Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość Mimi 33
Do Tico , a kiedy się przytulałaś ? Widzę ,że jedziemy na tym samym wózku , Tylko ,że ty już nosisz po serduszkiem fasolkę , a ja jeszczew nie , chyba nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mimi33 masz też takie same objawy hehe Tak dokładnie tez miałam jakby braz się przesuwał w zwolnionym tempie do teraz tak mam. A zaczeło mi się też ok 22 dnia cyklu więc mysle,że jeste baaaaardzo duża szansa że się udało :) A jak twoje piersi bo ja miałam wtedy i teraz też wrażliwe brodawki i bolące piersi ale niezbyt mocno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
A i dopiszę jeszcze ,że od wczoraj mam takie kłucia w dole brzucha i tak jakby ciągnięcie . Czy to normalne? W poprzedniej ciąży byłam kilka lat temu , i nie pamiętam już objawów . Mam nadzieję ,że to nic złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Właśnie piersi mnie nie bolą w ogóle , za to w poprzednich cyklach bolały mnie strasznie ,aż do momentu @. Także sama nie wiem co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
W poprzednich cyklach moje piersi zachowywały się tak jakby zaraz miały eksplodować , były gorące i bardzo obrzmiałe , strasznie czułe , ale niestety ciąży nie było . Teraz jest inaczej zero boleści , za to doszły te objawy o których pisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulasy były 13 dnia wieczorem i 15 dnia ale ten 15 to już tylko dla przyjemności ;) Biore pod uwage tylko 13 dzień bo własnie tego dnia rano wyszedł pozytywny test a wieczorem zaczął mnie bardzo boleć jajnik jak to u mnie przy owulce Więc zakładam że owulka zaczeła sie 13 wieczorem i trwała do 14 dnia rano więc trudno powiedzieć czy to chłopaczek czy jednak dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Ja tłumaczę sobie wszystko w ten sposób, że jak się chce dziecka ,to natura zawsze robi odwrotnie.Przez poprzednie dwa cykle o niczym innym nie myślałam , tak się nastawiłam na dzieciątko ,że po nocach nie mogłam spać . W tym cyklu trochę odpusciłam , co nie znaczy , że w cale nie myślę hehe. I dlatego te objawy które miałam w poprzednich cyklach to trochę urojone chyba były hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
To dosłownie tak jak u mnie ja też przytulałam się 13 wieczorkiem , ale 14i 15 także . Moja znajoma z 13dc ma pięknego synka. Miała takie cykle jak nasze i zawsze się przytulała od 13 do 15 dc , tak jej powiedział lekarz.Także masz szanse na synka i oby tak było , bo chyba go pragniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimi, no z tego co piszesz to jest szansa na maluszka:), jeszcze trochę poczekaj i wszystko będzie jasne, powiem szczerze że ostatnio też man dziwne te testy z allegro, wogóle nie pokazują dwóch kreseczek, a owulacja podobno jest, wcześniej też korzystałam z tych testów i w drugim cyklu starań zaszlam w ciąże, ale poroniłam, wtedy wieczorem pokazały mi się 2 identyczne kreseczki, więc rano były staranka i się udało ( nie na długo ), a teraz te testy jakieś dziwne, dzisiaj już testowałam i 1 kreska, więc zero seksu :), zobaczycie już niedługo bedziemy w dole tabelki jak tiko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja też miałam od czasu do czasu takie kłucia i teraz też mam. Pamiętam z poprzedniej ciazy że to więzadła macicy jak się macica powiększa powoduje takie kłucia i mysle,ze o to chodzi teraz. Co do piersi to mnie w normalnym cyklu tez bolały zawsze przed @ i tez nabrzmiałe i gorące ale teraz jeszcze przed terminem @ piersi bolały mnie tak sobie czasem bardziej czasem mniej , ale miałam bardzo wrażliwe brodawki ( do teraz )jakby poparzone i ten objaw podpowiadał mi że moglo sie udac bo w normalnym cyklu brodawki nigdy nie miałam wrażliwe tylko same piersi bolące. Zresztą w pierwszej ciazy tez wrażliwe brodawki,zyłlki na piersiach i zawroty głowy to były moje pierwsze objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Witaj AGA no właśnie z tymi testami to tak jest , już sama nie wiem czy im wierzyć , czy nie . Mam nadzieję ,że Ci co je sprzedają wiedzą co robią . W końcu po to ktoś wymyślił te testy żeby pomóc kobiecie , a nie narobić jej zmartwień. Ja też mam nadzieję na szybkie za fasolkowanie, nie długo wszystkie będziemy brzuchatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkk ma pytanie, wiem że bierzesz Duphaston, ja też biorę od 16 dnia cyklu przez 10 dni, jak sie po nim czujesz??bo jakas taka napuchnięta się wydaję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi33 wiesz co ja sama nie wiem co bym wolała, raz myśle,ze może dla odmiany chłopaczek a raz myśle,że chciałabym druga dziewczynke zresztą cócia marzy o siostrze bo w mojej rodzinie to same chłopaki są więc bawi się z samymi kuzynami i pewnie dlatego :) Mąż też się jakoś nie wypowiada konkretnie raz mówi że lepiej syn bo z samymi babami zwariuje ;) a później że jednak mówi,że córcia - bo wiesz córcie tatusia są fajne. Choć ta nasza córcia to taka i mami i tati córcia. Więc sama nie wiem - obojętnie byle zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Nawet nie wiesz Tico ile teraz nadziei we mnie rozpaliłaś , mam nadzieję że wtym cyklu mi się uda . Oby tylko nie zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
