Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość tikotiko
Cześć Eta38 :)))))) Zapraszmy do pogaduszek:)))))))) Im więcej nas będzie tym raźniej w naszych strankach :))))))))))))))) Pisz o wszystkim co cię trapi a spróbujemy ci pomóc :))))) Dziś juz uciekam do łóżeczka (i mężusia hehe) ale jutro będę na pewno :)))))))))))))) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
dziewuszki, a ja znowu mam problema... niby mam @ ale czuje sie tak jakby jej nie było... skąpa jest, a zawsze była baardzo obfita... gin mówił, ze po tym czyszczeniu powinien mi sie cykl wyregulowac, do tego jeszcze castagnus na regulacje... ale nie wiem czy to dobrze, bo jak dzisiaj wstałam to na podpasce nic nie było... zupełnie nic. ja wiem że w nocy mi mniej "leci" ale żeby az tak :O teraz sobie zjem śniadanko i oczywiście cała apteka tabletek czeka... :D 2*castagnus, 2*wiesiołek i kwas foliowy :D tiko a ty skąd jestes? Jolita spod Poznania... Ja tak trosze z mapy odstrzele bo ja z Górnego ślaska :D Julita 7 miesiecy po ślubie, a jak długo sie staracie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Jolita miało byc :D sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko przeliczyłam sie :D testów owulacyjnych mam tylko 19 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witajcie :))))) Ashia - Ja jestem z Wielkopolski :)))))) A co do twojej @ to jak wyyglądały twoje poprzednie @ już po czyszczeniu były też bardziej obfite ? może ten castagnus tak zadziałał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ja też własnie łyknełam 2 wiesołki i kwasik :))))))))))))))))))))))) No 19 to też niezły wynik ;)))))))))))Ja dziś kupie ale tylko jedno opakowanie czyli 5 testów - musi wystarczyć :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko @ przed czyszczeniem były obfite, a po czyszczeniu miałam tylo 2 w lutym i była skapa... do tego castagnus na regulacje cykli i chyba zadziałało :D tylko problem teraz jest taki, że nie iem ilu dniowe bede miec cykle :D bo cykl z lutego mi sie wydłuzył przez chorobe... testów mam dośc duzo żeby testowac od 10dc :D a co do @ to rano nie było krwi ale juz jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
ale znalazłam fajny komplet pościeli na allegro :D z tiulowym baldchimem :D niach niach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
są jeszcze wersje ze wzorkami :D niach niach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
No widzisz - to super :))))))) A zatem to czyszczenie i ten castagnus ci pomogły. Oj coś mi się wydaje że niedługo przez 9 miesięcy go nie będzię hehe No rzeczywiście śliczne. Przy drugim dzidzusiu kupię sobie takie rzeczy nowe bo po córci już wszystko się sprało a teraz te rzeczy coraz ładniejsze robią :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
czesc dziewczeta BTłam dwa dni na urodzinkach siostry :) wiec nie pisałam :) ale już jestem A więc mam na imię monika jestem męzatką rok i 7 mies. staramy się od roku i 6 mies. :( na początku tak się do tego nie przykładałam a teraz od 2 mies. tak i jest mi ciężko z tego powodu bo już nie mam cierpliwości. hihhi Jestem z podlasia jest tu pięknie :) mieszkam z mężem i z naszym pieskiem goldenem " rokim " może żebym jego nie miała to by było mi ciężej bo tak to całą uwagę poświęcam mu :)))) nie pracuję od 3 miesięcy i siedzę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
no ja bym baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chciała tych 9ciu "czystych" miesięcy :D ale to chyba jak każda dziewuszka na tym forum... i jestem pewna, że wszystkim sie uda :D ehh... tylko ja bym juz kupiła łóżeczko, pościel, wózek... :D a nie wolno... :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
no to mamy konkretny rozrzut po polsce :D a ja to najdalej od każdej z was mieszkam :D A jak Moniczko na urkach? wybawiłas się? chyba tak skoro tak długo cie nie było :D ale korzystajmy póki możemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
widze dziewczynki że troszke się rozpisałyście :) ashia to masz pecha taka choroba to musi być dręczące ??? Ja to nie mogę oglądać takich rzeczy jak pościele ciuszki itd. bo będę płakać :( . a jeszcze gdzie nie zajedziemy to pytania gdzie dzidzia , kiedy będzie itd. już to ignoruję i nic nie mówię ... Nawet mój mąż wczoraj na imprezie się napił :) troszeczkę w cudzysłowiu :) i się zalił że chce już mieć dzidzię ale wie że ja to bardziej bo widzi po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wybawiłam się siostra mówiła żeby jeszcze zostać jeden dzień ale ja powiem wam że ja to domator jestem :) najlepiej się czuję w domu już wolę jak ktoś do mnie przyjeżdza niż ja do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiecie co dziewczęta ja chyba nie jestem w ciąży tak czuję zadnych obiawów nie mam wiem że to może jeszcze za wcześnie bo miną juz tydzień od przytulania ale jakoś jestem złej myśli. Wczoraj w nocy zaczą mnie brzuch bileć i plecy na dole i myślę sobie może jednak ..i mówię sobie w myślach .. niech bolą aby okazało się ze jestem w ciąży :) ale tylko było tak raz i juz więciej nie a teraz nic hhiihih :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek1972
