce i tak sobie codzienie tańczymy do teledysków na MTV czy Vivie Ona w takiej srebrnej falbaniastej sukni która sie okręca No ja normalnie :D i teraz już sobie wyobrażam jak bedziemy tańczyć we trzy :D xxxasiaxxxx - czaruję twoje jajniki !!!!!!!!!! Amerka - moje czary dotyczą też tego by ciąża prawidłowo przebiegała więc byłam pewna że wszystko jest OK !!! Nie mogło być inaczej !!!Oczywiście gratuluję raz jeszcze potwierdzonej ciąży Ciałko żłótkowe w początkowym okresie odżywia zarodek więc wszystko jest super a na następnej wizycie zobaczysz pikające serdusio. Co do witamin to mój gin jest zdania,że na pocztku tylko kwas foliowy jest niezbętny a inne witaminy to dopiero po 12 tyg bo przedawkowanie niektórych wit. takich jak np wit. A jest dla płodu bardzo niebezpieczne a nawet pewne niedobory dziecko i tak sobie weżmie z magazynów która są orgazniźmie matki. Falbana - nie martw się ciśnieniem. Ania ma całkowitą rację, że niebezpieczne w ciąży jest tylko niskie ciśnienie. Więc wszystko jest OK Ania - to mamy bardzo podobne ciśnienie Ja też mam zwykle 60/100 a czasami 60/90 Ja zresztą całe życie jestem niskociśnieniowcem więc to ciśnienie mnie dziwi. No ale jakoś zatkanych uszu jak do tej pory nie miałam. Zaraz mąż z pracy przyjdzie a tu jeszcze majser mi się po mieszkaniu kręci bo drobne przeróbki mamy w łazience - więc uciekam. Buziole papa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Dziewczyny wasnie wrocilam od mojej giny :) i wiecie co??? :) wszystkie moje hormony sa w normie :) wszystkie :) ja nie wiem jak ten hormon sie nazywa ale....(moze LH) na 100 % owuluje i produkuje jajeczka :) i progesteron jest ok....tylko kwstia czasu, ze napewno zajde w ciaze :) Oh jak sie ciesze, ze wszystko ze mna jest ok :) bo juz myslalam, ze juz mam tak rozregulowane hormony ze czeka mnie dluga terapia hormonalna..... ale na szczescie nie :) dzis powinna do mnie przyjsc @...ale jeszacze nie doszla ;) mam maly bol glowy wiec moze idzie.....baaaaardzo wolno (oby nie ;) ) Jeszcze jedno....te moje codzienne krwawienia owulacyjne podczas ostatniej owulacji nie byly spowodowane niskim poziomem progesteronu tylko jak to ona powiedziala "tak sie czasem zdarza" taka mala anomalia....co innego jak ma sie problem z hormonami i takie "cuda" sie dzieja....to jest to niepokojacy objaw... Ale sie ciesze :) prawie tak jakbym byla juz w ciazy ;););) Moze kiedys nadejdzie ta "wiekopomna chwila" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Wlasnie gdzies wyczytalam, ze Castagnus (sa to ziola) jest bardzo pomocny w tzw. zespole przedmiesiaczkowym.... i chyba sie w niego zaopatrze, przeciez mi nie zaszkodzi... bo te strasznie bolace piersi mnie troche dobijaja... Wiesiolek oeparol juz sobie sprowadzialam ;) (wiesiolek sie bierze od pierwszych dni @ do owulacji....a castagnus jak sie bierze? codziennie ? nie zaszkodzi jak wiesiolek and castagnus beda sie pokrywaly do owulacji?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
No to Tiko witaj w klubie niskociśnieniowców ;) ja dzisiaj sobie zmierzyłam przez te uszy i wiesz co? zobaczyłam 46/76 ;) to chyba mój rekord, choć przed ciążą to niezbyt często sprawdzałam ;) a co do witamin w ciąży to pewnie masz rację, że nie ma co panikować, bo zresztą lekarz prowadzący powinien wiedzieć najlepiej czego komu potrzeba (no może poza wyjątkami:)) ja Tiko na 99% też będę miała dziewczynkę i też bardzo się cieszę, choć wcześniej bardzo chciałam pierwszego chłopca, ale moje preferencje dotyczyły tylko kolejności, więc ogólnie bardzo się cieszę z takiej niespodzianki ;) no i gratuluję Tobie drugiej córci ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) TIko wszystkiego naj naj z powodu córeczki :) widzisz zaszłas tak jak chciałas :) szybciutko i jeszcze dziewuszke bedziesz miała tez taki jak chciałas :) a ja powiem wam ze juz tez mysle ze bedzie u mnie dziewczynka :) juz imie mam i musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Neri, ja to wszystko przezywalam w zeszlym cyklu!! zycze Ci , zeby @ sie nie pojawil :) U mnie sie nie pojawial przez tydzien i 8 dnia jak juz nadzieja byla spora "ttaaadaaa" i potworny smutek i zawod. Jedyne co pozytywne zostanie, ze moj maz tez byl zawiedziony i teraz chce dzidzi tak samo jak ja, bo wczesniej chcial, ale bez przekonania, ze to juz teraz! Amerka- gratuluje z calego serca,tym bardziej, ze mialabym ten sam termin co Ty (22 kwietnia) gdyby fasoka sie zagniezdzila ... (i jesli strony z obliczeniami ktore znalazlam sa wiarygodne ;p) Dopisuje sie do Was : STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpolskie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śląskie ..............1 becia86........23.........3.........05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie... .