Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
mam wyniki i juz od dwóch godzin je szyfruje ! chyba sa dobre tak mi sie wydaje !! na to wyglada ze to ja jestem bezpłodna :(((( jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolita, będzie dobrze!!! głowa do góry!!! musisz mieć siły na dalsze działania! :) monikkk od razu bezpłodna!!! z wynikami pędź do lekarza, chociaż widzę że sama sobie radzisz z odczytaniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja jestem :D nie martwcie się tak :D codziennie (no prawie) Was tutaj podczytuję :D jak narazie to jestem zajęta odchudzaniem, które po mojej chorobie i urodzinach teściowej sprowadziły mnie na manowce i 1kg więcej :O ale dam radę :D tzn teraz do czwartku bym musiała 3kg zrzucic żeby było co tydzień -2kg ;) no nic na to nie poradzę, że lubie słodkie :D a poza tym, gdzieś przeczytałam, że dieta powinna byc przyjemnością, więc od czasu do czasu można sobie pozwolic na cosik słodkiego :D Gosiu wszystkiego naj naj naj lepszego :D spóźnione ale szczere :D Moja mama jedzie dziś do Bytomia na dopełnianie wód płodowych :O po badaniach prenatalnych (inwazyjnych) zaczęła tracic wody, wiadomo jak nakłuli worek owodniowy to się to nie zrosło od razu, teraz niby jest już lepiej, ale jak uzupełnią jej wody znowu w ten sposób jak pobierali, czyli igła w brzuch i heja to znowu będzie problem... Mały jest juz tydzień w baaardzo małej ilości wód i najprawdopodobniej jest już chory z tego powodu, a lekarze nie chcą usunąc tej ciąży :O stwierdzili że żywej nie usówają i musi mama czekac, na obumarcie płodu. za 2 tygodnie bedą wyniki badań prenatalnych i najlepsze jest to, że ten wynik może byc dobry, dziecko zdrowe, a po tygodniowym braku wód płodowych może już byc chore... i cholera by człowieka wzięła :O dobra, ja mykam do łózia sie wygrac :D papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ahhh dziewczyny tyle wam napisałam i mi się komp zawiesił i nie wysłał - ale się wkurzyłam. Becia - dzięki za życzenia :) Co do wiesiołka to bierze się go od 1 - okolicy owulacji czyli np. przy cyklu 28 dniowym do ok 12 dnia cyklu. Stosujesz go tyle cykli ile się starasz, to jest suplement diety fajnie wpływa na włosy, paznokcie, usuwa nadmiar wody z organizmu więc ma lekkie działanie odchudzające - a zatem na pewno ci nie zaszkodzi. Jolita - wiesz co wynik testu powinno się odczytywać tylko po 5 minutach i zawsze trzeba go robić o stałej porze tylko wtedy wyniki są wiarygodne. Więc teraz u ciebie ani wynik po 1 minucie ani po 15 minutach nie jest do końca wiarygodny. Zrób dziś test i zobaczymy co pokaże. Monika - jesli wyniki męża są to trzeba się cieszyć. Z tego co wiem to leczenie facet a to bardzo trudna sprawa więc to bardzo dobrze że u niego jest wszystko OK. U ciebie z pewnością też nie jest nic poważnego, może natet to kwestia tylko psychiki więc głowa do góry. Weź tewyniki i leć jak najszybciej do ginka niech się wypowie/ Będzie dobrze - na pewno :) Asia - no nareszcie się odezwałaś :) Dzieki za życzonka :) Podejrzewam że odchudzanie to nie łatwa sprawa, ale ty i tak jesteś dzielna. A mała słodka przekąska od czasu do czasu tylko humor poprawia więc mi się wydaje że nawet trzeba dla dobrego samopoczucia coś małego sobie zaserwować. Trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - biedna ta twoja mama - już sobie wyobrażam jak sie denerwuje. Ale wiesz lekarze chyba wiedzą co robią i na pewno już wiele takich przypadków mieli więc może jednak z dzidzusiem bedzie wszystko w porządku. Trzeba byc dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobolka, Aga - już lada