Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

julita kto jak kto ale ja ciebie rozumiem uwierz ;) a wiesz dlaczego juz to nie raz piasłam :) 16 miesiecy!!!!!!!!!!! i nic ale jakos sie nie załamuje czasami sa takie chwile :0 ale pocieszam sie wiesz czym ze jeszcze jest wszystko mozliwe jak miałam juz HSG i moge jeszcze miec operacje i inne rzeczy :0 które mi pomoga i to naprawde mnie podtrzymuje :) bo jak bym wiedziała za zostaje mi tylko in vitro to wtedy bym sie martwiła :( chociaz to tez daje nadziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieje trzeba iec zawsze to prawda...:) dzieki za słowa otuchy:) DAMY RADE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede jutro na forum ide teraz na filmik;) buziaczki dla was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka4646
Dziewczyny prosze powiedzcie mi jak to jest z ta temp.Jesli byl skok z rana to znaczy ze owulacja jest w trakcie czy dopiero mam sie jej spodziewac.Juz sama zglupialam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - nie nie mdłości nie zależą o d tego która to ciąża i czy jest mnoga. Zależy tylko od poziomu hormonu który odpowiada z podtrzymanie ciąży. Jesli jest wysoki to pojawiaja sie mdłości. To dobra oznaka ale bardzo męcząca. A co do blizniaków to u mnie już na szczęście wykluczone - jest jedna dzidzia i mam ją na zdjęciu z usg :) Ale wiecie co ostatnio wyczytałam na onecie (na pierwszej stronie w ciekawostkch może któras z was czytała) że dzieci kobiet które miały mdłości w ciąży rodzą się z wyższym ilorazem inteligencji . Tłumacza to tym ,że ten wysoki poziom hormonów w czasie mdłości sprawia że łożysko lepiej funkcjonuje i przez co mózg jest bardziej dotleniony oraz dożywiony i dlatego ponoć dziecko jest inteligentniejsze :) No troszę mnie pocieszyli,że warto tak pocierpieć :) Oj uciekam bo oczy mi się same zamykają :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp w sprawiem tempki. Jestem taka podekscytowana ze juz bym chciala by bylo po okresie i zaczac cos dzialac :) Od dzis zaczne mierzyc sobie temp. regularnie tylko nie wiem kiedy bo 4 dni w tyg robie nocki i raz popoludniowke (teraz wlasnie pracuje ;) ). Doradzcie czy mam ja mierzyc zawsze o tej samej porze np 9 rano czy zawsze po przebudzeniu bo raz sie budze o 9 rano a innym razem ide dopiero o tej godzinie spac i budze sie kolo 15tej. A nasza zaciazona jest dobra wrozba dla topiku i niech marudzi ile chce - przywilej kobiet w ciazy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
no dziewczynki trochę mnie pocieszylyscie:) Ja jestem straszna panikara i strasznei niecierpliwa. Joiltka to, ze test owu nic nie pokazuje to nic nie znaczy bo on dlatego jest pozytywny co bylby test ciazoy. Bo ten hormon kosmowka jakas tam i ten co sie wydziela prze owu sa do siebie bardzo podobne i dlatego w ciazy test owu wychodzi pozytywny. Ale to tylko wtedy jak juz masz duzo tego hormonu tej gonatropiny kosmowkoej czy jak tam sie ona nazywa. A w takiej wczesnej ciazy to jeszcze moze go byc mało i może go ni wykrywac. Monikkka musisz sie w cierpliwosc uzbroic....chyba jeszcze za wczesnei zeby cos po objawach sie dopatrywac...jedyne co to tempka. Jak dla mnie to jest straszne, ze tak dlugo czlowiek musi czekac, zeby sie dowiedziec czy sie udalo czy nie ale juz zauwazylam, ze tak jak kiedys nie zwracalam uwagi na to czemu mnie cos tam w brzuchu kluje a czmeu mi sie w glowie kreci i wszystkie te inne objawy ( a pewnie wszystkie je mialam nieraz) to teraz tak sie wsluchuje w sibie, ze wydaje mi sie, ze czasami to chyba sobie bol brzucha wywoluje, taka autosugestia. Wiec mysle, kochana Monisiu, ze nie patrz na zawroty glowy bo to mogą byc od zupelnie innych rzeczy a czy jestes w ciazy czy nie to moglabys wogole nie miec zadnych objawow....och ja wiem, ze to straszne, ze nie mozna sie tego dowiedziec tylko trzeba czekac! Czekanie jest straszne! Ale ja trzymam kciuki teraz za Monikke i za Julitke tak? Czy któraś jeszcze jest akurat przed @ i może może akurat się udało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
