Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Witam :) STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorski e..............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN PORODU TIKOTIKO..........31..................9................. ....20 grudzień Poprawiłam bo już połowa kolejnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - fajny pomysł z tymi urodzinami :D U mnie mdłości niestety jeszcze nie opuściły :O Już wczoraj wieczorem i dziś rano dały znać :O no ale troche więcej siły mam niż ostatnio więc chociaż dobre i to. Jolita do piatku już niedaleko więc sie okaże co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co tam u was dziewczyny :) Julita- a moze ty w koncu dojdziesz do tiko :) A czemu inne dziewczyny sie nie odzywaja ???????????? co z wami ???????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikk nawet nie wiesz jak bym chciała zeby w koncu wszystkie po kolei spadaly:) ale cos czuje ze nic nie bedzie z tego przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słuchajcie od paru dni mam dylemat :( tak jak wczesniej pisałam jade do sister na pare dni do Belfastu doszłam do wniosku ze chyba tam zostane na 1 badz 2 mies. zeby zarobic bo teraz z kasa cienko :( i tak rozmawiałam z mezem i do tej pory ten temat poruszamy codziennie doszlismy do porozumienia ze tak moze to dobry pomysł !! ale mamy jeden plus KASA a reszta to minusy takie jak " rozstanie , bycie samemu , itd. wiecie o co mi chodzi no a wczoraj on pow. ze moze lepiej nie zebym nie jechała na zarobek bo on juz zmienił zdanie ! wiem ze jak ja bede chciała to on sie zgodzi ale juz teraz to nic nie wiem co mam robic a wy co byscie zrobiły na moim miejscu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika- jesli faktycznie potrzebujecie kasy to jedź ale jezeli to nie jest pilne to zostan... pamietaj kasa to nie wszystko.... musisz sama podjac decyzje ... napewno bedzie to sie wiazalo z odłozeniem staranek....musisz dobrze to przemyslec... no i my bedziemy tesknic za toba;) bo nic nie czuje ani mnie nic nie boli nic kompletnie....dlatego uwazam ze znowu nici beda... monik powiedz mi jeszcze tobie tez gin zapisał te tabsy dusp... cos tam tak?/ i jak masz je brac tez od 14dn cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi kazała od 14 do 25 dnia ciekawe czy pomoga A czułas sie jakos inaczej po nich????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a julita i wspomnie jeszcze ze ostatniego dnia brania tych tab. miałam pare kropel krwi na bielaznie . Teraz biore luteine to cos podobnego do duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy sie czułam inaczej bolaly mnie piersi od 24dc a bardziej sutki no i myslałam ze moze zaszłam ale nic z tego :( a powiedz mi jakie ty masz cykle co ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowiła tobie ze po ostatniej tab mozesz zrobic test ciazowy ???? bo mi tak pow. ale ja nie robiłam bo czułam juz pod koniec ze dostane @ i dostałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic mi nie mowiła o tescie ciazowym ... Ja mam cykle 28 dniowe... ten cykl byl troszke u mnie dziwny no i chyba zrezygnuje z testow owulacyjnych... bo u mnie nie działaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moze byc problem z mężem a konkretnie z jego plemniczkami Jest teraz chory na rwe kulszowa i bierze tabsy dosc silne wiec plemniczki moze sa osłabione no ale gdy mam miec owulkke to stara sie odłozyc tabsy i przewaznie nie bierze ich przez 6 dni ...ale wiesz jak to jest tabsy pewnie troszke działaja osłabiajaco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak byc ale jak ma silne plemniczki :) Wiecie wczoraj troszke sie pocieszyłam bo tesciowa tak jak wczesniej wspominałam nie moze sie doczekac wnuka bo narazie nie ma zadnego :) i mowiłam ze mialam zabieg i ze czekamy jak cos to nastepny :( a ona pow. ze na pierwsze dziecko tez długo sie starali ponad 2 lata po slubie było ! i mowila ze doktor pow. ze nie bedzie miała dzieci !!! tesc wyjechał