chwila testowanko będzie :) Ale fajnie mam nadzieje,że któras do mnie dołączy :) Trzymam za was mooooooocno kciukasy :) A jak się czujecie dziewuszki ? Jak nawet nie mierzycie tempki to teraz zmierzcie jak będzie ok 37,2 to duże prawdopodobieństwo ciąży. Ja też nie mierzyłam ale jak podejrzewałam ciąże to "między nogami" miałam właśnie 37,2 -3 a pod pachą ok 37,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko dzieki no ale powiedz mi jeszcze cos bo jak ja zrobiłam wczoraj test i mi jasna kreseczka wyszła przypuscmy no i dzisiaj zrobie o tej samej porze a owulka bedzie na przykład w nocy , a dzisiaj wyjdzie mi negatywny test to juz ne ma szans na zaplodnienie??? ale to pokrecone jest... Mierzyłam dzisaj rano tempke to miałam 36,3 czyli jeszcze nie skoczyła Boje sie ze omine jakims cudem owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
witam dziewczynki :) ja wczoraj takiego doła złapałam ze do 2 w nocy nie spałam :( wyłam !!! ze to moja wina ze nie ma dziecka !!!! dzwoniłam wczoraj do ginki i nie odbierała!! nie wiem co robic !!!! na jutro jestem umówiona na ten zabieg tez nie wiem co i jak czy spedze noc w szpitalu czy odrazu wyjde !!!! jestem w kropce !! poza tym nie chce isc na ten zabieg bo sie strasznie boje !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia przykro mi z powodu mamy :( ale moze bedzie oki :) jakos sie wszystko ułozy :0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze po tescie owul. w ciagu 12-36 H jest owulka ale ciezko rozpoznac czy test jest vpozytywny czy nie... przynajmniej ja tego nie umiem bo co bedzie jak bedzie mi sie wydawało ze test jest pozytywny i bedziemy sie przytulac jak w nastepnym dniu tez mi wyjdzie pozytywny... to co w ttedy?? kiedy najlepiej jest sie przytulac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ja juz nie bede uzywac tych testów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk bedzie dobrze zrobia ci zabieg i zajdziesz;) a przypuszczam ze szpital nie bedzie trzymał cie zbyt długo bo juz nie ma takich zwyczajów przewaznie wypisuja jak tylko moga... no ale przygotowana musisz byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak do nkonca nie jestem przekonana do nich nie wiem ale nie umiem chyba ich odczytywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - powiedz mi jeszcze ilu dniowe masz cykle ? I który dziś jest dzień cyklu ? to 12 ? Wiesz co jak się obawiasz że przegapisz owulke to przytulaj się już teraz co drugi dzień. Testy są skuteczne tylko wtedy gdy stosuje się je bardzo skrupulatnie zgdonie z instrukcją. Wiesz u mnie jak wyszedł mi test pozytywny to miałam tą drugą testową kreskę bardzo ciemną tzn. była ciemniejsza niż kontrolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita nie wiem czemu po prostu zawiodłam sie bo niezaszłam po nich !! zwalwm chyba na nie niepotrzebnie wine bo wina lezy po mojej stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28 dniowe cykle dzisiaj mam 12 dn. kurcze zawsze tak robiłóam jak miała byc owulka Przytulalismy sie nco dwa dni w jednym cyklu a nastepnym sprubowalismy przez trzy dni non stop i nic....:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zrobie jeszcze test ok 17.00 tak jak wczoraj i zanurze tak jak pisze na 15 sek. potem odczekam 5 minut i zobacze co wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zauwazylam ze kreska była jasna zarowno kontrolna a testowa była jasniejsza po tych 15 minbutach obie sciemniały kontrolna byla troszke ciemniejsza.... wiec moze dzisiaj beda na rowni zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - nie załamuj się. No nie