bobolka ja wiem, ze to ciezkie tak czekac na @.... ja nie wytrzymalam i poszlam do gina....ale to dlatego, ze zadzwonilam do niego i sie spytalam czy mozna byc w ciazy i miec niska temp i on powiedzial, ze mozna....no wiec poszlam sprawdzic. Ale teraz faktycznie czekam na naturalną@. Boję się tylko, ze nigdy w zyciu nie dostane....bede czekac i czekac i czekac i czekac....i nie dostane:/ ja juz tak mysle, ze tak bedzie. A ja bralam te yasminelle o ktorych moials Tiko. To dobrze, ze nie jakies ciezsze bo bym wogole moze miala problemy. Ktoras dziewczyna pytala o roznice temp w pochwie i pod jezykiem, to ja ci powiem, ze to jest zupelnie inna temp. Przede wszystkim nawet w buzi w roznych miejscach jest rozna temp. Ja tam w buzi nie mierze bo to nie mozna jej otiwerac w trakcie mierzenia i zawsze w to samo miejsce ten termometr wkladac a jak dla mnie to to jest trudne:) Tikkko marudz marudz moze nas toszke zniechecisz i przestaniemy az tak abrdzo chciec i mze wtedy sie uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerrrka
poziomka tak naprawde skok tempki moze byc na krotko przed owu jak i na krotko po....tak wycztylama w tych wszystkich poradnikach o npr....probowalam to sobie na logike wytlumaczyc ale w sumie to nei wiem. Na pewno progesteron podwyzsza tempke wieb to by sznacyzlo ze po owulacji wzrasta temoeratura ale moze ten hormon LH tez podzyzsza temperature wiec to by znacyzlo, ze juz przed no i sama nie wiem:) moze ktoras z dziewczyn lepiej sie na tym zna.... U mnie jak na razie jest co dzien skok spadek skok spadek skok spadek skok spadek.....czyli albo moje hormony nie moga sie zdecydowa albo inne czynniki na to wplywają... Idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwicie się, że tylko in vitro wam może pomóc? to ja wam przynajmniej tego POGRATULUJĘ bo mi akurat nawet in vitro nie pomoże, bo nie ma jak jajeczek pobrac skoro ich nie \"produkuję\"!!!!!!!!!! zastanówcie się co wy mówicie!!! inni naprawdę maja większe problemy z zajściem w ciążę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia monika nie pisała o in vitro w złej wierze, chyba każdy wolałby zajść w ciążę naturalnie, in vitro to ostateczność. nie ma się co denerwować, nikt przecież tutaj tego źle nie ocenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny przestancie sie kłocic ;) nikt nie mowi tu o in vutro w złych slowach.... tez martwimy sie jak inne kobiety..... to psychika nasza wysiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!!!:) U mnie po staremu...:(:(:O Dziś 46 dc... i cisza...( mam nadzieję że przed burzą:O ). Ashia87 bardzo Ci współczuję!!! Nie ma jakiś leków żeby pobudzić produkcję jajeczek??? Jolita jak się czujesz??? Amerka wiem że to czekanie jest straszne!!!! Też mam takie obawy że @ może nie przyjść:O:O:O i co wtedy??? Będę cierpliwie czekała na nią ale pewnie już przy 70 dc wpadnę w panikę i polecę do ginki:(:(:(:O Tiko marudź, marudź to twój przywilej:):):):) Zresztą jeszcze dwa tygodnie i z głowy będziesz miała te mdłości:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze brak jakichkolwiek objawów.... tempka dzis rano to 36,5 