Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Monika na ciebie zawsze można liczyć :D Ja się oszczędzam bo i tez siły za bardzo nie mam. Zrobiłam placek i jedną sałatkę i padam już :O Ahhh dziewczyny gdzie jesteście ? No ja nie wiem - gdyby któraś z was testowała to ja bym już od rana zajżała na chwilke a was to chyba nie interesuje :O Przykro mi się zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem święta, przygotowania - ale przykro jest i już :( My z Moniką też przecież mamy przygotowania a jakoś chwilke znajdziemy na małe klikanko. Wiecie ja na prawde myśle o was, martwie się i zawsze mnie interesuje co u was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez za bardzo nie będę maiła czasu w święta więc też myśle,że dopiero we wtorek się pojawie. Monika to jesteśmy umówione we wtorek wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko ;) a zeczywiscie wiedziałam ze ktos jeszcze :) a ty sie naprawde nie przemeczaj :) juz sałatke zrobilaś ?? a ja jak zrobie to nie za wczesnie ?? nie zepsóje sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
WIESZ BARDZO SIE CIESZE ZE TOBIE CHOCIAZ SIE UDAŁO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
OKI GOSIU ;) ja mam nadzieje ze juz wróce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
UMYJ JAJKA :) UPIECZ BABKE :) ZŁAP KRÓLITA:) KUP SIKAWKE :)BO WIELKANOC JUZ NADCHODZI:) WIEC SIE BAWIC NIE ZASZKODZI:)LECZ UWAZAJ TEZ NA KACA :0 BO WEWTOTEK CZEKA PRACA :) ( ps. moze nas praca nie dotyczy ale i tak ktos musi posprzatac po swietach ) DZIEWCZYNKI JAK BYSMY JUZ SOBIE NIE PO KLIKALI TO ZYCZE WAM TEGO CO NAPISAŁAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monika :) Sałatke zrobiłam ale nie połaczyłam jeszcze ze sosem majonezowo - śmietanowym. Jutro połącze i będziemy jeść bo jutro juz nic nie robie i świętujemy :D idziemy o 13 do święconki i na spacer a potem już wszystko jemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
A HA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tobie tez wszystkiego co najlepszego - w tym dzidzusia oczywiście :D Bogatego zająca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
AAAA TIKO a co do sałatek to powiem ci cos smiesznego :) ja uwielbiam robic co jakis cza nowe sałatki :0 ale za nic nie zjem ;) nie lubie jeszcze jakas do obiadu sórówke zjem a sałatke z majonezem bllllllleeeeeeee nie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
No a co do zajaca to dostałam cynk :0 ze bedzie w tym roku :0 hi cos dostane od chrzestnej :) czy ja nie za stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubie sałatek zatopionych w majonezie bllllllllleeeee ale ja tylko dodaję do smaku - zrobiłam taka z orzechami włoskimi, ananasem, ryżem - pycha a potem zrobie jeszcze z tyńczykiem w sosie własnym też dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz ide troche posprzątac w kuchni bo jakby trzęsienie ziemi była taki bajzel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko a powiedz jak ta z orzechami sie robi bo mam orzech na zbyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu trzeba też 2 upieczone piersi od kurczaka - więc troche pracochłonna jest. Mam ci jednak podać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a podaj moze sie przda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem : 2 szklanki ryżu, 2 upieczone piersi od kurczaka, 4-5 plastrów ananasa, 4 jajka na twardo, 1 jabłko, 5 łyżek orzechów włoskich. Sos : łyżka soku z cytryny, łyżka soku z pomarańczy, pół łyżeczki curry, majonez + kwaśna śmieta po 5 łyżek ale ja robie mniej tak na oko ale o wiele mniej, sól, cukier do smaku. Wszystko pokroić wymieszać ze sosem posypać orzechami i natką pietruszki. I gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzieki Gosiu :) dobra ja juz koncze moze jutro wpadne :) papapapap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
znam bardzo prosta i b. dobta :) 1 kukurydza w puszce 1ananas w puszcce 1 seler w słoiku ciety ( czasami pisze sałatka selerowa :) 5 jaj na twardo majonie z 2 lyzki to wszystko pokroic i wymieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
zna np. jeszcze HAWAJSKA wedlana drobiowa ananas puszka fasola pusz. kukurydza pusz. ryz 1 torebka ugotowac rodzynki z 2 garsci majonez 3 łyzki pieprz czarny mielony wszystko pokroic i wymieszać :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dobra Gosiu teraz to ja spadam :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
uuuuuuuu.dziewczyny nic nie napisałyscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monika :) No wiedze,że oprócz ciebie nikt nie miał ochoty tu zajżeć :O Nie chcą to nie chcą - trudno Powiedzieliśmy dziś moim rodzicom o dzidzusiu - baaaardzo się cieszyli a ja aż sie poryczałam ;) Horonki u mnie buzuja strasznie ;) Raz jeste zła jak osa o byle głupstwo, za chwile się śmieje, a zachwile rycze jak bóbr ;) A to dopiero początek - mąż już się boi co będzie dalej - chyba mnie odizolują :D No jutro powiemy teściom - mam nadzieje,że tym razem się nie porycze. Może dla odmiany zaczne się śmiać w głos że pomyślą że to żart :D NIc ze mną nie wiadomo. Mąż wziął córcie na przejażdżke rowerowa więc mam chwile relaksu . Może jesteś teraz Monika ? Bo na nikogo innego nie licze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na chwilkę :D Wesołych Świat Wam życzę :D a teraz zmykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od pewnego czasu czytam Wasz topik, sama staram się o drugie dziecko ale niestety nie wychodzi, chciałam serdecznie pogratulować tikotiko, bo widzę że niektóre dziewczyny z tego topiku dziwnie się zachowują, a nie wierz że nie wiedzą o Twojej ciąży, przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×