wiem czy byś się lepiej czuła gdyby się okazło,że u męża jest cos nie tak i że plemniki mają złą budowę i ze może będzie bardzo ciężko wogóle o dziecko. Więc na prawdę o wiele lepiej że u niego jest wszystko OK. I nie obwiniaj się bo to przecież nie twoja wina,że tak jest. Próbuj dzwonić jeszcze do gina bo najpierw musiałabyś skonsultować wyniki a potem ewentualnie na zabieg. Może ta prolaktyna jest jednak za wysoka ? i zabieg nie będzie potrzeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! wiecie co ja też jakiś czas temu narzekałam na testy, ale miałam chyba jakieś felerne, nie pokazały owulacji, teraz postanowiłam kupić na allegro od tego samego sprzedawcy co wcześniej kiedy pokazały 2 piękne kreseczki i wtedy zaszłam własnie w ciążę, teraz też najpierw pokazał 2 ale druga bardzo jaśniutka, następnego dnia pokazał trochę ciemniejszą, więc wiedziałam że następnego dnia będą 2 takie same i już w tym dniu zaczęłam przytulanko i tak przez kilka dni ;) na efekt jeszcze musimy zaczekać, tiko piesi nadal bolą są bardzo nabrzmiałe, temperaturę zmierzę jutro rano, zobaczymy, na nic się nie nastawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Jolita wpadne o 17 i spróbuję pomóc w interpretacji :) Dziś już 12 dzień więc owulka już się zbliża napewno. Monika - na prawde niewielu komu udaje sę zajść przy pierwszym czy drugim stosowaniu testów. Zresztą nawet jak test wiarygodnie pokaże owulacje to jeszcze jest kwestia czy jajo rzeczywiście pękło a nawet jak pękło to i tak jest tylko ok 35 % szans,że sie uda. Tak jest niestety natura. Moim zdaniem testami mozna sobie tylko pomóc. No chyba że ktoś się bardzo przy nich nakręca to może rzeczywiście lepiej z nich zrezygnować i oddać się spontanicznym przytulankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkk myśle że wyniki najpierw musisz skonsultować, a co do zabiegu ja chyba bym się go poddała, potem będziesz miała wyrzuty że tego nie zrobiłaś!! kobieta wiele zniesie i ty też dasz rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mnie też testy pięknie pokazały owulke i też się udało. Więc ja też śmialo mogę testy polecić. Ale przy owulce musi być spełnione szereg warunków aby sie udało i na wiele z nich niestety nie mamy wpływu, dlatego niektórzy na ciąże muszą troche poczekać. Wiesz jestem bardzo ciekawa czy ci się udało. I baaaaaaaaaaaaaardzo mocno trzymam kciuki aby były dwie krechy :) A test kiedy zamierzasz zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tiko!!!!!!!!!! :):):) trzymaj mocno!!! zrobię po weekendzie, 3,4 tego powinna przyjść @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! :) Na 99% nie dołączę do tikotiko:( Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś rano bobo test strumieniowy- jedna kreska:(:( Jednak chyba źle wyliczyłam termin @ i powinnam dostać 03.05 stąd ten 1%. Mimo wszystko ostatnie przytulanki były 18.04 więc do tej pory bobo test by już coś wykrył. Tikotiko przed chwilą mierzyłam tępkę między nogami:) 37.2 a pod pachą 36.8. Mam jeszcze do Ciebie pytanko. Ile kapsułek dziennie łykałaś tego wiesiołka? Mam go łykać do pojawienia się śluzu płodnego czy jak? Przypominam że w tym miesiącu owulę miałam ok.19 (tak podejrzewam bo wiecie już że coś mi się popiep....ło z tymi testami) Monikkkkk koniecznie skonsultuj wyniki z lekarzem!!! Będą na pewno w porządku:) ale musi ocenić je swoim fachowym okiem:) Na zabieg też idź bo to może stoi na przeszkodzie że nie zachodzisz w ciążę.Nadal trzymam za Ciebie mocno kciuki!!!:):) Kurde już bym chciała żeby ta franca @ już do mnie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×