Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

no pewnie małymotylku mozesz :) jak bedziesz posac to zapisuj sie do nas :) Aga nie mysle wcale bo wiem ze sie nie udało :( ale dzis rano to co było to nie wiem z czym kojarzyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co monika życzę Ci z całego serducha tego dzidzisia!! te objawy są prawdopodobne na ciążę :), ale na razie pełen luzik :) bo wiesz jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperaturka też prawidłowa :), zobaczymy czy będzie rosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga tem mysle ze nie bedzie rosła tak jak pisałam czasami sobie mierze tem przed okresem i jest taka jak zawsze jak bedzie spadac to juz bede wiedziała ze @ wredna przyjdzie !!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
A mozecie mi powiedziec jak to jest z ta temp po owulacji a na poczatku ciazy?? Tzn. czy ona musi koniecznie być podwyższona i w granicach ok 37 czy ona może być nizsza?? Wiem, że każdy organizm jest inny i inaczej bedzie reagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanaaa
Hej hej, dzieki za pozytywne rozpatrzenie mojego czlonkostwa ;) No taki czas pisania to niestety u mnie normalne, pracuje na nocki czyli nastepny powod by sie martwic czy zajde skoro moj organizm tak przemeczam.. Oj leje sie dzis ze mnie porzadnie wiec cacy okresik i tym razem cykl mialam 35 dniowy czyli poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanaaa
Wy tu o temperaturze wiec mam pytanko. Jakis czas temu probowalam sobie zmierzyc temp, mam elektroniczny termomentr, niby dobrej firmy wiec tym bardziej nie rozumiem. Temp pod jezykiem mialam 36.6 a jak zmierzylam ja w pochwie to mialam 37.2, czy to normalne? Na termomentrze jest napisane ze mozna nim mierzyc temp. w buzi, pochwie i odbycie wiec powinna byc taka sama temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanaaa
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom...................0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............10.............2.. ............20 grudzień Pozwolilam sobie sie wpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27...........2.......27.04.......pomorski e..............0 Falbanaaa.....27...........1.......13.05......kuj-pom... ................0 Motylek........23...........1.......24.04......podkarpacie.............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............10.............2.. ............20 grudzień Również pozwoliłam sobie siebie dopisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam ze sie nie oddzywałam przez dwa dni ale byłam na szkoleniu.... nie miałam dostepu do netu tylko cały cas na wykładach przesiedziałam masakra...tyłek mnie boli ze szok...;) witam nowe staraczki:) fajnie ze sie dołaczyłascie im wiecej nas tym lepiej;) tiko -jak samopoczucie jak sie czujesz?? mdłosci minęły?? monik- no a moze udało sie tym razem.... te zawirowania...no....no:) ja raczej czekam na @ zaczyna pobolewac mnie brzuch i czuje sie tak ja na @ jutro według normy powinnam ja dostac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam julita :) a moze to ty jestes :) nie masz jeszcze ;) no ......no................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie chce mi sie wierzyc... juz chyba straciłam nadzieje... przesle wam fajjny link do rozmow z tvn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko za 24 zlikwidujcie spacje bo nie chce sie wkleic inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam nowe dziewczyny, super że się dopisałyście do tabelki :) Falbana - no zobacz a tego nie wzięłam pod uwagę,że w pracy możesz być na nocce. Motylek - co do tempki w ciąży to zwykle jest w okolicach 37 i wyżej no ale po owulce też ok 36.8 -36.9 więc akurat tempka nie wiele może nam powiedzieć przed terminem @ Tuż przed spada a jak jes ciąża to jest stale na podwyższonym poziomie. Jolita - no właśnie tak się zastanawiałam co z tobą. Może jednak się wredna się nie pojawi - kto wie ? Monika - Aga ma rację, trzeba spokojnie poczekać. Co do moich mdłości to nadal niestety są buuuuuu. Ostatnio najgorzej jest wieczorem i w nocy :O Kłade się z gulą w gardle i nawet od tych mdłości budze się i nie moge zasnąć. Na prawdę już czasami nie radzę sobie i mam dosyć. No ale nie chcę wam tu marudzić bo zdaję sobie sprawę,że wy myślicie,że ja tu narzekam zamiast się cieszyć,że jestem w ciąży. To jest nie na miejscu - wiem bo wy tu się staracie a ja głupia marudze. I obiecuję,że to moje ostatnie marudzenie na ten temat. Biorę się w garść - przecież to jeszcze trochę - mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co tiko wyczytałam ze mdlosci sie pojawiaja najczesciej u kobiet które pierwszy raz sa w ciazy i u tych co moze byc ciaza mnoga ;) a moze u ciebie hihiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitka jeszcze nie jest nic stracone :) a moze ..................... do tiko dołaczysz bo ona sie zanudzi tam sama na dole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na dwu dniowym szkoleniu takie były nudy ze szok Wieczorem miała byc imprezka...i nie było;( kilka osob tylko popijało..... ale jedzienie było super Spalismy w ładnym hoteliku.... towarzystwo takie se było no ale ...trzeba było przezyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolita a jak z temperaturą, mierzysz?? bo jeśli jutro spodziewasz się @, to tempka powinna się obniżyć, a jeśli jest podwyższona to...:)), chociaż ja też miałam dziwne jazdy z temperaturą ostatnio a mimo wszystko nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie mierzyłam tempki bo nie nocowałam w domku.. jutro zmierze z rana i zdam wam relacje ale zrobiłam test owulacyjny i wyszedł negatywny - jasna kreska testowa wiec nici;(( kurcze nie mam juz sił...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale naprwde ciezko jest....sama wiesz:(.. ale nie mozna sie poddawac masz racje:) głowe do gory tzreba miec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×