Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

no to zeczywiscie pózno :) ale lepiej pozno niz wcale :) Mayl motylku moze sie dopisz do naszej tab ???? jak bedzesz z nami klikała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorski e..............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN PORODU TIKOTIKO..........31..................9................. ....20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorski e..............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO..........31..............9.............2.. ...20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiko pozwoliłam sobie dopisac ile czasu sie starałas mam nadzieje ze dobrze napisałam :) jak cos to popraw :) w tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z powrotem dziewczynki juz po urlopie... niestety zrobilismy wszystkie badania męza też i wszystko wyszło ok mąz ma jakies witaminy na poprawe żywotnoscie plemników sa bardzo dobre a witaminy moga tylko pomóc wiec sie ciesze bo wiem że i u niegoi i u mnie jest wszystko ok. Monia co do twojego wyjazdu i rozłąki to powiem ci że my rozstalismy sie na 6 miesiecy bo mąż wyjechał w styczniu poczatkiem a ja dopiero w czerwcu i przez te pół roku sie niewidzielismy rozmawialismy codziennie przez tel i to wszystko. Bolało bardzo bolało na początku póżniej już mnie ale najgorsze były samotne wieczory, walentynki itd i nie jeden raz płakałam w poduszke ale wiedziałam że mamy mocny cel w życiu i że wytrzymie i dałam rade powoli osiągamy to co zamierfzilismy i spełniamy swoje marzenie-DOM a ten wyjazd bardzo nam pomógł i nigdy wczesniej nie byliśmy tak blisko jak teraz jest naprawde cudowni. Wiesz jak sie ma to na codzien to sie nie docenia dopiero jak kogos braknie to zaczynasz doceniac. A poza tym wyjaz daje łatwiejszy start w przyszłosc. Wiem że to cięzka decyzja samo to przechodziłam ale jesli sobie ufacie to czsem trzeba troche zaryzykowac.... pomiętaj najważniejsze jest zaufanie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka :0 pieknie napisałas :) a ty jakies badania bedziesz robic ??? i jak tam po meza badaniu byłas z nim :) czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po badaniu wszystko ok plemniczki zdrowiutkie uffff...mąz ma witaminki na lepsza ruchliwosc które tez pomoga i wziął 2 zastrzyki a ja zrobiłam chlamydie i toksoplazme i tez ok doktor powiedział że idealne warunki do ciąży no i do rodzenia dzieciaczków wiec mam ndzieje... staranka niedługo. a przy okazji ogladalismy łóżeczka i wózeczki i nie mogłam sie oprzec żeby nie kupic no ale nie mogłam... i łezka sie kreciła jak potrzyłam na tez wszystkie łóżeczka. A mo mąż powiedział że na nastepnym urlpoie we wrzesniu już bedziemy mogli kupic bo dzidzius już bedzie z nami w brzuszku oby tak było.... a co u ciebvie Monia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic czekam na @ juz za tydzien o tej porze bede wiedziała na czym stoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mnie brzuch na dole boli troszke dzis sie nasprzatałam !!! chyba za duzo sie naciagałam małe przemeblowanie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
U mnie w pracy jest jutro akcja oddawania krwi, i sie tak zastanawiam czy w mojej obecnej sytuacji może to jakoś zaszkodzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
No ja Bobolka jem ten cały wiesiołek i śluzu niet:/ jedyne co dobre to, że mi uczulenie z rąk zeszło od tego wiesiołka:) No właśnie tak się zastanawiam czy powinnam była iść na to wywoływanie okresu ale ja jestem taka niecierpliwa. Teraz za to może trochępoczkeam ale nie wiem czy dam radę... Dzięki Becia, to mnie pocieszyłaś...mam nadzieję, że mój organizm ma w planach jakiekolwiek owulacje. Najbardziej mnie zestresowało to, że to gin mi powiedzial, ze mam podejrzenie tych policystycznych jajnikow:( To mnie tak przestraszylo, ze nie wiem:( I wiecie co....może to głupi ale już zaczęłam męża męczyć rozmowami na temat adopcji, w razie jakby nam się nie udało....a tak naprawdę dopiero minęły dwa miesiące od odstawienia tabletek.... Cały czas tak mi ciężko na sercu bo sobie myślę, że już mam 27 lat i już się robię coraz starsza i może się okaże, że wogóle jestem bezpłodna:( tak mi smutno jak o tym myślę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
