Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
ashia wiem że nie można pić za bardzo ale ja piję jedną dziennie i to małą i więcej mleka niż tej kawy :) ale nie śsie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
czuję że nam się nie udało :( w tym ctklu :( jak juz wcześniej pisałam nie mam zadnych objawów tylko od wczoraj mnie piersi zaczeły boleć i to wszystko ale tak też mam przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
jedna to może byc :D kurtcze gotowałam teraz jajka, ugotowały sie, wszystko fajnie... stawiam wode na makaron, zapalam, płomień jest ale cos śmierdzi, patrze pod garnek a tam ... BRAK GAZU :D ihahaha nie robie obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
mówia żeby sie nie nakręcac na ciążę, ale nie nakręcaj sie tez na jej brak :D może po prostu tak ją "przechodzisz" bez oznak :D trzeba wierzyc do kńca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no widzisz dzisiaj ci się upiekło :) aj trż własnie jajka wstawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
powiem szczeże ze zrobiłam test ale to było 9 dni od przytulania :) i widziałam 2 kreskę ale bardzo ale to bardzo mało widoczną trzeba było sie przyjżeć ale kiedyś też tak miałam jak okres mi się spóżniał to tez tak było i nie wiem biję sie zrobić następny bo może bedzie negatywny :( a wspomnę jeszcze ze to nie było z porannego moczu więc może .... nie ma co zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
upiekło upiekło :D i to jeszcze jak :D ihahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaczka-staraczka
Witam Was dziewczyny. Ja też jestem w trakcie staranek. Trochę może opowiem jak one przebiegają. Starać z mężem zaczęliśmy sie w czerwcu tamtego roku. Po 3 miesiącach bezoowocnych byłam juz trochę zaniepokojona więc zaczęłam kupować testy owulacyjne. Dalsze 3 miesiące i nadal nic sie nie działo. Porozmawiałam o swoich obawach z bardzo fajnym ginem i on mnie tak nakierował psychicznie że zluzowałam, powiedziałam sobie "co będzie to będzie, nic na sile, nie bede o tym tak ciągle myśleć" i co? i zaszłam w 7 cyklu starań. Pierwszy test ciążowy zrobiłam 24 grudnia rano, a wieczorem podłożyłam go mężowi pod choinkę (jak juz goście wyszli :) ) To był najpiękniejszy prezent dla nas. Z uwagi na okres świąteczny, potem sylwestrowy, do gina na pierwsze usg mogłam pójść dopiero ok 7 tygodnia ciąży. Przez ten czas byłam najszczęśliwszą osobą pod słońcem. Bardzo dbałam o siebie, i byłam happy ze nie mam żadnych złych objawów typu mdłości, wymioty, wstręt do zapachów i jedzenia. Przez ten czas dla pewności zrobiłam jeszcze 2 testy w parodniowych odstępach czasu. Potem nadszedl dzień pierwszego usg. Diagnoza: Jest ciąża, jest jajeczko ale .... puste. Brak echa, brak rozwijającego się zarodka, obumarł w bardzo wszesnej fazie ciąży. Potem szpital, zabieg czyszczenia. Byłam bardzo dzielna, nie chciałam się załamać, płakałam tylko tego jednego dnia gdy się dowiedziałam. Lekarz w szpitalu powiedzial ze tak mialo być, widocznie zarodek byl wadliwy, przyjęłam to tak jak powiedział i starałam sie więcej o tym nie myśleć. Jestem 2 miesiące po zabiegu i po pierwszej @ i czuje ze moje cialo i psychika są już gotowe na nowe strania :). Mieliśmy z mężem poczekać jeszcze ok 2 miesięcy ale nie wytrzymaliśmy. Ostani seks wypadł chyba w sni płodne, mam nadzieje ze coś z tego będzie ale nauczona doświadczeniem wiem ze nie warto obsesyjnie o tym myśleć czyli "chciałabym aby juz coś wyszło ale nic sie nie stanie jak wyjdzie za 2,3 czy 4 razem" :). Tak jak powiedział mój gin "najważniejszy jest seks z miłości i taki który przynosi przyjemność, z takiego seksu biorą się dzieci, nie z takiego gdzie kobieta w głowie ma tylko ciąża, ciąża, ciąża i nawet nie zauważy gdy mąż już skończy, nie czerpiąc sama przyjemności ze zbliżenia". Dziewczyny zyczę wam i sobie udanego pożycia małżeńskiego :) oraz jego efektów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik mówie ci żebys poczekała jeszcze troszeczke :D anaczka to nam lekturę dałaś do czytania :D ja mam nadzieje, że wszystkim nam sie uda zafasolkowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
