Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
DZIEWUSZKI GDZIE WY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja owulację po odstawieniu tabletek miałam nietypową...wydawało mi się, że to okres trwa tak długo, choć krwawienie było minimalne i dopiero po stosunku...jak się pozniej okazało owulacja była....i do zapłodnienia doszło za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja owulację po odstawieniu tabletek miałam nietypową...wydawało mi się, że to okres trwa tak długo, choć krwawienie było minimalne i dopiero po stosunku...jak się pozniej okazało owulacja była....i do zapłodnienia doszło za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ja jestem :) Mała śpi, mąż śpi a ja na chwile wpadłam do was a was pewnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
no w końcu :) a oni co już na noc poszli spać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
jak sie rozpisaaałyście wczoraj :D fiu fiu... ja byłam wczoraj w sklepku. butki mam :D na obcasie :D:D tylko że obcas ma 6cm, patrzac na moje plamy to za dużo o ... 6cm ... :O aaale dam rade :D dzisiaj jadę po dkurzacz :D miał byc wczoraj, ale w auchanie był po 499zł, w realu (w innym mieście) 449zł ale facet z reala nam powiedział, że mamy sobie dzisiaj przyjechac bo od dzis jest promocja i nie kosztuje 449zł tylko 399zł :D różnica w jednym sklepie 50zł a patrząc na auchan to 100zł :D no nic, ja sie ide szykowac :D prysznic, suszarka, malowanie.. :D ihahaha chyba do 8 zdążę? :D bede później :D papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cześć dziewszęta :) Jak tam po nocce ??? Ja to miałam z 2000 snów jakieś bzdury mi się śniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
witaj monik :D sny? ja spac zbytnio nie umiałam bo mnie ten odkurzacz stresował :D:D:D ale juz go maaaaaaam :D i nawet próbe zrobiłam :) w ogóle to ten stary odkurzacz miał 1500watt a ciągnął niezbyt dobrze :O i chciałam takiego co ma 2000watt :D ale mąż pochamował moje "ambicje" i mamy znowu 1500watt ale różnica ogroooooooooooooooomna :D jak mnie przyssało do podłogi :D masakra normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Cześć dziewuszki :D monikkk coś sobie nie pogadałyśmy wczoraj hehe ja byłam taka padnięta,że tak jak włączyłam kompa tak go wyłączłam i poszłam spać. A sniło mi się też sporo. Jeden to nawet pamiętam. Śniło mi się że moje 3 przyjacółki pojechały na jakąś super wycieczke do kraju który się nazywał I.U.U.R.R. taki jakiś skrót hehe i mi nic nie powiedziały. Jak przyjechały to ja miałam pretensje do nich że też chciałam jechać a one jakby nie wiedziały o co mi chodzi. Powiedziały że przecieżprzywiozły mi lizaki to powinnam być zadowolona haha :D - niezłe co :D Ashia - to przyjemności na zakupach :) A dlaczego na 8 musiałaś zdążyć ? Taki popyt na te odkurzacze hehe My dziś i jutro mamy gości. Więc troche rzadziej będę sie udzielać ;)Ale na razie jestem gdyby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko popyt jak popyt ale były tylko 3 :D lizaki :O ja bym im dała lizaki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia - to gratuluję zakupu :) Mój też by się już nadawał do wymiany ale niestety teraz inne wydatki mamy więc odkurzacz spadł z planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
aaaa to rozumiem. To dobrze, że zdążyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko no odkurzacze sa troszeczke drogie... :O my mieliśmy "lewe" pieniążki (ale ciiiicho :) ) i sobie kupiliśmy :) inaczej bym też nie kupiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a mi się sniło że ztobiłam test i wyszedł negatywnie a drugo pozytywnie :) i normalnie nie mogłam spać ze szczęścia :) ale to tylko sen hiphip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ja w sobote wybieram się na cały dzień na zakupy z moją mamą :D Od czasu do czasu robimy sobie takie wypady. Bardzo je lubie. Jemy sobie obiadek na mieście i spokojnie buszujemy sobie po sklepikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia ja nie wiem jak ty wstajesz tak wcześnie ja to nie wszwśniej niż o 9 nie wstaję :) jakoś lubię spac ale za to siedzę do 1, 2 w nocy więc muszę odespać swoją normę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk mnie tez jakiś czas temu śniło się że poszłam do dentysty a on jak weszłam to powiedział,że wyglądam podejrzenie i kazałi napluć na test i wyszły dwie kreski hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko a co z małą? monik można wstac tak wcześnie... :D ja zawsze wstaje przed mężem i robie mu śniadanko i herbatkę:D wiem że nie musze ale jakos mi tak juz zostało i dziwnie sie czuje jak np jestem chora i obudze się o tej 6 ale z łóżka nie wychodzę a maż buszuje po domku... weszło mi w nawyk wstawac o 6 i tak juz wstaję :D no a jakbym była zmęczona to zawsze mogę sie potem położyc spowrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a co do odkurzaczy to ja mam nowy i nie muszę wymieniać i dobrze ! Bo powiem szczeże nas kryzys dopadł :( ja straciłam pracę a mój mąż tez w tym samym czasie został przeniesiony na pół etatu i powiem wam że 200 zł przy wypłacie robi różnicę ! nie ? a u nas akórat po świętach urwało się o ponad połowę co mieliśmy naszej kasy z wypłat ! szok mówię wam !! KRyzys nas dopadł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
napluc na test ciażowy :O hahahaha :D mnie sie jeszcze nic takiego nie śniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dobry sen nie powiem .... hiihihi a mi pierwszy raz się śnił test !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaasia
Witam wszystkie serdecznie :-) Wstał nowy dzien dużo słonca pracy i.....dostałam okres ;-( ale cóż będę się starać nadal. Poczytałam w internecie, że po 10 latach brania tabletek może zdarzyć sie, ze nie produkuje jajeczek. Ciekawe. Czy to mozliwe? Dopiwro po jakims czasie mam je znowu mieć. Bardzo dziękuję za dobre rady, nietkóre w dechę, z tą poduszką pod pupe...hahaha wesołe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ja śpię tyle ile mi maluda pozwoli. Dziś do 7.30 a tak na ogół to do 8-8.30 ale robie jej mleko włączam jej bajeczki i jeszcze minimum godzinke jesteśmy w łóżku. Ona ogląda a ja jeszcze dosypiam :) monikkk ja też jestem raczej sową czyli mogę dłużej posiedzieć wieczorem ale za to rano lubie pospać. Tylko czasami tak ja wczoraj zmorzy mnie sen szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
kobieta zrobi wszystko jak czegoś pragnie nawet poduszeczkę jak trzeba :) ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
Basia może i wesołe ale pomaga :D mniej z ciebie, że tak powiem, wypłynie :D a po 10ciu latach brania tabletek to organizm musi wrócic na "normalny" tor... to może byc po cyklu, dwóch, sześciu albo i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a umnie za oknem snieg :( ale jest na plusie więc topnieje może do soboty zniknie :) a u wsz pewnie słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
hehe monik żebys wiedziała, że słońce :D i ślicznie przygrzewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ashia córcia juz dobrze kaszlnie jeszcze od czasu do czasu ale ogólnie to wesoła szczebiotka czyli norma :D Baaaaasie - ja też kilka lat brałam tabl ale potem jak juz zaczeliśmy planować dzidzie to nie brałam chyba z pół roku albo i dłużej. Cykl mi się wtedy wcale nie rozregulował. Od pierwszego cyklu po odsawieniu było OK. Mnie wtedy gin powiedział,że przed planowaniem ciąży 3 miesiące wcześniej trzeba odstawić tabletki i koniecznie kwas foliowy bo tego organizm ma na pewno za mało. Nie pytał mnie wcale ile lat zażywałam tabletki więc nie wiem czyto ma taki wielki wpływ czy np. 5 lat czy 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia zamieniłam bym się z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko zazdroszczę ci tej małej szczebiotki :)+ monik zamienic? ja nie chce :D lubie słoneczko i nie oddam go :D przeprowadź sie na śląsk to bedziesz miec dużo słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×