Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Kasia witaj :) Dokładnie tak nawet się nie obejrzycie jak już bedzie czas na was :) Teraz jak pogoda piekna to i czas tak szybko mija :) I piszcie o wszystkim dziewczyny - ja chetnie poczytam :) A co to za kiepski humorek - uśmiechnąć się proszę i to już :D Dziewczyny pobudka :D :D :D - gdzie jesteście ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita może rozumiesz ale nie do końca :( ty się możesz starac a ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pomożemy - rzecz jasna :D więc głowa do góry :D Nie jesteście same - przecież macie nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - pomyśl sobie tak,że czesto ludzie mają o wiele większe problemy i dają rade więc ty tez jesteś silna babka i też dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja tez nie wiem czy nastepny cylk bede mogła sie starac Byłam u gina na kontroli wiec powiedział mi ze stan zapalny nie zszedł mi do konca zapisał mi globulki i tabletki Teraz mam isc na kontrole przed owulka wiec pewnie wtedy sie dowiem czy mam szanse na staranka czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie trace nadziei mam nadzieje ze bede mogła... ;) wiec nie martw sie razem damy rade zobaczysz Predzej czy pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita mnie już u mnie stan zapalny nie dziwi bo mam go co drugi miesiąc i wolałabym miec stan zapalny niz problemy z jajnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem wiem jestes w gorszej sytuacji... no ale nie mozesz sie poddawac;) tymbardziej ze my jestesmy z toba;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zwaliłam całą wine nie zajscia w ciaZE PRZEZ 5 CYKLOW W TEN stan zapalny.... Mam nadzieje ze on teraz ustapi i sie uta zafasolkowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubieram spodenki, biore psa i idę pobiegac :( jak mus to mus, choc nie chce mi się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : NICK. ........WIEK....CYKL...@.....MIASTO(WOJ)....DZIECKO Natasza.....27.......7......14.04....Wielkop..........0< br /> Ashia.........22......15.....15.04....Ślaskie........... 0 (star.odłożone Jolita.........25......5......17.04....Wielkop.......... 0(st.odłozone monikk......23......15......23.04...Podlasie..........0< br /> aga..........31.......2......03.05....Ślaskie........... 1 BRZUCHATKI NICK........WIEK........TYDZ..........TERMIN TIKO........30............5tydz..........GRUDZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04......Śląsk...(starania odłożone) Jolita84........25.........5.........17.04....Wielkop.(starania odłożone) Natasza........27........ 6........ 19.04....Wielkopolskie................0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE...................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE...................1 Mimi33..........33........3..........23.04........ŁÓDZKI E.................1 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............5tydz................grudzień.......... Jolita - poprawiłam bo tabeleczka była niepełna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam dziewczynki :) Zapraszamy MIMI do nas :) mnie nie było wczoraj wieczorem bo maz miał wieczór wolny wiec wykozystałam to i znim posiedziałam:) Widze ze sie strasznie rozpisałyscie :) zycze tobie mimi zeby plony okazały sie owocne hihiih :) i dojdziesz do tiko :) bo ona juz sie nudzi tam na dole :) Aga co do dup. biore pierwszy cykl i powiem szczeze ze nie mam zadnych dolegliwosci :)ale szczeze mowiac to nie wiem czy to dobrze czy zle bo duzo dziewczyn jakies tam ma dolegliw. a ja nie !! szczeze to juz wole miec i wiedziec ze zadziała niz nic nie wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Dziewczyny co do testów owul. to ja z allegro nie brałam kupiłam w aptece zapłaciłam 25 zl. za 5 i pokazały mi oki.( opakowaniw było jakby niebieskie z dzidziusiem i mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - no ja też myśle,że ten stan zapalny mógł stać na przeszkodzie. Może już będzie OK i po lekach juz bedziesz mogła - trzymam kciuki :) Asia - przyjemnego biegania :) Pogoda piękna więc bieganie też będzie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
aj dziewczyny rozpisałyscie sie :) Ashia i Julita :) nie martwcie sie :) kazda z nas jakies ma problemy z tym naszym zaciazeniem :):) głowa do góry :) Mi pewnie w tym cyklu sie tez nie uda !!!! bo jak pisałam nic nie mam zadnych objawów !!!!!!!!! juz szczeze mówiac to moge wymiotowac cała ciaze aby było coś !!!!!! w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam Tiko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko co do testowania to powiem tak jeszcze mi trzy dni zostały łacznie z 18 stym brania tych tabl. i po 18stym ona pow. ze moge zrobic test ale sie boje ze wyjdzie negatywny !:( i nic nie bedzie (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monika :D No pewnie jak mężuś w domku to trzeba korzystać :) Ja się na tych lekach nie znam to i nie wspomoge radą. Ja też takie testy miałam, to są LH Test - tak się one chyba nazywają i też 25 zł płaciłam. Oj tak tak - nudze się strasznie tam na dole sama więc dołączać dziewczyny :D Czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
STARACZKI : NICK........ WIEK..... CYKL....... @...... MIASTO(WOJ.) ......DZIECKO Ashia87........22.........15........15.04......Śląsk...( starania odłożone) Jolita84........25.........5.........17.04....Wielkop.(s tarania odłożone) Natasza........27........ 6........ 19.04....Wielkopolskie................0 MONIKKKK.... 23....... 15........ 23.04..... PODLASIE...................0 AGA 2426 ..... 31........2..........03.05........ŚLĄSKIE................... 1 Mimi33..........33........3..........23.04........ŁÓDZKI E.................1 BRZUCHATKI : NICK......... WIEK.........TYDZIEŃ.............TERMIN............. Tikotiko.......30............5tydz................grudzi eń..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
TIKO kazda z nas chciała by do ciebie dołaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - a czujesz się zupełnie jak w normalnym cyklu ? brzuchol pobolewa jak na @ czy zupełnie nic ? To lepiej że możesz testowac szybciej, ja wariowałam od tego czakania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
został równo tydz. do @ a czuje sie normalnie nic i jeszcze raz nic .... ale juz powinny lada chwila lada dzien zaczać pobolewac piersi bo zawsze mi piersi bola a dzien przed badz z @ boli brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzis jest mój 23 dc wczoraj jak maz masował mi piersi :) to troszke pobolewały ale bardzo mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dlaczego tak tiko myslisz??? nie mam nic zadnycccch objawów!!hip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem trzeba czekać. Niedawno czytałam jak dziewczyna pisała,że na pewno nie jest w ciązy bo nie ma ani jednego objawu a tu niespodzianka i były dwie kreseczki :) i dopiero jak zrobiła test to pojawiły się objawy :) Więc różnie bywa z tymi objawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko no niby tak ale kiedys mi kolezanka powiedziała ze to sie czuje ze sie jest w ciazy chociaz nie masz jeszcze zadnego potwierdzenia !! ze kobieta to czuje !!! Naczytałam sie o tych sutkach bolacych co ty napisałas i teraz mnie bola lekko !! juz sobie wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Aga a ty jakie masz objawy po tych tab. a brałas jeszcze CLO ????? i ile cyklów juz bierzeszz ??? czy to poczatek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×