Monikkk tiko ma rację, że nie ma co robić nicna siłe bo to wtedy nie wychodzi....ja to sobie zawsze mówięl, że nie ma co pod prąd losowi się stawiać. A nie możesz po prostu pojechac na wakacje a jakby się akurat jakaś praca znalazła to zostaniesz a jak nie to nie? Przeciez jak Ci się nie ułozy z pracą to po prostu wrócisz, nie musisz już teraz się deklarować a jak się będzie układało i postanowisz zostać no to zostaniesz i już:) A Twój mąż ma rację, że póki macie co jesc to nie chce wyjezdzac. Mądrego masz męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka to dopiero drugi cykl po... Wszystko jeszcze przed Tobą!!! Musisz dać swojemu organizmowi czas na normalność!!! Spróbuj z testami owulacyjnymi. A nóż widelec...:) Proponuję też zaczekać do naturalnej @ a zobaczysz efekty!!! Wiem że to trudne ale sama teraz przez to przechodzę:O:O:O Już normalnie nie wytrzymuję...:(:(:( Już tak pragnę tej @ że szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
amerrrka domyslam sie ze Ci ciezko, ale dziesiejsza medycyna tak poszla do przodu ze naprawde mozna wiele zdzialac :) glowa do gory mosisz dac wam wiecej czasu i przede wszystkim mosicie cieszyc sie z tego ze pragniecie tego razem , dzieciatka poczynaja sie z prawdziwej milosci :) Bozia zesle wam dzieciatko jak bedzie na to czas najlepszy amerrrka to ze masz 27 lat nic nei szkodzi a nawet dobrze bo wszystko bedziesz przyzywac bardzo siwiadomie i w ogole :) badz dobrej mysli ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanaaa
Hej dziewczyny, od tego cyklu bede sie starac o dzidzie wiec sie tu chetnie przylacze jesli mozna. Mam 27 lat i za 1.5 miesiaca sie chajtamy ale juz nie chce nam sie czekac a przeciez zadnego brzuszka i tak widac nie bedzie ;) Tzn tak by mi sie marzylo by zajsc szybciutko ale jak bedzie to sie okaze, wiadomo jak to nieraz ciezko bywa. Na dodatek mam dziwne te moje cykle, tabsy odstawilam w listopadzie, ostatnie 3 cykle byly okolo 40 dniowe, czasem mialam jednodniowe plamienia, ehh.. Probowalam obserwowac swoje cialo i wam powiem ze latwo nie jest, mam czesto duzo sluzu wygladajacego jak plodny ale nie mozliwe ze przez 3 tyg cyklu jestem plodna :D Dzis dostalam okres lub znow plamienie, sie okaze. Kupilam testy owulacyjne, moze cos pomoga. Duzym utrudnieniem jest to ze chcemy pierw sprobowac zrobic dziewczynke czyli kochamy sie tak co 2 dni a jak test wykarze ze jest owulacja to przestajemy. Jak bedzie chlopiec to sie nie obraze oczywiscie ;) I wogole mam jakis taki strach ze cos ze mna nie tak, od kilku miesiecy kuja mnie jajniki i czesto mam taki tepy bol podczas stosunku jakby mi ktos mlotkiem o macice uderzal a nigdy wczesniej tak nie mialam, ma ktoras z was cos takiego czasem? Bo ja juz nie wiem, moze to normalne a tabsy mi cialo zmienialy.. W kazdym razie moje pozytywne nastawienie wygrywa z tymi obawami i z ekscytacja oglaszam ze starania o dziecie rozpoczete :D Zycze kazdej z was powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Amerka - no coś ty dopiero co zaczęłaś staranka a już tematy o adopcji. No nie a ja myślałam że tylko ja taka niecierpliwa jestem ;) A co do wieku to ja z córcią zaszłam w ciaże w wieku 28 lat i wcale nie uważałam wtedy się za starą i teraz też nie ;) Zresztą wiele moich koleżanek równolatek też w tym samym czasie postara ła się o pierwszego dzidzusia i też żadna nie twierdziła że jakos późno się udało a wręcz przeciwnie że w sam raz. Teraz w kwestii wieku wszystko się troszke poprzesuwało no i medycyna też poszła do przodu więc moim zdaniem to optymalny wiek na dzidzusia. Falbana - oczywiście zapraszamy i wpisz się do tabelki :) Życzę powodzenia, aby staranka o dzidzie szybciutko się udały :) I odzywaj się często !!! A tak na marginesie niezłym nocnym markiem jesteś ;) Zazdroszę bo ja ostatnio padam o 20.30 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorski e..............