Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

aga2426 - dzięki wielkie :D Dołącz do nas jesli masz ochotę - zapraszamy :) Tak jak pisałam wcześniej , zrobiło mi się bardzo przykro :( i nadal to podtrzymuję :( ahh nie chcę tego komentować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:) Tiko to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gratulacje Tiko Wiedziałam ze ci sie uda;) Super No i juz po swietaxch Wracamy do szarej rzeczywistosci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko no to teraz musisz nam opowiedziec co i jak :) kurcze ale fajnie ze jestes w ciazy:) super;) to teraz do tabelki zaciazone musiasz sie wpisac;) ja to w zyciu zawsze mam pecha zawsze o wszystko musze sie starac... wiec poewnie w tym cyklu tez nic mi nie wyjdzie....ale nadzieje trzeba miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............4 tydz................grudzień.......... odswierze tabelkke:) ale sie podjarałam fajnie ciekawe ktora nastepne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - jak na razie czuje się bardzo dobrze, żadnych mdłości jedynie apetyt mi się pogorszył no i piersi nadal wrażliwe. W przyszłą środe 22 kwietnia planuje wizyte u gina. Gdyby nie to wesele w rodzinie 25 kwietnia to poszłabym później ok 7/8 tygodnia bo wtedy dopiero ładnie wszystko widać - no ale wole wiedzieć przed weselem czy wszystko jest OK i mogę sobie potańczyć czy jednak muszę bardzie na siebie uważać. I jaki zbieg okolicznosci - z córcią poszłam do gina 22 i teraz też będzie 22 dzień miesiąca. Ale wtedy poszłam później bo w polowie 7 tygodnia a teraz będzie to połowa 6 tyg - no zobaczymy co będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - ja mocno trzymam za was kciuki :) I stosujcie koniecznie testy owulacyjne bo mi dokładnie wskazały dzień owulki no i myśle,że wiesołek też zrobił swoje :) Uważam, że szybciej niz myslicie spotkamy się w dolnej tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mdłości to jak sie pojawią to w sumie dobrze bo mdłości świadczą o dużym steżeniu hormony podtrzymującego ciaże. W perwszej ciązy pojawiły sie ok 7/8 tyg i trwały książkowo do 12 tyg więc nie było tak źle. Czytałam różne wypowiedzi dziewczyn i większość mówiła,że objawy pierwszej i drugiej ciąży różniły im się. Ja też widze różnice piersi wtedy bardzo mnie bolały i miałam duze zawroty głowy a teraz wszystko mam łagodniej więc może i mdłości tez będza łagoniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurzce ale fajnie ciesze sie razem z toba;) ja mam zamiar stosowac w tym cylku testy owulacyjne i dodatkowo chce mierzyc tempke.. muwisz ze wiesiołek tez przyczynił sie dpo tego??? hm pomysle nad nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki! :D aleee mnie tu długo nie było ;) Gosiu GRATULUJĘ!!! ale niespodzianka :D prezencik świąteczny :D eh eh tez bym juz chciała... no ale nie zabije się z powodu, że narka hormony musze brac ;) czuje, że i mnie sie poszczęści niedługo :D no może nie aż tak \"niedługo\" :D Zrobiłam na święta te ciasto z karmelem... PYCHOTA :D wszystkim smakowało :D bez wyjątku :D Ja dzisiaj jeździłam w poszukiwaniu jakiegos sprzętu do cwiczeń... no i nic nie kupiłam ;) była suuuper bieżnia ale kosztowała 5000zł :O to ja dziękuję :D stwierdziliśmy z mężem że na allegro sobie zamówimy zwykłą magnetyczną :D Powiem wam dziewczynki, że po tych tabl. anty nie czuję wzmożonego apetytu :D dziwne to dla mnie bo jak kiedys brałam to więcej jadłam ;) 30kg więcej w pół roku :O a po tych to normalnie mnie \"odrzuca\" od jedzenia :D rozleniwiłam się przez te święta, że ho ho :D wczoraj byliśmy u rodziców, siostry itd ale w niedzielę nie robiliśmy kompletnie nic :D jedynie co do na 7:00 do kościoła i to było wszystko :D dobra, ja zmykam :D jutro wpadnę już na spokojnie :D zmykam do mężula bo wolne sobie dzisiaj wziął, więc trzeba to wykorzystac :D:D:D do juterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - dzieki. Tak zrobiłam sobie prezencik na same święta :) Cieszę się,że karmelus smakował - mówiłam,że to pychotka :) Też go zrobiłam bo to ulubiony placek mojego męża. Ja brałam kilka lat tabletki i wcale od nich nie przytyłam więc może to zależy jakie się bierze. Może te są lepsze niż te poprzednie i będą ci służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
