Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

juz jestem... no chciałabym zeby nie przeszl no ale.,... nie chce sie łódzić... pewnie przylezie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam takie pytanie stramy się z mężem o dziecko. Ostatnią miesiączkę miałam 27 kwietnia, kochaliśmy się bez żadnych zabezpieczeń 10 maja czyli 14 dzień cyklu, potem od poniedziałku bolał mnie bardzo prawy jajnik, kochaliśmy się ponownie we wtorek 12 maja. Powiedzcie mi czy są szanse że uda mi się zajść w ciąże. Nie mogę doczekać się dnia zeby zrobić test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz bardzo duze prawdopodobienstwo...:) tym bardziej nze czułas bol jajnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, super by było. Ja praktytcznie zawsze w czasie owulacji czuję jak kuje mnie jajnik, korci mnie zeby zrobić jakis test, ale wiem ze to i tak bez sensu bo za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita, masz dobre podejscie bo lepiej sie milo zaskoczyc niz niemile rozczarowac ;) Dzieki za doradztwo tempowe, bede grzecznie zapisywac. A co do kolezanki G. (zapomnialam nicka sorki ;) ) to skoro u ciebie to normalne z bolem jajnika podczas owulki to trudno cokolowiek powiedziec aczkowielk zycze by to jednak oznaczalo zafasolkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginnger- mozesz zrobic test owulacyjny po tygodniu powinien ci wyjsc pozytywny jak jestes w ciazy na 90% sie sprawdza tak przynajmniej twierdza dziewczyny z innych forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fallbana - dzieki , faktycznie moje podejscie troszke sie zmieniło na poczatku bardzo bardzo chciałam byc juz zaraz zaciazona... a jak sie nie udało to ryczałam teraz twierdze ze to co nas czeka i tak bedzie, i tak nie zmienimy losu;) Bóg wie najlepiej co do nas najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć dziewczyny:) ja dopiero dziś wstałam po nocy, M nie ma w domu wiec słodki dzień lenistwa:) Rano tylko zbudziłam się, żeby zmierzyć temparaturkę:) Ale jak przeczytałam dziś Wasze wypowiedzi, to znów nic nie wiem. Ja zawsze mierzyłam pod pacha, zwyłym term. rtęciowym, ale nie wiem czy wyniki jakie daję są miarodajne. Dziś np. po trzech dniach wysokich temp. spadła mi do 36.5!! @ ma być za 8 dni, choć mam nadzieje zę wredota nie przyjdzie:) No i już nie wiem gdzie w końcu mierzyc tą temp i czy może byc taki spadek nagle jak u mnie. A jak wy myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nikt sie o mnie nie pyta :( hip Ashia- wiesz bardzo zle mnie oceniasz !!! jak tak piszesz ty po prostu nie umiesz czytac tekstów ze zrozumieniem!!! bo to nie było anie skierowane do ciebie ani przeciwko tobie !!! chodziło mi o to ze jest pare mozliwosci zajscie w ciaze !!!! a ze ty to inaczej rozumiesz czy nie wiem wstałas lewa noga !!! to ja juz nic nie poradze jakos wszystkie dziewczyny zrozumiały a ty nie !!! Dziewczyny ja dzis byłam zajeta troszke spraw musiałam załtwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
fajnie mi sie was wszystkie czyta choc wolalabym czytac jak wszystkim sie udaje :) ale juz nie moge sie doczekac jak tylko zaczna sie sypac teksty o ciazach :) kazda po kolei :) no chyba ze ktores sie zgraja i beda w raz ;) ja to sie tez juz nie moge w sumie doczekac az zaczniemy te starania :) wtedy bardziej czynnie bede uczestniczyc w pisaniu z wami :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
Asia! Nie martw się! To wcale nie jest tak, że jak ktoś teoretycznie jest zdrowy to mu jest łątwiej jak nie może zajść w ciążę. Ty przynajmniej masz cel i wiesz jak to leczyć a dziewczyny ktore sa zdrowe a im nie wychodzi nie maja wlasciwie co z tym robic. I moze tak byc, ze jeszce Ty bedziesz najwczesniej w ciazy:) pobierzesz te tabletki, znikna ci te pechrzyki nie pekniete, dostaniesz na wywolanie owu i bach za pierwszym razem:) Przeciez na pewno czytalas o dziewczynach na forum ktore tak mialy... Powiem Ci ze tez mam taka znajoma tkora tez miala te policystyczne jajniki i tez miala problemy z wagą i lekarz mowil ze jak nie schudnie to nie mam mowy o ciazy i ja Ci powiem szczerze nie wiem czy ona cos schudla a jest w ciąży:) Poza tym to tez tak nie jest, ze jak ma sie ta chorobe to juznigdy nie ma owulacji. Lekarz mi mowil, ze to jest tak, ze ona moze sie nagle pojawic i rownie nagle zniknac i nikt tak naprawde nei wie dlaczego. Ja wiem, ze jestes zla bo sie martwisz i sie wkurzasz bo msylisz ze inne dziewczyn sa zdrowe a marudza a Ty jestes chora i masz gorzej ale ak naprawde to kazda z nas ma tak samo wszystkie chcemy zajsc w ciaze i mamy z tym problem. |Kazda z nas wiec nie masz wcale gorzej. No i nie martw sie zobacyzsz jeszcze bedziesz szczesliwa mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
Jak tam Monikkka? Zdecydowalas cos w sprawie pracy na wakacje? Ja dziewczynki jestem nieziemsko zmeczona po calym tygodniu pracy wiec juz sie dzisiaj nie rozpisuje i ide do męża się poprzytulać i spać:) Pozdrawiam Wam i życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
