Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Ashia87
monik ja juz tu dooosyc dawno jestem :D nawet nie pamietam od kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta38
Witam. ja robiłam test owulacyjny w czwartek no i przystąpiliśmy do starań więc jak się uda to też by się dzieciątko urodziło w okolicach świąt. ja się urodziłam 24 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Eta trzymam kciuki :) a powiedz mi jak tam u ciebie w takim razie z prezentami?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:) jak naszej trójce się uda to każda będzie miała podwójne lub potrójne świętko :) ja urodziny swoje może dzidzi i święta Eta tak samo a ty ashia święta i narodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
eta ma pewnie tak jak ja jeden duży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta38
A tak różnie przeważnie to jest jeden na wszystkie okazje bo jest ich trzy;)) zobaczymy co z tego wyjdzie, miałam zamiar wybrać się do lekarza jak teraz się nie uda ale jak czytam wasze wypowiedzi to oni też niewiele pomogli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a długo sie starasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta38
Miałybyśmy co świętować, nie? ja najbardziej to bliźniaki bym chciała:)a tu z jednym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta38
od ślubu czyli 9 miesięcy, szczerze mówiąc to myślałam że to prostsza sprawa:) chociaż gdzieś tam w głębi siedziało że może być problem. Słońce w końcu wyjrzało:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Eta mnie tez sie zawsze wydawało że to prosta "sprawa" zajsc w ciążę... a jednak tak nie jest... trzeba sie nexle nameczyc, na wysłuchiwac i denerwowac zanim cos "wyjdzie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no właśnie tak to jest a jak byś nie myślała to byś już pewnie miała tak jak każda z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik zapomniałaś o tiko :d byłybyśmy 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta38
najgorsze to pytanie a u was kiedy? mam już dość odpowiadania na takie durne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Eta poprostu powiedz, że narazie nie chcecie :D ja tam mówie choc i tak mi nie wieżą... :O znacie może jakies fajne stronki dotyczące ciazy? żeby sobie poczytac i może dowiedziec sie czegos więcj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no tak ale nie wiadomo kiedy dla niej wypadnie :) poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik tiko w przyszłym tygodniu bedzie sie starac wiec mniej więcej jej wypadnie :D tak jak mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eta38
uciekam. jeden wolny dzień w tygodniu i trzeba go w urzędach spędzić. Miłego dzionka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witajcie kobietki :D O wiedze że pogaduszki się rozkręciły :D to fajnie. A ja jak na złość nie mam za bardzo czasu :( od rana wziełam się za sprzątanko, z córcią się pobawiłam tym razem w lekarza :) a teraz na chwilke jestem. Tak ja też z ciekawości sprawdzałam ten termin i mi wyszedł ok 18 grudnia. Ale nie przkladam do tego zbytniej wagi - bo jak ja to mówie - co ma być to będzie :D Kupiłam sobie wczoraj testy ale wiecie ja czasami się waham czy juz już chcę drugiego bobasa czy lepiej jeszcze poczekać . Z jednej strony dużo przemawia za tym że to najlepszy czas (mała ma już 3 latka, u mnie 30 na karku) a z drugiej strony to sobie myśle,że może lepiej będzie jak poszukam jakiejś pracy bo znów przerwa w zatrudnieniu będzie :( Jak skończyłam studia to też miałam 2 letnią przerwę -pracowałam tylko tak dorywczo- bo nie mogłam dobrej pracy znależć A teraz chcemy się niedługo budować więc każdy grosz się przyda. Mąż twierdzi,że lepiej teraz i jak małe podrośnie to wtedy już bez przerwy do jakiejś pracy wróce. No chyba że trzecie się pojawia ;) hehe No i znowu w rodzinie będzie równolatek i te ciąglę porównania sa też czasami męczące. Ahhhh wczoraj nie mogłam zasnąć i tak o tym wszystkim myślałam. Chociaż przecież może się wcale teraz nie udać i przez jakiś czas więc już sama nie wiem czy poddać się losowi i zaufać temu mojemu "co ma być to będzie" Sama nie wiem...... Ale dziś marudzę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
