Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość nowa jestem tutaj
dzięki Ashia za oodpwoiedz:) czyli jak akurat nagle się zdecydowalismy i akrat zrobilam test i wyszlo, ze owulacja:) moze to znaczy, ze bedziemy miec szczescie:) Chociaż jak tak czytam to widzę, że chyba to nie jest tak łatwo, żeby od pierwszego miesiąca się udało:) Tak bym chciała mieć jakieś przeczucie ale za bardzo się tym emocjonuję i nie potrafie obiektywnie ocenić. Wlasnie tak myslę o tym kwasie foliwoym i chyba jeszcze za chwilę wyskoczę do apteki na wszelki wyapdek. Coś się ze mną porobiło i tak jak do tej pory jakoś mnie specjalnie do dzieciątka nie ciągnęło, tak teraz bardzo bym chciała. Tylko ten kryzys mnie bardzo stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
kurcze julitko nie pomogę tobie jak coś bedziesz wiedzieć więcej to napisz to tez zacznę brać jak ma pomuc !! bo juz tez nie wiem co jeszcze można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jestem tutaj
dziewczyn a ile Wy macie lat? Bo ja to już się martwię, że może za stara jestem...mam 27 ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
hej nowa :) ja kryzys już odczułam z nowym rokiem !! jest nie zaciekawie ja nie mam pracy mąż przeszedł na pół etatu po dwóch miesiącach znalazł jeszcze jakąś dorywczą prace i jakoś leci już nie tak dobrze jak było ale na chleb starcza icoż do chleba hihi a z dzidziusia nie rezygnujemy :) siostra zbiera rzeczy po swoim synku dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
JA MAM 23 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jestem tutaj
tak sobie czytam Was jeszcze...Monikk a moze Ty jestes jednak w ciąży?:) przeciez test moze wyjsc negatywnie w drugim tygodniu i to jszcze zupelnie nic nei znaczy, za to temp podwyzszona duzo mowi...musisz poczekac i jeszcze jeden test zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
nowa mam taką nadzieję :) ale wiesz jak z tym okresem jest czasami wczśnie czasami póżniej jeszcze mogę dostać :( chociaż nie chcem a moze wiesz jak jest z tymi temp. mierzysz może ?? bo czy zawsze musi byc ponad 37 stopni jak jest ciąża ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jestem tutaj
nooo to Ty młodziutka jesteś!:D to jeszcze masz szansę większe niż ja- taka już staruszka:P no a u nas wlasnie tak jest, ze jakby nam się teraz udało to akurat by musieli ze mna przedluzyc umowę a tak pozniej to juz nie bardzo i tym bardziej mi zalezy, zeby teraz się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
ty tez niczego sobie co do wieku :) juz nie pisz tak :) jeszcze trójki nie mamsz z przodu ale nawet 3 nie przeszkadza żeby zostać mamusią :) A co do pracy yyy to był by ci dobry momęt jak tez tak kombinowałam ale nie wyszło bo nie zaszłam :( ale tobie musi się udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jestem tutaj
nie wiem, wlasnie sama sie nad tym zastanawiam. Wiem, ze na pewno musi byc wyzsza niz ta "bazowa" ale to trzeba by wiedziec jaka jest bazowa. Bo ja np zaczelam sobie mierzyc ta temperaure od kilku doslownie dni i mierze od razu po wstaniu a ze na rano mam do pracy to o 7 rano. A to jest tak, ze im wczesneij tym nizsza temperatura a ja nigdy nie mierzylam temperatury tak rano. Ale tak jakby patrzec na to jak u mnie bylo, to jesli teraz mialam owu to doslownie podrosla mi temperatura o doslownie ciutkę, i tak naprawde ciagle mam wlasciwie taka dosyc niska. No ale zgodnie z wszystkimi prawami i tak powinna byc podwyzszona az do okresu wiec chyba nie musi to byc doslownie 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jestem tutaj
nie wiem, wlasnie sama sie nad tym zastanawiam. Wiem, ze na pewno musi byc wyzsza niz ta "bazowa" ale to trzeba by wiedziec jaka jest bazowa. Bo ja np zaczelam sobie mierzyc ta temperaure od kilku doslownie dni i mierze od razu po wstaniu a ze na rano mam do pracy to o 7 rano. A to jest tak, ze im wczesneij tym nizsza temperatura a ja nigdy nie mierzylam temperatury tak rano. Ale tak jakby patrzec na to jak u mnie bylo, to jesli teraz mialam owu to doslownie podrosla mi temperatura o doslownie ciutkę, i tak naprawde ciagle mam wlasciwie taka dosyc niska. No ale zgodnie z wszystkimi prawami i tak powinna byc podwyzszona az do okresu wiec chyba nie musi to byc doslownie 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
a ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Tiko , Ashia a wy gdzie :):): !!!! smutno :( nie ma was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa jestem tutaj
