Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość teściarka
Dżastinka przykro mi...ale nie załamuj się ...wszystkie tu jesteśmy z Tobą :) ja dziś miałam wizytę...dzidzia ma 1400g :) w sobotę jadę na 4d -pierwszy film z Maleństwem w roli głównej... a od poniedziałku funduję sobie zwolnienie...nie wiem czy dobrze robię, ale już nie chce mi się chodzić do pracy..ciężko już... lekarz przy każdej wizycie pyta o zwolnienie i dziwi się że pracuję.. Monikk Ty m,nie zawsze zadziwiasz...już myślisz o laktatorze?? :) ja na razie jestem na etapie kompletowania pierwszych ciuchów i zastanawiania się nad wózkiem i łóżeczkiem.... pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara ja juz wózek i meble mam upatrzone :) czekamy na przypływ gotówki :) a laktator to mi wyszedł po drodze :) bo z tego co sie orietuje to przyda sie w szpitalu :) a powiedz mi tesciara zamierzasz chodzic do szkoły rodzenia ???? bo ja sie zastanawiam i nie wiem co robic :( a inne dziewczyny moze wy cos powiecie ! Dzesika ... tak mi przykro wiem co przezywasz ja jeszcze dłuzej czekałam na dwie kreski ale w koncu sie pokazały :) i Tobie tez sie pokaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
A wczoraj zapomniałam jeszcze o ddwóch rzeczach.. czy lekarz kazała Wam już liczyć ruchy dziecka??? a która z Was ie coś o miękkiej szyjce macicy- czy to powód do zmartwień?? a jaki wózek Monika na myśli?? jakaś konkretna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mi lekarz nic takiego nie zalecił tylko sie pytał czy mały stuka :) a ja pow. ze czasami jak mnie kopnie w zebra to az boli :) Co do wózka to X- lander mam namysli wiem ze niedługo ma sie pokazac nowa wersia tego wózka 2010 i jest całkiem ładny ale pewnie cena bedzie z pare stów wieksza jest on 3 czesciowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej:( Dżastinka jak mi przykro:( Ale nie martw się, słusznie Monikka mówi, ona dłużej czekała i się doczekała i Ty tez się na 100% doczekasz! Mi ni lekarz nie mówił o liczeniu ruchów dziecka ale wiem, że można to robić żeby obserwować czy wszystko jest ok z dzidzią. Jeśli chodzi o szyjkę to chyba za miękka nie powinna być ale to tak tylko na logikę sobie myślę, bo nic nie slyszałam o jej twardości, wiadomo, że nie może być ani za krótka ani otwierająca się. A powiedz mi Monikka po co laktator jest potrzebny? Ja teraz się zastanawiam jakie łózeczko kupić i ile i jakie ciuszki i czy np kupować takie rzeczy jak leżaczek, czy poczekać z tym do porodu bo może wtedy będę bardziej wiedziała czego moja dzidzia potrzebuje. a co Wy o tym myślicice? Monikka jak myślę, że powinnaś się zapisać do szkoły rodzenia. Już od dawna piszesz, że się boisz porodu a wszystkie moje koleżanki co rodziły to mówią, że szkoła rodzenia bardz pomaga w przezwycięzeniu strachu, poza tym nauczą Cię co i jak i będzie Ci łatwiej rodzić jak będziesz miała fachową wiedzę co się z Tobą dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka zapisałam sie :) juz do szkoły rodzenia we wtorek :) pierwsze zajecia :) a laktator a nie jest przypadkiem potrzebny po porodze ??? tak gdzies słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Wszystkiegi naj w Nowym Roku :) Gratuluje wszystkim brzuchatkom i chyba do Was dolaczam ;D dzis rano zrobilam test i pokazalo 1-2 tygodnie ciazy !!!!!!!!!!!! JESTEM TAKA SZCZESLIWA ;D jak na szczescie mnie rozpiera , ale z mala doza pesymizmu, teraz lekarz usg i potem szalenswo!!!! Ale jesli to prawda to dzidzia jest z 24 grudnia z Polski :) Dla Wszystkich staraczek powodzenia i trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny powiedzcie jak sie czujecie??? ja coraz cieżej;) zaczynam myslec o porodzie jak to bedzie i wogóle.... ciekawa jestem jak tam nasza Ania pisała ze sie odezwie jak bedzie po..... mam nadzieje ze wszystko ok poszło;) Trzymam kciuki za staraczki;) NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Gosiaczek82..27..........9........27.09...........Małpol skie ..........0 Nowa81........28..........6........28.06....kujawsko-pom orskie.....1 AGA.............31..........4........03.07............Śl ąskie ..............1 xxxasiaxxx....24.........28.......06.12.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Motylek.......24..........3.........05.08........podkarp a c ie............0 BOBOLKA.....25..........3.........14.09........Dolnoślas k ie............2 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ... Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............1 BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek ANIA1502.....25.........40........1...... ..30 grudzień.....0.....Julka FALBANAAA...27.........34........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25.........34........6.... ....23 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........29.........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........29.......3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........25........2........15 kwietnia.....0.....Fabian Amerrka.......27.........26........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........18.........3.... ...17 maj..........0..... edi573..........31........4............6.......5 wrzesien . ..1.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
