Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkk
własnie niestety my kobiety mamy zle :( moj maz nawet mówił ze kobieta nie chciał by byc za zadne skarby :) bo widzi jak my mamy zle :D a zwłaszcza @ to jego przeraza :) Bobolka- w koncu sie odezwałas :) a moze jeszcze nic straconego :) Julita- tak zawsze jest jak sie pi..szYYY to wszystko na raz !!!!!!!!! wiem cos o tym!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Bobolka - a wczesniej nie miałas takich długich cykli ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez miewam takie długie cylke mój najkrótszy to 32 dni a czasem to nawet do 40 wiec cierpliwie czekaj może sie w koncu udało albo najlepiej zrób test z krwi i bedziesz wiedziała na co czekac na @ czy na dzidzie... Ja wciąz czekam objawy sie nadal utrzymuja w sobote to biegałam do łazienki chyba ze 6 razy bo mnie tak mdliło że masakra, a oprócz tego czasem mam lekkie skurcze w dole brzucha no i ostatnio mnie zaczeła sennosc łapac w ciągu dnia jaknigdy wczesniej. Piersi mnie bardzobolały w zeszłym tyg potem przestały na pare dni i znowu dzisiaj bolą. Już sama niewiem co to może byc czy to objawy tego że @ sie zbliża a może to... Nie , nie ciesze sie jeszcze bo potem bedzie bolało jak sie nie uda. Ale niemoge doczekac sie piątku i wtedy zrobie test....Może sie udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
anulka :) moze tobie sie udało i dołaczysz do Tiko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
ja to az takich cykli nie mam długich. A to nie jest tak ze jak sie ma powyzej 30dni to jest wina jakiegos chormonu ???? bo to za długo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
za duzo prolaktyny chyba trzeba poczytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - to ja cię podziwaim dosłownie, takie objawy a ty czekasz z tym testem i czekasz. Ja już bym dawno zrobiła. Trzymam kciukasy aby w piątek pokazały się upragnione dwie kreseczki :) Dziewczyny dziś jadłam u mamy zupe ogórkową i teraz mam taki brzuch jakby spokojnie 5 miesiąc był ;) hehe Jolita - a ty sie nie bój, na pewno sie dowiesz wielu cennych informacji, więc warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jak dla mnie cudowna pogoda tzn. zachmurzone niebo, co chwile pada i zimno jest ok 15 C - w takiej pogodzie nie mam prawie mdłości :D ale fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sie udało niewiem tylko czy niemyle tych objawą ze zbliżająca @ i czy po tak krótkim czasie moga wystepowac jakies objawy bo w sumie jak by sie udało w zeszłym cylku tp i może ale jak w tym to od zapłodnienia minęło by dpoiera 2,5 tygodnia wiec niewiem... a wy dziewczyny jak miałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
anulka wydaje mi sie ze kazda kobieta jest inna :) ale kto wie :) czekamy na dobra nowine od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
anulka a zrób ty wczesniej test !!!! co ci szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny ja juz nic nie wiem !!!!!!!!! 12dc. pobolewał mnie jajnik a teraz jest 15dc. i tez boli !!!!!!!!!!!! juz nic nie wiem sluzu płodnego jeszcze nie zaopserwowałam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika bez testów to trudno powiedzieć co jest grane. Mnie jajnik czasami mnie pobolewał w róznym etapie cyklu ale tylko w czasie owulacji to bolał mnie o wiele bardziej tak,że nie mogłam nogi podnieść do góry a czasami miałam problem z chodzeniem tak mnie bolało. Może po tym czyszczeniu jajowodów tak cię jajniki pobolewają i nie ma to nic wspólnego z owulką. Nie mam pojęcia co ci poradzić. Testy by ci pewnie podpowiedziały więcej. Ale najważniejsze by przytulanki były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
oj te przytulasy :) sa sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a testów nie uzywam :( bo jakos mi sie nie chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrrka
Hej dziewczyny! Dopiero wrocilam z pracy!!!!:( I padam...tylko tak krociutko pisze. moja tabelka jest aktualna bo po odstawieniu tabletek dostalam tylko jeden okres i to jest w takim razie dopiero drugi cykl staran:) więc ja mam aktualną:) No a Bobolka ja Ci powiem, ze wlansie po odstawieniu tabletek tak mialam jak Ty, ze bolal mnie brzuch i juz myslalam ze dostane@ i nie dostalam wogole a brzuch przestal mnie bolec. I poszlam do lekarza na wywolanie bo juz sie zdenerwowałam. Mam nadzieję, że jednak u Ciebie to jednak jest inaczej i rosnie w Tobie maly okruszek. Bo test z nieporannego moczu sie nie liczy:) Monikkk a moze wogole boli Cie cos innego a nie jajniki? Bo to mozna pomylic z jelitami. A jak sie czlowiek wsluchuje w ciebie to zaczyna czuc takie rzeczy na ktore wczenisej