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarpa c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........30.08........Dolnośl ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............15.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........14.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23...........10.............18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10.. ... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2..... . .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri-gratuluje tak dobrych wynikow!!! :) Wszystko idzie w dobra strone! Z tego co kojarze to wieska sie bierze do owulacji a castingusa nie wiem. Castingus jest bardziej leczniczy wiec mysle ze powinnas sie poradzic swojej lekarki bo skoro masz hormony to moze lepiej go nie brac? Tiko-gratuluje corci i zazdroszcze ;) Poczaruj moje dzieciatko by tez pipke mialo, choc teraz to juz pewnie za pozno ;) I chyba chcialas powiedziec ze wysokie cisnienie jest niebezpieczne ;) Moje to utrzymuje sie ciagle na 65/100 a ze ja zawsze mialam srednio 80/130 wiec moze dlatego tak bardzo odczuwam zmiane cisnienia i mam zapychajace sie uszy.. Pola, rozumiem, co innego jakby okres przyszedl normalnie a tak to duze rozczarowanie, no ale teraz wiesz jak bardzo twoj men pragnie tej dzidzi. Widze ze dopiero 2 cykl staran, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiko dzieki za czary no i oczywiście gratuluje drugiej córci :D Co do niskiego ciśnienia to ja mam również niskie ciśnienie :D moim rekordem było 43/70 :D ale powiem wam ze zbyt niskie cisnienie też jest groźne wiec radze sobie na niskie ciśnionko kawke wypic lub jak jestescie w ciąży to pocwiczyc troszke czy cuś, bo moja mama pracuje w szpitalu i powiedziała, że jak jest cisnienie poniżej 50 na ileśtam to juz reanimują :D Amerka jak narazie przestawic sie nie umiem na inne spanie a do ciąży to jeszcze pewnie daleeeeko wiec nie ma sie co przejmowac... Neri czyli wyniki w porządku no to do dzieła dziewczyno :D nie masz ise juz czym przejmowac, jestes zdrowa wiec na pewno za niedługo ci sie uda zafasolkowac! A wiesiołka radze przedyskutowac z lekarzem, są to zioła ale to jest znowu ingerencja w twoje hormony... wiesiołek do owulacji, castagnus non stop przez 90 dni bez jakichkolwiek przerw. no wiadomo jak bedziesz w ciąży to juz nie bierzesz :D a zaszkodzic nie powinny tylko naprawde zadzwon sobie do lekarza i zapytaj o ten castagnus... A ja czekam na @... za 11 dni do gina na moj wyrok :O oj, boje sie :( teraz jeszcze od jutra przez cały tydzien netu nie bede miec wiec cały czas bede myslec tylko o wizycie :( dzis jeszcze m idzie na noc do pracy :O o zgrozo jak ja tego nie lubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za gratulacje :D Monika, Falbana - czaruję wam córeczki !!!!!!! Ania - raz jeszcze gratuluję córci :D Mowie wam dziewczyny córeczki są super :D Choć pewnie z synkami też jest fajnie. Planujemy o ile się uda trójke dzieci więc może doświadcze też bycie matką chłopczyka. Ale od zawsze chciałam mieć właśnie córke choć jedną i teraz jak ją już mam to chyba jeszcze bardziej cieszę się że będzie druga bo wiem co to oznacza. Poza prozaiczną możliwością strojenia takiej małej panienki to matce chyba jakoś łatwiej wczuć sie w potrzeby córeczki choćby w zabawie - ja to tak czuje. Mam kontakt z małymi chłopczykami w naszej rodzinie wiec mam porównanie. Ale to oczywiście tylko moje zdanie. Falbana tak tak pomyliłam się oczywiście niezbezpieczne jest wysokie ciśnienie :) Zgadzam się też że takie bardzo bardzo niskie też nie jest korzystne bo może skutkować omdleniami. Mnie gin właśnie mówił,że jak będę czuła się słabo to koniecznie kawke mam sobie strzelić. Ja nie mam zatkanych uszu, ale za to jak szybko spada ciśnie atmosferyczne to dostaję takiej jakiejś częsionki i jest mi słabo. Wtedy musze coś zjeść i wypić kawke i od razu jest lepiej. Dziś muszę skoczyć do mojej mamy po małe ciuszki po straszej córci. Muszę przejrzeć co się nadaje do noszenia i co muszę dokupić. Na pewno kombinezon bo córcia urodziłam się na wiosne i pewnie kilka cieplejszych pajaców, śpiochów