No czesc wszystkim;) dopiero dziś mąż przyniósł mi komputer do szpitala, bo ugrzęzłam tu na dłużej:( urodziłam śliczną córeczkę Julcię 2 stycznia o godzinie 23 20- waga 3640 g długość 53 cm;) Poród trwał 10 godzin, chociaż dziś już wiem, że mogłam jeszcze nie rodzić w tym dniu, bo miałam skurcze, ale można było jeszcze zaczekać kilka dni bo szyjka długo się rozwierała. wrażenia- pierwsze godziny po to myślałam że już nigdy nie będę chciała rodzić, ale teraz to już zapominam o bólu i planuję, że pojadę do szpitala następnym razem dopiero jak odejdą mi wody:) od ich odejscia porod trwal juz tylko jakies 2 godziny, a tak to sie meczylam pod kroplówką z oksytocyny z 8 godzin czekając na pełne rozwarcie. Córeczka rekompensuje oczywiście wszelki wysiłek, więc ogólnie poród nie jest taki zły- chociaż trzeba nastawić się na wielki ból, bo tak jest łatwiej go przejść;) niestety Julka w dniu wypisu mi zżółkła i wylądowała na 2 dni w inkubatorze na naświetlaniu, co spowodowało rozdarcie mojego serca i straszny smutek- ogólnie przez 2 dni chodziłam zapłakana i tylko w kółko co 3 godziny odciągałam pokarm, żeby panie z oddziału nie karmiły mi jej sztucznym pokarmem....po 2 dniach dostałam córeczkę z powrotem wczoraj, ale jeszcze wskaźnik CRP wyszedł w badaniach podwyższony i mała musi brać do niedzieli antybiotyk, żeby zlikwidować stan zapalny...więc ogólnie spędze 8 dni w szpitalu, na które nie była psychicznie w ogóle przygotowana i z tego powodu bardzo cierpie;( zajmuje sie moją córeczką od początku 24 godziny na dobę (z wyjątkiem tych 2 dni w inkubatorze), bo tak jest w szpitalu, w którym leżę, więc ogólnie jestem lekko zmęczona, ale dumna jak nigdy;) w razie pytań służę pomocą;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Co do laktatora, to kupcie sobie Aventa ten ręczny laktator- bardzo fajny w obsłudze- przez 2 dni non stop odciągałam pokarm i nawet mnie ręka na chwilę nie zabolała;) a no i nie zdziwcie się bo przy pierwszym odciąganiu po 10 minutach i tak będziecie miały w butelce 10 kropelek, ale to sie z czasem zwiększa;)z każdym następnym odciąganiem pokarmu będzie coraz więcej. No i informacja dla wszystkich przyszłych mam- nawet w najmniejszych piersiach jest pokarm i to w ilości całkowicie wystarczajacej maluszkowi;) ważne jest żeby od razu do 2 godzin po porodzie dostać dziecko do karmienia (dobrze, żeby ktoś pokazał jak to robić od razu);)))ja jak dostała około 1 w nocy jak położyłam się do łóżka to całą noc spałam z moją kruszynką i nie zmrużyłam oka bo cały czas na nią patrzyłam (zresztą od czasu porodu mało śpię, albo wcale, bo dzidzia w dzień jest spokojna, ale w nocy daje czadu):) ale to wynik kąpieli szpitalnych, które odbywają się rano:/ pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu super GRATULACJE :) troszke długo w tym szpitalu jestescie ale to wszystko dla dobra dzidzi :) naprawde jak to czytałam co napisałas to az mi cieplutko sie w sercu zrobiło :) pewnie patrzenie na swoja niunie widok i uczucie nie do opisania :) A powiedz czy maz z toba rodził ?? I jak poczułas ze to juz czas rodzic ???? i jak ciebie traktója w szpitalu ??? no i wogóle napisz co ci robili czy gogili ciebie czy ty sama to zrobiłas ??? sory ze tak bezpisrednio :) jak mozesz to napisz UCAŁUJ SWOJEGO SŁODKIEGO ANIOŁECZKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.12.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Pola ...........27..........4.........08.11..........Francja..... ... Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27.........34........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25.........34........6.... ....23 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........29.........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........29.......3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........25........2........15 kwietnia.....0.....Fabian Amerrka.......27.........26........