Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

w towarzystwie zawsze raźniej :), jestem przekonana że będzie wszystko dobrze!! nie może być inaczej, życzę Ci dużo zdrówka i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też jeszcze poprawie tabelkę :D STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 (Starania zawieszone do lipca) Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE.............1 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............5tydz................grudzi eń..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) Dzięki aga 2426 :D Dokładnie - w towarzystwie raźniej :) Monika - a co u ciebie ? Jak się czujesz ? Jakieś objawy się pojawiły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczynki a mi tak sie dobrze spało :) ze własnie wstałam :) Aga bedzie oki :) my tutaj sobie klikamy :) wiec sie przyłanczaj do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, obiecuję że będę pisać, niestety tylko wieczorami bo w ciągu dnia jestem w pracy, no chyba że w przerwie :), ale bedę się odzywać! od dzisiaj testuję, ostatnio miałam jakieś felerne testy z allegro, mam nadzieję że te się sprawdzą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko jak sie czujesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
mnie to czekanie na @ przytłacza !! nie mam zadnych obiawów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - czuje się bardzo dobrze, brzuchol nie boli, mdłości ja narazie nie mam, ale apetytu też nie :( Dziś na siłe musze sobie zaaplikować jakąś surówke żeby witaminki jakies były :) W ciąży z córcią odrzucało od 6/7 tyg mnie do 12 tyg od wszystkich warzyw i jadłam tylko mleczne potrawy bo tylko to mój orgaznizm przyjmował więc teraz na zapas chce jeść warzywa dopóki mdłosći nie ma. U mnie objawy pojawiły się na kilka dni przed więc jeszcze nic straconego :) Mogą się jeszcze pojawić - czego bardzo ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkk nic się nie martw, najlepiej o tym nie myśl wiem że tak się nie da, ale im więcej myślisz tym bardziej człowiek świruje;) to nie masz żadnych objawów nic nie znaczy, na początku może tak być, głowa do góry!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzieki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Natasza........27........ 7........ 14.04....... Wielkopolskie.........0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE.............1 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............4 tydz................grudzień.......... Witam kobietki Tico wiem ,że dobrze jest poluzować ,ale nie mogę za siebie tak jakoś samo wychodzi. Aga2426 ty masz synka jak sie staraliscie też w momęcie owulki ja nie ukrywam bardzo mi zalezy na chłopcu ,ale wiadomo zdrowe najważniejsze!! zdradz może co nieco!! A u mnie mija kolejny cykl staran i narazie nic @ przyszła więc przyjdzie znowu czekać i zobaczymy czy sie uda! A mam takie pytanko ile dni od owulki liczyc plus minus 14 czy może być wiecej bo ja teraz dostałam na 26dc a ostatnio na 27dc i w 11dc miałam śluz płodny z domieszka krwi wiec mysle ,że była owulka ale nie wiem czy dobrze mysle prosze napiszcie co myslicie!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Natasza ja mysle ze tak wtedy miałas owulacje !! nie które dziewczyny tak maja ze maja domieszke krwi ! ja mysle ze to dobrze bo mozna wtedy okreslic dzien płodny :) to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI : NICK.........WIEK....CYKL...@.....MIASTO(WOJ)....DZIECKO Natasza.....27.......7......14.04....Wielkop..........0 Ashia.........22......15.....15.04....Ślaskie...........0 (star.odłożone Julita.........25......5......17.04....Wielkop..........0 monikk......23......15......23.04...Podlasie..........0 aga..........31.......2......03.05....Ślaskie...........1 BRZUCHATKI NICK........WIEK........TYDZ..........TERMIN TIKO........30............5tydz..........GRUDZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
jak wy dziewczyny robice te tab. kopiujecie czy robicie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kopiowałam :), Natasza prawda jest taka że z synkiem to była wpadka i zupełnie nie wiem kiedy to się stało, sama byłam w lekkim szoku ( nie planowałam jeszcze dziecka ), teraz juz bym się nie zamieniła:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