Witam , a ja jestem z Łodzi ,więc prawie w samym centrum ale czy to ważne gdzie mieszkamy , najważniejsze aby fajnie nam się prowadziło pogaduchy. Do tico :) to mnie troszkę zszokowałaś , a ja myślałam ,że staranko w owulację i zaraz po to pewniak na chłopaka :) (no może nie 100% ale chociaż 99% :) ).Teraz już chyba wogóle nie przestanę o tym myśleć ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Moniko pytania typu "kiedy będzie dziecko" mnie juz w sumie to nie denerwuja az tak jak gadka "to jak nie umiecie to trzeba sie leczyc" która słysze i od mojej jednej babci i babci od męża... niby wszyscy mówia że mam sie nie przejmowac takim gadaniem ale tak sie nie da... i co ja w takim wypadku robie? nie jezdżę do nich... :D metoda okrutna ale nie musze tego wysłuchiwac... problem sie ostatnio zaczął z moja druga babcia... pół roku temu wział ślub mój kuzyn i teraz babcia ciagle co tam przyjedziemy mówi "bo Sylwia to bardzo chce miec dziecko, porobiła wszystkie badania i lekarz powiedziała że śmiało moze byc w ciazy. i sylwia by chciała byc w ciąży jak Dorota (moja siostra) urodzi" ... itd... ja sie w tym momencie nie odzywam ani nawet juz tego nie słucham... nie jestem taka żeby każdej osobie z rodziny mówic że chce dziecko i rozgłaszac to na wszystkie strony... :( a jest mi z tym cholernie cieżko... :( i znowu płacz ;( nie wytrzymuje juz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
sahia ja już 1,5 roku czkam na dzidzię ihiihihih:( juz moje koleżanki które się po hajtały były w ciąży bądz zaszly odrazu po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik ja tez półtorej roku, po drodze jeszcze przeszłam czyszczenie macicy i na pocieszenie dowiedziałam sie ze to mogła byc ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dlaczego to tak jest gdy ktoś chce to nie ma może zapewnic wszystko a takie kobiety które nie chcą mają i to wiele tych dzieci :( ja juz nie wiem co mam myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
monik i wes pod uwage jeszcze kobiety w twoim otoczeniu co tak naprawdę nie chciały dzieci a poprostu wpadly... czemu my jeszcze nie "wpadłyśmy"? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek1972
Ashia nie przejmuj się tym co mówią inni , Ty sama najlepiej wiesz jak jest. Inni zawsze będą mówić , to co chcą powiedzieć , nie zważając na ludzkie uczucia. Ja sama tego doświadczyłam , gdyż od urodzenia mojej córki minęło już 16 lat , a ja do tej pory słyszałam tylko (zwłaszcza na imprezach rodzinnych ) no kiedy będzie synuś ..., kiedy Dominika będzie miała brata..., to już czas ..., tak długo nie można czekać , zawsze coś jakby moje uczucia i moja decyzja nie byłaby tu w ogóle ważna . Także sama widzisz moja droga , takie jest życie. Ja wtedy wiedziałam że ,podjęcie decyzji o 2 dziecku to tylko nasza sprawa , ale inni tego nie mogli zrozumieć . Teraz właśnie się staramy z męzulkiem o 2 bobaska , ale jakoś nam nie wychodzi ( mam nadzieję ,że to nie kara boska) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek1972
Fakt , z tego co tu czytam to jestem z Was najstarsza ( mam prawie 37 lat) i to też może być już problem z zajściem w ciążę , ale nie załamuję się i działam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek1972
Teraz wiem ,że podjęcie decyzji o 2 dziecku to tylko moja sprawa , a nie presja rodziny . Zresztą co tu dużo mówić , były powody dla których nie myśleliśmy wtedy o 2 dziecku , ale uważam ,że inni nie musieli o nich wcale wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie o dzidziusia juz 4 cykl i nic;(( ryczec tylko sie chce aale stwierdziłam ze jak teraz nic nie wypali to ide do gina On najlepiej doradzi lub cosa przepisze;) Pracuje w sanepidzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
byłam teraz na innym forum i co mi powiedzieli? że mam zmienic gina... no dobra ale to jest mój trzeci ginekolog ja juz nie mam sił na nic :( nawet na szukanie gina :( najlepiej chyba bedzie jak skoncze sie starac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
ja tez teraz byłam na innym forum sobie czytam na temat testów ciążowych widzę że dużo dziewczyn pisze że już 2 kreska mało widoczna może oznaczać ciążę ??? czy to może być prawda jak myślicie wiecie coś o tym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
zawsze druga krecha oznacza ciaze, nawet najjaśniejsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×