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........18.........3.... ...17 maj..........0..... edi573..........31........4............6.......5 wrzesien . ..1.....? DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO......................................................................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.12.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27.........34........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25.........34........6.... ....23 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........29.........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........29.......3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........25........2........15 kwietnia.....0.....Fabian Amerrka.......27.........26........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........18.........3.... ...17 maj..........0..... edi573..........31........4............6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5.........5............Francja..... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na samym początku chciałabym Ci Aniu pogratulowac córeczki! mam nadzieje, że jak już będziesz w domku i będzie wszystko dobrze, to zrobisz Julce fotke i sie pochwalisz :) U mnie nie jest dobrze... Jak juz kiedys pisałam test ciążowy wyszedł mi pozytywny, a badanie z krwi negatywne... w sylwestra powtórzyłam sikanca i znowu był pozytywny, lecz po 4 dniach zaczęłam krwawic. było to bardzo mocne krwawienie, choc u mnie @ są zawsze obfite, ale aż takiego krwawienia do tej pory nigdy nie miałam, więc obawiam sie że to jednak mogła byc ciąża... Teraz i tak sie juz tego nie dowiem, ale smutek pozostał... zaczęliśmy z m myślec już o inseminacji. zobaczymy jak to będzie... teraz jeszcze musiałam znalezc sobie nowego lekarza bo mój nie przyjmuje, tak więc w poniedziałek pierwsza wizyta u nowego doktorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27.........34........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25.........34........6.... ....23 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........29.........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........29.......3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........25........2........15 kwietnia.....0.....Fabian Amerrka.......27.........26........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........18.........3.... ...17 maj..........0..... edi573..........31........4............6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5.........5............Francja..... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Dzięki dziewczyny za gratulacje;) Monikk- ogoliłam się sama (wiem, że jeszcze sobie tego nie wyobrazasz, ale w 9 tyg to naprawde sztuka- bo nic tam nie widac)- do naturalnego to raczej nie golą dodatkowo- tylko do cesarki musi byc tak dokladnie. ja po prostu co 2 dni sie golilam w domu zapobiegawczo juz od świąt;) mąż uczestniczył w moim porodzie i powiem Ci, że przydał się bardzo!!!!!!!jak są skurcze to trochę się wynudził, bo nie da się za bardzo pomóc, ale jak się zaczyna przeć, to bez niego chyba nie dałabym rady!!!i on był bardzo tym podniecony i przeżywał bardzo i wszystkie wątpliwości, które miał wcześniej rozwiały się w ciągu sekundy- nawet zerkał jak główka wychodzi, co wcześniej wydawało mu się obleśne. Absolutnie nie ma mowy o żadnym zniesmaczeniu, czy ewentualnie problemie z seksem- bo nawet już wczoraj o tym rozmawialiśmy i byłam zdziwiona, że i on i ja(!!!) mamy na niego ochotę już teraz;) a w szpitalu no to już po kilku dniach to dobrze, ale nie nastawiaj się na żadne uprzejmości- można trafić na fajną położną czy miłą pielęgniarkę, ale co do zasady Ci ludzie traktują wszystkich bardzo chłodno;/ a ja jestem w prywatnym szpitalu, więc nie wiem co by było w publicznym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
a co do wyczucia momentu porodu, to przede wszystkim nie należy panikować- nie wywoływać porodu na siłę gdy skurcze są tylko przepowiadające (jak chyba było u mnie) i traktować termin porodu tylko jako wskazówkę, że trzeba być gotowym, ale tu prawiwe wszystkie dziewczyny rodziły spokojnie tydzień a nawet więcej po terminie i nikt nie panikował;) więc w dni porodu nie lećcie na gwałt do szpitala bo może nic się nie wydarzyć (oczywiście zdarzają się wcześniejsze porody, ale to wtedy najczęściej odchodzą wody i wtedy wiadomo już że trzeba jechać do szpitala). Ja rodziłam 3 dni po terminie, ale spokojnie mogłam jeszce 2-3 dni zaczekać, a wieczorem 1 stycznia Julka zaczęła się strasznie wiercić i wywołała lekkie skurcze tak, że nie spałam do 4 nad ranem, ale potem przeszło i zasnęłąm a rano pojechałam do szpitala na umówione KTG ni tam stwierdzono, że mam regularne skurcze co 10 min, ale tak jak mówię mogły być one jeszcze tylko przepowiadające, bo po podaniu oksytocyny długo trwało rozwarcie mimo, iż szyjka była miękka;)ale jak mnie nauczył tygodniowy pobyt w szpitalu- KAŻDY PORÓD JEST INNY!!!!!nie sugerujcie się niczym i niczyim doświadczeniem, bo tego się nie da przewidzieć i zaplanować, a nawet opisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam do was
