Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

witam! oj tiko chętnie dołacze do Ciebie tylko nie wiem kiedy;), widzę że dziewczyny strasznie przygnębione, nic się nie martwcie w końcu zajdziemy zobaczycie!!!! Wy jesteście jeszcze młode, mnie już czas goni niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze sie koleżanką ja nie czułam od początku że się udało ani w pierwszej ani w tej ciąży, tylko dopiero kilka dni przed planowanym @ intuicja mi podpowiadała,że jesli to nie moja psychika robi mi psikusa to chyba jednak się udało - i te wrażliwe sutki dawały mi do myslenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkk zaczęłam brać 3 cykl, lekarka przepisała mi to po tym poronieniu, Clo nigdy nie brałam, po duphastonie czuję sie trochę dziwnie, trochę przytyłam, jestem senna i mam powiększone piersi ( to akurat mi odpowiada) :), słyszałam że w czasie brania tego leku jest duża możliwość zajścia w ciąże ale na razie cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki jak musze już zmykać bo koleżanka przychodzi niedługo. Będę dopiero wieczorkiem - mam nadzieje,że ktoś będzie :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Aga ja troszke czytałam na temat dup. jak sie jego bierze samego to nie wiem czy on tak pomaga bo no jest po to zeby podtrzymywac ciaze a tobie przepisała bo poroniłas i nie chce zeby znowu to sie stało pewnie to ja tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo kobitek rodzi pierwszy raz dopiero ok 30. Wszystko się teraz poprzesuwało więc te nasze 30/31 to na prawde nie dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Aga ja biore pierwszy cyko juz za 3 dni koncze na poczatku cyklu brałam CLO przez 4 dni potem zrobiłam przerwe i od 16dc biore dup. i własnie czytałam ze te połaczenie leków pomaga w zajsciu zwłaszcza CLO bo pomaga rosnac pechezykom :) wiele dziewczyn po tym zaszło :) to im pomogło mam nadzieje ze nam tez pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no ja to mam nadzieje ze w wieku 30 stu lat to bede miała juz ddddddddduuuuuuze dzieci hi :) zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jest tak jak piszesz :), przepisała na podtrzymanie ciąży, biorę go z wielką nadzieją że pomoże!! Tobie też życzę tego samego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj czeka malowanie belek na dach:) wiec pewnie mnie nie bedzie juz po 15stej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja trochę za późno sie zabrałam za dzieci, synka urodziłam w wieku 26 lat i był nie planowany, gdyby nie wpadka to pewnie bym się sama nie zdecydowała, a teraz chcę i .......nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
u mnie pogoda taka sobie nie ma słonca tylko chmury miałam dzis sie wybrac na przejazdzke :) ale jeszcze sie zastanowie jej ja jeszcze w szlafroku :) ale lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jeszcze nic nie zrobiła ... juz sie po prostu uzalezniłam przez ten komp. wstaje i co pierwsze robie włanczam go !!!! Mój maz mysli ze ja juz cos ogladam niestworzonego na nim :) a ja tylko klikam z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam julita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze;) hihihi niech tak mysli...:) a u mnie słonko swieci tylko ze zimny wiaterek powiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk a jak tam twoje badania?? robiłaś jakies jak dobrze pamietam?? jak wyszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Julita robiła gdzies tam jest opisane jak wyszły ale z tego co sie wiem to prolaktyna jest za wysoka mam 36,65 a norma to 25 ale czytałam troszke i bardzo duzo dziewczyn na za wysoka i to ponad 100 wiec u mnie nie jest chyba zle a to moze byc powodem za wysoka prolaktyna za nie zachodze w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Co do domu to my trz bardzo chcemy miec swój ale ile kasy na to trzeba !!!!!!! szok narazie ogladamy projekty :) bo nic wiecej nie mozemy zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
juz wziełam prysznic i sie ubrałam :) My mieszkamy sami na poczatku mieszkalismy z tesciami i z rodzenstwem meza ale ze marka wójek ma wille cała pusta bo on na stałe mieszka w stanach z rodzina to zaproponował nam mieszkac w tym domku :) a po za tym moj maz pracuje u niego za domem ma warsztat i robi tam obciagacze diamentowe :) hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tylko od pół roku ten biznes upadł i juz nie maja tyle zamówien i moj maz musiał poszukac jeszcze jakiejs pracy i wali na 1,5 etata a zona w domu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia a jak twoja mama sie czuje juz lepiej ???? a siostra ???? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :D moja mama czuje sie dobrze ;) 21kwietnia ma badania prenatalne ale inwazyjne :O żeby sprawdzic czy maluch jest naprawdę zdrowy :D siostrze zostały 4 tygodnie, a patrząc na to że większośc kobiet rodzi nie w 40tyg a w 38 to zostały jej 2 tygodnie :D ja zrobiłam dziś 7km, wiem że to mało ale na początek wystarczy :D chcę jutro wstac z łóżka :D + 50 brzuszków :D wieczorem przed spaniem drugie 50 i będzie dobrze :D teraz idę pod prysznic :D potem obiadek będę robic więc dziś pewnie juz tutaj nie zajrzę... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jednym słowem monikkk mieszkasz w willi, super, moja " willa " się dopiero buduje :), a co do pracy to co się przejmujesz, napewno masz co robić w domu, a poza tym już niedługo będziesz w ciąży więc nie ma sensu iść do pracy teraz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×