czyli nspada;(( @ tuż tuż;( niech ja szlak trafi.... zauwazyłam tylko wieksza ilosć sluzu białego ale to pewnie dlatego ze b rałam w tym cyklu wiesiołka.... ca prawda 3 dni tylkko ale bralam tylko podczas owulki nie zauwazyłam wiekszej ilosci sluzu ale to moze dlatego ze przytulalismy sie bardzo czesto:)heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ m,i sie spoznia powinnam dostac ja dzisiaj ..... czyli owulke tez miałam pozniej.... kurcze nie wiem kiedy była w tym cyklu bo testy owulacyjne wychodziły mi ciagle pozytywne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Asia - mnie się wydaje,że każdy ma prawo mieć swoje zdanie w kazdej sprawie. Ale nikt niczego tu nie krytykuje tylko wyraża swoje zdanie. Po to tu piszemy prawa ? My wszystkie dobrze ci życzymy i nie denerwuj się tak, bo mówiąc szczerze psuje to troche atmosfere tego topiku. A przecież chcemy, aby każdy z przyjemnością tu zaglądał. Jolita - no super że wredoty nie ma. Trzymam mocno kciukasy :D Dzięki dziewczyny,że pozwalacie mi marudzić :D Mam nadzieje,że niebawem ja posłucham waszych marudzeń o mdłościach :) Już nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja absolutnie się nie kłócę ;) tylko nie rozumiem osób, które wiem że mają straszny problem z zajściem w ciążę i wszyscy starają się Ją wspierać, a one obwiniają cały świat za swoje problemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec tego tematu, będzie tak jak pisze tiko, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na każdy temat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowko pytam ;) Co do autosugestii to dokladnie wiem jakie mozna sobie rzeczy wmowic, w zeszlym cyklu robilismy tak dla sproby seks z finiszem w srodku do 13 dc wiec na 99% ze w ciaze nie zajde bo mam pozno owulke. No ale ja tak juz sie doszukiwalam oznak, autentycznie mialam z 3 razy mdlosci, krecilo mi sie w glowie, no ale testy potwierdzaly ze ciazy brak. Tym razem bede sie starac byc bardziej opanowana ale juz wiem ze trudno bedzie ;) To w koncu gdzie temp mierzycie dziewczyny? Ja jak mierze w buzi to nawet 5 razy pod rzad to taka sama temp wychodzi wiec u mnie sie nie zgadza z ta roznoscia wynikow. Ale fakt faktem nie mozna pic przed mierzeniem temp. nic zimnego ani nic cieplego bo temp od razu sie zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fallbana- ja mierze w pochwie termometr do połowy:) wydaje mi sie ze ten sposob jest bnajpewniejszy i dokładniejszy... kurcze niech ta @ sie juz zjawi przynajmniej bede miała jasna sytuacje no i szybciej staranka znow beda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeśli już mierze to tylko na dole, ale ostatnio miałam takie szopki z temperaturą że już wcale nie mierzę!! postanowiłam zdać się tylko na los no i testy owulacyjne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos w toi nie wierze.... nie mam zadnych objawow nawet na malpe cyzli pewniue sie spozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu nie będzie miała super objawów, a piersi jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam musze kompa zresetowa bo literki mi sie popryestawialz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana - tez uważam,że najpewniejszy wynik będziesz miała mierząc między nogami ;) po przebudzeniu się (i nie wstając z łóżka) W twoim przypadku skoro pracujesz na różnych zmianach pewnie wyniki nie będą tak bardzo dokładne bo będą o różnych porach. No ale może dadzą ci jednak jakiś obraz cyklu. Jolita - ja tam trzymam kciuki za ciebie i już :) Aga zgadzam się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×