jak mam cykle 33-35 dniowe to w który dzien cyklu mam sie kochac by zajść? Bo staram sie dwa miesiace i chyba nic z tego Wczoraj robiłam test a okres powinnam dostac miedzy 16-18 stycznia A kochałam sie tydzien po miesiaczce i dwa tygodnie po hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja tez jestem za prywatnym szpitalem znaczy klinika bo chodze tam cała ciaze i chcem tam rodzic :) Własnie aniu pochwal sie córcia jak juz bedziesz miała siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi573
Czesc dzewczyny u mnie jest poczatek 7 tyg.ciazy i wczoraj mia£am lekkie krwawiemie,pojechalam do szpitala ale USG mam dopiero w srode bardzo sie boje.W tej chwili nie plamie jak narazie by£ to jeden raz,jesli kturas z was mia£a podobnie napiszcie prosze dodam jeszcze ze nie mam zadnycz buli brzucha pozdrawiam wszystkich pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi ja nie miałam czegos podobnego ale to poczatek ciazy wiec uwazaj nie przemeczaj sie i najlepiej odpoczywaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania powiedz jak sie czujesz z julcia ???? co tam u was ????? pisz pisz kochana :) jak bedziesz miała czas :):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........34........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25..........34........6.... ....23 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........30........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........30.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........25.........2........15 kwietnia.....0.....Fabian Amerrka.......27.........26.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........18.........3.... ...17 maj..........0..... edi573..........31........4...........6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5...........5..........Francja..... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
wróciłysmy wczoraj z Julka do domciu- nareszcie!!!!noc była całkiem spokojna- poprzedzona pierwsza kapiela w domku;) było ciężko ale dalismy z mezem rade;) teraz tylko nie moge jej uspic od kilku godzin, ale to juz nie pierwszy raz od jej urodzenia wiec zdazylam przywyknac...potem cos wiecej napisze. a jak wy dziewczyny zamierzacie karmic swoje pociechy?ja 100 % naturalnie i jest to wielkie wyzwanie ale niesamowita radosc, wiec polecam - specjalnie poruszam ten temat, bo zaglebilam sie w ten temat dosc gleboko w czasie ciazy, ale w szpitalu zauwazyłam, ze chyba tylko ja, a poglady sprzed 20 lat i tak kroluja;/ pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu! Gratuluję ogromnie córeczki!!!:) Edi ja miałam plamienie tak na samym początku, można powiedzieć, że właściwie w terminie miesiączki i pomimo, że wtedy sie bardzo denerwowałam to teraz juz wiem ze to normalne i moze sie zdarzyc jeszcze przez I trymestr ze w dniu kiedy by sie mialo dostać@ to się ma lekkie krwawienie. Moze u Ciebie tez tak jest:) Na pewno wszystko będzie w porządku nie martw się:) Ja byłam w ten weekend na weselu i powiem Wam, że pomimo sporego już bszuszka nawet całkiem dużo tańczyłam:) Tylko co jakiś czs musiałam iśc na góre do pokoju i poleżeć chwilkę, a potem wracałam do zabawy:) No ale to już przed porodem ostatnia impreza, został mi ostatni trymestr i już będę tylko odpoczywać i przygotowywać się psychicznie do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu co do karmienia to ja mysle ze bede karmic piersia tak sie nastawiam a zobaczymy jak to bedzie. fajnie ze juz jestescie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Aniu!!! Ja też dołączam się do gratulacji!! I powiem Ci że zazdroszczę że możesz już patrzeć i przytulać swoje maleństwo :) Moje jak na razie kopie zdrowo - ale niech kopie daje mi przynajmniej znak że wszystko jest ok :) Od dziś jestem na zwolnieniu, na razie 3 tyg, a potem zobaczę..ale wątpię chyba że ze zdrowiem będzie ok, znudzi mnie siedzenie w domu i samopoczucie pozwoli mi wrócić :) teraz zwalniam tempo... pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×