jakieś grube rajstopki itp. No zobaczymy co tam mam bo już nie pamiętam. Życzę miłej niedzieli :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Witajcie dziewczyny :) Pola-pola, falbanaaa, xxxasiaxxx, dziekuje Wam za odpowiedzi ;) Dopiero dzisiaj odpisuje, bo troszke lepiej sie czuje.....no niestety wczoraj przyszla wstretna @ :( :( :( i 5 miesiac w "plecy" no coz, moze nastepnym razem sie uda ;) mam tylko na to 3 tygodnie bo lece do polski a maz tutaj zostaje :( Wiecie, jak powiedzialam mezowi, ze niektore tabletki przeciwbolowe sa szkodliwe dla rozwijajcego sie jajeczka to od razu powiedzial, ze tym razem ZADNYCH tabletek......ale.....jak zobaczyl, ze konam z bolu to od razu przyniosl mi paracetamol (ktory jest dozwolony), parzyl ziolka, a co najlepsze to sam zaproponowal, ze pojdzie i kupi mi podpaski :).....poszedl i kupil ;) tym to mnie mile zaskoczyl :) apropos wiesiolka... wiesiolek chyba nie ma wplywu na hormony wiec go dzis pierwszy raz wzielam, gdyz ostatnim razem nie mialam tego "dobrego" sluzu-moze byl, ale baaaardzo mizerny...wrecz niezauwazalny. Jesli chodzi o castagnus to zmienilam zdanie-nie bede go brac bo jeszcze bym sobie zaszkodzila :( Tikotiko, Ania :) gratuluje dziewczynek, bedziecie mialy male "ksiezniczki " ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
xxxasiaxxx Ty sie tak nie doluj... z tego co zauwazylam, to lekarz Ci ostatnio powiedzial, ze jest znacznie lepiej z Toba ;) i jest duza poprawa... wiec nie na prozno bierzesz przez pol roku hormony i jestem pewna, ze ten wyrok bedzie baaaaaaardzo korzystny dla Ciebie ;) zobaczysz ;) Maz idzie na noc do pracy? :) bedziesz miala za to cale loze dla siebie i bedziesz mogla spac jak tylko Ci sie podoba ;) nawet w "paragrafy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri dzieki za pocieszenie :) spac to mam zamiar na caaałym łóżku :D a mój małż na 22 do pracy :O heh, gdyby wracał rano do domu byłoby ok ale oni zostają jeszcze na całą dniówkę... ehh... dobra ja zmykam, tak na chwileczke weszłam bo mąż sie pluska :D pozdrawiam dziewczynki i trzymajcie sie cieplutko :) zajrze dopiero w sobote jak neta podłączą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........30.08........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............15.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........14.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23...........10.............18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10.. ... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2..... . .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny długo mnie nie było ale czytałam troche gratuluje wszystkim nowym brzuchatką i życze powodzenia starającym sie... U mnie po staremu nadal nic nadal czekam na @ tylko że w tym cyklu mierze tempke i niewiemdlaczego ale dopiero dzisiaj podskoczyła do 37 może to dopiero owulka albo niewiem czy wy kiedys tak miałyscie może dlatego sie nieudawało bo owulka jest tak póżno u mnie za tydz ma byc @.... dodam tylko że brzuch mnie boli już od tygodnia jakies dziwne uscucie jakbym jakis kamien tam miała który cały czs rosnie a kiedy siadam to strasznie kłuje może wy mi podpowiecie co to może byc? tiko gratulacje córeczki i zaczaruj również mnie bo już straciłam nadzieje...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
tikotiko , mnie też zaczarauj żebym w końcu zaszła w ciążę i żeby był chłopczyk :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korin2983
witajcie, mnie też kilka dni nie było, codziennie wymiotuję niestety:((, ale moja mamuska powiedziała mi,że tez tak miała i chyba mam to po niej. Anulka dni płodne mogą sie przesuwac w poszczególnych m-cach. Ja bym Ci radziła to co ja zrobiłam, ponieważ nie wiedziałm kiedy mam te dni płodne to kupiłam sobie testy owulacyjne( robi je sie tak jak test ciązowy, na podstawie moczu) i tez byłam zdziwiona że miałam owulacje dopiero w 19 d-c! dla mnie to był szok bo byłam pewna że mam ja przynajmniej o 4 dni wczesniej i dzieki tym testom zostane za jakieś 8m-c mamuską :))), czego i WAM staraczkom życzę z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerrrka
Hej dziewczynki:) Dzięki Tiko za Twoje czary! I gratuluje kolejnej córeczki! Też bym chciala córeczkę i tak jakby patrzec na to kiedy byla owulka a kiedy przytulanko to powinna wyjść córeczka ale jak patrzyłam na ten chiński kalendarz to wychodzi, ze chłopiec. Neri jeslli chodzi o castagnusa to ja Ci go bardzo polecam. Ja mialam anprawde wszystko rozreguolwane po dostawieniu tabletek bo okresu nie dostawałm wogóle, tylko wywoływany. Castagnus działa tak, że bierze się go przez 90 dni i w ciagu tych 90 dni powinno się wszystko uregulować. I tak jak ja wogóle ie miałam okresu to od momentu kiedy wziełampierwszą tabletkę castagnusa to po 30 dniach brania go dokladnie odstalam okres (chociaz byl juz to 70 ktorys dzien cyklu) i potem w następnym cyklu, który mial byc 33 dniowy (czyli jak dla mnie normalna dlugośc sprzed brania tabsów) zaszlam w ciązę. A jeśli chodzi o stosunek lekarza do tych tabletek to moj powiedział, że to jest ziółko i że to nie jest lekarstwo i tyle. Ja uważam, że u mnie zadzialał. I jeszcze jedno: w necie jest napisane że on działa tak dobrze bo zmniejsza ailośc prolaktyny ale ja miałam prolaktyne w normie. Na ulotce jest napisane ze wplywa na dzialanie przysadki mozgowej (ktora ma wpływ na te wszystkie hormony nasze) i chyba u mnie zadziałał. W kazdym razie w drugim cyklu z csatgnusem zaszlam w ciązę, podczas gdy przedtem wogóle nie miałam okresu, nie wspominając o owulacnji. Bierze się go non stop, przez 90 dni codziennie rano na czczo. Wiesziołek do owulacji i potem przeryawsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy owulacyjne już dawno przetestowałam i pokazują co innego a temperatura co innego według testów owulka była tydzien temu a z temperatury dzisiaj...ciężka ze mnie sprawa no co bedzie to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
anulka to może spróbuj u lekarza skorzystać z monitorowania cyklu? wtedy na pewno dowiesz się kiedy masz owulkę;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neri30
Amerrrka, Tobie castagnus pomogl ;) ale u mnie jak sie okazalo wszystkie hormony mam w normie i wszystko jest ok....tylko czekac na TA wiekopomna chwile ;) i tak sobie czekam prawie pol roku :( a castagnus to jednak ingerencja w hormony....wiec wole nie ryzykowac.... a wiesiolek juz biore ;) A ja dolaczam sie do dziewczyn proszacych o wsparcie TIKO :) o jej magiczna moc ;) TIKO czy moglabys prosze zaczarowac mnie rowniez ???? :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........6........22.07...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 becia86........23.........3.........05.07.....podkarpack ie..............0 xxxasiaxxx....24.........24.......30.08.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........14........05.09.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........2.........30.08........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27...........2........24.08..........Francja..... ...........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31..............24.............2.. ............17 grudzień FRETKA83...........26............22.............1...... . .......06 grudzien ANIA1502...........25............21.............1...... . .......27 grudzień FALBANAAA.........27............15.............1....... ........22 Luty JOLITA84...........25...........15.............6.... ...........23 luty MONIKKK...........23...........10.............18..... ..........25 marzec teściarka...........28...........10.............3.... . ..........24 marca Olga55..............27..............5...............10.. ... .. .......14kwiec. Korin...............26..............6..............2.... ...........13 kwietnia Amerrka............27..............6..............2..... . .........22kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zaktualizowałam tabeleczke...oj długo mnie tu nie było;) Tiko gratuluje córeczki;) super naprawde;) no i widze z tabelki ze jest nas po równo brzuchatek i staraczek Ciekawe która staraczka przełamie połowę:) życzę Wam tego z całego serca;) a pozostałe brzuchaczki jak sie czujecie???? Staraczki- opisywac nam tu wiecej, która teraz bedzie testowac???? bo z tabelki nie wiem czy wpisujecie przewidywany termin @ czy ostatni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) własnie te staraczki niech pisza !!! :) co tam u nich :) julita a jak sie czujesz ???? u mnie oki juz mdłosci przeszły tylko czasami nie dobrze ale to efekt wstawania z łuzka potem oki jest :) przytyłas juz moze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica35
Jako staraczka prostestuje przeciwko @, tym razem przyszła o tydzień wcześniej, na szczeście już się skończyła. Tak więc tikotiko czekam na czary;) Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×