aneczka bardzo ładnie napisałaś :) szkoda mi ciebie musiałaś bardzo cierpieć :( ale wszystkiego dobrego tobie i twojemu mężowi :) i niech staranka będą owocne :) dzieki za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
równo za tydzień już powinnam wiedzieć :) co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
mój mężuś właśnie oddał PITa do biura rachunkowego i jedzie po obiadek :D:D:D ciekawe c dzisiaj bedzie? :D a ja juz zmykam... do juterka dziewczynki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a wieczorkiem ciebie nie będzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiecie czo dziewczyny włończyłam teraz tv i mie mogę oglądać idą rozmowy w toku o tym że " kobiety usówają ciążę " !!!!! normalnie nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witajcie znowu 🖐️ Cieszę się,żepojawiają się nowe kobietki - staraczki Wtajcie :D !!! Ashia - ale ty jesteś aparatka z tym odkurzaczem :D. Oj ja też bywam bardzo roztrzepana ;) Baaaasia- podpisuję się pod tym co napisała Ashia. No i z tą cierpliwością też niestety :) monikkk - a jak ci powiem inaczej, skoro pojawiła ci się jakaś bladzinka to może zrób test jutro rano bo jak jest ciaża to powinna być znowu chociaż blada kreseczka :) Ja bym chyba tak zrobiła anaczka- straczka - podziwiam cię bardzo za ten spokój. Jesteś bardzo dzielna !!!! Również życzę ci owocnych stranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko ja wiem ale boję sie :) że juz nie zobacze tej kreseczki a po za tym nie ma zadnych objawów tylko piersi mnie bolą ale tak tez mam przed okresem jej jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkkk - ja bym tak zrobiła ale ty zrób jak uważasz. Nie namawiam cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
może zebym miała test to bym zrobiła ale tak jak pisałam mieszkam na wiosce a po test to bym musiała jechać bo miasta a mój mąż jezdzi samochodem do pracy mogłam bym jego poprosić żeby kupił ale nie chcem za bardzo bo już tak wiele razy się rozczarowałam a on nie chce żebym sie znowu zawiodła bo wie jak ja bardzo bym chciała zobaczyć te dwie kreski :) .... oj piszę bzdury tylko wam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ale jestem podenerwowana za dwa dni dowiem sie prawdy:) czy jestem zaciazona czy nie;) pewnie jak nie bede to lekko sie rozczaruje Nastawiam sie juz na to Nie chce sie załamywac CHCE WALCZYC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cze julita ja się dowiem za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Wszystkie chcemy bego samego pięknego małego bobaska :) kazda myśli może w tym cyklu sie udało!!!! :):):) może już nie długo będę kupować ubrańtk :):):itd. Ale jak się okazuje że nie jesteśmy BŁOGOSŁAWIONE .... :(:( jest chwila złości, cierpienia :(:( ale potem .... myślimy jak nie teraz to możę za miesiąć jak nie za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita ja za ciebie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ejjjjjjjj.... ucieło moją wypowiedz !! ze str. 26 nie ma konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe czarna magia;) Masz racje tak jest Jak nie ten miesiac to nastepny nastepny az wrescie przyjdzie na nas czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
I bardzo dobrze mówicie : jak nie ten miesiąc to może w następny :) Tak trzymać kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk - tydzień jakoś zleci. Ja poprostu jestem niecierpliwa i już chciałabym mieć bardziej jasna sytuację - nawet gdyby miała być negatywna. Ale pewnie nic na siłe - skoro i tak nie masz testu to zrób poźniej. I życzę oczywiście upragnionych dwóch kreseczek :) Tobie Jolita również życze dwóch kreseczek :) No i bajka się skończyła czas do zabawy wracać hehe Mówie wam kobitki cieszcie się wolnością bo ja zniewolona jestem :D Później znów będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
DZIEWUSZKI GDZIE WY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
DZIEWUSZKI GDZIE WY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×