A wam życzę z całego serca tego gwiazdkowego prezentu :D !!!!! U mnie dziś piękne słońce, błękitne niebo ahhh wiosne się czuje :D A u ciebie monikkk snieg po kolana no nie a mieszkamy w jednym kraju hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko zapominasz o nas czy co? :D ehh... co do twoich przemysleń o drugim dziecku to ja uwazam tak jak twój M. lepiej teraz, bobas podrośnie i do pracki juz na stałe :D Ja wczoraj zasnełam jak bobas, ale tez sny były miluuuusie :D yyyy takie erotyczne :D hehe :D ide sprzatnac troszke... nie chce mi sie no ale co tu innego robic... kolejne terminy porodu wyznaczac? :D nie ma to w sumie żadnego sensu :O bedzie ciąża bedzie i termin :D eh eh eh :D dobra, lece... przed 15 jeszcze wróce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Nie nie nie zapominam. Przy 3 latku tak jest że są dni,że się samo ładnie bawi, a innym razem wciąż zachęca do zabawy tak jak dziś. No a jak jeszcze trzeba posprzątać,wyprać, zakupy i obiadek zrobić to tego czasu jest strasznie mało. Wogóle to mnie czas tak szybko leci,że szok budze się rano a za moment juz jest 14 a za chwile już 19. Poprostu aż nie mogę czasami w to uwierzyć. Ja nie pamiętam czasu abym się nudziła, zawsze mam coś do roboty. Dopiero jak mała zasypia to mam czas dla siebie i mogłabym dłużej popisać ale wtedy to was nie ma :(. A tak to wszystko z doskoku. Komputer włączony i tak co jakiś czas podchodze i zaglądam. Ale postaram się być częściej :) To będę ok 15 to sobie trochę pogadamy. papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
śmiesznie nie że u mnie tyle śniegu :) na mieście pewnie mniej bo już wyjeżdzony a u mnie biało :) i cały cza pruszy :) oj napada napada :) Ja tez postaram się być około 15 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
suuuper, ja wracam a was nie ma... :O no nic... naczynia pomyte, zaraz ide się wykąpac :D a po południu najprawdopodobniej pojade do sklepku :D po nowy odkurzacz hehehe :D bo jak ostatnio auto sprzatałam to pod nogami kierowcy pełno wody a odkurzyc musiałam. Posprzatałam, odłożyłam (mokry) odkurzacz, umyłam samochodzik i został mi jeden dywanik z bagażnika do odkurzenia (oczywiście miałam go na zewnatrz) i co zrobiłam? zapomniałam że odkurzacz jest mokry, włączyłam do pradu, zaczynam odkurzac ale zbytnio nie ciagnie... mysle, że pewnie worek zapchany... otwieram odkurzacz (wtyczka w prądzie), łapie za worek i bach :D popieściło mnie :D później (chyba pod wpływem prądu :D) mysle teraz spróbuje wyciagnac worek (wtyczka dalej w prądzie :D) i co? bach :D drugi raz zostałam potraktowana prądem :D stwierdziłam, że tego odkurzacza juz nie dotykam bo zaczęło cos śmierdziec :O nowy odkurzacz bedzie już wodny :D:D:D oooo właśnie, dziewczynki, czy ja dostane już w sklepie butki na wiosnę? bo musze sobie nowe kupic to bym sobie przy okazji zobaczyła jakieś ładniusie :D i straaaaasznie bym chciała na obcasie... ale znowu kupie i beda leżec przez te moje plamy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
myślę ze już sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewczynki przypomniało mi sie cos pod prysznicem :D Co to jest: krwawi przez tydzień i nie umiera? . .. ... .. . Kobieta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaasia
Witam serdecznie ! też sie staram o dzidzie po 10 latach brania tabletek. Co zrobić by sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaasia
Mam juz na tym tle normalnego kręćka. Tak bardzo tego pragnę i przekonałam wreszcie męża, kupiłam test i NIC nie udało się ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Baaasia na dziecko trzeba troszeczke poczekac i byc cierpliwym, czasami nawet baaardzo cerpliwym... tak to juz jest... A podstawy staranek to: regularne (w czasie płodnym) współżycie, lecz nie częściej niz raz dziennie (najlepiej co 2 dni), obserwacja śluzu, jak chcesz to pomiary temperatury, obowiazkowo testy owulacyjne, na problemy ze śluzem olej z wiesiołka w kapsułkach, no i oczywiście kwas foliowy, szczególnie ze przez 10 lat brałas tabletki anty wiek kwasu folowego masz baaaaaardzo malutko... aaa, no i ponoc dobry sposób (ja jeszcze nie próbowałam bo przez 4 miesiące nie mogłam...) po stosunku poduszka pod pupę, nogi do góry i tak z 15minut... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziweczęta zrobiłam sobie kawkę i zaraz zasiadam do kompa :) żeby z wami po klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik a która to juz kawa dzisiaj? przy starankach radziłbym ograniczyc :D ale mnie ssie w żołądku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×