do rezerwy na tydz. !! i jak dopadł do tesciowej to :) odrazu wyszło:) a potem to sie dzieci posypały najpierw jedne potem drugie po roku ( to moj maz :) potem po dwóch latach trzecie a potem po nastepnych dwoch latach :) czwarte :0hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to dała rade:).... i znami tak bedzie;):) mi ginka tez powiedziala ze nie moge negatywnie myslec tylko pozytywnie predziej czy pozniej bedziemy mialy dzieci;) az takie stare to my jeszcze nie jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikk-Monika Tiko- Gosia Ashia- Joanna Julita- Kasia bobolka-Ewa anulka-Ania becia-Beata Mimi-Dominika Aga-Agnieszka Amerkat- Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to rzeczywiście trudny wybór ale zgadzam sie z Jolitą że wszystko zależy od tego czy ta kasa jest bardzo potrzebana. Jesli bardzo potrzeban to może warto zacisnąć zęby i jakoś przetrwać tą rozłąkę i będzie tak jak u twoich teściów - jak cię mężus wtedy dopadnie to od razu dzidzuś bedzie :) Ale to zależy tylko od ciebie czy psychicznie dasz rade znieść tą rozłąkę. A co byś tam robiła, jeśli można wiedzieć ? Ja ci powiem,że w moim przypadku było by bardzo cieżko i pewnie bym się nie zdecydowała - ale ja troche panikara jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście młode dziewuszki więc zupełnie nie macie się czym martwić bo czasu na dzidzusia miacie baaaaaaaaaaaaaardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak co do tego wyjazdu kasa by sie przydała bo tak jak wczesniej wspomniałam ja nie pracuje moj maz ma 2 prace wiem ze mu ciezko z tego powodu bo od 7 rano do 21 a nawet czasmi dluzej na nogach !!! narazie zyjemy kiedys bylo o wiele lepiej jak ja nie stracilam pracy a maz tez w tym samym mies. co ja stracił połowe wypłaty !! i masy mamy o połowe miej co mielismy !! a wydatki sa !!! nawet nie marzymy o wyjezdzie gdzies na wakacje nawet blisko bo za co >>>:( a jak bym pojechała nawet na dwa mies. to bym gdzies przywiozła na czysto 5 tys. wiec to jest cos !! a co bede tam robic ?? nie wiem sama pewnie zmywak badz sprzatanie :0 bo jesyka za bardzo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kasa niezła więc może jednak warto. Najważniejsze że nie będziesz tam sama tylko,że jedziesz do siostry. Więc może jedz a taka przerwa w starankach może wam dobrze zrobi. Mam nadzieje,że będziesz miała tam dostęp do kompa ????? I nas nie opuścisz na tak długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miała dostep :) nie opuszcze was :) tylko bedzie mi jak cos troszke przykro bo wy bedziecie sie starac a ja nie hip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Dziś po raz pierwszy w zyciu zrobiłam sobie test owulacyjny. I w sumie nie wiem jak mam go zinterpretować. Bo tam gdzie jest literka T wyszła mi kreseczka jasniejsza ale bardzo niewiele od tej kreseczki przy C. a co do grubości to są praktycznie takie same. Wiecie co to moze znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kreseczki musza byc takie same badz T musi byc mocniejsza jak tak jest to znaczy ze owulacja bedze za 24-36 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Ja własnie wiem, ze musza być takie same albo T musi byc mocnijesza (wiem z ulotki:P) ale w moim przypadku one sie bardzo niewiele róznia i sie zastanawiam czy to moze świadczyc np o ym ze bedzie owulacja czy one nic nie znacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - no to super,że nadal będziesz z nami. I co podjęłas już decyzje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - ja myśle,że to jeszcze nie jest wynik pozytywny. Ale jutro albo nawet dziś wieczorem może już będzie. Kreseczka T musi byc taka sam lub nawet ciemniejsza jak C i wtedy w ciągu 12-36 godzin pownna wystąpić owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Ja to już po prostu zaczynam świrować, a im bardziej sie wsłuchuje w swoje ciało tym mniej słyszę. Dzięki za informację. Mam nadzieje ze owu przyjdzie na dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×