Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Ashia87
tikotiko no ja wiem że do owulacji, ale skoro ja i tak z zabezpieczeniem współżyje? nie ma mowy o ciązy, wiec nie powinno zaszkodzic... no ale teraz to juz po wszystkim bo i tak za niedługo koniec cyklu... a ja znowu mam dzisiaj doła... :( znajoma ktora urodziła 9 marca dała fotki małego na n-k... jest przesłodki :( cieszy sie nim juz 5 dni, a ja... nawet w ciąży nie jestem :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia 87 - tak ja z tym wiesiołkiem to też byłam w takiej sytuacji jak ty teraz bo też wtedy nie było strananek. No ale pewnie nie ma to większego znaczenia. Ta pogoda jest taka przytłaczająca,że nic się nie chce i psychicznie do dupska się człowiek czuje. Ale jak się zrobi ładnie słonko zaświeci i będzie cieplej to i inne myśli dostaniesz. Pomyśl sobie już za 2 tygodnie kwiecień :)))))))))) Więc uszy do góry :))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
za 2 tygodnie kwiecien a ja @ jeszcze nie mam... gin mi powiedział że dopóki biore tabletki na grypsko to moge nie miec @... ale wyleczyc sie musze przeciez... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ja mama niedługo dwa wesela. I teraz to mi zaprząta głowe. W co się ubrać, bo trudno powiedzieć jaka w kwietniu - mają będzie pogoda. Ale nie myśle tu o sobie ale o córci. Bo największą frajde mam jak ona ładnie wygląda, mamusia zeszła na dalszy plan heheh Tyle sukienek na allego ale żadnatak do końca mi nie odpowiada. O sobie to na razie mysle w takich kategoriach że jak się uda dzidzie to super a jak nie to sobie na solarium pójde bo nie byłam kilka lat i się ładnie troszke opalę no i na weselu się zabawię - wytańczę się na całego bo tańczyć uwielbiam :)))))) więc jakies plusy będą hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tikotiko coreczka pewnie ładna jak laleczka :D a do tego sukienka na wesele, loczki i bedzie druga panna młodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
miało być że "jak się uda dzidzie zmajstrować to super "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
a moge wiedziec jaki mała nosi rozmiar ubranek? poszukałabym czegos na allegro :D co 2 głowy to nie jedna :D moze by ci sie coś spodobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia87 dziękuje bardzo :))))))))))))))))))))))))))) Nie będę zaprzeczać. I właśnie takie porównanie że śliczna jak laczeczka słyszę najczęściej - powiem tak nieskromnie. Tak się może chwalę ale nie umiem inaczej bo to mój nawiększy skarb :))))))))))))) Więc jakoś spróbujcie mi to wybaczyć ;)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tikotiko chyba kazda mama jest dumna ze swojej pociechy i zawsze bedzie sie nią chwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
a co do allegro to tam nic nie ma... :O myslałam że wiecej ciuszków będzie, a tu takie marnoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia 87 o dzięki wielkie :))))))))))) Córcia nosi takie 104 ale najlepiej jak jest 98/104 bo jest raczej drobna. Wymiar pod paszkami to max 30-31 cm. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cze dziweczęta A u mnie piękna pogoda po prostu piękna słońce świeci robię porządki i po otwierałam wszystkie okna :) super ... mieszkam na wsi więc nie ma to jak zdrowe powietrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
fajnie tak stroić dziewczynkę :) a póżniej wygląda na weselu jak księżniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik wiem jak na wsi moze byc ładnie :D tez mieszkam na wsi :D i jestem z tego dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
No właśnie ale chyba i tak muszę coś spróbować wybrać bo w sklepach to ceny takie że hoho a i tak nic specjalnego ostatnio nie znalazłam. Na taką okazję to kupię nawet używane w bardzo dobrym stanie bo potem i tak głównie w szafie będzie wisieć więc nie ma sensu kupe kasy na to wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko i pewnie sukieneczka ma byc różowa, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk to strasznie zazdroszę bo u mnie pogoda kiepska :(((((((( My kupiliśmy ostatnio działkę na wsi i tak będziemy sie budować więc też będę na wsi mieszkać i bardzo się z tego powodu cieszę :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia i tu cię zaskoczę bo właśnie nie. Ja lubie dla córci ubranka troszkę nietypowe a co do kolorów to ma zwłaszcza brązy(takich jest najwięcej), szarości, granat a jak róż to taki brudny róż. Na wigilie upolowałam dla niej śliczną czarno - srebrną sukieneczke do tego miała srebrne bolerko i srebrne balerinki. Ale tylko na takie okazje ubieram ją jak księżniczke. Na codzień raczej wygodne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko a ja różowych ubranek szukam :d no nic :d trzeba sie "przerzucic" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
sory że podglądam :)piękne piękne te sukienusie ale ta pierwasz fajniejsza :) To wygląda na tp że wszystkie jesteśmy ze wsi :) hihii ja to nie żałuję że mieszkam w mieście nie chciałam bym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia87 wielkie dzięki ale wiesz ja jestem tak wybredna : ((((((((((((( Szukam raczej czegoś nietypowego, falbanki i róż odpadają :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko a ciemny fiolet moze byc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny wiecie jak jest fajnie :) słónko świeci :) pięknie i jeszcze jakiś ptaszek siedzi na gałęzi i ćwirka mi pod uchem :) szkoda że nie mam laptopa to bym wyszła na taras i bym posiedziała :) a tak to tylko okno uchylone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Dzsiweczęta a tak nawiasem mówiąc to co wy na codzień robicie ? jak mogę zapytać ?? ashia wiem że w domu siedzi a ty tiko ? chyba też ? bo masz córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Za fioletem też nie przepadam Ahhhh trudno mi dogodzić :((((((((((((( Dlatego to tak długo coś wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×