mialo byc pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) sniło mi sie ze zrobłam dzis test i wyszedł pozytywny :) dzis jest 26dc. moze za wczesnie ale zrobiłam test i jedna kreska!!!!!!!:(:( juz wiem ze nie jestem cycuchy bola jak na @ !!!!!!!!!!!!!!!!!! hip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie monika razem bedziemy sie kolejny raz starac;) ja dzis zmierzyłam tempke i 36,2 czyli spadła....czekam na @ wredote...;(( no coz nie wyszło nam kolejny raz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz niska tem. ja miałam pare godz. przed okresem najmniej 36,7 no nic moze za wczenie zrobiłam jeszcze tym sie łudze :( najgorzej ze w srode jak mam dostac ostatecznie to jedziemy do warszawy odebrac wujka z lotniska oj bede postoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie masz racje :) ta druga kreska jeszcze mogła sie nie pojawic;) zycze ci abys nie musiała robic postojów:) no i drugiej kreski:) w koncu juz długo na nia czekasz i nalezy ci sie;) trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety jestem przegrana... no ale coz moze nastepny cykl bedzie moj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ale jakoś nie zauważyłam, żebyście mnie wspierały. przykro mi z tego powodu bo nie mam żadnego pocieszenia od was. jestem na topiku od 1 strony ale widzę, że lepiej bedzie jak przeniose się na inny... nie komentujcie tego postu, zapomnijcie lepiej o mnie... dam sobie radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia bardzo krzywdzące jest to co piszesz!!!:( Ja osobiście zadałam Ci pytanie na stronie 88 bo chciałam rozwinąć ten temat... Do dziś nie dostałam na nie odpowiedzi ... :(:( Monika będzie dobrze:):) Trzymam kciuki:) Jolita przykro mi:( Następnym razem na pewno się uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia jesteś na topiku najdłużej bo już od pierwszej strony, i chwała Ci za to, pomogłaś swoją wiedzą wielu osobom, nikt nie chce żebyś odchodziła, ale mam wrażenie że na początku byłaś inna, chętna do pomocy i nie taka nerwowa;) od kiedy dowiedziałaś się że przez najbliższe miesiące nie możesz się starać o dzidzie, coś się zmianiło, rozumiem że jesteś rozgoryczona, zła na cały świat, ale zobaczysz że wszystko się jeszcze obróci na Twoją korzyść!! po prostu musisz i My tutaj wszystkie jeszcze poczekać w końcu jesteśmy tutaj wszystkie w tej samej sprawie czy nie ?? :) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia ty nam pomagasz i my tobir wszystkie na wzajwm jak mozemy i wiemy to piszemy :) a to ze zaczełas zagladac zadziej to co mamy pisac ?? do ciebie jak wiemy ze moze pod. badz nie jak jestes i piszesz to my tez piszemy mnie cały dzien prawie nie było wczoraj i zadna sie o mnie nie zapytała ale ja nie jestem zła badz obrazona :0 Wszystkiego dobrego tobie kazda z nas zyczy !! :) trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tylko na momencik :) Wczoraj mężuś wrócił wczesniej z pracy i tak do tej pory spędzamy razem czas :) Jolita - coś ci się ta @ przesówa ? Może mimo tempki jednak nie przyjdzie. Kcikasy nadal trzymam :) Asia - no skoro uważasz że my cię nie wspieramy to ja to poprostu zostawię bez komentarza. Pozdrawiam was dziewczynki :) I do zobaczenia w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć dziewczyny:) Ja dziś znów przespałam cały dzień, jak ja nie lubie tych wahań pogodowych, zawsze jestem taka senna:( monikkk-trzymam za Ciebie kciuki, wierzę że tym razem Ci sie udało:) A tak w ogóle to jak czytam Wasze zmagania z przeciwnościami losu, to nabieram sama sił żeby walczyć o swój cel:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małymotylku :) nie stety długo juz nie ktore z nas z tym walcza ;) ale jeszcze siły mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja myslałam ze bede miał co czytac a tu nic.............. ja juz komunie zaliczyłam a wy co nic nie piszecie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dziś cały dzień byłam poza domem i kupiłam sobie 3 pary superaśnych spodni takich z szerokim pasem (wystarczą na całą ciąże) ale nie ciążowe tylko kupione w normalnym sklepie. Ciesze się bo po ciaży też będe z nich korzystać :) I wiecie dziś miałam tyle energii że szok i prawie nie miałam mdłości, no ale jeszcze się nie cieszę,że mdłości minęły bo pewnie tak jak już bywało to był poprostu lepszy dzień. No idę już się kłaść. papa Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhha Jolita a co z tobą ? No już jesteś 2 dni po terminie ? I co tam ? Monika - na weselu nie byłaś ale za to komunie zaliczyłaś też fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekMaly
Cześć dziewczyny:) U mnie dziś cały dzień przespany, hehe. Widzę, że przy niezieli spokojniutku i ciuchutko na forum:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×