aga ale u mnie nie chce kopjować ?? a ile twój synek ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj zaznaczyć tekst i wtedy zrób kopiuj i wklej, w maju kończy 5 lat już duży chłop z Niego, teraz przyda się siostrzyczka :), spadam do domciu, będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - ja też kopiuje tabelke. Oj nie chciałoby mi się jej przepisywać - taki sie leniszek ostatanio zrobiłam. No ale dziś wziełam sie w garść posprzatałam mieszkanko, zrobiłam dwa pranka, poprasowałam troche ale na gotowanie już siły brak :O musze wymysleć coś prostego i wybrać się do sklepu buuuuuuu ale mi się nie chce. Natasza - mysle tak jak Monika,że ta domieszka krwi wskazuje na owulke i śmiało mogłas mieć owulke 11 dnia przy cyklu 26 dniowym. Wg moich obliczeń u mnie @ przychodziła zawsze po 15 dniach od owulki wiec może być dłużej niż 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam - musze sie wreszcie ruszyć do tego sklepu :) Na razie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
widze ze jak zasiadam to nikogo nie ma :( nikt nie chce pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
witajcie , tak czytam was od jakiegoś czasu i widzę ,że fajnie się ze sobą dogadujecie. Jak Nie będzie to żadnym problemem przyłączę się do Was. Ja też staram się od paru miesięcy o dzidziusia , mam już córunię teraz stawiam na syneczka , ale prawda jest taka ,że pokochamy to co Bóg nam zaoferuje , najważniejsze żeby było zdrowe :).Mam 33 lata i pochodzę z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
I w związku z tym mam takie pytanie .Testuję na testach z allegro i powiem szczerze ,że nie wiem tak do końca czy z nimi wszystko jest oky, swoje testowanie w tym cyklu zaczełam od 11dc , mam cykle 28-30dniowe. W 13 dc pojawiły mi się dwie krechy rano ( a testuję dwa razy dziennie) , a wieczorkiem już i przez kolejne dni kreski były coraz jaśniejsze,wiem że do owulacji dochodzi w ciągu 12-36 godziń , ( a i dodam jeszcze że odkąd testuję te kreski nigdy nie są bardzo wyrażne ta testowa jest o ciut jaśniejsza ) . Stąd moje pytanie , czy któraś miała podobną sytuację , i czy jeśli przytulałam się z mężem wieczorkiem jest szansa na synka, słyszałam ,że do zapłodnienia dochodzi jakieś 5do 8 godz. od przytulania , czy coś wiecie na ten temat? Z góry Wam dziękuję jak znajdziecie chwilkę aby coś napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - co to za smuteczki ????? Uśmiech poproszę :) Jednym z moich pierwszych objawów były takie smutasy a nawet złości pomieszne ze śmiechem więc może wahania nastroju się pojawiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Do Tico , gratulacje z okazji za fasolkowania :) wyczytałam u Ciebie na profilu ,że niedawno miałaś lekkie zawroty głowy , czy możesz mi napisać w którym dc one Ci się zaczęły ? Dlaczego pytam , otóż przytulałam się z mężem 13-14-15 dc i od jakiś trzech dni też mam zawroty głowy takie lekkie , jakby mi gdzieś w zwolnionym tempie obraz umykał , do tego od wczoraj ogarnia mnie senność do tego stopnia ,że musiałam położyć się w środku dnia na 2 godz spać , dzisiaj mam 22 dzień cyklu czy to nie za wcześnie na objawy . Chyba ,że chorobcia znów sobie coś uroiłam :) Pozdrawiam i życzę samych miłych przeżyć w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi33 - ja miałm dokładnie taką samą sytację i teraz jestem w ciąży :D Mam takie same cykle też 28-30 dniowe i też w 13 dniu wyszedł mi test pozytywny rano a potem kreski były juz jaśniejsze hehe No dosłownie wszystko tak samo hehe a czy z tego będzie chłopak to jak wszystko dobrze pójdzie to powiem ci w sierpniu bo wtedy będzie 20 tydzien i będzie można zobaczyć płeć. Pewnie szansa jest ale trudno powiedzieć kiedy dokładnie była ta owulacja. A kiedy masz termin @ ? Wpisz się do tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 (Starania zawieszone do lipca) Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE.............1 Mimi33..........33........3..........23.04........ŁÓDZKIE............1 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............5tydz................grudzi eń.......... I już jestem z Wami , mam nadzieję ,że będziemy się cieszyć niebawem tak jak Tico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
@ powinnam dostać 23 kwietnia , także już nie dlugo , liczę ,że ta cholera nie przyjdzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×