Czesc dziewczeta :) ale wszystkie były zajete :) nie tiko :) u mnie swieta oki objadłam sie opiłam :) a na drugi dzien do ciotki i to samo :) A jeszcze w piatek przed swietami maz wyciagna dla naszego pieska kleszcze 3 !! no i co wieczorem w sobote wrócilismy z koscioła a on jakis taki nie mrawy wiec juz sie domyslilismy ze cos nie tak ze pewnie kleszcz był zakazony !! i jak stanełam obok jego a on zemdlał rozumiecie pierwszy raz widziałam jak pies zemdlał normalnie upadł !!! no i pojechalismy do weterynaza :) i tak od piatku do jutra jezdzimy na zastrzyki dla niego nawet w swieta no ale trzeba bo szkoba naszego pupilka :) a jak tam u was swieta :) pewnie tak samo z kg. wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - witaj :D no dziewczyny zajęte były strasznie ;) U mnie też święta spędziliśmy na siedzeniu, jedzeniu no ale też spacerek był więc nie tak źle. Apetyt przez ostatnie dni mi specjalnie nie dopisywał więc się nie przejadłam zbytnio. A psiaczek biedulek - mam nadzieje,że ma się lepiej. O ludzie nie widziałam jeszcze jak zwierzak mdleje a miałam psa przez 15 lat no i całe życie mieszkałam z kotami. Teraz mieszkamy w bloku więc kocurki zostały u mojej mamy ale odwiedzamy je kilka razy w tygodniu :) Ja uwielbiam wszystkie zwierzaki. Kilka lat temu jeżdziłam z moją kotką przez prawie 4 miesiące dzień w dzień do weterynarza bo po sterylizacji wdało się zakażenie i nic nie jadała i nie piła więc musiała dostawać glukoze z wodą przez strzykawke bo inaczej by zdechła. I na końcu okazało się,że kamyk jej wpadł do brzucha jak rana nie była jeszcze zagojona i dlatego tak się to babrało i jak jej weterynarz wyciągnął to od razu wyzdrowiała :) Weterynarz był taki pełen podziwu dla mnie że chciało mi się przez tyle czasu ją ratować że się we mnie zaczął podkochiwac i do teraz mam ciągle pozdrownienia od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Witam ja dawno nie zaglądałam jak juz wam pisałam jestem cukiernikiem i niełatwo było znaleść chwile czasu by tu zajżeć. Chciałyscie żebym coś pisała o sobie a wiec jestem Julia stramy sie od niedawna bo zawsze myslałam ,że bez problemu zajdę w ciaze ale tak nie jest teraz marze o ciązy ,ale będe musiała troche poczekać byłam u gina i powiedział ,że wszystko jest ok tylko zadużo mysle o tym i jestem spięta i nie wychodzi!!!! no nie wiem . Teraz kupie test owulacyjny i zobaczymy. Tiko GRATULUJE bardzo ci zazdroszcze mam nadzieje ,że ja będe następna!!! a co do mojego nica to podoba mi sie imię Natasza!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko to naprawde sobie po jezdziłaś z tym kotkiem :) ale co sie nie robi dla swojego zwierzaczka :) a moj Roki to jest dla nas jak dziecko ;) bo narazie nie mamy wiec całą uwage poswiecamy mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Natasza to pisz pisz do nas czesciej :) jak kazda znas chcesz miec dzidzie :) i kazda z nas bedzie najszczesliwsza jak taka dzidzie bedzie miała :) a dopisałas sie do naszej tabeli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczynki widze ze jakos sie mijamy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Dziewuszki nie mam z kim poklikać :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:( :( :( :(( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza - dzięki :D Na pewno już niebawem dołączysz do mnie do dolnej tabelki . Trzymam kciuki :) A gin ma racje - trzeba wyluzować. Trzeba żyć zasadą co ma być to będzie :) Ja się strałam żyć tą zasadą i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - ja dokładnie tak samo moje kociaki traktowałam, jak moje dzieci ;) zresztą teraz też je uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kochanego zwierzaka można zrobić baaardzo wiele. My je traktujemy ja członków rodziny. A jakie wybredniaki jak chodzi i jedzenie,że hohoho Grymaszą strasznie i dostają najlepsze smakołyki ;) Kochane futrzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja mam na imię Agnieszka, mam 5 letniego synka i od kilku miesięcy staram się od drugie dziecko, 2 miesiące temu bylam w ciąży, ale poroniłam:(, ale nie trace nadziei mam nadzieję że niedługo się uda;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga2426 - wpisz się do tabelki :) i zostań z nami. Przykro mi z powodu poronienia. Choć to strasznie trudne to czasami natura wie lepiej. Teraz będzie dobrze zobaczysz. Trzymam kciuki za ciebie. I mam nadzieje,że u mnie będzie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE.............1 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............4 tydz................grudzień..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04.............Śl ąskie............0 Jolita84........25.........5.........17.04.......Wielkop olskie..........0 Natasza........27........ 6........ 19.04....... Wielkopolskie.........0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE.............1 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............5tydz................grudzień.......... Poprawiłam tabeleczke bo wg ciążowego kalkulatora to już 5 tydz. Fajnie,że dołączyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×