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............10.............2.. ............20 grudzień Kolejny tydzień się zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zobaczyłam ta godzine !! to myslałam kto to napisał co sie stało !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiko jak juz te tyg szybko mijaja :) juz 10 tydz !!! jej :) Ja dzis rano zmierzyłam tem. nie mierze ogólnie ale przed okresem pare dni tak jak spada to wiem ze przyjdzie wredna @!!!!!!!!!!!!!!!! dzis miałam 37,2 pewnie jutro bede miała mniej bo przed @ taka mam spada do 36,8 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO BOBOLKA......25..........1........03.05........Dolnoślas k ie.........2 AGA.............31..........3.......04.06.........Ślaski e ................1 ANULKA.......23...........10......08.05.......Śląskie... ...............0 Ania_29.......29..........4.........12.05.....podkar packie...........0 JOLITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie.........0 ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........16........20.05.......Podlasie. ...............0 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie..........0 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .................1 Amerkat.......27............2.......27.04.......pomorski e..............0 BRZUCHATKI NICK................WIEK......TYDZIEN...ilosc staran....TERM .PORODU TIKOTIKO...........31............10.............2.. ............20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Monika zawsze zapomne ci o tym napisać. Pisałas ostatnio,że boli cię troche brzuch i myślisz że to z przeciążenia bo się napracowałaś. Ja ci radzę, żebyś w czasie staranek już po owulacji nie pracowała tak ciążko np. w ogrodzie czy też w domu nie przesuwała niczego, okien nie myła itp. bo taka bardzo wczesna ciąża o której jeszcze nawet nie wiemy jest tak delikatna że taka praca może jej poprostu zaszkodzić i stąd czasami są te samoistne poronienia. Nie twierdze że u ciebie tak było, tylko tak na przyszłość już po owulacji nie planuj soie takich rzeczy aby przypadkiem coś się nie wydarzyło. Taka moja mała rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze tiko jestes starsza to sie ciebie posłucham :) juz brzuch nie boli cycuchy za to tak !!! a dzis rano maz mnie zbudził zeby poszukac jego CV bo znalazłam jemu nowa prace i dzis wezwali go na rozmowe :) a ten ma szczescie sobie wysyłam i nic !!! zadnego odwetu a dla niego wysle raz na jakis czas i sie odzywaja !!! :) i jak mnie zbudził to wstałam i poszłam do pokoju i szukałam w jego dokumentach !!! i jakos mi niedobrze było !!! w głowie sie nie kraciło tylko na wymioty mnie zbierało!!! szybko usiadłam na łuzko wziełam głeboki oddech posiedziałam chwilke i jakos lepiej sie poczuła :) a ten moj maz jak zobaczył to ....a moze ty w ciazy !!!! o jej .... a ja własnie sie zastanawiałam czemu ci sie brzuszek zaokraglił !!!! :) :) duren !!!!! ale to pewnie dlatego ze moze za szybko wstałam złuzka chociaz tego nigdy nie miala jak cos to mi sie w głowie zakreciło ale nie na wymioty zbierało ???? !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Monika obiecujący objaw :) Jeszcze troszke i się okaże :) I słuchaj słuchaj staruszki ;) !!!! Staruszki wiedza co mówią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak jest,że pracodawcy wolą facetów bo oni w ciąże nie zachodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 aj tiko nie chcem sobie po raz kolejny robic nadzieji :( bo znowu sie zawiode :( niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, monika postaraj się nie mysleć o tym, wiem to nie takie proste, ale spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Witam, mnie już po0zostało wyłącznie czekanie czy @ przyjdzie czy nie, okaże sie to już za ok. 1.5. Temperaturka utrzymuje mi sie na poziomie ok 36.8, śluz byl był juz taki jaki powinien choć w niewielkich ilościach. A co najważniejsze test owu pokazał dwie kreseczki:) Czekam z niecierpliwościa co się wydarzy:P Ale postanowiłam już nie wariować tak, i nie bede stresować M bo to napewno nam nie pomoże:P Chciałabym sie dołączyć do waszej tabelki, mam nadzieje ze pozwolicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×