To prawda ja też tak uważam ,że najważniejsze aby było zdrowe , ale gdzieś tam w podświadomości marzy mi się synek , właściwie to mojemy lubemu , bo śmieje się że z babami już nie może wytrzymać . Ale prawda jest taka że pokocha to co się urodzi. Także ja też tak na 100 % się nie nastawiam bo natura różne figle płata. No nic męzulek z pracy wrócił i trzeba zrobić jakieś jedzonko w padnę jeszcze do Was póżniej , jak nie będziecie spały :) Miło było Was poznać , to fajne jak ktoś kogoś rozumie i może pomóc wsparciem , oby było nas takich jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotikoh
aga2426 - z tymi testami z allegro róznie bywa. Pisałam juz kiedys że ja trafiłam na jakieś felerne ponaddzierane były i sie zraziłam i potem kupiłam już w aptece i te były OK. W ostatnim szczęśliwym dla mnie cyklu pokazały mi ładnie owulke. Najpierw jedna kreska, potem słaba druga, potem mocniejsza i wreszcie dwie tłuste krechy a nastepny druga już jasniejsza więc moge smiało polecić testy ale tylko te z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikotikoh
mimi - ja córcie mam z 12 cyklu, no więc jestem ciekawa jaka płeć będzie z 13 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - kochana co z tobą ? co tak umilkłaś ? Jolita, Aska - co z wami ? Gdzie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w tym cyklu znowu będę miała problemy z tymi testami to następnym razem kupie w aptece, ja nigdy nie mierzyłam temperatury dlatego testy to dla mnie jedyna oznaka owulacji, ale jestem ciekawa której następnej sie uda zajść w ciążę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
No jestem , witam ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Jak już pisałam ja też mam nie lada gratkę z tymi testami , ale kiedyś też zakupiłam z apteki są o wiele droższe ja kupowałam taki LH coś tam kosztował około 25zł za 5 szt a i tak te moje kreski nie były idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Kiedyś czytałam na jakimś forum ,że to zależy od stęrzenia tego lh jeśli jest wysokie to wtedy są kreski mocne jesli niższe to słabsze. Nie każda kobieta ma takie samo stęrzenie , dlatego nie ma podobno reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi 33
Chyba jednak już śpicie , więc i ja zmykam . Do juterka . Dobrej nocki Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja jestem codziennie ;) codziennie was czytam, a że moje starania odłożone to pisac nie mam o czym... wy wszystkie czekacie na @ lub na dni płodne i opisujecie swoje objawy a ja nie bedę miec ani @ ani dni płodnych przez najblizsze 3 miesiące :(:(:( o objawach ciąży już nie wspominam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - przecież nie musimy tu pisać tylko o objawach. Ja piszę o wszystkim - ty też pisz co porabiasz a czas szybciej zleci zobaczysz. Pisz kochana pisz :) Mimi - co do tych testów z allegro to ja mam też wątpliwosc co do sposobu przechowywania. Oprócz tego,że niektóre były ponaddzierane to w tym samym czasie zrobiłam ten test z allegro i test z apteki i wyszły mi różne wyniki - na tych z apteki była druga krecha a na tych z allegro tylko jedna i bardzo słaba druga - dlatego ja testy z allegro przekreśliłam. Możliwe że poprostu źle trafiłam, może ten ktoś żle je przechowywał - albo tez w torbie listonosza było za zimno (bo to zima była i mróz na dworze) a testy nie mogą być w zbyt niskiej i za wysokiej temp. Tak sobie to tłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh Monika, Mimi - czekam z niecierpliwością na wasze testowanko :) Kiedy testujecie 23 czy jednak troche wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki... ja mam dzisiaj kiebski humorek;( ryczec mi sie chce i tak ogolnie mi zle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu calkowicie cie rozumiem tez je czytam i az zazdroszcze ..:) kurcze ja zaczne testowac jak dobrze pojdzie za dwa tygodnie jesli dostane @ 17stego.... a to mało prawdopodobne bo brałam leki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na nas tez przyjdzie czas;) nawet sie noie obejrzymy a juz bedziemy pisac co i jak;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×