nie zwracal uwagi. Ja mysle, ze zzwyczajnie nie zwracaj na to uwagi tylko na sluz. Aga przykro mi, ze przyszla wredna malpa. Ale moze teraz sie uda. W koncu na pewno sie uda! Jolitka co Ty sie boisz gina, nic sie nie boj, po prostu bedziesz miala jasność i bedziesz wiedziala co robic. Lepiej jest wiedeziec niz trwac w takiej niepewnosci i sie zastanawiac.... A jesli chodzi o dlugosc cykli to ja zawsze mialam takie ponad 30 dni i dochodzące do 40 i moja mama tak miala i siostra i z tego co wiem to to jest normalne jezeli sa regularne. Lepsze troche dluzsze cykle niz za krotkie. Bo za krotkie to faza lutealna moze byc z akrotka z tego co wiem. A jesli chodzi o plec gienkologow to tylko faceci:) Jak dla mnei bez porównania. Bardziej im ufam, mniej panikują a wstydzic sie nie wstydzę. W koncu to lekarz. Codziennie sie tyle naogląda, że nie sądzę, żebym sie jkoś wyróżniała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!:):):) Tak jak wcześniej podejrzewałam to w ciąży nie jestem:(:( Test negatywny... Tylko gdzie ta @ ???? Amerrrrka ja tęż jestem po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych tylko ja czekam na tą pierwszą @ i nic... Po ilu dniach spóźnienia poszłaś do lekarza po tabletki na wywołanie???? U mnie to 37 dc. Tak już bym chciała dostać tą @...:O Jakie tabletki antykonc. brałaś??? Co do ginekologów mężczyzn to mam mieszane uczucia... Pamiętam jak mnie jeden potraktował na porodówce (badał rozwarcie jak by krowę miał przed sobą:O). Obecnie chodzę do kobiety i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1......???????????.......Dolnoślask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................8.................gr udzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
witam :) Słuchajcie wczesniej zdawało mi sie ze jajniki bolały ale jak zaczełam sie wsłuchiwac w swój organizm to raz na 3 cykle cos tam pobolewało nie zawsze mnie bolały. Moze tiko ma racje moze to po tym zabiegu cis tam sie dzieje moze to nie jajniki :( juz samam nie wiem sluz mam ale biały :( nie wiem :( gink. kazała sie przytulac :) wiec sie przytulam :) To powiedzcie gdzie sa te jajniki !???? bo mnie pobolewa powyzej pachwiny tak posrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Bobolka -Amerka ma racje moze to własnie jest powód !! słuchaj idz do ginka tak jak ona pewnie da cos na wywołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
Tiko ja ciebie..... gadałas o tej pogodzie i nawiało twoja wczorajsza pogode do mnie !!!!!:):):) jeszcze nie pada ale niebo zachmurzone !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
JESTEM W SZOKU DZIEWCZYNY A WY CO JESZCZE SPICIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Sorki Monika z tą pogoda ;) U mnie dziś też pięknie ;) czyli niebo zachmurzone i poda co chwile - ale na prawde w takiej pogodzie czuje się znacznie lepiej. Od czerwca pewnie nie będzie to dla mnie miało znaczenia bo mdłości powinny już przejść i wtedy na pewno będę juz zaklinać super słoneczną pogodę :D Obiecuję :D Co do tych jajników to są one w okolicach pachwin ale raczej bardziej po bokach niż na środku więc może to jednak nie jajniki cię pobolewały. Skoro śluz jest biały to raczej owulki jeszcze nie było no ale lepiej aby przytulanki były bo kto wie. Bobolka - no to rzeczywiście coś ci się po tych tabsach się rozregulowało. Chyba warto przejść się do gina jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
no moze zle mnie zrozumiałas :) powyzej pachwin i po boku akurat prawy boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
juz chyba sluzu nie zobacze :( płodnego od dzis biore luteine dopochwowo wiec ... pewnie bedzie biało :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25.........1......???????????.......Dolnośl ask ie........2 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 ANULKA.......23............11.....06.06.......Śląskie... ..........0 Ania_29.......29..............4.........12.05.....podkar packie......0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...........0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........31................8.................gr udzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
o jej anulka tak mi przykro kazda z nas wie co przezywasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
amulka wiem naprawde co przezywsz pomysl sobie ze ja jak widze @ to czuje sie jeszcze gorzej od ciebie :( bo dłuzej sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkkk
Monikk-Monika Tiko- Gosia Ashia- Joanna Julita- Kasia bobolka-Ewa anulka-Ania becia-Beata Mimi-Dominika Aga-Agnieszka Amerkat- Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×