mialam gosci niespodziewanych:) jakos nie sadze zeby nam sie udalo tak za pierwszym razem akurat trafic. Tobie mowisz, ze sie nie udało?:) A tez tak probowalas:) cos mi sie wydaje, ze los chce zeby sie czlowiek nie mogl doczekac zeby jeszcze bardziej sie ceiszyl jak juz sie uda.... musze isc spac bo jutro znowu od rana nowy dzien i znowu do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Jestem jestem :) Czytam sobie co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
nowa - witaj :) ty jesteś staruszką a co ja mam powiedzieć z trzydziestką na karku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
monikkk - trzymam za ciebie mocno kcukasy :) I co testujesz jutro jeszcze czy na razie czekasz co będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Ja mysle,że jeśli stranka były we właściwym momencie i nic z tego nie wynika to moim zdaniem psychika blokuje zajcie w ciąże. Tak mówią często lekarze i moim zdaniem coś w tym musi być. Dużo jest przykładów,że para decyduje się na adopcję i wkrótce okazuje się że adoptowane dziecko będzie miało rodzeństwo. Więc łatwo mówić gorzej zrobić - ale tak jak już pisałam trzeba sobie odpuścić, Mnie kilka lat temu udało się za pierwszym razem chyba dlatego,że nie wierzyłam w to zupełnie że mogło sie uda tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko Nie będę robić testu dziś powinnam dostać na 100 % bo spadła mi temp o jeden stopień :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
DZIEWCZYNKI POCIESZCIE MNIE HIP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Monikkk jak nie wtym cylku to w nastepnym bedziemy na pewno Zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
dzięki julciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
Dziewczynyodpowiedzcie mi na moje pytanie ! Tak : Sluz płodny zaopserwowałam 16go dnia cyklu (10 marca) no i się tak przytulalam z mężem nawet 3 dni przed. Następnego 17go dnia cyklu (11 marca )już śluzu nie było i się nie przytulalam z mężem bo już był zmęczony tym przytulaniem :) No i teraz jest u mnie 30 dień cyklu ( z tego co wiem to owulacja występuje 14 przed końcem cyklu) czyli licząc u mnie od dziś isię cofać do pszodu 14 dni to jest 11 marzec (17 dzien cyklu ) a jak @ nie dostanę to jeszcze mi się przesunie na 18 dzien cyklu czyli na (12 marzec). to znaczy ż wtedy miałam największe szanse na dziecko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
DZIEWCZYNT CO JEST !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny co jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiotiko
Dziewczyny witajcie ! monikkk - przykro mi :( bardzo :( Jesli temp spadła to jutro powinna przyjśc @. Jak przyjdzie to wszystko sobie przeanalizujemy co i jak. Musisz brać pod uwage że owulacja nie zawsze jest 14 dnia przed @ Jest to stała liczba u każdej kobiety ale nie musi wynosic 14 przed @tylko od 12-16 dni przed @. Te 14 dni to taka optymalna liczba dni ale wcale tak nie musi być 14 może zawsze wynosić np. 16 dni przed. Zdarzają się tez cykle bezowulacyjne i to też trzeba brać pod uwage analizując taki cykl. Trzymja się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiotiko
Ashia - proszę się jutro meldować z samego rana i relację zdać z wizyty u gina :) Buziaki dziewczyny :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
jesteeeem :D steskniłyście sie? :D u gina jak to u gina :D zapalenie wyleczone :D pobrał wymaz na cytologię :D pogmerał mnie tam od środka i powiem wam, że jakby to jeszcze chwile robił to bym się śmiac zaczęła bo to dziwne uczucie jak was coś łaskocze od środka :D a moja poprzednia gin brała wymaz bez wziernika, tylko włozyła patyczek, poleżałam sobie troszke i wyciągnęła :D nie gmerała mi tam :D monik i jolita (jak dobrze pamietam) chciałyście coś wiedziec o castagnusie :D więc tak: castagnus przyjmuje sie na wyregulowanie cykli i bolesnych @. Aaaaale castagnus obniża prolaktyne a podwyżasza progesteron, wiec teoretycznie pomaga zajśc w ciążę :D ja go biorę ze względu na niski poziom progesteronu :D ale @ choc trwała 6dni to była skąpa i to mnie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotiko
Witajcie :D Ale śniegu napadało hehe Super wiosna nie ma co :) Ashia - to świetnie,że zapalenia już nie ma :D A pytałaś go o owulacje kiedy w przybliżeniu będzie ? Rozumiem,ze nic nie stoi na przeszkodzie by już w tym miesiącu zacząć staranka ? Ja wczoraj znów testowałam i druga kreseczka odrobine ciemniejsza od poprzedniej więc myśle,że już niedługo owulka :) Zobaczymy jak dziś będzie. monik - i jak przyszła @ czy jednak nie ??? Wiecie,że znów nic nie kupiłam na te dwa wesela na które ide niebawem. W sklepach nic nie ma :O Wiszą już same letnie sukienki albo takie na karnawał z tafty :O Dla maludy to same takie letnie płucienne :( W sobote znów musze iść na polowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashia87
tiko owulka około 30marca będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×