Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
ja bobolka tez za kazdym razem mysle sobie ze pewnie mi sie nie udało :( to jest najgorsze te czekanie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja brałam 2 tab. 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do kiedy bo wiem że do owulacji??? Do pozytywnego testu owulacyjnego czy do kiedy??? Zielona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja biore do 11cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekanie jest najgorsze... Koszmar... Dlatego bardzo Ci współczuję!:( Tyle miesięcy starań i nic... Ale głęboko wieżę że Ci się uda!!!!! A jak się już uda to znowu trzeba będzie czekać do porodu... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
NO NO chyba to mnie najbardziej przeraza ! ogladałam troche filmów na ten temat i jestem strasznie przerazona te parcia bóle przecinanie !!! jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ty jak wspominasz swoje porody !!!! jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki teraz ja zaczynam swirowac bo już 3 dni nudnosci i wymioty mnie trzymaja nie do wytrzymania . przed wstaniem z łózka musze cos przegrysc bo inaczej masakra... i piersi mi jakos dziwnie wieksze sie zrobiły i w dodatku bola strasznie. Ale do @ jeszcze 2 tyg wiec o co chodzi\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ale to jakies dziwnie zeby tak wczesnie miec objawy ???? co juz jestes po owulacji ??? a kiedy była ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze dziwne dlatego swiruje owulacje miaam we wtorek zeszlego tygodnia ale moze w poprzednim cyklu sie udalo bo okres bz dziwny krotki i malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
czyli 21 miałas tak jak dobrze licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiec jak tak to jutro mija tydzien wiec mysle ze to niemozliwe zeby były juz objawy bo po tyg. co dopiero sie zagniezdza zarodek wiec cos nie tak ! chyba ze w popszednim cyklu to jest mozliwe jak było dziwnie te krwawienie tak sie zdaza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to mozesz zrobic test to jak jestes to juz wyjdzie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie 21 wiem bo zawsze boli mnie jeden jajnik wtedy. Wiem że za wczesnie jest jeszcze na jakie kolwiek objawy ale nie wiem co sie dzieje nawet niemoge kawy pic bo na sam zapach mi niedobrze... fajnie ze niedługo do polski lece i wszystko sobie sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
anulka jej a ty naprawde moze zaszłas w tamtyn cyklu !!! a jaki to było krwawienie ??? słabe i co bardzo krutkie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poczekam z tym testem juz kiedy tak biegałam po testy i niestety nic nie było poczekam do @ i wtedy zrobie już w polsce do lekarza pójde a poza tym diore ten duphaston juz 3 cykl i może to tez od niego troche moje hormony świrują poprostu niechce sie od razu rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
anulka :) no to by było fajnie :) to zeczywiscie krótko :) ale słuchaj na ulotce moze nie pisze ale niby po tych tab. dziewczyny miały bardzo słabe krwawienia wiec moze i po tych tab. Ja brałam ten cykl co był a @ był normalny taki jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej tez miałam normalne tylko ten ostatni był inny wiec niewiem no i było by cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie sie nie ciesze na zapas bo noge sie znowu zawiesc. a wogóle to czasem mam taki skurcz w dole brzucha ze niemoge sie ruszyc... a ty Monia daj znac ja wasze wyniki dzisiaj wypadna ja tez na niedługo bende testowac wojowników mojego męża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
oki bede pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u mamy na ogrodzie dotleniłyśmy się z córcią i mdłości też były słabsze a tu nawet jak na balkonie siedze to takie same są. Jolita, Bobolka - bardzo dziękuję za życzenia :) :) :) Monika - trzymam kciukasy za wyniki :) Napewno będą OK Anuka - witaj :) Koniecznie zrób ten test. Będziesz wiedziała co i jak. Po co żyć w takiej niepewności - teraz test wyjdzie od razu i nie będzie żadnej watpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwileczkę i zaraz znowu znikam:( Monikkkkk jutro będę miała więcej czasu to rozpisze się o moich porodach Anulko-d Faktycznie coś musi być w tych twoich DOLEGLIWOŚCIACH może faktycznie trafiłaś w poprzednim cyklu!!:) a TE OBJAWY SĄ TYPOWE NA CIĄŻĘ. Wiele jest takich kobiet że mimo okresu są w ciąży...:) Ja bym nie zwlekała rób test ciążowy!!! Jak nic nie wyjdzie to nic nie musisz się martwić po prostu zostanie obalona teoria o zajściu w ciąże w poprzednim cyklu i zrobisz test w terminie @.:) TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
Dzieki tikotiko za info zodiakalne :) powiem CI ze nawet sie zgadza :) i jeszcze CI powiem tikotiko zeee zycze Ci wszystkiego najlepszeeegooo !!! :) zadowolenia z dzieci i meza ocyzwiscie ;) zebyscie z mezem cudownie przezyli cala ciazke Twoja zebys sie dobrze czula i oczywiscie szczesliwego rozwiazania :) dzis napewno usmeichnieta chodzisz od rana :) zycze by tak bylo codzien :* wszystkiego dobrego zycze :) anulka zycze zeby sie wyjasnila sprawa jak najbardziej pozytywnie :) hm bobolka mnei zinspirowala z tym wiesiolkiem ze moze tez by go sprobowac jak taki dobry :) tylko jak dlugi czas mozna go stosowac? czy to tak tylko do tego 11 dnia jednego cyklu i tyle cyz powtarzac co cykl ? czy jak :P tez zielona z wiesiolka jestem :) nie stosowalam nigdy narzie jeszcze jem tego castagnusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja bym na twoim miejscu nie czekała tylko biegła po test Czytałam ze w ciazy niektore kobiety maja miiesiaczke słaba... wiec moze ty jestes ta z nielicznych.... a po co zyc w nie wiedzy jak nie bedziesz w ciazy to zgłos sie do gina.... ale na moje oko to... Ciaza!!!!!!!!!!!!!:) ja dzisiiaj zaszalałam kupiłam wiesiołek wziełam dzisiaj i pewnie na dzisiaj sie to zakonczy bo to moj 11 dn. wiec dalej brac raczej nie moge . Zrobiłam test owulacyjny no i sama nie wiem bo na poczatku nie było kreseczki po 1 minucie była jasna a jak zjadłam obiad i sprawdziłam jeszcze raz (ok 15 minut) to była taka sama ciemna jak kontrolna..... wiec co mam myslec o tym??? dziewczyny pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! monikk jak tam wyniki???? juz wiesz cos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolka ja tez w tym cylkku zastosowałam castagnusa... Dosłownie wszystkiego stosuje ... nawet mężowi cynk kupiłam bo wyczytałm w necie ze plemniki on wzmacnie wiec dlaczego nie sprobowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus wiesiołek cynk testy no i co jeszcze mozna zrobic.......??? dzisiaj mam takiego doła ze szok;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×